|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:03:27   
Ronči
Ajvy hvala

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:03:48   
Ajvy
Kapica, user posted image  za vaju 

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:04:36   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Sam ve ste res face, da si upate tako dolgo v noč klepetati...jst sem že ob desetih v pojstelji....


sej jaz bi šla tut takrat spat, če pa se nekje med deseto in polnočjo zbudi in hoče jest... pa potem  ob treh in naslednjič ob 6h....user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:04:54   
Ronči
kapica seveda po meni ima vse kar je tečno, po atku pa vse simpatično.
Kar vprašaj mojo taščo user posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:06:15   
Ajvy
Freycha, tvoja pa je lakotnicauser posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:07:05   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

kapica seveda po meni ima vse kar je tečno, po atku pa vse simpatično.
Kar vprašaj mojo taščo user posted image

Tašče so itak nepristranske in labilne priče...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:07:09   
baja*
Freycha vem da te ful žere Ditina teža, ampak dokler je zadovoljna pupika (kar je ona vedno, ko sem jo videla tudi bilauser posted image ) pomojem nimaš kaj skrbet. Eni otročki so pač bolj suhceni. Bo prava manekenkauser posted image .
user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:08:07   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: baja*

Freycha vem da te ful žere Ditina teža, ampak dokler je zadovoljna pupika (kar je ona vedno, ko sem jo videla tudi bilauser posted image ) pomojem nimaš kaj skrbet. Eni otročki so pač bolj suhceni. Bo prava manekenkauser posted image .
user posted image


Po slikici sodeč ji ekstremno dobr kaže...user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:09:15   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima - Dita je najlepša user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


zdaj pa od jeze že cepetam z nogami... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:10:29   
corfu
Kapica, koliko ti pa čez dan spi? Moja je očitno dobro naštudirala kdaj je dan in kdaj nočuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:10:57   
madejka
IZVIRNO SPOROČILO: baja*

Za ven so mi pa ostale samo ene kavbojke pa ene črne hlačeuser posted image , ma saj je dost, se mi sploh ne da po trgovinah laufat in kupovat cote... v bistvu mi to nikol ni blo prijetno opravilo, sem čudnauser posted image



Baja jaz mam prav isto: ene kavbojke in ene črne hlačeuser posted image Pa še to dvoje mi je tesno. Sem lepo prišla na svoje kile kaki mesec po porodu, zdaj pa spet šibajo goruser posted image Pa tud meni se ne da it kupovat, ampak bom pa res rabla nekaj... tud majčke. Vse mam tak kratke, zdaj pa tale špehec ven gleda - bljah! Bo treba nove daljše nabavit.

Mi pa že četrto noč bolj ali manj prespimo. NO, ne sicer v enem kosu, ampak brez jesti. Se je par dni nazaj moj mali zbudil ob dveh (3 ure po tistem, ko je zaspal), ampak ni hotel jest. Sem ga pa samo k sebi vzela v posteljo in sva zaspala do sedmih!user posted image In zdaj je že par noči tak, okol 2 al 3 se zbudi,ga vzamem k sebi in spi do sedmihuser posted image Nimam pojma zakaj se zbudi, ker jest pa noče in mu samo dudo pritisnem v usta in zaspi. Samo seveda ne v svoji postelji, ni šanseuser posted image Samo upam, da ga bo še to vmesno zbujanje hitro minilo in potem bomo spali celo nočuser posted image Ja in potem zavije svizec čokolado v folijouser posted image

Baja user posted image za Reneja, da je bil tak priden! Ti pa tak fejst ješ pol pa praviš kak ti ni več nič prav...ti tiuser posted image Hecam se...sem istauser posted image

Freycha joooj kak bi jaz šla malo v BTC... taaak dolgo že nisem bla.user posted image Včasih sem pa bla na tekočem, kje imajo kaj novegauser posted image

Moj princ pa tu zraven mene full smrčiuser posted image Zgleda ma nos čisto poln... Je dal vse štiri od sebe in spi ko da ga je kdo zaklaluser posted image Čisto nor je odkar je dal široke plenice dol... samo miga in telovadi, se obrača in brca. Na hitro bo treba spalno vrečo kupit, ker je bil ponoči čisto odkrit...


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:11:22   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: baja*

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima - Dita je najlepša user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


zdaj pa od jeze že cepetam z nogami... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


In a je fejst luknja tam nastala, ker če ni..potem še nisi dost razkurjenauser posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:11:34   
kapica
Ronci, ko jaz zacnem tako razmisljat kot ti, je vedno dober odskok, da kaj spremenim. Recimo diete ne mores delat, lahko papojes manj sladkega, al pa sploh nic vec, pa zacnes telovadit, al pa se vec gibat. Vsaj nekaj da naredis oz. zacnes, pa lepo pocasi, pa bos videla da bo.

Glede oblek: mene je skoz blo tako strah da se bom zapustila po porodu, al ap da bom sam doma , pa sam v trenerkah. Sicer se res tako najbolj udobno pocutim, ampak ko grem ven, pa obvrzno kaj drugega oblecem. Sem si tud kupla nekaj novih tsvrai, pa bom sla mal pogledat v omaro, kaj lahko skombiniram. Ker ce bi se pa cote pustla, bi bla pa povozena. Ko tako nimam nekaj posebnega stila, ampal kolko tolko se pa zelim ugodno pocutit. Se tako ze manj sminkam, odkar nisem vec v sluzbi, pa lase imam vecinoma spete, ker mi zaradi malega tako odgovarja, pa je to najmanj kar lahko naredim za sebe.

