|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 18:40:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Ja, Tašonka... res sem se znašla. user posted image

Oblekla sem ga v pižamo. user posted image

Hehe, res... Preden je bilo treba it od doma sem ga nafutrala, pa mi je zraven zaspal. In sem ga pri babici pustila. Je spal glih 3 ure, ko sem prišla nazaj pa se je takoj zbudil. user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 19:46:40   
corfu
Dober večeruser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 19:51:46   
Ronči
user posted image  jaz sem se zredila user posted image user posted image user posted image user posted image

kdor je rekel da dojenje pomaga pri hujšanju LAŽEEEEEEEEEEEEEEEE

65 ko sem zanosila, po porodu (1 mesec) 64... sedaj 67 ajej (velika sem samo 157)


bemu, pa še hujšat ne smem keer dojim!!!!!!!!!


trebuh imam večji kot v 7 mesecu user posted image user posted image user posted image

ni čudno, da me je znanka prejšnjo soboto vprašala kdaj mam rok user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:08:30   
corfu
ja, pa kaj poluser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:15:48   
Ronči
po porodu sem oblekla le ene kavbojke...in trenirke sevedauser posted image

ostala sem samo pri trenirkahuser posted image




kavbojke me pa fajsttttttt žulijo user posted image , če grem pa v šopng se pa zgrozim ob pogledu v ogledalo in grem ponavadi praznih rok ven v baby cener ali kako drugo baby trgovinico in tam ojre potrošimuser posted image

user posted image  ima polno omaro, mami pa hodi ko klošar

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:18:10   
corfu
Jaz sem si pa full nabavla novih, modernih oblačil, sm kaj ko se mi ne da zrihtam, če gremo pa vsi, se pa vedno mudi, tako, da na koncu šibam v trenirkiuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:25:09   
Ajvy
dober večer....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:25:52   
Ajvy
Corfu, jst sem skoz v trenirki....najbolj komot je..pa še rategljiva je...user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:28:38   
corfu
Naš Aljaž je šel spat, Manca spi od 17user posted image  dec se je pa nekam izgubuuser posted image , se na telefon ne javiuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:31:32   
Ronči
zdaj sm si pa še avatar zrihtala ;)

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:39:54   
kapica
Jao ste naklofale, a naj sploh grem prebrat zadnjih deset strani? A ste kaj pametnega tud napisaleuser posted image ?

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:42:38   
corfu
smo, bla blauser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:44:17   
baja*
danes smo se pa imeli lepouser posted image
Mali je bil neverjetno pridn, kot da ga niuser posted image . Ful sem se bala, da ga bo gužva znervirala, pa se je zgodilo glih kontra - spal je kot ubit (sicer skoz na rokah, pa kaj poluser posted image ). Čudi me, da ga ves tisti direndaj ni zbudil, zgleda da mu je celo pasaluser posted image . Lubek pridnuser posted image . Jaz pa sem bla tudi pridna, ker sem se nažrla vseh dobrotuser posted image , jutri gremo pa še ostanke pospravituser posted image . Mala dva slavljenca sta bla pa tud tak cartik. Ne morem verjet, da je že leto naokoluser posted image , se mi zdi, kot da sta se prejšn mesec rodila. Boste vidle, kak hitro bodo naši cukrčki upihnili 1. svečko...

Rene že od osmih spi, si je prestavil uro za spanje, tak da ga po novem kopam že ob pol osmih. Pa mi paše tak, ker mi ostane malo več časa zvečer...

