|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 10:03:57   
mavrica72
Barbara31 - danes imam UZ, to pa je na 8 dan. Ponavadi sem vedno izredno počasi reagirala, tako da sem se špikala tudi po 15 dni in še več (vedno kratki postopek). Zato mi je sedaj dr. rekel, da naj pridem šele čez en teden, ker tako slabo vedno reagiram. Je pa res, da sem vedno imela Menopur oz. Bravelle, sedaj pa Puregon.
Mi je pa full čudno res, da danes jih nič ne čutim, prej pa take bolečine.... user posted image
No, bomo videli kaj bo pokazal UZ. Se javim zvečer, ker imam IZ šele popoldan.

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 10:15:57   
Barbara31
Pomoje je najbolje da pokličeš... ponavadi ti dajo že tam tvojo ID številko pod katero vodijo tvoje zarodke in lahko pokličeš čez 3 dni , da preveriš uspehe.
Ali katera ve kam moraš poklicat, jaz ne najdem številke.

LP





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 10:19:10   
Barbara31
Mavrica...naj te ne bo strah. Jaz sem imela pri prejšnem postpku take bolečine , da en dan tud hodit nisem mogla, naslednjin dan pa kot odrezano(bolečina je izginila). Prepričana sem bila da so šli pa pa , na punkciji pa so jih našli 15.

Mislimo pozitivno :) Držim pesti.

LP

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 10:20:25   
gagaga
Barbara31 hvala za inf.
sem pozabila napisat, da hodim v Ljubljano.

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 10:45:06   
gagaga
Sem poklicala pa ne dajajo nobenih inf. po tel. če nimaš številke. Tko, da bomo jutri vidli kaj bo.

(odgovor članu gagaga)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 11:34:14   
golobica82
hejla....

Spet malo na forumu user posted image
Jaz čakam user posted image , da začnemo pol s 3. ICSI, pa najbrž še niti ovulirala nisem, dobila sem tablete za sprožit menstro, pa ne vem ali naj jo ali naj počakam, saj mi ne bi bilo panike čakat, samo kaj ko dr. Merlo gre  običajno na dopust aprila ... Kaj naj naj si jo sprožima ali počakam, kaj menite? KAko pa to sploh vprliva?

Mavrica72 pozdravljena kako si?? Se bova očitno spet za malo zgrešili.... user posted image   Drugače za sluz ne se sekirat, jaz sem v prejšnjem postopku imela Menopur in sem cel čas imela full, ma res full sluzi, sem pa zelo fajn reagirala nanje, če primerjam z Bravelle. A ti mogoče veš, kdaj gre doktor letos na dopust?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 13:38:24   
Barbara31
Gagaga... držimo pesti...sporoči kako se bo izteklo.

LP
barbara

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 14:18:36   
Little Star
Eno, punkcija končana. Pridelala sem 5 celic, transfer 5.3.


(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 14:45:09   
miklarom
Little Star - super za pet celic, naj se ti vse lepo oplodijo in držim full močno pestke zate vse do velikega + in potem še naprej do koncauser posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 14:52:42   
cokla
Zdravo punce, kar redno vas spremljam, vključujem se pa bolj redko.
Tudi sama sem v kratkem postopku in žal zelo počasi reagiram. Ravno danes 2. UZ, upam da bo jutri že kaj bolje user posted image
Zanima pa me ali ima morda katera od vas izkušnje kako v primeru prehlada, saj se me je v soboto lotil kar močen prehlad user posted image  in danes nisem na pregledu nič omenila, saj nočem, da mi prekinejo terapijo.

@Little Star bravouser posted image . Upam, da ni preveč bolelo. Mene je kar malo strah tega.

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 15:27:51   
Little Star
Hvala punce user posted image .. Od 5  foliklov, ki so bili vidni na UZ se tudi meni zdi ok rezultat.. upam, da počakajo do transferja.

Cokla, ni bolelo.. no ravno masaža v termah ni, ampak se da preživet. Če zbiram med zobarjem in punkcijo.. grem raje na punkcijo ...user posted image  pa nimam nič proti zobarju.