Ajvy, jaz tud, gledam da sem cimprej v postelji, imam pa zadnje dni tezave zaspat. Imam naenkrat tako polno glavo, da ne zaspim, pol je pa sevedauser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:11:43   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy
Po slikici sodeč ji ekstremno dobr kaže...user posted image


zakaj?user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:12:04   
siskamiska
Freycha da bi ti vidla našga Davida, potem bi šele vidla kd je suhec.user posted image  Ima nekje 58 cm in malo manj kot 5kg user posted image . Čez dan mi poje en obrok 130 ml, to je že uspeh, pa še mogoče 3 obroke po 80 ml, pa 1x-2x ponoči po prib 30 ml. Tako da vem kaj so to neješči otroki. Da ne omenim da samga aptamila ne mara in da se doji samo ponoči, drugače je pa preveč na komot.
Vprašaj pediatrinjo če ji mogoče lahko že novolac 2 zraven dodajaš?

Ronči to kar pati opisuješ o histeričnem otroku je pa naš Domen tak. Bog ne daj če mi ne rata v stotinki odpret modrca user posted image user posted image user posted image

Aja v Domžalah je danes tudi snežilo. Me je skor kap.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:13:05   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: madejka
Moj princ pa tu zraven mene full smrčiuser posted image Zgleda ma nos čisto poln... Je dal vse štiri od sebe in spi ko da ga je kdo zaklaluser posted image Čisto nor je odkar je dal široke plenice dol... samo miga in telovadi, se obrača in brca. Na hitro bo treba spalno vrečo kupit, ker je bil ponoči čisto odkrit...



A ne kak prav viden napredek je opazen , zdej ko niso na širok poviti..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:14:38   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy
Po slikici sodeč ji ekstremno dobr kaže...user posted image


zakaj?user posted image


ker je zelo lepa...luštna...srčkana...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:15:18   
madejka
Full drugačen je zdaj... riti nič nima (bo po atiju)user posted image Pa full bolj gibčen res. Zdaj se je prenaštimal v spanju in ima eno roko frajersko na blazino, noge pokrčene in še vedno smrči... ko največji pijanecuser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:15:50   
Freycha
aja tooooo..... sem očitno malo narobe razumela user posted image

ja sej, jaz se itak sprašujem po kom je.... ker te lepote pri ateju pa mamici ni opaziti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:15:50   
kapica
kapica seveda po meni ima vse kar je tečno, po atku pa vse simpatično.
Kar vprašaj mojo taščo


Verjamemuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Madona ste hitre, komaj vam sledim.

Evo, uspelo mu je zaspatuser posted image user posted image .

Corfu, cez dan spi recimo 4-5 ur, kakor kdaj, seveda porazdejeno. Ponoci tud spi, recimo od osmih, devetih zvecer, pa do jutra. Sam vmes se tolko prebuja, tak nemiren spanec ima. Ne vem kaj mu je, vcasih je sam duda, pa je pol ure mir, pol je nekaj drugega, ni lacen, previt je, pa jamra, oci ima pa zaprte. Pa vsakic lucko prizgem, da vidim kaj je, pa take. V glavnem men se zdi ze skoraj obupno nouser posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:16:07   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Ajvy, jaz tud, gledam da sem cimprej v postelji, imam pa zadnje dni tezave zaspat. Imam naenkrat tako polno glavo, da ne zaspim, pol je pa sevedauser posted image .


Jst tudi, sAm se hiter nekam pošljem, pa hitr zaspim...od nekaj časa nazaj treniram optimizem...si rečem, hitro zaspi jutri bo lep dan...pa mi kar ratuje

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:16:49   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: madejka

Full drugačen je zdaj... riti nič nima (bo po atiju)user posted image Pa full bolj gibčen res. Zdaj se je prenaštimal v spanju in ima eno roko frajersko na blazino, noge pokrčene in še vedno smrči... ko največji pijanecuser posted image


naša je tudi bolj vesela in aktivna...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:17:20   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

aja tooooo..... sem očitno malo narobe razumela user posted image



raje te ne bom vprašala ,kaj si ti mislila user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:17:29   
madejka
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: kapica

Ajvy, jaz tud, gledam da sem cimprej v postelji, imam pa zadnje dni tezave zaspat. Imam naenkrat tako polno glavo, da ne zaspim, pol je pa sevedauser posted image .


Jst tudi, sAm se hiter nekam pošljem, pa hitr zaspim...od nekaj časa nazaj treniram optimizem...si rečem, hitro zaspi jutri bo lep dan...pa mi kar ratuje


Super imaš to zrihtano!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Julijke 2007
20.10.2007 21:17:47   
Freycha
meni tut ne uspe takoj zaspati. Sem crknjena do konca, pa kar nekaj tuhtam in tuhtam....... potem pa glih zaspim, pa čez eno uro Dita sireno vklopi user posted image  amak saj bo....... mora bit!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?