|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
24.2.2011 15:33:05   
lisi
Maja V. Bravo za svoja dva user posted image user posted image , držim pesti da ostaneta pri teb do novembra.

Jst pa kr krvavim že od ponedeljka, vsak dan mal bolj. Ne vem a je to user posted image al ne. Progesteron si še ustavljam in MV je še dokaj trd in zaprt (jutraj malo bolj, popoldne malo manj). Jaooooo Zmešal se mi bo. Tok sem žalostna, ker skoraj nimam več upanja da bi kej blo. Vsak dan upam da se krvavitev ustavi in da bo kej. Zjutraj me ponavadi malo špika potem pa nič, ne krčev ne nič drugega. Me pa že 2 dni boli glava za popi***. Vse bolj se mi dozdeva da prvi IVF za nas ni bil uspešen.
Lp

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
24.2.2011 15:47:05   
mavrica72
ursi84 - če ti kaj pomaga, ti lahko povem moje izkušnje. Sem namreč jaz tudi ena izmed takšnih, ki imam vedno probleme z rastjo foliklov, pa še to so ponavadi samo kakšni trije. V enem izmed postopkov sem se špikala kar 18 dni, ker folikli nikakor niso hoteli zrast. Na začetku sem prišla tam do velikosti cca 10, potem pa nikamor več ni šlo. No, na koncu so pa dobesedno v nekaj dnevih "eksplodirali".

lisi - držim pesti, da krvavi izcedki ne pomenijo nič slabega. user posted image  Dokler se ti ne ulije, je še vedno upanje, pa čeprav zelo majhno. A si mogoče že naredila kakšen test? Drži se

(odgovor članu lisi)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
24.2.2011 16:01:50   
lisi
ursi84: jst sem mela pa polno foliklov, 13 celic, 10 oplojenih, in do 5.dne je počakala le 1. Je reku dr.da imam slabe celice. Veliko število lih ne pripomore kej bistveno, k uspehu postopka. Upaj le, da če jih bo malo, da bodo dobre in preživele. Srečno!

Mavrica72: test nardila 2 dni nazaj, negativen. a mislš da bi že pokazal če bi kej blo?

(odgovor članu mavrica72)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
24.2.2011 17:25:28   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Drugače sem pa dolžna eno poročilce. Malo se nisem javljala zaradi stiske s časom, malo pa zaradi vseh skrbi. Skratka. 19.1. sem dobila M in pričela s špiknjem (4 ampule Menopurja). 30.1. sem imela punkcijo in pridelala 4, od katerih se je samo ena oplodila, ampak je bila ta po besedah Reša in Čedota čisti šolski primer. Tako, da so mi 1.2. vstavili 1 zarodek. 9.2. sem malo zakrvavela, samo pikico in enako 10.2. Potem pa sem imela od 11.-18.2. časovno po 6-8 ur skupaj krvavitve (ampak čisto kri, nič slzi, koščkov,..), ostali čas pa čisto elino. 14.2. sem naredila CB, ki je pokazal +. Ta dan me je Reš tudi poslal na krvnega, ki je pokazal vrednost hormona 130,8. Nato sem krvni test ponovila 17.2. ki pa j epokazal vrednost hormona 430,8. Reš je potrdil nosečnost, samo kaj je s krvavitvami nisva ugotovila, je rekel da je to lahko normalno. Skratka zdaj že 2 dni nič ne krvavim, vse je lepo in prav. Prsa me bolijo in trebuh je postal malo napet. 28.2. imam že prvi UZ, je Reš hotel pohiteti zaradi krvavitev.
Mogoče mi je bilo lažje zastopiti vse te krvavitve, ker sem jih v prvi nosečnosti tudi imela res da le 1 dan. Ampak punce, dokler se ne ulije, ne gredo kosi ven, je še upanje. Poznam velikoooo takih primerov.
Je pa pri meni problem v tem, da težko pridem do zarodkov ali pa celo nimam nobene celice (so vsi folikli prazni). Ampak ko pa so zarodki, sem noseča. Upam da bo tako tudi sedaj in nosečnost pripeljem do konca.
Vam 28.2. javim, kako bomo opravili na UZ.

