|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KRIČIM
27.2.2006 20:57:22   
rija
Če šele desetič zakričiš nad otroci, moram priznati, da imaš še dobre živce.

Mogoče pa ni problem v kričanju, temveč vzgojiuser posted image

Sicer pa: psihiater, lexaurin ali pa samo malce svežega zraka, kavica s prijateljico, globoko dihanje in štetje do dvajset..user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: KRIČIM
27.2.2006 22:02:53   
sizor
smrka, men je ful všeč tvoje mače!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
27.2.2006 22:04:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: KRIČIM
27.2.2006 22:28:30   
lelaval
Radha, mene pa ne moti tvoja slika - imaš takšno, ki je pač tebi všeč. Pa saj se je boš čez čas itak naveličala in jo zamenjala. user posted image

Cipresa, tvoja mi je user posted image . A si ti na njej?

Anonimna, tudi jaz sem včasih kričala. Pa se sama nisem tega niti zavedala, oz. sem se, ko sem se že zdrla. In sem si rekla, da me stvari, kot jih počnejo otroci (ko jim je neštetokrat nekaj treba rečt, preden dvignejo svoje ritke) že ne bojo vrgle s tira. Uporabila sem taktiko, ki jo tudi pri partnerju (10 sekund počakaj preden izrečeš nekaj, ko si nasršen, pa bo marsikaj, za kar ti bi bilo kasneje žal ostalo neizrečeno). In sem se popravila user posted image user posted image . Bi mi bilo kasneje žal, če bi bili taki kričači. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: KRIČIM
28.2.2006 7:51:07   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval


Cipresa, tvoja mi je user posted image . A si ti na njej?




Ja lelaval meni je tud user posted image samo na žalost nisem jaz na njej.


Pa Smrka tud toj maček mi je všečuser posted image


< Sporočilo je popravil CIPRESA -- 28.2.2006 7:52:20 >


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: KRIČIM
28.2.2006 7:55:20   
Anonimen
pejt k homeopatu ti bo dal kake take zdravile da se ti bo ****l za cel svet :)

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: KRIČIM
28.2.2006 7:59:21   
ZARA
user posted image user posted image user posted image  LARAAAAAAA

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: KRIČIM
28.2.2006 9:15:25   
smrka
user posted image  

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: KRIČIM
28.2.2006 9:28:15   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

pejt k homeopatu ti bo dal kake take zdravile da se ti bo ****l za cel svet :)


A tut homeopati delijo zdravila? In to za seks?user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: KRIČIM
28.2.2006 9:40:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Radha, oprosti mi, ampak jaz ne vem, kaj je z mano narobe, vendar dostikarat ne moram prebrati kaj tvojega - pa ne zato, ker se ne bi strinjala s tabo, res ne - ampak totalno me odbija tale slika.



Ja.. deluje kot nekaksna reklama.. Meni tud ni vsec.. tale slika, ker je nekdo Jezusa postavil v zelo egoisticno pozo.. kao nad vsemi.. kraljuje tam nikje.. v bistvu pa je bil preprost..
Izgleda kot izkoriscanje idola.. ni glih ne..
In mogoce tudi jaz zato ne berem teh postov. Krajse ze mogoce.. daljse pa res ne berem.. in nisem vedel zakaj..
Mogoce mi je Gina povedala zakaj..

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: KRIČIM
28.2.2006 9:40:10   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
zakaj mi ta slika tako zanič vibrira, pa resnično sicer vse vere prenašam čist ok, ne gre za to.

Glede na to, da vse vere prenašaš čist ok in govoriš da slika vibrira, mi je čisto razumljivo da te slika zelo moti. Namreč vse vere lahko prenašaš, razen ene.

Strpnost do vseh ver se razglaša na veliko, ko pa se pokažejo simboli RKC je takoj polno pripomb. Bude, Krišne in ostala eksotika nikogar ne moti. Budistični zvončki na vratih trgovin in v prostorih so moderni, križ na steni pa stokrat skritiziran. Prepričan sem, da bi se vam zdelo zelo moderno, če bi namesto slike Srca Jezusovega imela sliko Bude.

