|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.8.2013 10:30:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 10:44:15   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


...če je velik problem v partnerstvu, ne rabiš glih čakat in se žrtvovat, požirat... če si pametna, kupiš dve televiziji user posted image

nauk te basni je - vsak vrt rabi redno zalivanje (vrt = partnerstvo).

p.s. razen če nisi v džungli seveda. tam pa dežuje vsak dan in ti vrta ni treba zalivat (samo tam so pa muhe ki ti ležejo jajčeca pod kožo, brrrr) user posted image


Nakup dveh televizij ni redno zalivanje.......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 10:45:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Nakup dveh televizij ni redno zalivanje.......user posted image


mogoče se možje, ki požrtvovalno gledajo razočarane gospodinje, ne bi strinjali s to izjavo user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 10:52:40   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Brez zamere.....vendar ravno zaradi fame o zdravem in popolnem razmerju


Kako hitro si obrnila moje besede oz. dodala popolno razmerje, čeprav sem pisala le o zdravem. zame pač to dvoje ni isto.


Sama si kasneje citirala popolno razmerje in dejala, da ga ti živiš.......v zdravem in popolnem partnerstvu.......v bistvu pa nisem nič obračala......ker si sama začela na način kaj naj bi bilo zdravo razmerje......jaz sem samo dodala popolnost......ker to, kar si ti napisala za zdravo je že kar popolno partnersko razmerje.......

Sicer si pa sama uporabila "naj bi".....verjetno zato, ker to popolnost zdravega razmerja v vseh situacijah ni mogoče doseči......

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Brez zamere, ampak v zdravem razmerju, sploh naj ne bi prišlo do takšnih debat, kdo več naredi, več požre, itd. Takšne vrste tekmovalnost v zdravem, enakopravnem, enakovrednem, spoštljivem odnosu nima kaj počet. Moje mnenje.





(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 10:56:54   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Brez zamere.....vendar ravno zaradi fame o zdravem in popolnem razmerju


Kako hitro si obrnila moje besede oz. dodala popolno razmerje, čeprav sem pisala le o zdravem. zame pač to dvoje ni isto.


...pa to ti je liliana... kaj pa si mislila da bo.. skušala razumet in te srečat na pol poti? user posted image ....ona ti samo skuša odgrnit tančico normalnega partnerstva ženska moja.... ne moreš se vedno uklonit in gledat fuzbala namesto razočaranih gospodinj in zraven ne gojit zamere + imeti normalno razmerje.... kje živiš ženska.... brez zamere..

