|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A še imate svoje sobe
3.3.2007 14:32:44   
Elysabeth
Tudi moja sobe ni več, no vsaj v prvotni obliki ne. Notr je še vedno moja postla, drugače ima pa mami notr likalnico in pa TV (kadar je na televiziji nogomet user posted image  al pa kaj podobnega)

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A še imate svoje sobe
3.3.2007 15:34:39   
Anonimen
Tam kjer je bila moja soba, ima sedaj mami šivalnico.. Vendar moj kavč je še  vedno tam, in včasih v tej sobi gleda tv..user posted image

(odgovor članu Elysabeth)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A še imate svoje sobe
3.3.2007 16:38:34   
kjava
Iz moje sobe bo tud v kratkem kuhinja ratala, ker si je brat začel rihtat stanovanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A še imate svoje sobe
3.3.2007 17:39:24   
ema79
čeprav smo doma imeli stanovanje, je moja soba še zmeraj tam, sicer si je mama not prvlekla sobno kolo, da lahko goni in gleda tv po svoji volji, pa še eno tako malo skladišče je naredila iz nje. Je pa not še zmeraj moja postla, omara (ene par cunc), za takrat, ko se vrnem v rodni kraj, da grem z prjatlcami feštat in pol tm prespim!

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A še imate svoje sobe
3.3.2007 18:10:53   
smrka
SEveda moja soba je se zmeraj tako kot je bila ko sem se odselila. Soba me spominja na mojo mladost... plisate igrace, parfumi, racunalnik.... Mislim da bi bila globoko prizadeta ce bi moji starsi iz moje sobe naredili susilnico perila user posted image user posted image upam da se to nebo zgodilo, saj zivijo v hisi in ni prostorske stiske.
Zdaj je v moji sobi zakonska pojstla pa kinderbet za tamalo ko pridemo na dopust!

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A še imate svoje sobe
3.3.2007 21:55:09   
viv_
Ne. V moji sobi je zdaj babi, v babičini bivši sobi je pa računalnik, dodaten tv, mami lika, milijarda očijevih CD-jev...

Pa sej, zakaj naj bi pa imeli eno muzejsko sobo?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A še imate svoje sobe
3.3.2007 22:00:48   
Anonimen
hehe viv res dober avatar :P

v moji sobi tudi mami zdej lika. drugače je pohištvo še notr ja. ostalo sem odnesla s sabo. ne vem zakaj bi puščala moje stvari kr nekje neuporabljene??!! sploh računalnik in prfumi ...ne štekamuser posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A še imate svoje sobe
3.3.2007 22:04:48   
Maxica
Ja, jaz imam še vedno vse pohištvo v sobi, je pa ratala soba več ali manj odlagališče naših stvari - ala stajice, pa tobogan, pa škatle s premajhnimi otroškimi oblačilci ipd.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A še imate svoje sobe
4.3.2007 12:35:28   
muška
pri nas je moja soba zdaj najina spalnica

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A še imate svoje sobe
11.3.2007 2:23:13   
severnica77
Moja soba je ostala takšna kot je. Ostalo je še celo nekaj mojih stvari, ker sem se selila zelo počasi in tiste, ki jih nisem več uporabljala (vstran pa jih tudi ne morem zmetati), so ostale prav tako v sobi ... Pa računalnik je še vedno v sobi (kupila sva si novega)

Sem ravno premišljevala, da moram malo pregledati stvari ...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A še imate svoje sobe
11.3.2007 12:20:05   
Teni_
Ja, moja soba še vedno obstaja in je skoraj takšna kot je bila. Noter je ostala zakonska postelja, omara za oblačila (še vedno imamo nekatere tam, tiste, ki jih ne nosimo), police, odnesla sva samo regal za televizijo oz. regal za dnevno sobo. Zraven pa še stoji prenosna posteljica in tako mali2 tam spita(popoldansko spanje), ko smo na obisku.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A še imate svoje sobe
11.3.2007 12:25:00   
cmokec
Moja soba je sedaj Sarina soba. Ima mojo posteljo, moje omare, moje zavese, mojo pisalno mizo. Edino jogi ima svoj, pa svoje igrače. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A še imate svoje sobe
12.3.2007 14:06:50   
Anonimen
JAz jo pa še imam, s tem, da tam prespi tudi kdo, ki pride k nam za par dni na obisk

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A še imate svoje sobe
12.3.2007 20:22:45   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