Mirno roko pri špikah, čim manj bolečo punkcijo, veliko lepih zrelih celic in zarodkov vam želim.
 

IIIII, kaj jst to vidim... pa nič ne vem... ja, čestitke za pozitiven test. Jst verjamem, da bo vse ok - da tud krvavitev več ne bo. Lepo se mi drži. Super - sem vesela za vas!!!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
24.2.2011 18:41:12   
ammra
lisi....držim pesti, da se bo vse dobro izteklo!

samo pozitivno!!! sama grem v drugo borbo in to kamlu! po neuspešni  prvi sem se že naročila za vstop v nov boj! user posted image

srečno vsem!



(odgovor članu lisi)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
24.2.2011 19:34:33   
mavrica72
IZVIRNO SPOROČILO: lisi

Mavrica72: test nardila 2 dni nazaj, negativen. a mislš da bi že pokazal če bi kej blo?



To pomeni, da si ga naredila na 8 dan po ET (če seveda prav sklepam), kar je definitivno prehitro. Meni tudi takrat ko sem bila noseča je pokazal test šele na 12 dan pozitivno. Zato se ne oziraj na to, da je bil test negativen, za sedaj je glavno, da se ti ne ulije.... kot si že lahko velikokrat prebrala tu na forumu- dokler se ne ulije ni še nič izgubljeno. Evo, še user posted image  in user posted image  za srečo !

(odgovor članu lisi)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
24.2.2011 19:46:58   
lisi
IZVIRNO SPOROČILO: ammra

lisi....držim pesti, da se bo vse dobro izteklo!

samo pozitivno!!! sama grem v drugo borbo in to kamlu! po neuspešni  prvi sem se že naročila za vstop v nov boj! user posted image

srečno vsem!





ammra: po kolkem cajtu si se na novo naročila. Kolk cajta more preteč med postopki. Srečno!

Mavrica72: hvala za piko in pujsa... sej globoko v sebi še vedno upam...

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
24.2.2011 19:53:04   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: ursi84

Pozdravljene!

Sem iz Uz in Dr mi je našla enga 8 velikega user posted image in pa še vedno številni drobni na obeh straneh user posted image ...kaj menite, da bi pripomoglo k bolj hitri rasti...pijev pivo user posted image in tud jajčk pade...kaj pa ostalo...mogoče kak čaj krvomočnica al celo maca... nisem več tako pametna. je pa res, da v bistvu sploh nimam svojih user posted image in posledično mi tudi folikli počasneje rastejo.
Hvala vam za nasvete, bom vesela vsakega user posted image

Maja_V.: čestitke, zdej pa do konca...user posted image user posted image user posted image

Ostale sotrpinke pa čimvečje folikle, nebolečno punkcijo in da nas na koncu čakajo user posted image user posted image , ki ostanejo še 8 mesecev pri nas user posted image




ne vem kaj druge menijo o tem, vendar... tokrat sem šla na refleksno masažo stopal (prvič ne) in moram reči, da sem bila že na sam postopek dosti bolj sproščeno pripravjena, in glede na število oplojenih celic, ki so me tudi počakale še 5. dan po punkciji, globoko v sebi čutim, da mi je ta masaža pomagala. lahko, da se motim, a škodila mi sigurno ni. Poleg masaže stopal, mi je še pred punkcijo zmasirala hrbet in glavo, in do dneva punkcije so zrastli še tisti folikli, ki so bili najmanjši - ne vem, ali je to samo slučajnost ali ne... poleg tega, da so se tudi prvič pojavili 3 folikli na desnem jajčniku, ki bi naj bil popolnoma nefunkcionalen in jih v prvem postopku sploh ni bilo (ampak žal so bili ti premajhni).

tako da, probaj, mogoče pomaga. držm pesti!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
24.2.2011 19:54:38   
Maja_V.
lisi: močno držim pesti in upam na najboljše!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu lisi)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
24.2.2011 20:01:12   
punsha
Zvija me, kot da se bo vsak čas ulila user posted image . Prav močno...pa napihnjena kot balon...Štejem pod dobro, tudi prejšnjič je bilo tako, da sem hodila na WC gledat, če je že kaj, pa sta bili potem 2 črtici user posted image . Sedaj močno upam na isto. Je pa kar čuden občutek, ko misliš, da bo ravnokar tukaj tale tečka.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
24.2.2011 22:31:06   
lana08
OOOO Punsha kaj jaz to berem? Se vidi, da ne berem več toliko rr in fb, pa gre vse mimo mene. Držim pesti da bo tudi tokrat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 6:15:26   
punsha