sarc button off. lol, mal se hecam user posted image




pa mal poduvaš zraven s svojo psihološko analizo analizo mojega nika, da ostalim forumašicam postaneš še bolj všečna.....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 10:57:45   
patrino
Veš Tippi, osebno nisem tvojega opisanega partnerstva nikoli označila za idealnega, le za "zdravega". Nekako se mi tvoje sanjsko opisovanje vajinega partnerstva ni zdelo smiselno v primeru pomoči avtorici. In vse tisto rožcasto pisanje, v smislu razumevanje, prilagajanje....kot naj bi bilo pri vama je zagotovo pri njej vzbudilo malo grenak priokus. Pri meni ni vzbudilo nobene zavisti, čeprav si mogoče tega mnenja.Pri meni je mogoče zbudilo neke spomine pri osemnajstih, ko sva midva mislila podobno- da je partnerstvo enako lahko voziti če sta prisotna dva ali pa pet. K sreči sva se kmalu zbudila in spoznala , da bi se nama krepko slabo pisalo, če bi tako nadaljevala, ko so prišli otroci. Vem, da ti pri sebi misliš, da je tako kot praviš, ker pač očitno ne poznaš druge situacije, kot prilagajanje in iskanje kompromisov s partnerjem in skoraj odraslim otrokom. Tudi to zna biti kdaj težavno- verjetno, vendar vseeno ne moreš vedeti, kako je velikokrat zelo težavno najti v partnerstvu nek kompromis, ki bo sprejemljiv za vse- tudi za tri otroke. Ne le za dva ali mogoče tri, temveč za kar nekaj več ljudi. Sama si povedala, kako težko si razumela, sprejela- pogoltnila, način vzgoje, ravnanje, ...pri svoji prijateljici, pa to sploh ni bila tvoja zadeva. To sploh ni bila tvoja družina, temveč le prijateljičina, ki je imela svoj stil življenja, ki tebi ni bil všeč kar nekaj časa. Šele čez čas si spoznala, da smo si ljudje različni in da drugače živimo. Čez čas. Nisi takoj sklenila kompromisa, se prilagajala...Temveč si čakala in potem ko si videla, da oni pač drugače živijo, sprejela njihov način. Pri družini ni čakanja. Tam poteka prilagajanje, kompromisi...ves čas. Brez prestanka in ne moreš si dovoliti čakanja, temveč moraš biti pripravljen na sprejemanje in prilagajanje ves čas. In več je udeležencev več je tega.
Veš, saj nimam namena vrtati v tvojo zasebnost in v vse tvoje dobre in slabe dogodke, ki si jih po tvoje dala čez. Verjemi, vsak ima svojo zgodovino in svoj križ.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 10:58:21   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Nakup dveh televizij ni redno zalivanje.......user posted image


mogoče se možje, ki požrtvovalno gledajo razočarane gospodinje, ne bi strinjali s to izjavo user posted image


Saj se tudi ti ne......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 11:02:29   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Menda je ključ do dobrega odnosa dobra komunikacija. Ne samo pogovor, temveč sposobnost poslušati in slišati sogovornika, razumeti njegov/njen point of viev, sposobnost empatije, pa četudi se ne strinjaš z argumenti, vse to v varnem okolju, brez zmerljivk, napadanja, obrambniih mehanizmov.
Kako do take komunikacije priti, pa... no, still learning.


Tako je.....vsi zgolj težimo k tej fami popolnega in zdravega partnerstva.......ker v vseh življenjskih situacijah zelo težko reagiramo "na zdrav način".....brez zmerljivk, napadanja, obrambnih mehanizmov (niti na RR forumu to ni mogoče, ne pa v nekem partnerstvuuser posted image , se zelo hitro sprožijo obrambni mehanizmi......)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
19.8.2013 11:54:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 12:12:19   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
pa mal poduvaš zraven s svojo psihološko analizo analizo mojega nika, da ostalim forumašicam postaneš še bolj všečna.....user posted image


ja, ful se virtualno vdinjam - RR mi plača mastne gnarje, pa na skrivaj želim biti oboževana kot KK (sam nisem še izdala sextejpa) user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Nakup dveh televizij ni redno zalivanje.......user posted image


mogoče se možje, ki požrtvovalno gledajo razočarane gospodinje, ne bi strinjali s to izjavo user posted image


Saj se tudi ti ne......user posted image


eh, tega pa ti ne veš! user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.8.2013 12:14:43 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 12:36:05   
artista7
Sploh ne bi o tem, ker ob vsakem večjem konfliktu že pet let posluašm, kako naj greva narazen, če se ne znava zmenit - predvsem od njegovih domačih. Ponavadi vedno pridemo na eno ravnino - kdo bi si mislil - s pogovorom - ampak šele takrat, ko se vihar poleže - jih ni malo. Tudi samo to poslušam, da se samo kregava in da to ni ok in oh in sploh - absolutno se strinjam, da je danes v zraku neka fama, kakšno naj bi bilo zdravo partnerstvo in da se marsikdo sekira, ker njegovo pa tako ni, kakor eni ljudje radi prikazujejo (tudi sama poznam cel kupček parov, ki se imajo pa izključno lepo in se nikoli ne skregajo - mater sva midva res čudna...).
Zagovarjam malo te variante, da si vzameta čas samo za vaju. Mislim, da se tudi to da, če se le hoče. Pa da morda kdaj kdo drug pospravi namesto tebe, pa da ti ne. Ko si enkrat začneš govoriti, kaj naj oni drugi bi pa kaj še ni naredil --- je krog sklenjen (vsaj pri nas so taki štosi). Vzpodbuda in pohvala zaleže. Pa predvsem - avtorica posta - vzemi si čas zase. Najprej zase. Počasi boš morda svobodneje zadihala. Možu pa poizkusi namigniti kdaj, ko si dobre volje, ko je kaka prilika - da si ga želiš, njegove pozornosti itd..

