|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 10:36:36   
Anonimen
Pred tednom smo imeli poslovno žurko, tam sem spoznala tipa z drugega okoliša (smo razdeljeni po celi sloveniji) s katerim sva se oba zelo dobro ujela. Nič nisva imela, le plesala sva in se pogovarjala. Oba sva srečno poročena z dvema otrokoma. Videla sem, da mu ob meni ni čisto ravno, prav tako sem se sama zagledala vanjga. Problem je da že nekaj dni razmišljam samo o njemu, sem popolnoma odsotna in zmedena. Dobro da se ne vidiva vsak dan ampak 1× na pol leta ampak še večji problem je ker ko z mojim sexava jaz razmišljam o njemu (to se mi je zdej zgodilo že tretjič) o tem kako se prepuščam sexu z njim in tako je sex z mojim dragim še boljši.user posted image To se mi ne zdi prav in je strašno obremenjujoče. S tem moškim nočem imet ničesar, no mogoče le prijateljstvo, čeprav družine na ta račun nočem razklat, pa po moje je tole čisto taka najstniška zaljubljenost, ki upam da bo kmalu minila. Ampak tile metuljčki v trebuhu mi ne dajo miru.user posted image

Kako naj neham mislit nanjga, predvsem tole s sexom me blazno moti. Vsakršen nasvet bo prišel prav.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 11:01:23   
JAPE
Tole te bo zelo kmalu minilo, boš videla! Nekaj časa bo on zagotovo še v tvojih mislih, pa ne dolgo. Rajši razmišljaj o otrocih in možu, ki se imata sigurno rada. In bodi vesela, da imaš dokaj urejeno družino. Razmišljaj z glavo in boš videla, da ni denarja, da bi lahko te misli uničile vašo družino!
Držim pesti, da te take misli čimprej zapustijo....! In veliko lepih družinskih trenutkov ti želim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 11:04:52   
Anonimen
Sej bo minilo.
Glede seksa pa tud ne vem kaj kompliciraš. Sej vsak slej al prej tud kdaj na koga druzga misli k seksa.

(odgovor članu JAPE)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 12:12:58   
natalia
predstavljaj si tega moškega ob katerem si mehka, da prdi, riga in sedi na wc školjki.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 12:13:16   
Anonimen
Bo minilo.. In vsak med seksom misli na drugega včasih... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 12:13:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natalia

predstavljaj si tega moškega ob katerem si mehka, da prdi, riga in sedi na wc školjki.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 12:14:22   
Anonimen
Videla sem, da mu ob meni ni čisto ravno, prav tako sem se sama zagledala vanjga.


In kaj to pomeni z njegove strani, da mu ni čisto ravno? Nedolžen novoletni flirt....ali kaj drugega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 12:18:28   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: natalia

predstavljaj si tega moškega ob katerem si mehka, da prdi, riga in sedi na wc školjki.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image        ta je dobra

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 12:30:02   
Slončica
O hudo.Ap ol to pomen da ga varaš, ko med sexsom misliš na druzgauser posted image
Aja pa o riganju in prdenju se pa strinjam. Kr kmal se poliže smetana, ostane pa žalost.
Drži se svojga, če ti pa že ne bo dal mira, se pa potegn z njim da si ne boš do konc življenja očitalauser posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 12:30:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Videla sem, da mu ob meni ni čisto ravno, prav tako sem se sama zagledala vanjga.


In kaj to pomeni z njegove strani, da mu ni čisto ravno? Nedolžen novoletni flirt....ali kaj drugega?


Po moje ja user posted image , ma kaj pa vem, po moje ima takšne občutke kot jaz, ne bi nič imel z menoj, kot jaz z njim ne ampak videlo se je da sem jaz njemu všeč in on meni kako zelo pa ne vemuser posted image Res sem zaradi tega čist zmedena, le upam da mož na mojem obnašanju ne bo česa čudnega opazil.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 12:32:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Slončica

O hudo.A pol to pomen da ga varaš, ko med sexsom misliš na druzgauser posted image


Tole me najbolj skrbi in teži.user posted image A se to tretira kot varanjeuser posted image

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 12:35:22   
Slončica
Ne ga ne varaš, pol bi propadla polovica zakonov.Tud men včas misli zaidejo kam drgam, pa ne smatram tega kot varanje.
Kaj pa ko tvoj mož sam sexsa, a mislš da na tebe misli?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 12:36:21   
Strawberrie Cherrie
Jaz pa trdim, da se varanje začne v glavi. 

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 12:37:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Videla sem, da mu ob meni ni čisto ravno, prav tako sem se sama zagledala vanjga.


In kaj to pomeni z njegove strani, da mu ni čisto ravno? Nedolžen novoletni flirt....ali kaj drugega?


Po moje ja user posted image , ma kaj pa vem, po moje ima takšne občutke kot jaz, ne bi nič imel z menoj, kot jaz z njim ne ampak videlo se je da sem jaz njemu všeč in on meni kako zelo pa ne vemuser posted image Res sem zaradi tega čist zmedena, le upam da mož na mojem obnašanju ne bo česa čudnega opazil.user posted image



Hm....pa je ta tvoj sanjski kaj spil na tem žuru?
Nej, po parih urah plesa ne more glih neki čutit. No lahko čuti kkšn pritisk v gatah ma to je pa tud vse.
In na novoletnih žurih se majo vsi radi. Jst sm z sodelavcem k me ob živce spravlja plesala eno uro. Pomoje je tud zgledalo k da sva si všeč, pa se glih ne prenašava najboljš. Se mi zdi da ti mal domišljija preveč dela.
Sej ni panike če sanjariš, do meje....ma realnost je običajno daleč od sanj.