Čeprav Radha uprablja sliko za hec, naj slika ostane. Srce Jezusovo. Njegova ljubezen do drugega. Ljubezen do ljudi. Kdor ima s tem težave naj malo razmisli zakaj ga moti slika ki predstavlja nesebično ljubezen do drugih? To ni samo površinsko.

Spet se bo našel nekdo, ki bo komentiral, zakaj spet vera. Ne da se dovolj jasno povedati, da vera ni nekaj, kar imaš popoldne ali zvečer, ampak je način življenja. Pogled na življenje. Pogled na smisel življenja. Pot v življenju. In vsi problemi, ki jih pišete so iz življenja in ne samo iz nekaj, kar je popoldne ali zvečer.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 28.2.2006 9:54:51 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: KRIČIM
28.2.2006 9:48:48   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Ja.. deluje kot nekaksna reklama.. Meni tud ni vsec.. tale slika, ker je nekdo Jezusa postavil v zelo egoisticno pozo..

To je slika Srca Jezusovega.
"Pridite k meni vsi, ki ste obteženi."


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 28.2.2006 9:56:57 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: KRIČIM
28.2.2006 10:10:47   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Radha
Ampak meni je pa ful lep na tej sliki.

Besedilo iz SP, ki spada k sliki:

Mt 11,28: Pridite k meni vsi, ki ste utrujeni in obteženi, in jaz vam bom dal počitek. Vzemite nase moj jarem in učite se od mene, ker sem krotak in v srcu ponižen, in našli boste počitek svojim dušam; kajti moj jarem je prijeten in moje breme je lahko.«

In sedaj mi povejte. Kaj vas tu moti?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: KRIČIM
28.2.2006 10:37:30   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Jaz sem ista!! Znorim za vsako malenkost, pol so pa vsi drugi krivi!!! Kaj storiti???

Sam sem imel iste težave.

Izgleda pa takole:
Neka mala stvar te ujezi. Pravzaprav ni racionalne osnove za jezo. Samo dobiš pa zelo močan občutek jeze. Ker imaš tako močan občutek jeze si misliš, sedaj je pa tako hudo (ker čutim tako močno jezo), da mi je dovoljeno kričati.

Vzorec obnašanja navadno prinesemo od doma. Čeprav ga morda sama nisi prinesla od doma pa ga bodo tvoji otroci sigurno. In še celo tako, da bodo kričali najprej na tebe in nato na ostale, druge pa bodo podžigali v jezi.

Kaj storiti???
Problem je v tem, da si to dovoliš. Če bi te vsakič ko zakričiš, partner stresel z električnim paralizerjem sem prepričan, da nikoli več ne bi izgubila nadzora. Dovolj bi bilo samo enkrat. Torej kričiš samo zato ker si to lahko dovoliš nekaznovano.

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Npr. otrok ne poslusa na prvo, ne na drugo na na deseto besedo on pol vpijem....

Še posebej za vzgojo otrok si vzemi čas. Predno rečeš v prvo si vzemi čas. Reci v prvo in takoj vstrajaj pri tem.

Sedaj si otroke navadila da te sploh ne poslušajo. Saj že vedo. Nekajkrat rečeš, nato vpiješ in verjetno nato narediš sama. Zato si moraš za vsako stvar, ki jo naročiš otrokom najprej vzeti čas, da vstrajaš pri takojšnji izvedbi. Če nimaš časa, rajši otrokom ne naročaj nič. Naročaj samo, ko imaš čas. Tako jih boš navadila, da ko rečeš morajo narediti.

S partnerjem se morata resno pogovoriti o tej težavi. Dogovoriti se morata, da ti bo pomagal, saj sami ti bo na začetku zelo zelo težko vspostaviti kontrolo. Lahko se dogovorita za znak, na katerega boš utihnila ne glede na karkoli. Npr. ko prižge točno določeno lučko (ali ročno baterijo), te samo opozori, da moraš vspostaviti kontrolo nad jezo. Sama pa moraš biti pripravljena takoj ustaviti jezo, ko te partner nanjo opozori (lahko tudi otroci, saj moraš tudi njih naučiti, da se je s tem potrebno spopasti). NE GLEDE NA OBČUTKE.