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 13:13:34   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

pa mal poduvaš zraven s svojo psihološko analizo analizo mojega nika, da ostalim forumašicam postaneš še bolj všečna.....user posted image



No f*****g way. Napram tvojim postom so njeni kot pravljica za triletne otroke user posted image . Tak da v primerjavi s tabo zmrzne, v vseh pogledih, vsaj kar se mene tiče.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 13:21:29   
mateyka
no viš, evo dokaza*, ne duvam ja tako dobro, da bi bila všečna user posted image

* daddy ne more bit podkupljen od mene, to je aksiom.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 13:31:28   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Menda je ključ do dobrega odnosa dobra komunikacija. Ne samo pogovor, temveč sposobnost poslušati in slišati sogovornika, razumeti njegov/njen point of viev, sposobnost empatije, pa četudi se ne strinjaš z argumenti, vse to v varnem okolju, brez zmerljivk, napadanja, obrambniih mehanizmov.




Bi lahko bilo res, ja. Najbrž pa tudi ( v tem konkretnem primeru ) za razumevanje razlike med "dol požret" in prilagajanjem, ki je v vsakem odnosu pač nujno potrebno, če naj v redu funkcionira. Res pa je težko reči, ker tu poznamo samo eno plat zgodbe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 13:34:57   
daddy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne duvam ja tako dobro, da bi bila všečna user posted image



Kolker sem videl tvoje poste, ti sploh ne "duvaš" user posted image . Lucky tvoj mož/partner, če se vsaj tu motim user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 13:46:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

no viš, evo dokaza*, ne duvam ja tako dobro, da bi bila všečna user posted image

* daddy ne more bit podkupljen od mene, to je aksiom.


Kako že gre tisto....izjema potrjuje pravilo.....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: da bo mož zadovoljen
19.8.2013 21:34:30   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne duvam ja tako dobro, da bi bila všečna user posted image


Kolker sem videl tvoje poste, ti sploh ne "duvaš" user posted image . Lucky tvoj mož/partner, če se vsaj tu motim user posted image



ti mojih postov sploh ne bereš dobro (to sam praviš), tko da ne vem če je modro karkoli sklepat po takem pristopu atm. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kako že gre tisto....izjema potrjuje pravilo.....user posted image


si pa najdla bullet proof taktiko - v vsakem primeru sem; ali izjema ali pa potrjujem pravilo, v glavnem, v vsakem primeru SE duvam, no way out user posted image

sem vesela da ne gledam s tabo razočaranih gospodinj - ne bi mela šanse (jaz namreč) user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: da bo mož zadovoljen
20.8.2013 7:33:37   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka



IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kako že gre tisto....izjema potrjuje pravilo.....user posted image


si pa najdla bullet proof taktiko - v vsakem primeru sem; ali izjema ali pa potrjujem pravilo, v glavnem, v vsakem primeru SE duvam, no way out user posted image



glej ti kakor hočeš na izjemo ali pravilo......jaz sem s tem mislila daddijevo izjavo.......user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


sem vesela da ne gledam s tabo razočaranih gospodinj - ne bi mela šanse (jaz namreč) user posted image


Tebi jih niti ni treba gledat.....nič novega ti namreč ne predstavijo......ker ti se že zdaj obnašaš kot razočarana gospodinja.......user posted image


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: da bo mož zadovoljen
20.8.2013 8:20:37   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Moje mnenje pa je, da tega zdravega in popolnega partnerstva ni.....