IZVIRNO SPOROČILO: lana08

OOOO Punsha kaj jaz to berem? Se vidi, da ne berem več toliko rr in fb, pa gre vse mimo mene. Držim pesti da bo tudi tokrat user posted image user posted image user posted image


Hvala Lana08 user posted image Jap, danes sem 5 dan po ET. Zaenkrat vse ok. Kako si pa ti kaj? Trebušček pridno raste? Sta kaj vprašala kaj boste imeli? Pazi nase user posted image

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 7:34:11   
Anonimen
ursi, jaz sem imela prvič punkcijo (ali pa mogoče stopkouser posted image user posted image user posted image ) na 18 dan. 

(odgovor članu punsha)
  Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 8:23:04   
Barbara31
Vidim da imamo vse polno težav in izivov.
Zadnjič sem bila na Bownovi terapiji in sicer  sem imela blazne glavobole in bolečine v vratu. Po treh terapijah me je počasi nehalo boleti in danes me glava praktično ne boli več.
V glavnem dela tudi pomoč pri zanositvi. Jaz sem se včaraj prijavila in v torek imam prvo terapijo, nato bo druga pred punkcijo in zadnja 2 dan po transferju. Rezultati so zelo uspešni . Jaz bom probala ša to, škodit ne more.

LP
barbara



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 10:47:21   
kimsy
punsha - držim pesti za user posted image  user posted image . Jst sm mela tud vse znake M, pa imam zdaj doma eno srakico! user posted image  A so ti ustavili 2 al 1 zamrznjenčka. A mi lahko malo poveš, kako gre vse skupaj... Se jst počasi tud že psihično in fizično pripravljam za nov boj! user posted image

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 13:32:17   
punsha
kimsy, hvala za pesti. So mi vstavili dva zamrznjenčka, ker sem imela zamrznjena skupaj v eni slamici. Tako se jih ne da ločiti. Lahko ti opišem moj postopek, sem bila v naravnem ciklu (spet sem pozabila kako greš ti, z injekcijami al brez), tako da ne vem, če ti bo kaj pomagalo. Osmi dan cikla sem šla prvič v Lj (greš 8 ali 9 dan), tam so mi vzeli kri, ob 11 pa sem poklicala za rezultate. Takrat ti tudi povedo kdaj prideš naslednjič. Jaz sem šla potem ta drugi dan spet, naprej pa vsak dan v Lj. dajati kri. Tako so spremljali naraščanje hormona estradiola. Enajsti dan sem imela prvi UZ (ker je estradiol že dovolj narasel), tako da sem potem hodila naprej vsak dan na UZ+ kri. Ko pa vrednost tega hormona pade, pa dobiš ploščico, se polulašuser posted image in ko sta na njej 2 črtici, to pomeni, da je ovulacija. Peti dan po ovulaciji sem imela pa ET, to pa že veš kak poteka user posted image . Se pravi, sem dala kri 8, 6x imela UZ in 2x lulala.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 13:41:11   
ursi84
Punce...jst bom ju3 17 dan cilkusa (prvi dan M 10.2)...dala sem že 5x kri in vrednosti E2 še niso dovolj visoke...pa 2x UZ (sam drobižek...no celo 1 je velikosti 8mm se je pojavil nazadnje)...se bojim, da mi dobo prekinili postopek, ker zadosti ne reagiram user posted image

Jutri pa ponovno v Lj, da vidimo kako dalje...

lp


_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 14:19:25   
lana08
IZVIRNO SPOROČILO: punsha


IZVIRNO SPOROČILO: lana08

OOOO Punsha kaj jaz to berem? Se vidi, da ne berem več toliko rr in fb, pa gre vse mimo mene. Držim pesti da bo tudi tokrat user posted image user posted image user posted image