(odgovor članu cokla)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 15:35:33   
tecnobica
Little Starr, čestitke za 5 celic.

A da je tko k pr zobarju. No pol ni panike.

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 18:55:54   
Aleda
Mene pa tut zlo zanima kaj se dogaja tam v laboratoriju, če sta se oplodili obe celici. Klicali me niso nič. A ma katera številko, mogoče bi jutri poklicala pa vprašala? Saj verjetno morš povedat tisto evidenčno številko, ki jo dobiš ko se naročiš na IVF postopek?
Kaj a naj bi res pivo pomagalo za rast foliklov, škoda ker nisem  prej vedlauser posted image mogoče bi mi pa ratalo kakšnega več pridelati.

Little Star čestitam, res kar lepa številka, upam da te vsi počakajouser posted image
Punsha, čestitke zauser posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 19:00:16   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Punce moje predrage user posted image . Sem najsrečnejši človek na svetu user posted image . Ijeeeeej, pokazala se je druga črtica user posted image user posted image Sem srečka nosečka user posted image . user posted image user posted image


bravo user posted image user posted image user posted image

ps. jaz pa mislim, da bo kmalu za mano 2. neuspeli postopek...   user posted image


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 19:00:53   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: Little Star

Hvala punce user posted image .. Od 5  foliklov, ki so bili vidni na UZ se tudi meni zdi ok rezultat.. upam, da počakajo do transferja.

Cokla, ni bolelo.. no ravno masaža v termah ni, ampak se da preživet. Če zbiram med zobarjem in punkcijo.. grem raje na punkcijo ...user posted image  pa nimam nič proti zobarju.


držim pestke, da se plodijo in te počakajo! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 19:03:45   
Maja_V.
sicer sem ta vprašanja že postavila dve strani nazaj, ampak ni bilo odgovora, tako da še vedno vas naprošam za pomoč...

Imam par vprašanj za vas, ki imate izkušnje s transferjem zamrznjenčkov v LJUBLJANI, prosim za vaše odgovore:

1. ali takrat rabim novo napotnico in a se za to naročim po istem postopku kot za ivf (evidenčna številka...) ali kako drugače?
2. koliko časa po neuspelem ivf ste lahko šle po zamrznjenčke?
3. kako ste dneve za odvzeme krvi in uz uskladile s službo? a ste imele skoz bolniško?
4. koliko časa se pa sploh čaka na pošto od tam, da izveš ali je kaj zamrznjenčkov?

hvala za vse odgovore!


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 19:38:58   
punsha
Maja.V,kaj pa je, da imaš tak slabe misli?

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 19:46:43   
punsha
Saj bi ti odgovorila glede zamrznjenčkov, pa nimam kaj dosti za povedat. Imam drugačen primer kot ti. Sem vmes že rodila...in potem šla sedaj po zamrznjenčke. Tak sem rabila najprej napotnico od svojega G za posvet pri G v Lj. tam sva se zmenila, da bomo kar v naravnem ciklu, ker imam kar redne M. Potem pa sem poklicala prvi dan menstruacije in so mi rekli naj pridem 8. dan dati kri. Tako je, ker sem bila v naravnem ciklu, sicer pa ne vem kak gre. V službi se mi ni bilo treba nič menit, ker sem še na porodniški. Za pošto glede zamrznjenčkov se pa ne spomnim več, kolko časa sem čakala. Ja jaz mislim, da bi to moralo biti kar hitro. Koliko se ti jih je pa oplodilo?
Jah, nisem ti ravno pomagala...user posted image

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 19:56:05   
Maja_V.
malo si že pomagala, vsak odgovor prav pride, hvala... od 12 celic se jih je 10 oplodilo in vseh 10 je ostalo do transferja, vstavili so mi 2 blastocisti, za ostale so pa rekli, da bodo kot naslednji dan vedeli, če bo kak zamrznjenček, ker niso bile vse iste kvalitete...
slabe misli pa imam zato, ker se počutim popolnoma isto kot po 1. postopku in mislim, da se bliža user posted image , sem pa danes 5. dan po transferju... prvič je bila user posted image 9. dan po et.... ne vem... spet sem si preveč želela in na dan transferja je vse potekalo preveč dobro, da bi tako ostalo... user posted image

ne vem, no, majhno upanje še imam...