Mi pa ni čist jasno kako vam rata tako hitro glavo zgubit. Mislm ok, sej men je tud  kkšn všeč kdej, pa vse...sam da bi pa iz tega delala nek življenjski problemuser posted image
Dejstvo je da če se ne misliš ravno zapret med štiri stene boš srečevala ljudi k ti bodo všeč in boš ti njim všeč, vsak jih slej ko prej, sam zato moreš imet pa razpucano v glavi zakaj si s svojim možem in koliko ti pomeni družina. Tisti k trdi da je recimo 20 let z nekom pa vmes mu še noben ni bil všeč je pa za moje pojme mal čuden al pa sam seb fejst laže. No sej možno je.....če ne srečuješ glih kej dost ljudi.

Ne iskat problemov tam kjer jih ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 13:10:07   
Vesna
mogoče ti je rahlo dolgčas v življenju in rabiš  malo popestritve in potem sledi kaj takega.nič slabega ne mislim s tem.

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 13:10:51   
malamanja
Kaj pa, če bi se postavila v vlogo svojega partnerja oz. kako bi bilo, če bi tvoj čutil tako do kakšne svoje sodelavke kot ti čutiš do svojega sodelavca. Kako bi se počutila, kako bi reagirala, bi ti bilo vseeno,...user posted image  Razmišljaj malo na tak način, mogoče ti bo kaj lažjeuser posted image .

Ponavadi je tako, da ga mi lahko malo "serjemo" (češ saj ni nič takšnega), ko pa se zadeva obrne in ga partner malo "serje", pa že ni več tako nedolžnouser posted image .



_____________________________

....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 13:11:34   
Vesna
pa še to,če si ga bolj malo videla,verjetno to ni to in nič posebnega,se pa lahko zgodi če se prepustiš fantaziji,saj tega moškega v bistvu sploh ne poznaš.

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 13:20:13   
Anonimen
Eh daj no, še malo pa bo fertik. Pri tebi traja mogoče malo dalj časa, ker ti je malo bolj dolgčas. Če pa se bo vleklo dolgo naprej, pa moraš bit hudo osamljena. Al pa je to tvoja nova prava ljubezenuser posted image

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 13:34:16   
Anonimen
A mislite da bi bilo fejst narobe če ga ko hodi v našem okolišu povabim na kavo, da tole situacijo razčistim, ali si bom s tem samo jamo skopala in mi bo še bol hudo?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 13:40:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A mislite da bi bilo fejst narobe če ga ko hodi v našem okolišu povabim na kavo, da tole situacijo razčistim, ali si bom s tem samo jamo skopala in mi bo še bol hudo?user posted image


Kako situacijo?!??Wtf??!! Daj ne blamiraj se no..takih "situacij" ima lahko on na dnevnem redu..


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 13:44:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A mislite da bi bilo fejst narobe če ga ko hodi v našem okolišu povabim na kavo, da tole situacijo razčistim, ali si bom s tem samo jamo skopala in mi bo še bol hudo?user posted image


user posted image user posted image user posted image

Oprosti, ampak meni je to res zelo smešno.. Kakšna situacija? Sta ga srala? Nista.. Kaj bi bilo treba razčistit? Moški želijo le eno - popestritev in ciao bella..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 13:47:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A mislite da bi bilo fejst narobe če ga ko hodi v našem okolišu povabim na kavo, da tole situacijo razčistim, ali si bom s tem samo jamo skopala in mi bo še bol hudo?user posted image


auser posted image

sori ampk moremuser posted image user posted image user posted image

Kakšno situacijouser posted image Ples pa tvoje sanjarijeuser posted image Dej poslušej nivess pa se ne blamirejuser posted image

Situacija bi bla k bi vidva plesala, bi se njemu dvignu, bi ga ti odvlekla na sekret in poskrbela da bi mu spet dol padu. En navaden flirt, če je to sploh bil pa ni situacija moj bog nouser posted image
A je prvič v lifu kkšn tip pokazal zanimanje zateuser posted image al z vsemi ki se s tabo pogovarjajo, plešejo in flirtajo rešuješ situacijeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 13:53:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Jaz pa trdim, da se varanje začne v glavi. 


Se popolnoma strinjam.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 14:00:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

A je prvič v lifu kkšn tip pokazal zanimanje zateuser posted image


Že dolgo ne (cca 10 let) in me je zdaj tole čist s tira vrgl.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
16.12.2007 14:08:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

A je prvič v lifu kkšn tip pokazal zanimanje zateuser posted image


Že dolgo ne (cca 10 let) in me je zdaj tole čist s tira vrgl.



Vzami kot kompliment, da si nekomu všeč in ne kompliciraj. Resno. Si boš naredila veliko uslugo.
Malo si dvigni samozavest, saj je očitno čist na tleh. Pač ti je malo spodnesu tla pod nogami. Sam veš, to še ne pomeni da bi rad bil s tabo in da kej čuti do tebe. Sej tud ti ne čutiš. Samo mal te je zmedu pač. Te bo pa itak minilo to. Slej ko prej. Se boš kmalu smejala temu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?