Hvala Lana08 user posted image Jap, danes sem 5 dan po ET. Zaenkrat vse ok. Kako si pa ti kaj? Trebušček pridno raste? Sta kaj vprašala kaj boste imeli? Pazi nase user posted image


Nisva vprašala, ker sva hotla presenečenje, ampak sem pa videla da ima najino presnečenje spet lulčka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 18:16:39   
Aleda
Ojla, jaz sem pa danes imela punkcijo. Je blo kar vredu, me ni bolelo, verjetno tudi zaradi tega ker so bili samo trije folikli. So bli pa taki ogromni ampak od tega samo dve celici. Zdaj pa upam, da se bosta oplodili obe. Saj če se ne oplodita, verjetno to sporočijo ali izvem šele takrat ko pridem na transfer? No upam na najbojše...

Maja V, Punsha, Smeška 83, Lisi držim pesti za vaše user posted image user posted image user posted image
Urši84 zate pa upam, da ti še zrastejo folikli. Jaz sem se špikala vsega skupa 29 dni pa so bli komaj trije, ni mi jasno zakajuser posted image


(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 18:43:19   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Ojla, jaz sem pa danes imela punkcijo. Je blo kar vredu, me ni bolelo, verjetno tudi zaradi tega ker so bili samo trije folikli. So bli pa taki ogromni ampak od tega samo dve celici. Zdaj pa upam, da se bosta oplodili obe. Saj če se ne oplodita, verjetno to sporočijo ali izvem šele takrat ko pridem na transfer? No upam na najbojše...

Maja V, Punsha, Smeška 83, Lisi držim pesti za vaše user posted image user posted image user posted image
Urši84 zate pa upam, da ti še zrastejo folikli. Jaz sem se špikala vsega skupa 29 dni pa so bli komaj trije, ni mi jasno zakajuser posted image




hvala... jaz pa zate držim pesti, da se celici oplodita!!! sicer pa mislim, da te pokličejo, če se ne... ampak upam, da te ne bodo! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 19:25:12   
lisi
No punce moja zlate... jst končujem to zadevo... se je ulil  in moj jok tudi. Z mojim sva že včeraj, ko se je pojavila obilnejša krvavitev, zjokala,... tko da danes, ko se je zares ulila jokam na znotraj. Boli me v želodcu, tišči me v prsih in nikakor se ne morem normalno zjokat.... user posted image user posted image user posted image user posted image

vsem trepetalkam in ostalim v postopku od srca želim pozitivne teste in zdrave otročke!

papa, Lisi

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 19:27:35   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: lisi

No punce moja zlate... jst končujem to zadevo... se je ulil  in moj jok tudi. Z mojim sva že včeraj, ko se je pojavila obilnejša krvavitev, zjokala,... tko da danes, ko se je zares ulila jokam na znotraj. Boli me v želodcu, tišči me v prsih in nikakor se ne morem normalno zjokat.... user posted image user posted image user posted image user posted image

vsem trepetalkam in ostalim v postopku od srca želim pozitivne teste in zdrave otročke!

papa, Lisi



user posted image mi je zalo žal za vaju... pri meni je bilo isto pri prvem postopku... in se jokala kar nekaj dni skupaj... ful me je takrat potolklo, sem imela preveč upanja.. tako da, te razumem! drži se, ne obupaj, držim pesti za naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu lisi)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 19:44:54   
Aleda
Lisiuser posted image   zelo mi je žal, da vama ni uspelo. Želim ti vso srečo pri naslednjem postopku, ne obupaj!

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 21:03:09   
punsha
Lisi user posted image , žal mi je zate user posted image . Pogumno naprej, v naslednji boj...in seveda držim pesti, da takoj uspe user posted image

smeška83, kako si pa ti kaj? Počutje, kakšni znaki? Oglasi se kaj in poročaj

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Januar/februar 2011 IVF/ICSI
25.2.2011 21:13:46   
punsha
Eno vprašanje...saj poznate nestrpnost user posted image Ravno sem nekje na enem forumu prebrala, da krvni test pokaže nosečnost že 3. dan po transferju. A to drži? Ampak takrat je gotovo še zelo nizka vsebnost, ampak če ponoviš čez 2 dni, naj bi se podvojil in potem veš user posted image . Haha, imam preveč časa za razmišljanje user posted image

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...
Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?