Saj ne, da bi bili sistemi ko šteješ do deset slabi. Samo predno ugotoviš, da moraš šteti do deset je že prepozno.

V mojem primeru je zelo pomagalo to, da žena nikakor ni sprejela, da kričim nanjo. Enostavno ne dovoli.

In pa molitev. Molitev sigurno spremeni tvoje življenje na bolje. Še posebej je pomembna družinska molitev. Lahko ti povem, da bo v primeru družinske molitve, vaša težava s kričanjem, po začetni hujši reakciji, zagotovo izginila od koder je prišla.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 28.2.2006 10:39:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
28.2.2006 10:52:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: KRIČIM
28.2.2006 12:09:34   
Anonimen
 
Te slika ziher ni nastala tako, da je nekdo Jezusa postavil na stol in ga šklocnil s kaksnim digitalcem.. ali pa analognim.. 

In ne vem kdo ima zdaj vecji problem kot Tehnofil.. ki je sel tako obrazlozevati.. Kaj je motiv te razlage?

In ja.. vere so obcutljiva tema.. zato bi bilo o tem najboljs biti tiho.. 

Vse kar sem jaz videl na tej sliki je reklama..

Tisti jarmi in bremena.. Ok.. ampak svoj jarem in brem lahko predas tudi kamnu, drevesu, reki, morju.. vesolju..
To je le prispodoba, da ga predaj Jezusu.. ker poanta je v tem, da je zelo idiotsko nositi ta bremena..  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: KRIČIM
28.2.2006 16:18:00   
Gina
Tehnofil, pomiri se, dihaj, preštej do 10 ali pa mogoče luč prižgi, da se ti bo zasvetilo, kar ti pač bolj ustreza. user posted image

Ne sodi o ljudeh, da ne boš sojen, ali nekaj takega je nekdo od tvojih idolov rekel. Jaz pa izjavaljam pri polni zavesti, da sem strpna do vseh ver. Vendar sem strpna tudi do ateistov (kar večina vernikov ni, so nasilni do neverujočih, kot doživljajo vsak dan), čeprav sem sama zelo veren človek in vendar ne pripadam nobeni od verskih skupnosti.
In še nekaj lahko izjavim pri polni zavesti, namreč da nima nobene veze, ali je na radhini sliki kristus, buda, krišna ali mohamed ali kdor že če bit, vsi so mi čist fajn, sej so bili zelo pametni ljudje. Vendar njena slika vibrira zanič - in nima veze kdo je gor. Jaz bi na njenem mestu dala kako drugo jezusovo sliko gor, če bi bila že tako zelo fanatična nanj. Jaz mam tudi kakšno svojo sliko ali sliko pokrajine ali kaj vem česa, ki vibrira zanič. Mam lahko kakšno konkretno stvar, ki vibrira znaič in imam lahko razpoloženje, ki vibrira zanič. Glede na to, da smo mi vsi itak sestavljeni iz energije, lahko sklepaš, da smo vibracija. In vibracija je lahko taka ali drugačna in en trenutek je lahko taka, drug pa drugačna. In vibracije vibrirajo najbolj na tistega, ki jih ima, ne name. jaz se njeni sliki izognem, odbijem, (pa še kdo tudi, kot berem) nekdo drug mogoče ne. V resnici pa itak leti nazaj nanjo. Ampak naj dela, kar ji paše. V končni fazi je daleč najbolj res, da mi ni težko kaj preskočit, če nimam dobrega filinga. In na svoje občutke se vedno zanesem.user posted image user posted image
Še enkrat, radha, ne gre za nič osebnega, res ne. In ne gre za vsebine tekstov ali zate. To nima veze z mojim mnenjem o slikci.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: KRIČIM
28.2.2006 16:26:59   
CIPRESA
Joj, joj saj nemorem verjet ...negativno vibrira...ja meni včasih kaj drugega tudi negativno vibrira tukaj na RR-u pa zato ne rečem da naj zamenja svoje mišljenjeuser posted image

Vsaka slika ima v sebi nekaj vsebine in če se poglobiš vanjo lahko vidiš tudi tisto kar včasih nočeš videti in te zato odbijauser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: KRIČIM
28.2.2006 16:48:50   
Gina
Ja, cipresa, lepo da obračaš moje besede. Lepo da si prevajaš po svoje. NIhče ni govoril o tem, naj kdo zamenja svoje mišljenje - govorili smo samo o tem, kako kdo čuti sliko. In samo to. V bistvu si nesramna, da take podle tukajle trdiš v tri dni in nekoga na laž postavljaš.