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 20:11:36   
punsha
Maja_V. ajoj...user posted image . Poskusi odgnati slabe misli proč. Verjamem, da je težko, sploh če imaš že slabo izkušnjo za sabo. Jaz sem imela obakrat čisto tak občutek kot pred M in seveda hodila na WC, če je že kaj. Prvič me je grozno skrbelo, sedaj sem bila pa tega občutka kar vesela - v prvo je bil tudi to tisti pravi, dober znak, da je uspelo. Sem rekla, če je bilo takrat tako, pa naj bo še sedaj. Res je čisto isto... upam, da gre tudi pri tebi za to in boš poročala dobre novice. Srečno

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 21:31:36   
Aleda
Še eno vprašanjeuser posted image Ali partner dobi bolniško če gre z mano na transfer?

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
28.2.2011 21:37:25   
lana08
Punsha še tukaj čestitkeeee, pa lepo nosečnost ti želim!

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
1.3.2011 7:55:57   
mavrica72
Dobro jutro

No, da "napišem" poročila iz včerajšnjega UZ user posted image
Jajčniki so me tako boleli zaradi tega, ker so moji folikli namreč malo pohiteli v rasti. Po sedmih dneh špikanja je bil vodilni že v velikosti 18 mm, ostali pa so bili med 12 in 16. Glede na to, da je vodilni že tako velik, imam jutri ponovno UZ in bo po vsej verjetnosti padla stopka. Vem, da ni ravno v redu, ker so takšne razlike med seboj - upam, da bodo tudi ostali še zrastli do normalne velikosti.....
Ja, jajčniki me pa od včeraj sploh ne bolijo več user posted image , prav čudno je to....

Golobica82 - vidim, da se bova res spet malo zgrešili. Na žalost ti pa ne znam povedati to, kdaj ima dr. dopust. Vem, da ga ima vsako leto konec januarja, to pa je tudi vse. Jaz bi ti vsekakor svetovala, da se glede njegovega dopusta ne obremenjuj, ker četudi bo vmes kdaj odsoten ko boš ti v postopku, te za tisti čas "prevzame" dr. Reš (če bi seveda ravno v tistem času morala imeti punkcijo ali pa transfer). To ti govorim iz lastnih izkušenj, ker se je pri meni v prvem postopku to zgodilo.

Little Star - čestitke za uspešno punkcijo user posted image ; upam, da se vse lepo oplodijo in počakaj nate user posted image

Maja_V. - ne prehitro s tako slabimi mislimi, upaj pozitivno do konca user posted image . Po petih dnevih pa res še ne boš obupala. Držim pesti, da se bo izteklo tako kot sama veš, da se mora user posted image

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
1.3.2011 7:57:20   
Béatrice
Evo, 1.UZ za mano... Nekaj foliklov je bilo videti. V petek 4.3. 2. UZ.
Mavrica72 - jaz imam tudi kratek postopek in puregon... Včeraj zvečer občutika rahlo špikanje. Pomoje smo lahko vesele, da nimamo hujših bolečin. Kako pa drugače prenašaš? Jaz sem rahlo napihnjena, sploh popoldan in zvečer.

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
1.3.2011 9:18:53   
Little Star
Aleda kdaj imaš transfer? V sredo?

Za bolniško za partnerja pa ne vem, jaz bom šla sama, ker bosta mojadva moška doma.. nima smisla, da ju maltretiram naj vstajata sredi noči.

Kako pa je s tem utrogestanom? Naj bi si ga vstavila 3x na dan v nožnico in potem ležala kakih 10 minut... kaj pa ko si v službi?


(odgovor članu Béatrice)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Test nosečnosti: je res 100-odstotno zanes...
Zanesljivost testa nosečnosti je med 96 in 97 odstotki, vendar pozor: samo če ga uporabimo pravilno, opozarjajo ginekolo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?