|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zapiranje vrat
18.10.2007 23:40:18   
baguSka
Ahaa za pefekcionizem u bistvu gre.user posted image

Nooo, na tem podrocju sem pa jaz doma hahaha...user posted image

U bistvu sem drugace bla sama cist taka. Pa sem se odvadila. Ker ce dva zivita skupaj, se je potrebno te lastnosti cimprej znebit, drugace ti lahko zelo mocno zagreni zivljenje totalno po nepotrebnem. Potrebne pa je veliko volje in samodiscipline. Seveda se mora pa sam odlocit za to ali pa se bos ti mogla naucit zivet s tem in delat po njegovo. Kar pa tud dvomim. Oba bosta mogla mal popustit. Mene se je tud moj dragi ze mal navadu, ko nardi kej tacga, kar mi ni vsec... Me u bistvu ze heca zarad tega in se mi smeji... Tko, da se potem zacnem se jaz smejat in sva kot dva mala debilcka, ki se smejeta mojemu perfekcionizmu. Sploh ko recimo nekaj polozi na mizo in ni tako kot je meni vsec.user posted image  Takoj poravnam v svojo obliko!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zapiranje vrat
18.10.2007 23:47:12   
baguSka
Takoj poravnam v svojo obliko!


Aja pa se to: jaz sem se naucila bit tiho in sama nardim po svoje. Ne tezim svojemu da mora nardit pomoje.

Hocem povedat, ce tvojemu ni vsec da puscas odprta vrata, naj jih zapre sam, ampak naj bo ob tem tiho. V temu je ves kec. Samo pustit mu ne, da bo vedno po njegovo. Ne? Ti nardis po svoje, on po svoje. Ampak potem moras bit tud ti tista, ki si tiho. Pac oba. U bistvu gre za take malenkosti, ki resnicno znajo zagrenit zivljenje, ce se jih ne bosta resila. Oba morata popustit. Ce njemu pase imet zaprta vrata, se ne pomeni da si jih zelis imet zaprta tud ti. Te ne uposteva? Ce te ne, pomeni da te ne spostuje in potem je problem cisto drugje... On bi se moral zacet zavedat te svoje 'napake' in se zacet mal brzdat pri svojem nerganju. Ti pa tud probi tole vzet bolj za hec in se mu nasmej... Tko kot se moj dragi zacne smejat meni. Ampak seveda pod pogojem, da se on zaveda, da to dela narobe, kot se zavedam jaz.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zapiranje vrat
19.10.2007 7:14:08   
srki
Ponavadi sva kar pridna glede zapiranja vrat, ker je v hiši precej mraz, kadar je pač zunaj mraz, pa jih zato zapiramo. Poleti me pa niti ne moti, če so odprta.

SEm se pa tudi jaz nasmejala temu postu. Saj tebi verjetno ni do smeha, vsaj ti ni bilo v tem trenutku, ko si pisala post.

Jah, v bistvu so to zame bedarije, delati tak halo zaradi vrat.

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zapiranje vrat
20.10.2007 21:28:45   
Anonimen
user posted image user posted image ja tezavo lahko resite tudi tko da se vrata sama zapirajo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Zapiranje vrat
24.10.2007 22:54:38   
Drnula
Ha-ha-ha
Ko men moj zateži, da so vrata za zapirat mu z veseljem povem, da so tud za odpirat.
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zapiranje vrat
2.11.2007 7:44:26   
Peteršilj
res, rajši bi te v bano povabo, pa te dobro n......., ne pa da se z vratami ukarja. Pa je res prtišjeni.
Drži se.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?