|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 11:03:30   
ZARA
partnerji? In obratno, moški s starejšimi partnerkami? Jst poznam vsaj 3 pare, kjer je on mlajši kar nekaj let. Ena od teh je moja najboljša frenda in se mi zdi, da fino vozita skozi lajf. Izkušeni forumovci pa pravite.....???????
Aja. In kako gledajo na vaša razmerja?

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 11:08:25   
Anonimen
Moja prijateljica ima tudi mlajšega in super funkcjonirata. Res pa da je majhna razlika v letih.

Je pa tako da vsi ljudje se ne razvijamo isto, kar se let in odraslosti tiče. So ogromne razlike. Zato je tudi možno da ima tridesetletnica 20 letnika ki je bolj odrasel kot pa kakšen tridesetletnik. In enako v obratni smeri.user posted image

Edina razlika ki je meni osebno smešna je 20letnica vsa napedenana in en 80letnik k komej hodiuser posted image (kaj imata že skupnega? aja ljubezen do dinarčkovuser posted image ) - vse drugo mi je pa čist normalno

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 11:08:54   
plenicka
Z mojim bivšim sva bila 9 let narazen (on je bil toliko mlajši od mene) in dokler ni prišel otrok sva dokaj OK shajala. Potem pa katastrofa. Pa zdaj to ni tema.

Ko sva začela, se je marsikdo zgražal, marsikdo ni mogel verjeti, v kaj se spuščam, starši pa so to kar sprejeli. In moji in njegovi. Moja izkušnja je taka, da se razlika v letih nekje že pokaže, čeprav v to dolgo nisem verjela. Dokler pač tega na svoji koži nisem izkusila. Saj ne pravim, da so kriva samo njegova leta, tudi karakter...eni pa prav dobro shajajo, tudi glede na tako veliko razliko v letih. Pri nekaterih leta niso ovira za to, da ne bi mogli dobro shajati...če se dva najdeta in se razumeta, mislim, da ni pametno preveč se ozirati na leta...nekateri pa bodo vedno imeli pripombe...

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 11:11:21   
Taula
Edina razlika ki je meni osebno smešna je 20letnica vsa napedenana in en 80letnik k komej hodi (kaj imata že skupnega? aja ljubezen do dinarčkov ) - vse drugo mi je pa čist normalno


AH dej no kaj si polna predsodkov..a ne verjameš v iskreno ljubezen ki ne vidi zlate kartice?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 11:12:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Edina razlika ki je meni osebno smešna je 20letnica vsa napedenana in en 80letnik k komej hodi (kaj imata že skupnega? aja ljubezen do dinarčkov ) - vse drugo mi je pa čist normalno


AH dej no kaj si polna predsodkov..a ne verjameš v iskreno ljubezen ki ne vidi zlate kartice?user posted image


Ne ne verjamemuser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 11:27:47   
tanikaa
Moj partner je od mene mlajši skoraj tri leta. In nama laufa. On je dokaj resen, jaz pa zelo otročja. Evo, pa se razlike izravnajo, tak da sva na isti valovni dolžini. user posted image  No, on je ponavadi bolj resen od mene user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 11:32:47   
Aja32
Moj je pet let mlajši, pa se imava super... LP A

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 11:35:02   
lasek
Moj fant je 5 let mlajši od mene. Nisva še dolgo skupaj (en dober mesec), tako, da ne znam kaj pametnega povedat. Sem ga pa že vprašala kaj meni o družini in otrocih glede na to, da si jaz to že močno želim. Stara sem 33 on pa 28. In razveselil me je z jasnim in odločnim odgovorom, da si to želi tudi on. Je izredno ljubeč, odprt in pripravljen na vsakršen pogovor.

Postavlja pa se mi naslednje vprašanje. Lotevam se prenove stanovanja. Ali ga vključit v to ali ne? Nisem se še odločila ali je to sploh smiselno tako zgodaj vprašat. Je pa stvar pomembna za nadaljevanje najine zveze. Se mi zdi. Prav bi bilo, če se želi preseliti k meni (to je že nekako nakazal), da tudi on sodeluje. Da se bo počutil doma. Ne gre zgolj za finančno sodelovanje, bolj bi pričakovala angažiranost in pomoč pri organizaciji vsega skupaj.

Kaj menite?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 11:37:05   
nejcko
Jaz poznam kar enkaj takih parov, pa prav dobro vozijo skupaj. Celo moja babica je bila 4 leta starejša od dedka, pa sta bila skupaj do konca in sta se fajn razumela. Poznam tudi en par, kjer je ona 11 let starejša in sta oba zdaj že "vesela upokojenca", imata odrasle otroke in se imata res super. Imam tudi dve prijateljici, ena je 5 let starejša od partnerja, druga pa 8 let, in obe sta v trdni zvezi, slednja ima s tem partnerjem dva otroka, zgradila sta si hiško, skratka vse bp, pri prvi pa se za otročka trudita že dolgo dolgo, sta pa skupaj cca 10 let.

Mislim, da leta v zvezi niso zelo pomembna, veliko več je odvisno od človekovega karakterja ter zmožnosti pozitivnega komuniciranja, prilagajanja drug drugemu in medsebojnega spoštovanja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 11:39:53   
Disney
Se lahko podpišem pod tanikaa,sam da je pri meni večja razlika v letih.Ful se razumeva in tudi z mojimi otroci se dobro štekajo.Imam dve sodelavki,ki imata mlajšega partnerja pa so skupaj že zelo dolgo.Po moje je odvisno od karakterja.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 11:54:33   
bombonček
Moj je štiri leta mlajši od mene pa se imama super!Je pa res,da se mi zdi,da on včasih veliko bolj pametno razmišlja od mene!Pred leti sem imela zvezo z osem let starejšim to pa se ni obneslo!Sem si takrat rekla nikoli več toliko  starejšega od sebe! 

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 13:18:43   
petra a
moj je mlajši za sedem let in se prav super razumeva, je pa res da sva si zelo podobna in da je za svoja leta mnogo bolj zrel kot kakšen njegov vrstnik...pa noben naju postrani ne gleda ali obrekuje

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 13:26:27   
mišeka
moj je od mene mlajši dve leti pa še mal, pa moram rečt, da se tako dober razumeva. Pred njim sem imela starejšega od sebe pa je bil tako zelo otročji, da me je bilo sram ga domov pelat.

Leta niso važna, važno je da se mamo radi, se podpiramo in uživamo, če pa ima kdo kaj proti temu nam pa zavida;))

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 13:38:02   
Anonimen
Muž je 3 lejta mlejši, a bulj resenj kut jest.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 13:40:03   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Muž je 3 lejta mlejši, a bulj resenj kut jest.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 14:05:13   
nejar
Hmm jaz osebno bi imela mlajšega fanta le, če bi bil maljši kako leto največ dve. Ker če je razlika večja ne vem, če bi se jaz v to šla.

(odgovor članu mišeka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
28.2.2007 14:46:51   
Tonchka
Moj je tudi od mene mlajši tri leta, pa se (vsaj zaenkrat) ful dobro štekava in sva na isti valovni dolžini. Mene so od začetka "kolegice " ful maltretirale s tem, kok je to bad da imaš mlajšega, pa da se bo okoli "gonil" ker bo skoz iskal mlajše od mene, pa da mora biti NUJNO moški starejši, ker so poj kao pametnejši,......Še dobro da jih nisem poslušala. 

(odgovor članu nejar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako vam gre punce, z mlajšimi
1.3.2007 10:32:41   
nejar
Tri leta se ne pozna veliko.

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?