|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: na koliko kvadratih živite?
19.5.2011 11:40:13   
pety78
4 na 82 kvadratih. Premalo prostora! user posted image

_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: na koliko kvadratih živite?
19.5.2011 12:10:50   
limonca*
240 m2, 2 odrasla

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: na koliko kvadratih živite?
19.5.2011 17:58:40   
ronja
moje dve gredo spat ob 8h, moj pa potem še čaka da zaspita, ker je cel halo v stanovanju,... ja težki karakterji, pa je borba za zaspa

hehe, moji zaspita ob 21h, odkar mamo babice za pazit, ker sta ta teden bolni, gre starejša spat ob 22:30... Menjaš?user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: na koliko kvadratih živite?
19.5.2011 22:14:24   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

moje dve gredo spat ob 8h, moj pa potem še čaka da zaspita, ker je cel halo v stanovanju,... ja težki karakterji, pa je borba za zaspa

hehe, moji zaspita ob 21h, odkar mamo babice za pazit, ker sta ta teden bolni, gre starejša spat ob 22:30... Menjaš?user posted image



o, ne, hvala, pa že rajši vidim da zaspita ob 20.30, čeprav z "malo haloja"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: na koliko kvadratih živite?
20.5.2011 23:56:21   
carbene
Zaenkrat sva še dva user posted image , v dvosobnem stanovanju na 58 m2. Ko bo članov več in bodo primerno večji, gremo iskat novo, večjo varianto (itak smo v najemu user posted image ).

Drugače pa ko gledam tele kvadrature - pogosto vidim, da ljudje živite/-mo v res mini stanovanjcih. Poleg tega sem že naletela tudi na raziskave, ki kažejo, da Slovenci živimo v stanovanjih z zelo majhno kvadraturo in številom sob na osebo. Porazno! In nekako se smatra, da je recimo trosobno stanovanje za 4-člansko družino čisto dovolj. Pa kaj še! Vsak otrok bi moral imeti svojo sobo, poleg tega pa je nujna tudi delovna soba (vsaj za naju z možem to absolutno velja - s čimer nimam v mislih utility room-a), če se že gremo premike v moderni družbi glede službenih obveznosti, ki pač niso omejene na 8 ur v tovarni. Torej smo pravzaprav prišli s trosobnega na petsobno (!) stanovanje. In to ni noben luksuz, kot bi takšno nalepko prenekateri Slovenec rad obesil sodržavljanom. To je normalna potreba. Zdi se mi, da se Slovenci strašno radi zadovoljimo z minimalnim in ne zahtevamo več. Kot da se to ne spodobi. Kot da se ne spodobi, da bi za tisto bajno vsoto za stanovanje zahtevali več. In povrhu je še toliko zemlje v Sloveniji na voljo za pozidati, mi pa se obnašamo, kot da smo Japonci v Tokiu in moramo über varčevati s prostorom... Da ne omenjam, da kakšna stara ženica kraljuje v svoji mega veliki bajti, mlada familija pa se stiska v enosobnem stanovanju (in mora povrhu še poslušati, kako je nesolidarna s tisto staro ženico, ki s svojo penzijo ne more vzdrževati svoje drage bajturine).  

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: na koliko kvadratih živite?
21.5.2011 8:41:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: carbene

Zaenkrat sva še dva user posted image , v dvosobnem stanovanju na 58 m2. Ko bo članov več in bodo primerno večji, gremo iskat novo, večjo varianto (itak smo v najemu user posted image ).

Drugače pa ko gledam tele kvadrature - pogosto vidim, da ljudje živite/-mo v res mini stanovanjcih. Poleg tega sem že naletela tudi na raziskave, ki kažejo, da Slovenci živimo v stanovanjih z zelo majhno kvadraturo in številom sob na osebo. Porazno! In nekako se smatra, da je recimo trosobno stanovanje za 4-člansko družino čisto dovolj. Pa kaj še! Vsak otrok bi moral imeti svojo sobo, poleg tega pa je nujna tudi delovna soba (vsaj za naju z možem to absolutno velja - s čimer nimam v mislih utility room-a), če se že gremo premike v moderni družbi glede službenih obveznosti, ki pač niso omejene na 8 ur v tovarni. Torej smo pravzaprav prišli s trosobnega na petsobno (!) stanovanje. In to ni noben luksuz, kot bi takšno nalepko prenekateri Slovenec rad obesil sodržavljanom. To je normalna potreba. Zdi se mi, da se Slovenci strašno radi zadovoljimo z minimalnim in ne zahtevamo več. Kot da se to ne spodobi. Kot da se ne spodobi, da bi za tisto bajno vsoto za stanovanje zahtevali več. In povrhu je še toliko zemlje v Sloveniji na voljo za pozidati, mi pa se obnašamo, kot da smo Japonci v Tokiu in moramo über varčevati s prostorom... Da ne omenjam, da kakšna stara ženica kraljuje v svoji mega veliki bajti, mlada familija pa se stiska v enosobnem stanovanju (in mora povrhu še poslušati, kako je nesolidarna s tisto staro ženico, ki s svojo penzijo ne more vzdrževati svoje drage bajturine).  


