|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšanje med delom
26.12.2007 9:56:34   
mala zirafa
Kako vam uspe držat dieto med del. časom?Vem da mora bit 5 obrokov, pri meni pa ni nobene pavzeuser posted image , ker norimo s pacienti.Dr. dela samo 6 ur.Vsaj pijem vmes, pa še to lih za lih da mi uspe kak žluk nardit.
Tako rada bi se znebila kakega kg, niti na vago ne upam.Zdaj ko sem bla 7 mesecev doma, sem se kar zredila kake 4kg od nič miganja.Zame je to ful in sem prav slabe volje.
Sedaj pa še ti praznikiuser posted image .Ne me okregat ker malo jamram.
Rad bi se poslužila kake diete.Ampak ne morem se preveč upreti sladkarijam, zjutraj moram obvezno zajtrkovat (kruh puter med), ker če ne mi je slabo.kakšne porcije naj bodo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hujšanje med delom
26.12.2007 9:59:38   
Anonimen
Sej ti ni treba imeti pravih obrokov med del. časom.
prinesi si kakšno sadje (jabolka, mandarine) pa tiste pojej. Ti ne bo vzelo več kot minuto.

Al pa si kupi pražene arašide (nesoljene, nemastne) al pa tist "Študentski futr", p vsake toliko mal pozobaj.

Spet pa ne pretiravaj. Par oreščkov (4-5) na uro, pa bo.

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hujšanje med delom
26.12.2007 10:12:38   
pika74
Važno je, da zjutraj ješ... pa nekaj vmes...  še najbolj pa je važno to, da se potem po šihtu ne naješ do tilta. Popoldne oz. proti večeru se najbolj zdravo hujša.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hujšanje med delom
26.12.2007 17:52:42   
mala zirafa
Hvala, punce.Saj pojem kako sadje če mi uspe in delam na tem.Kaj mi lahko katera da lnk o prepovedanih živilih in dovljenih med hujšanjem?Čeprav bi se kruhu zjutraj stežka uprla.
Kaj pa so vse ostale zadeve ki jih zaužiješ recimo pred vadbo na fitnessu?na interentu se jih dosti dobi.kaj se od tega priporoča?

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?