|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
17.9.2006 11:26:25   
rija
Ja, haas dom, model bellevue.

Samo po moje bi ji manjkalo nekaj: duša stare vile...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
17.9.2006 11:27:46   
bumerang
Ne, mislim da ni Haas, ampak katerakoli je - se strinjam s tvojo ugotovitvijo.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
18.9.2006 8:17:42   
AnBan
Soncica, ne nobena od teh ni nasa...bo pa nasa tudi v takem stilu.
Kje pa je Ladja....pojma nimamuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
18.9.2006 8:34:58   
Anonimen
Jaz bi imela pa tako v stilu Pike Nogavičke. V Kranju je nekje ena stara, podobna. Ful dobra. Jaz bi tako samo obnovila, zamenjala, kar je potrebno, ampak zunanji izgled bi pa pustila ****stnogavičkast. To bi bila moja sanjska hiša.

(odgovor članu AnBan)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
18.9.2006 9:06:23   
76suza
Mi gradimo takšno, dodali smo ji le še garažo zraven.


http://www.haas-fertigbau.de/images2/74_01.jpg

http://www.haas-fertigbau.de/frames/2_3_lagrande_wiga.htm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
18.9.2006 10:54:45   
m76
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

user posted image



Midva sva bla že čist odločena da gradva tako, sam ta je montažna od marlesa in bi dala načrt delat. Pa nama niso pustl zarad strehe, zato bo zdaj taka:

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
18.9.2006 16:45:16   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ko bom kje kakšno našla, bom prilepila, zdajle se mi ne da po netu preganjat. Imam po dveh tednih končno nekaj časa, da si forum preberem...

Sicer pa sta mi všeč dva stila hiš:
- stil starejših vil z mogočnim vhodom (v dve nadstropji), alejo, ki pelje do hiše, in vstopno vežo, dvostranskimi stopnicami v galerijo, take, kot jih večinoma vidiš v Firencah, oblečene v rdečo opeko,
- novejše enonadstropne (ali največ mansardne) atrijske hiše s položno streho (ne ravno!), razgibanega tlorisa, veliko steklenih površin, open space bivalni del, enovita fasada v svetlih, nevpadljivih barvah.

Pri vseh pa je pomembna tudi in predvsem okolica. Lepa hiša, umeščena v nič ali v neurejeno okolje, mi ne bo nikoli všeč.

Tista prva... Maš podoben okus kot jaz, sicer pa, ja kdo nebi če bi si lahko privoščil. Pri nas- če že lahko zgradiš takšno hišo- pol ko moraš pa plačat davek te pa mine. Po mojem bi mogla bit oba direktorja :)

Je ena podobna, nova gradnja v starem stilu v naših koncih, ampak lastnik je en podjetnik- gradbeništvo, pol si itak lahko tako hišo zastonj postaviš.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
22.9.2006 22:25:56   
BlankaT
m76 kje si pa to hiško staknila, full je lepa user posted image . Mi je skoraj žal, da že imava papirje urejene user posted image .

Naša pa bo takšna
http://www.pin-mb.si/html/projekt_c13.html, če jo je katera že kje videla, bom zelo vesela, če mi pove kje, da si jo greva z možem ogledati user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil BlankaT -- 22.9.2006 22:32:42 >


_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
23.9.2006 0:29:48   
m76
Ojla. Je tipski načrt od Ingre iz Črešnjevcev ( Gornja Radgona) Hiša pa tudi stoji tam v bližini. Zaenkrat je samo ta narejena, ena se še zida a ne vem kje , tatretja je pa ta ki jo bova zidala midva (okolica Kamnika)

Ima pa ingra full lepih tipskih načrtov, pa še vso dokumentacijo vam zrihtajo in to po NENORMALNI UGODNI CENI, v primerjavi z drugimi biroji.

http://www.ingra.si/maniframe.htm

Tud vajina ni od muh, sploh razporejenost notranjih prostorov mi je všeč.user posted image

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
23.9.2006 0:31:55   
m76
Naša pa bo takšna
http://www.pin-mb.si/html/projekt_c13.html, če jo je katera že kje videla, bom zelo vesela, če mi pove kje, da si jo greva z možem ogledati .
IZVIRNO SPOROČILO: BlankaT


V biroju vpraši, ponavadi povejo kje v naravi že stoji določena hiša. Vsaj nama so. 

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
23.9.2006 0:54:45   
rija
M76 upam, da se nisi odločila za tako barvno kombinacijo fasade kot je na sliki...ker v živo je za skozlatuser posted image  

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
23.9.2006 0:55:49   
LuLu
Meni je tak stil dober, samo si jo v glavi na 3-4 dele razdelim, da je bolj realno user posted image


user posted image

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
23.9.2006 10:14:38   
m76
Tako je rija, u živo je za bruhat. Hvala, hvala, hvala, za potrdilo, da to ni moja kaprica ampak da imam vsaj malo okusa. Ne fasada bo naravno rumena, kakršen je pesek ( če bo teranova ) ali pa nekakšn topel odtenek rumeno oker...  pa NIČ zelene  Pa tudi sicer sva jo kr dost spremenila, mal stebrov sva ven zmetala, bo veliko nižja, ker bo klet vsa v zemlji, potem teh knauf škatel ne bo okoli strehe, pa okna mal drgačna in ne BELA ker so mi bljak. Drgač bo pa ...jaa.. hm.. ja čist taka jauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil m76 -- 23.9.2006 10:19:01 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
26.9.2006 13:50:10   
Poka
Uh, men se zdijo te hiše ogromne... Men so sicer všeč ogromne hiše, ampak drugo je potem kdo bo potem to čistil. Jaz imam trenutno probleme že s 60 kvadrati... Koliko stanovanjske površine pa sta potem ti dve vajini hiški? A bosta imeli točno take načrte ali boste kaj spremenili?