Delno se strinjam s tabo, da ne zahtevamo več. A poglej npr. TOLE ponudbo. Folk je prf****. user posted image Pa še ta nova klasifikacija. Kr neki. Mi imamo sicer enosobno stanovanje. A če dam kavč v kuhinjo, lahko rečem da je dvosobno. Na 42 kvadratih! wtf!
O mamcah pa ne bi izgubljala besed. Potem pa dediči jamrajo, ker morajo vrnit socialno podporo.

(odgovor članu carbene)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: na koliko kvadratih živite?
21.5.2011 8:54:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: carbene

Poleg tega sem že naletela tudi na raziskave, ki kažejo, da Slovenci živimo v stanovanjih z zelo majhno kvadraturo in številom sob na osebo.

Da ne omenjam, da kakšna stara ženica kraljuje v svoji mega veliki bajti, mlada familija pa se stiska v enosobnem stanovanju (in mora povrhu še poslušati, kako je nesolidarna s tisto staro ženico, ki s svojo penzijo ne more vzdrževati svoje drage bajturine).  


Če sešteješ oboje - je povprečje dobro user posted image .

Kot praviš, živimo v premajhnih stanovanjih in v prevelikih hišah. Nekaj je ekonomsko okolje z možnostmi za nakup in z dediščino stanovanj, ki so na razpolago in na trgu, nekaj je kultura življenja v prevelikih in nefunkcionalnih hišah, ki so se gradile skozi marsikatera otroška leta in s sabo poleg hiše prinesele tudi mnoge negativne konotacije (preveč denarja in časa je bilo investiranega v nekaj, kar je v mnogo primerih samo na pol, ali celo samo na tretjino izkoriščeno).

(odgovor članu carbene)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: na koliko kvadratih živite?
21.5.2011 15:00:26   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mizantrop
Mi imamo sicer enosobno stanovanje. A če dam kavč v kuhinjo, lahko rečem da je dvosobno. Na 42 kvadratih! wtf!

Ko smo s starsi ziveli se v bloku smo imeli na 64m2 4-sobno stanovanje v katerem je bila se celo shramba ;-)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: na koliko kvadratih živite?
25.5.2011 10:36:42   
mayci
Mi smo 4-je v 45-kvadratnem stanovanju (enosobno), zaenkrat je ok, za čistit še preveč user posted image Seveda se ne bi branila kakšnega 5-sobnega stanovanja ali manjše montažne hiške, ampak to pač ni v naših finančnih zmožnostih...user posted image
Si pa urejamo stanovanje nad taščo in tastom, kjer bomo imeli pribl.90 kvadratov (ampak bolj slaba razopreditev)...


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: na koliko kvadratih živite?
26.5.2011 14:06:30   
Saša27
Mi2 sva zaenkrat še sama, pred kratkim pa sva se selila v novo hišo, ki ima cca 145m2, res ogromno za čisti, ampak mi ni žal.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: na koliko kvadratih živite?
1.6.2011 12:09:43   
P1ka23
MI smo 3-je in živimo na 110m2, svoj štuk-odspodi je tašča, z nami pa še fantov brat(v eni sobi cca15m2). dnevna soba je ogroma cca 30-35m2 vendar je ne uporabljamo zaradi taščeuser posted image (češ, da je njena in od pokojnega tasta. tako, da je notri njena krama in sedaj še kakšna naša škatlauser posted image ). Ko je tamau zečel plaziti sem jo začela pospravljati in mi je veselo priskočila na pomoč, pol pa se je zataknilo in sta se z mojim user posted image pošteno skregala(zaradi dnevne) in sva raje vseskupi pustila. Ker je iz kuhinje v dnevno narejen velb je samo odspodi narejena "ograjica" da tamau ne gre tja, saj se njene mačke spretno priplazijo v dnevno in veselo kakajo in lulajo not (js pa vesela, ko to čistimuser posted image ). Da o prahu ne govorimo- že tako ga je preveč in sedaj nam hodi še iz dnevne(ki je drugače ne pospravljam, ker je ne smem, ker je njena) in se vsa nesnaga vleče še po našem delu. Drugače pa imava veliko spalnico in še eno mal manjšo sobo, ki je sedaj naša dnevna namesto otroška sobauser posted image . Smo pa stari že 15mesecev in leto se itak hitro obrne okrog in bo res treba počasi iz kinderpeta v veliko posteljo in svojo sobo+ moj si želi še enga user posted image vendar ne hvala-bo treba še počakat in upat, da najdemo spravo s taščo glede dnevne- upam, da še v tem življenjuuser posted image . tako, da smo ubistvu na cca. 60m2 z velikim in dolgim nekoristnim hodnikom+ z meni preveliko ozko kuhinjo, kjer je majhna miza (tako "večji" obiski odpadejo, saj jih ne morem posedet za mizouser posted image ).

