|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune-day8
14.9.2005 9:22:43   
soncece24
Prvi teden je naokoli in danes je dan za tehtanje. Jaz sem malo razočarana, samo -1, , ampak bolje nekaj kot nič. Mogoče je malo kriva tudi ta rdeča, ki se je včeraj pojavila. No, saj ni važno, prvi teden je za nami.

Danes je pa t.i. sadna groza

Jaz bom danes jedla sadno solato iz vsega možnega sadja za kosilo in za večerjo, vmes pa kako jabolko, če bom lačna. Zjutraj sem pa grozdje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lune-day8
14.9.2005 9:31:20   
mojchka
-2,5
JUHUHU!!!!

Ma, veš kaj, sončece, tudi -1 je super. Tisočkrat raje kot +1, ne?!

Do sedaj sem eno hruško, zdaj bom malo zelenega čaja, pa tko naprej... za kosilo sadno solatko...
Moj lubi pa pravi, da današnjega dne ne bo vzdržal in bo za kosilo in večerjo solato... Čeprav se je kasneje pridružil, je do včeraj izgubil 0,5 kg. (ampak tudi greši s pivom zvečer!!!)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lune-day8
14.9.2005 9:34:23   
soncece24
super, mojchka!jaz pa počasi ampak ziher

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lune-day8
14.9.2005 9:54:43   
Anonimen
Jaz imam do danes 2.2 kg manj .Samo naj gre tako dalje, čeprav se te dva kg še nikjer nič ne poznata, ko pa jih je še tooooliko treba izgubiti.Ampak še vedno bolje v minus kot v plus.Lačna pa sem tudi skoz manj in na hrano tudi ne mislim več ves čas.Prav čudim se sama sebi, da se nisem še niti enkrat pregrešila .Ampak danes pa spet sadna groza,....nazadnje sem cel dan po malem glodala zraven mandlje in veliko pila in mi je to tako napolnilo želodec, kot da bi eno pizo zmazala.

Pa še nekaj me zanima, ali je treba za kosilo in večerjo res isto jest kot za kosilo, ali lahko kaj drugega, samo da v okvir dneva paše?Ker jaz jem kosilo v službi in nimam doma istih stvari za večerjo narediti in tudi ponavadi mi niti malo ne paše jest dva krat isto .

Še naprejpridno hujšajte

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lune-day8
14.9.2005 10:11:01   
eva1
Jts sm danes tko vesela...stopim na vago in -4kg(sej ne morm vrjet)...res pa je da jih imam še ogromno za dol dat...tako da je razlika v hujšanju za tiste ki imajo 10 kg preveč, ali pa zame k jih želim dati 20 dol(za začtek)! Uglavnem ful sem vesela-sel lih gledala kako sem izgubljala kg pri prejšni dieti-ki je bila nasprotno s to, ful stradanje¨(nič sladkarij...)pa ni šlo tko fajn dol...tko da mi je kr všeč tale dieta!

Jst ponavadi jem isto ta kosilo in večerjo, če pa zvečer nisem lačna pa tut samo kašno sadje pojem in je...

Danes pa sadje, za zajtrk bom kr hruško, za kosilo melono...ne vem, al pa breskve???ne vem bom vidla, kašna bo lakota...

lep dan vam želim in čim manj prekrškov!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lune-day8
14.9.2005 10:18:16   
ma&he
nno tud pru meni samo 1 kilo dol ampak boljš ko nič.Jst bom danes solato in bučke pečene pa seveda sadje.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lune-day8
14.9.2005 14:28:02   
afnapika
Jaz imam minus 2

Danes jabolko, pol banane; in solato za kosilo...
Nisem lačna, še vedno pa pogrešam grickanje (bolj nažiranje) pred tv, ali ob knjigi. Tega se moram res odvadit.

Uh aja... pa na Šmarni sem bila danes
he he .. prvič

BRAVO ZA VSE!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 14:48:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lune-day8
14.9.2005 16:10:34   
afnapika
BA, pol kilograma na teden bi bilo čisto idealno...

kar računaj, če bi shujšala vsak teden 1 kg, koliko bi imela čez 3 mesece?

Mislim, da je treba vedeti, da bo teža nihala, upam, da ne bo šlo gor, sigurno se pa za kak teden, 14 dni ustavi.

Drugače sem pa to razmišljala: ali izgubljanje teže povezujete z redno (neredno) prehrano, količino, prigrizki, ki jih ni... ali mislite, da res JE fora v tej dieti? Jaz bi raje rekla tisto prvo. Kaj pa ve mislite?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lune-day8
14.9.2005 18:32:22   
mojchka
Tudi jaz mislim, da je veliko v tem, da vmes nič ne grickamo...
Sicer pa najbolj pogrešam moje zajtrke, pa jogurt in belo kavo... Tako da si bom jutri beljakovinski dan malce priredila. Ampak o tem jutri, ne?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lune-day8
14.9.2005 18:41:21   
bobek05
Jaz imam po 10. dneh -2.5kg (če je za verjeti moji vagi).. Je pa res tako kot je rekla eva1 - ful je razlika KOLIKO moraš dol spravit. Če jih je treba dosti dol spravit potem po moje gre to malo hitreje - vsaj na začetku (verjetno zato, ke je telo v šoku ), potem pa baje ziher pride eno obdobje, ko kile kar stojijo in tisto je treba pregurat in vztrajat, potem pa grejo spet dol...

Saj bomo zmogle.. Saj ne stradamo Jutri imam OH dan

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Lune-day8
14.9.2005 20:28:11   
smrček
Ojla!
Še moj minus za cela dva kilograma
Bravo za nas, prvi teden smo dale skoz, ki je baje najtežji.
Danes je blo bolj malo časa za hrano, tako da sem pojedla le eno breskev kao za zajtrk, pol pa dve banani, za večerjo pa malo lubenice. Sedajle pa komaj čakam, da grem spat, ker mi že kruli po želodcu

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
14.9.2005 21:00:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?