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
28.9.2006 12:02:45   
m76
Ja, mere so 14x15, se pravi prb. 210m2. pa tri etaže. (klet, pritličje, mansarda)Uf šele zdele mi je kapnil, da bo res velik za pospravljat. No ja, bomo že...sam da bomo enkrat na svojem.
Notranje prostore ne bova kaj veliko spreminjala, saj sva midva hiše (tipski načrt) iskala predvsem na čimboljšo razporeditev notranjih prostorov. Mogoče kakšna predelna stena ali kakšna vrata so preveč, drugač pa ostane isto.  Drugače pa je z zunanjo podobo hiše, bo pa kar krepko spremenjena. Nama je bolj všeč bolj tak domač stil. Kot so bile včasih tiste pristne kmečke hiše (predvsem na gorenjskem)

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
28.9.2006 16:08:53   
Poka
No recimo, da klet pol odšteješ pri pospravljanju, samo tu in tam. Sem si pogledala te hiške, res so ful dobre nekatere. Men je tud recimo všeč tista od marlesa, vila se ji reče, sam ima nekaj okrog 280 kvadratov, to še ni tako grozno... Ampak na zunaj zgleda pa ful večja. Take so mi ful všeč. In tudi razporeditev prostorov je super. Midva si jo bova sicer sama narisala, ker je moj projektant. In imava tudi nekoliko drugačen okus, kar ni preveč fajn... On hoče majhno hiško, men se pa zdi, da če greš v mal večjo hišo od stanovanja, je pol brezveze jo sploh gradit. S starši sem prej živela v hiši, visoka pritlična gradnja, okrog 250 kvadratov, pa se mi je zdelo, da se kr zaletavamo na vsakem koraku... Sicer smo imeli res samo eno nadstropje zrihtano, ker imamo paraplegika v hiši in je eno nadstropje ostalo za enega od naju z bratom.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
28.9.2006 16:49:31   
Peter167
Jaz sem pa bolj starokopiten. Tiste od Pikec0 so mi ekstremno grde. Kaj češ, sto ljudi - sto čudi.
Zelo blizu mi je "slovenska" kmečka arhitektura. Pa nageljčki na oknu, pa kakšni srčki na balkonu.
Sploh se mi zdi, da je zadnji dober arhitekt umrl kakih 100 let nazaj. Zdaj bi pa vsi izumljali toplo vodo.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
28.9.2006 22:33:29   
m76
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Peter167)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
29.9.2006 10:23:38   
Poka
Uh veš, je še kar nekaj dobrih arhitektov v Sloveniji, stare šole... Samo poznat moraš. Pri nekaterih družinah je že kr tradicija, da so vsi arhitekti. So pa vsi ti, ki jih poznam stari tam okol 60, če ne več :)

Drugače pa ja, ko pogledaš kake nove stavbe v Sloveniji, te lahk kr mine... Men je sicer po eni strani všeč moderni minimalizem do neke mere (ne čisto ekstremen), so mi pa po drugi strani veliko bolj všeč kake stare stavbe. Ampak trend je danes drugačen, pa ne samo ker bi bilo lepše, ampak ker je cenejše. Materiali itd... Če bi bilo po moje, bi imela hišo s 4 m visokimi stropi, sploh ne modernistične, ampak to žal finančno ni izvedljivo.

Drugače pa imaš tudi načrte za te hiše, kopije kulturnih spomenikov, kot na kmetih ipd. ampak to je vse tako nefunkcionalno. Ful velike hiše in not čudna razporeditev in stopnišče zavzame pol bajte... Pride drago pa še ful je neizkoriščene kvadrature. No, men osebno ni všeč niti ekstremno moderen minimalističen stil, ker deluje nekako hladno, hiše npr. na gorenjskem (te ki so stare tam od 20- 30 let, katera pa mogoče še manj) so mi pa še bolj grde. Vse je v nekem lesu in deluje zelo temačno. Arhitektura sama je tud zelo nefunkcionalna, preveč stopnišča, pa še kaj. So mi pa všeč npr. te od marlesa, montažne, ampak bi imela eno podobno v klasični gradnji.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
29.9.2006 19:19:49   
Zasanjana
UAU!user posted image Kok so lepe!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
30.9.2006 10:46:06   
Anonimen
Enostavno:

VSAKE OČI IMAJO SVOJEGA MALARJA.

Lepite slikce, prosim.

< Sporočilo je popravil pikec0 -- 30.9.2006 10:49:13 >

(odgovor članu Zasanjana)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
30.9.2006 12:40:26   
Anonimen
Še ena luštna

user posted image

Pa še ena

user posted image

Pa še ena
user posted image

Ta je tudi nekaj posebnega

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
11.10.2006 23:14:14   
rija
Pa še nekaj hiš in detajlov, ki so mi všeč....

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
14.10.2006 22:56:04   
copka77
Rija super, isti okus imaš kot jaz...LP

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Slike lepih hiš - prilepite tukaj
14.10.2006 22:57:47   
rija
Me veseli.user posted image

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?