Za pospravljat pa je itak vedno preveč!!!!! Ne glede na kvadriaturo stanovanja.

P.S. Imava pa srečo, da je še podstrečje fraj in sva si naredila svojo razporeditevuser posted image , sam kaj ko bo še trajalo najmajn kakih 5 let, da se vselimo v zgornji štuk. Ampak bo že user posted image !!!

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: na koliko kvadratih živite?
1.6.2011 13:09:03   
Nocturama
Z možem in dojenčico živimo v garsonjeri 40 kvadratov. Ko se bo začela plaziti, bo prostora občutno premalo. user posted image

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu P1ka23)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: na koliko kvadratih živite?
6.6.2011 22:12:45   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: Mizantrop
Mi imamo sicer enosobno stanovanje. A če dam kavč v kuhinjo, lahko rečem da je dvosobno. Na 42 kvadratih! wtf!

Ko smo s starsi ziveli se v bloku smo imeli na 64m2 4-sobno stanovanje v katerem je bila se celo shramba ;-)



saj se da pregradit sploh če je velika soba....ker kvadratura 42 tud ni ravno mala....če je ena velika soba, se pregradi na tri magari....

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: na koliko kvadratih živite?
6.6.2011 22:15:50   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: enea

smo 4 člani, v slabih 54 m2, imamo samo otroško sobo, midva spiva na kavču v dnevnem prostoru, kjer se deli tudi kuhinjauser posted image

Enako, s tem, da smo na 40m2. Itak premalo, rabim še eno sobo za naju z možem user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: na koliko kvadratih živite?
7.6.2011 15:00:30   
valerija77
Mi smo 4 na 83 m2. Imava kr lepo razporejeno. dolga kuhinja, velika dnevna,kopalnica in ločen wc, spalnica in 2 otroški sobi, tako da sta tamala vsak v svoji. user posted image
Smo pa žal v najemu  user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: na koliko kvadratih živite?
7.6.2011 15:06:35   
tasa_m
52m2, 3-članska družina

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: na koliko kvadratih živite?
7.6.2011 15:07:09   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

52m2, 3-članska družina



Enako.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: na koliko kvadratih živite?
7.6.2011 16:42:26   
alda
v svoji hiši/ HB!!/
4člani: spodaj 84kvadratov če se ne motim, zgoraj 112 s teraso vred, mansarda pa še v totalnem razsulu, tako da je neuporabna, razen za kako kramo!

smo pa prej živeli v garsonjeri,kvadrature se ne spomnim, glede na zdajšnje razmere veliko, veliko premajhna, a za takrat VELIKA, ker sva bila vesela,da jo sploh imava!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: na koliko kvadratih živite?
17.1.2012 23:47:06   
sandra85
kmalu bomo 4-članska družina in živimo na 90m2...
zdi se mi idealno, važno, da je še 200m2 vrta, eno majhno klet in moj ljubi 8m2 utiliti, kjer nima noben vstopa---ko se mi ne da cunj likat, noben ne vidi kupa user posted image

važno da smo končno na svojem (še pred 1 leto in pol smo bili v podnajemu v manj kot 50m2  in zelo nepraktično razporejeni prostori user posted image )


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: na koliko kvadratih živite?
18.1.2012 7:52:54   
josephine27
65m2 + garaža 20m2+ terasa in vrt. smo pa 4 je plus pes. pogrešamo še vsaj eno sobo in v planu imamo garažo spremenit v še eno otroško sobo. smo pa v pritličju in poleti veliko zunaj na terasi.

za pospravljat je superuser posted image . kopičit itak nimamo kam user posted image .


_____________________________



(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?