Poldy me veseli, da si uživala!
ronči jaz sem tud najraje v trenirkiuser posted image . Za ven so mi pa ostale samo ene kavbojke pa ene črne hlačeuser posted image , ma saj je dost, se mi sploh ne da po trgovinah laufat in kupovat cote... v bistvu mi to nikol ni blo prijetno opravilo, sem čudnauser posted image
kristina a snežilo je pr vas? brrrr, me je kr zazeblo, jaz toleriram sneg samo za božičuser posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:48:46   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Jao ste naklofale, a naj sploh grem prebrat zadnjih deset strani? A ste kaj pametnega tud napisaleuser posted image ?


kregale smo se, katera ima najlepšega otrokauser posted image

pa ugotavljale smo, da smo zelo seksi mame, ko smo oblečene v razvlečene in pokozlane trenirkeuser posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:52:27   
Freycha
Evo, pa smo doma. Crknjena sem do konca in naprej, ker sem danes ponoči spala samo 3 ure in pol. Pišuka, meni se zdi, kot da se Dita s to hrano - dodatkom ne more nahraniti. Samo, da bi ji pa dajala kako kašico zraven, se mi pa tudi še prezgodaj zdi. Na dan poje 7 obrokov, sicer v povprečju 150 ml, ampak ona na obrok enostavno ne spravi več v svoj želodček. Ampak kalorično mi pa deluje, da ji ni dovolj, ker je še vedno suhica..... Pa tudi ponoči se zbuja in hoče jest. V glavnem danes nisem dežurna za nočno hranjenje, kar pomeni, da se bom lahko malo naspala.

Aja v LJ sva šla z najdražjim malo v BTC in me je skoraj kap, kaka gužva je bila. Hvala bogu sva pustila Dito mojim staršem, da sta šla na en sprehod, midva sva pa precej neuspešno zapravljala. Nič nisva našla. Ne zase ne za Dito user posted image  
Jutri pa na volitve babike!!user posted image user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:52:48   
kapica
Baja, zakaj se kregate kateri je najlepsi, ce je pa jasno, da je Dino najlepsiuser posted image user posted image .
Corfu, sem nekaj zasledila, kako lepo Manca spi. Mi smo spet meli tako noc, da je sam za user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:54:30   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Baja, zakaj se kregate kateri je najlepsi, ce je pa jasno, da je Dino najlepsiuser posted image user posted image .


kapica zgleda, da se bom mogla dans še s tabo skregatuser posted image user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 20:59:50   
kapica
Baja, ja, saj je se cel vecer pred namiuser posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:00:08   
Ajvy
Freycha, pa probaj kako bolj kalorično mleko...pomurka je bolj nasitna....
Jst sem tudi bila v BTC-ju, sem samo v Mullerja skočila, zapravila svoje dinarčke in hitro domov- nisem fan gužv..

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:00:33   
Ronči
Poleg tega, da sem ugotovila, da sem bajsa, in si nisem prav nič všeč user posted image  sem ugotovila, da imamo doma eno malo tečko (pravijo da ima karakter...po komu drugem kot po meni user posted image ). Karkoli ji ne paše se skisa kot da bi kumarco pojedla in joka tako ihtavo, kot da bi jih kaj hudega naredil. Pa če je to, da jo v rokah držim v ležečem položaju (kar seveda frajla več ne mara) ali jo hočem položit v ležalnik, pa njej ni do tega..... ali pa dovolj hitro ne odpnem modrca da jo nahranim... skoraj vsaka stvar jo moti....vedno isto, histeričen jok v trenutku!!!! Ko dobi kaj hoče je pa v trenutku mir.


Najbolj me razjezijo komentarji ko zajoka: ali je lačna? Si jo nahranla? Mogoče bi jela? Jebela cesta pa valjda bom znala kdaj če jest in je ne bom pustila lačne?????




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:00:37   
Freycha
Kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima - Dita je najlepša user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:01:50   
Ajvy
Sam ve ste res face, da si upate tako dolgo v noč klepetati...jst sem že ob desetih v pojstelji....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:02:38   
Ronči
Ve se kar tolažite, Klara je najlepša user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:02:39   
Ajvy
Ronči  user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:02:46   
kapica
ronci, je po tebi podedovala, a ?

Jooj, kako mi Dino sitnariuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?