Še enkrat, zaradi mene maš lahko naliman tam kljukast križ, če boš videla lepoto v njem. Saj praviš, da je v vsaki stvari lepota, a ne. Dol mi visi. Pa srečno, bejba.


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: KRIČIM
28.2.2006 16:49:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Glede na to, da smo mi vsi itak sestavljeni iz energije, lahko sklepaš, da smo vibracija.

Ker itak vsi serjemo lahko sklepaš, da smo vsi drek. user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: KRIČIM
28.2.2006 17:16:43   
CIPRESA
Ajej  Gina tako kot si ti povedala svoje mnenje sem jaz svojega....nobenga ne obračam in nič mi zaenkrat še ne visi dol pa tud bejba še nisemuser posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
1.3.2006 9:24:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: KRIČIM
1.3.2006 9:27:56   
Giri
Tehnofil je povedal čisto pravilno,tako kot je.Nekateri očitno o veri nimate pojma,pa pišete bedarije tukaj.
Ob smrtni uri boste še kako iskali Jezusa.user posted image
Gina,seveda smo vsi energija.Ampak Jezus je energetik.Toliko v premislek.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: KRIČIM
1.3.2006 10:16:00   
Anonimen
Da ne bo nesporazumov okrog terminologije:

energija -e ž (i)
1. sposobnost telesa, da opravi delo: energija nastopa v različnih oblikah; pri oksidaciji snovi se v celicah sprošča energija; oddajati energijo; snov se lahko spremeni v energijo; zakon o ohranitvi energije; poraba energije; preskrba z energijo / električna energija; jedrska energija; sončna, vodna energija * elektr. jalova energija ki je potrebna za tvorbo električnih ali magnetnih polj pri izmeničnem toku in ne opravlja nobenega dela; fiz. kinetična energija ki jo ima telo zaradi svojega gibanja; mehanska energija; notranja energija ki jo ima telo zaradi svojega termodinamičnega stanja in ki se ne da v celoti spremeniti v delo; potencialna energija ki jo ima telo zaradi svoje višinske lege
2. tudi mn. človekova telesna sposobnost za opravljanje fizičnega ali umskega dela; moč, sila: v navidezno krhkem telesu se je skrivala silna energija; ne smemo izgubljati časa in energij; z vsemi svojimi energijami se je vrgel na problem; ustvarjalne energije ljudstva; v delo je vložil veliko energije

energetik -a m (e)
1. strokovnjak za energetiko: posvetovanje energetikov
2. pripadnik energetizma: energetiki trdijo, da je izvor vsega energija

prevodnik -a m (o)
1. snov, ki dopušča prehajanje toplote, zvoka, električnega toka: pri zvočni izolaciji ne sme biti prevodnika; kovine so dobri prevodniki; obleka iz snovi, ki je slab prevodnik toplote; pren. njegov časopis je postal prevodnik reakcionarnih vplivov * elektr. električni prevodnik snov, ki dopušča prehajanje električnega toka z majhnimi izgubami
2. zastar. prevajalec: za prevodnika si je izbral učenca, ki je dobro razumel nemško


prevodnost -i ž (o)
lastnost snovi, da dopušča prehajanje toplote, zvoka, električnega toka: raziskovati prevodnost snovi; dobra, slaba prevodnost; kovine z visoko prevodnostjo / električna, toplotna prevodnost



Se opravičujem, NOČEM BIT NESRAMNA (al preveč pametna) , sam tud nočem, da bi se zdaj okol teh energij prepirali....
 
V bistvu punca samo kriči, pa je rabila nasvet na to temo....


(odgovor članu Giri)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: KRIČIM
1.3.2006 11:30:40   
baguSka
user posted image user posted image user posted image Zdej bo pa še bl kričala!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?