Ja pa je. user posted image Zdavo. Midva živiva takšno partnerstvo. To pa seveda ne pomeni, da ves čas deliva isto mnenje (besedico kreg nerada uporabim, ker pač se mogoče ne znava kregati, si pa znava povedati kaj si misliva in kaj bi lahko bilo drugače, da bi bilo obema všeč - dala pač en primer), da počneva iste stvari, da imava popolnoma enake hobije, itd. ne, takšen popolni par pa res nisva. user posted image  sva pa ločeni osebnosti, z lastnim zadovoljstvom, in sva tudi partnerja, s skupnim zadovoljstvom, skupno odgovornostjo, itd. itd. in to je zame zdravo partnestvo. če ga pa res ni, sem pa pač naivčina in si želim, da bi to vedno ostala user posted image

Prilagajanje je mogoče boljša beseda.......ker ko začneš prilagajanje enačiti z žrtvovanjem pa res ne moreš nikakor govoriti o zdravem, kvalitetnem in ljubečem odnosu.........
 
Da, strinjam. Prilagajanje je odlična beseda. hvala user posted image




Imel sem zdaj čast videt eno tako super partnerstvo, ko se ona poči na plažo in funkcionira v radiju dosega rok, ostalo je....očiii, tole, oči tisto, pejt iskat tole, mala je za previt, za skuhat je, kavico bi...user posted image

Malo heca.
Drugače je pa težko primerjat partnerstva med sabo, ker gre za unikume, za skupnosti ljudi, ki so se našli. Zgornja ureditev bi meni pojedla živce oziroma mi jih je, njima pa čisto funkcionira in kdo sem jaz, da bi ju sodil.

Avtorici in njenem decu pa manjka pogovora in medsebojnega razumevanja, ker če bi zdajle njega vprašali, bi povedal identično zgodbo zase, da ga žena ne razume in da se mora on vedno prilagajat oziroma požirat.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: da bo mož zadovoljen
20.8.2013 8:26:24   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Tebi jih niti ni treba gledat.....nič novega ti namreč ne predstavijo......ker ti se že zdaj obnašaš kot razočarana gospodinja.......user posted image


ah dej no, sploh ni res, sem definitivno preveč dolgocajtna. vpraši daddyja user posted image ravno obratno; ti maš veliko bolj zanimiv lajf - tebi se daddy duva in kraljuješ na RR, idelano za trič-trač serijo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Avtorici in njenem decu pa manjka pogovora in medsebojnega razumevanja, ker če bi zdajle njega vprašali, bi povedal identično zgodbo zase, da ga žena ne razume in da se mora on vedno prilagajat oziroma požirat.


se strinjam. kakor je že Ankica* rekla - medsebojna komunikacija.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: da bo mož zadovoljen
20.8.2013 8:46:32   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Tebi jih niti ni treba gledat.....nič novega ti namreč ne predstavijo......ker ti se že zdaj obnašaš kot razočarana gospodinja.......user posted image


ah dej no, sploh ni res, sem definitivno preveč dolgocajtna. vpraši daddyja user posted image ravno obratno; ti maš veliko bolj zanimiv lajf - tebi se daddy duva in kraljuješ na RR, idelano za trič-trač serijo user posted image




Saj.......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: da bo mož zadovoljen
20.8.2013 9:08:48   
mateyka
sure, samo da končamo ta čreva. user posted image

se pa prašujem kje mam to ta drago hišo in fensi avto.. user posted image
user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
20.8.2013 9:09:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: da bo mož zadovoljen
20.8.2013 10:14:35   
Čukica
Ajajaj...ne morem da ne povem svojega mnenja, pa me lahko raztrgate zaradi tega.