En teden po tistem ko sem se odselila, so postlo na hitro spokali stran. Po moje so se bali, da nazaj pridem user posted image  in jih pričnem terorizirat glede pospravljanja user posted image


Oo ti boga sirotica. So se tepa resnično na hitrco odkrižaliuser posted image user posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A še imate svoje sobe
12.3.2007 20:23:44   
G in T
Aja, odgovor....uf nimam več svoje(dekliške) sobe. Že dolgo ne.user posted image

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A še imate svoje sobe
13.3.2007 13:47:12   
ronja
Mene so se še hitreje! Np, niti pod razno nimam več svoje sobe! Mojo sobo je bratec oddal naslednji dan, pa še prav pohitet sem morala z odnašanjem škatel ven, čeprav je bilo prej dogovorjeno, da dokler bom rabila, je moja... No, potem se je pa kar zmenil, da pride not ena študentka in sem morala na hitro spokat. Ko sem zlagala vse v škatle, mi je bilo malo hudo, zdaj pa mi je čisto ok, da sva čisto na svojem. Pri nas sta se najprej starša odselila vsak po svoje, potem sva živela z bratom in par študenti, tako da je situacija malo drugačna...
Njegovi starši so rekli, da jima bojo pustili sobi, tavelikemu so jo, fantovo sobo sta pa preuredila v nekakšno delovno sobico, kavč, računalnik in gugalnik. Prepleskala sta jo in čisto preuredila. Fantu je bilo tudi najprej malo hudo, zdaj pa je tudi njemu tako čisto ok. če bi se razšla, itak ne bi šel nazaj domu.

< Sporočilo je popravil ronja -- 13.3.2007 13:48:38 >

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A še imate svoje sobe
13.3.2007 15:06:55   
ellie
Moja soba je še vedno takšna kot je bila...nedotaknjena:) še robčki na nočni omarici so ostali tako kot sem jih zadnji dan pustila. Možno da se celo kdaj vrnem...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A še imate svoje sobe
13.3.2007 20:33:04   
Anonimen
V moji bivši sobi zdaj kraljuje mlajša sestra, s katero sva si prej to sobo delili.

(odgovor članu ellie)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A še imate svoje sobe
13.3.2007 21:02:30   
Strawberrie Cherrie
Preurejena, pol sten podrtih, podaljšana dnevna user posted image
Evo če pridem nazaj, imam celo dnevno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A še imate svoje sobe
13.3.2007 22:37:13   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Nattka

Tam, kjer je bila včasih moja soba, sedaj mami lika perilo. Ko pa je še sestra šla od doma, je pa njena soba  zdaj nadomestna spalnica, kadar oči smrčiuser posted image


pri nas tudi tako:)

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A še imate svoje sobe
13.3.2007 22:41:08   
eya
Jo še imamuser posted image  Ko pridemo za vikend domov, v njej prespimo. Edino večja postelaj je zdaj v njej, pa še prenosna otroška posteljica, sicer pa je ostala ista.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A še imate svoje sobe
14.3.2007 14:37:00   
tanikaa
V moji sobi že 12 let kraljuje moj sin user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A še imate svoje sobe
16.3.2007 9:56:27   
piščanc
moja soba je sedaj fotrov multimedijski center
drugače pa sta še dve veliki prazni sobi, kamor se lahko naselim



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A še imate svoje sobe
16.3.2007 12:05:59   
sneška_
  Je še imam ko grem domov pa tudi je po celem stanovanju tako kot sem pustila če prav so skoraj 5 let minili

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A še imate svoje sobe
17.3.2007 18:06:26   
Anonimen
Nimam je več, je bila nekoč ogromna dnevna soba pregrajena in da sem jaz imela sobo tam. Ko sem se odselila sem jo imela na razpolago nedotaknjeno še enih 6 let, pol se je pa mami odločila za korenito prenovo dnevne (od tal do stropa) in so mojo sobo-pohištvo-prodali, moje stvari pa na podstrešje pospravili. In nastala je spet ogromna dnevna.
Na začetku se mi je srce trgalo, ampak se človek vsega navadi. Itak sem poročena in živim 300 km stran v hiši in ne rabim svoje sobice.
Ko pa greva z možem k mojim pa spiva v spalnici od staršev, onedva pa v dnevni ker gleda oče TV do 3h. Pa mami je zdaj kupla prenosno posteljo za user posted image  ko bo še ta prišel zraven.

Srček

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?