Čivčiv, najbrž se tvoj mož ni spremenil iz ljubečega moža čez noč v moža, ki ljubi samega sebe (je oh in sploh in ti boga reva si lahko samo srečna, da si prišla mimo, ko si je ženo iskal).Tak je bil, že ko si mimo prišla. In če si se takemu pred 10 leti odločila podrediti, je zdaj res malo pozno, da bi ga spreminjala. Seveda se lahko odseliš, ločiš, podrejaš dalje...opcij je še in še. Spreminjat nekoga pa, ko si se mu toliko let podrejala, pa žal ne boš mogla.

Verjamem, da je na začetku vse lepo, sploh ko ni otrok in je več časa za vse mogoče stvari, ampak že takrat (kot si sama povedala) si se podrejala in poppuščala, da bo on zadovoljen. Zdaj pa tebi živci popuščajo - kar je logično - meni bi že prej. Imela sem vezo z moškim ki je bil pol samega sebe in je pričakoval podrejanje, ampak se ni obneslo. Ni se dalo pogovoriti, ker je tudi on mislil, da je to kar on naredi vedno več vredno (pa tudi če je naredil manj kot jaz). Tudi on ni znal povedat kaj ga moti, motilo pa ga je baje še več kot mene - čeprav sem mu jaz vedno obrazložila sproti kaj in kako, on pa nikoli. In je vedno obrnil ko sem jaz povedala : vidiš to me moti...da ja kaj vse njega moti ... in se kregat kaka sem jaz, konkretno pa nič ni znal navest. Tako da iz lastnih izkušenj: se ne obnese. sem potrpežjiva ampak spet ne toliko da bi tako zdržala več kot eno leto. in sem šla.

Sedaj sem poročena, imam otroka. Mož je fenomenalen, bilo je lepo pred otrokom, lepo nam je tudi z otrokom. Pomaga mi pri vsemu - ni mi treba prosit. tudi on je ustajal ponoči, čeprav je šel delat drugi dan. tudi on je šel z otrokom na sprehod, tudi on je bil od dreka umazan in zabavno mu je bilo. Pozoren je (rožice, čokolatinčki) brez da ga na to opozorim ali zahtevam. Za moje pojme mu ne bi bilo treba mi rože in čokolatine nosit, mu tudi vedno povem, ker mi veliko več pomeni ko mi lupčka da in me objame. Pa mi jih vseeno prinese ob vsaki priložnosti (r.dan, valentinovo, vse možne obletnice, na rdan najinega otroka...skratka ni da ni). Če se kregava? Za moje pojme kreganje ni, če izraziš nestrinjanje . ker seveda se v vsemu ne moreš strinjat - to bi bilo že zelo čudno. Marsikdaj sva različnih mnenj, vedno si vse sproti poveva, vedno prideva na koncu do skupnega zaključka, ki je obena po godu. Ali je to idealno razmerje? Zame je. Za katero drugo mogoče ni, ker si želi več eksplozivnosti (ja pač nekatere imajo rade da jih moški zaničuje, nekatere da jih pretepa, nekatere da se z njim kregajo - pač smo si različni) - čeprav sem sama mnenja, da take osebe niso srečne, ko črto potegnejo. Ampak hej, sej vsi pa ne moremo bit.

Skratka, če nimaš več izkušenj (LASTNIH), boš težko dojela. Pa lahko prebiraš 1001 zgodbo drugih žensk, kako je njihovo razmerje. Jaz sklepam iz svojih izkušenj in jih imam nekaj - tudi tako, ko mi je grozil da me bo ubil, ko sem odšla. Ampak jaz se nisem zadovoljila z razmerjem za katerega sem se spraševala, če je to to. Ko je prišel mimo, sem preprosto vedela. In tudi to, tista, ki ni doživela, ne bo razumela.

Lp

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: da bo mož zadovoljen
20.8.2013 11:38:34   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Mateyka, nimaš šans, sploh user posted image .


Itak da ne.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?