|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:14:11   
Rakica_80
Dobro jutrouser posted image

Lubice moje zlate, hvala ker tako močno navijate za nas LOVE YOU ALLuser posted image user posted image user posted image
Spominčica, se čisto strinjam z mojškro, tudi jaz sem enako naredila in resnično paliuser posted image  Drugače me zanima ali imaš že napotnico za ICSI? Če jo nimaš in moraš še dobit od G., ti svetujem, da raje pošlješ mail, in notri napišeš, da ste se dogovorili-takrat in takrat in lepo prosiš za datum v tem mesecuuser posted image Vedno ti dajo kot prosišuser posted image  Preko telefona pa so mi enkrat naročili čez pol letauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sem jaz šla osebno pol do tam in jih napi*****, da kaj se grejouser posted image user posted image user posted image user posted image pol sem šla itak do moje G osebno, pa je šla ona z mano v sobo za naročanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image čez dva tedna sem bila na vrstiuser posted image
Tukaj pa imaš mail za naročanje:
Za napotnico: narocanje.spec.gin.amb@kclj.si
Za ICSI pa: narocanje.reprodukcija@kclj.si

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2026
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:22:36   
Rakica_80
Še nekaj, ko boš pisala napiši samo za kateri mesec naj te naročijo, s kom si se dogovorila in zakaj in tvoje Ime in Priimek. Upam, da sem ti kaj pomagalauser posted image

Suzi, čakamo lepe novičkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Gospodarica, kaj pa če bi ti delala danes testekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2027
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:27:33   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Še nekaj, ko boš pisala napiši samo za kateri mesec naj te naročijo, s kom si se dogovorila in zakaj in tvoje Ime in Priimek. Upam, da sem ti kaj pomagalauser posted image

Suzi, čakamo lepe novičkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Gospodarica, kaj pa če bi ti delala danes testekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja dajte nas razveseliti user posted image .

< Sporočilo je popravil mojškra -- 27.2.2010 10:29:58 >

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2028
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:28:48   
Rakica_80
Mikla, naj ti do 4.3 hitro mine čas, wiiiiii kak sem veselaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Se že sprašujem, ma kje ste vse, ajaaaaa sobota je danesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2029
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:31:04   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Mikla, naj ti do 4.3 hitro mine čas, wiiiiii kak sem veselaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Se že sprašujem, ma kje ste vse, ajaaaaa sobota je danesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ojoj, kje sem komaj jaz.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2030
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:31:13   
Rakica_80
A pri meni je še dooolgauser posted image  v ponedeljek, grem tudi jaz na krvnega-9 dan po ET, samo imam občutek, da mi ne bo ratalouser posted image Se počutim nekam praznouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2031
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:32:17   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Mikla, naj ti do 4.3 hitro mine čas, wiiiiii kak sem veselaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Se že sprašujem, ma kje ste vse, ajaaaaa sobota je danesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ojoj, kje sem komaj jaz.


Ma hitro gre čas, samo po ET se nekam ustaviuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2032
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:34:32   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Mikla, naj ti do 4.3 hitro mine čas, wiiiiii kak sem veselaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Se že sprašujem, ma kje ste vse, ajaaaaa sobota je danesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ojoj, kje sem komaj jaz.


Ma hitro gre čas, samo po ET se nekam ustaviuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja vidim,da je tako,meni je komaj 4 dan po ET danes.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2033
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:36:50   
Anonimen
Punce, hvala za navijanje.. Pri nas na žalost ni uspelo - FS je zjutraj pokazal samo eno črtico. user posted image  user posted image   Tud na krvnega potem nisem šla.. Če bo v sredo še belina, bom šla v LJ na krvnega, ampak mislim, da itak ne bo.. 

(odgovor članu mojškra)
  Neposredna povezava do sporočila: 2034
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:41:26   
Tanja_Jes
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

A pri meni je še dooolgauser posted image  v ponedeljek, grem tudi jaz na krvnega-9 dan po ET, samo imam občutek, da mi ne bo ratalouser posted image Se počutim nekam praznouser posted image


te bom za ušesa user posted image ...ne smeš tako negativno misliti... ti ti ti ti


Suzi....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2035
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:46:04   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  -EJ, NE VEM KAJ NAJ TI REČEM....ful mi je hudo zate, morda pa še je upanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2036
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:47:10   
Rakica_80
Suzi, pa ne noooooouser posted image user posted image user posted image , dej vseeno ti hodi na krvnega, nekaterim hormon raste bolj počasi, vem da si rekla, da si en dan imela rdečo sluz, mogoče ti se je samo en poslovil....Lih sem včeraj brala, da je ena delala test 14 dan in je bil test negativen, čez dva dni, se pravi 16 dan je pa bol plusek.user posted image user posted image user posted image
Držim pesti zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 2037
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:48:25   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

A pri meni je še dooolgauser posted image  v ponedeljek, grem tudi jaz na krvnega-9 dan po ET, samo imam občutek, da mi ne bo ratalouser posted image Se počutim nekam praznouser posted image



Vse greste tako hitro na krvnega, a pokaže že takrat realno stanje?

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2038
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:50:22   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Suzi, pa ne noooooouser posted image user posted image user posted image , dej vseeno ti hodi na krvnega, nekaterim hormon raste bolj počasi, vem da si rekla, da si en dan imela rdečo sluz, mogoče ti se je samo en poslovil....Lih sem včeraj brala, da je ena delala test 14 dan in je bil test negativen, čez dva dni, se pravi 16 dan je pa bol plusek.user posted image user posted image user posted image
Držim pesti zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja se strinjam, sluz lahko pomeni tudi kasnejšo vgnezditev, tako da ni še upanje končano, dokler nisi čisto prepričana.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2039
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:51:58   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

A pri meni je še dooolgauser posted image  v ponedeljek, grem tudi jaz na krvnega-9 dan po ET, samo imam občutek, da mi ne bo ratalouser posted image Se počutim nekam praznouser posted image


te bom za ušesa user posted image ...ne smeš tako negativno misliti... ti ti ti ti


Suzi....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ajaaa, ti kr mene za ušesa al kaj, kaj pa sem naredilauser posted image user posted image
Ne ne daleč od negativnih misli...puj puj pujuser posted image user posted image user posted image
Kako si mi ti? Sem prebrala, da si imela neke bolečine??? Samo da je s tvojim smokijemuser posted image  vse OKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pozdravi se čim prej in uživaaaaaj,LAV JUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
UPAM, DA SE BOMO ŠE KAJ SREČALE, JE TAKO?user posted image  Če ne prej, pa ko bom prišla na Gorenjsko se ti javim obveznouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 2040
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:55:14   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

A pri meni je še dooolgauser posted image  v ponedeljek, grem tudi jaz na krvnega-9 dan po ET, samo imam občutek, da mi ne bo ratalouser posted image Se počutim nekam praznouser posted image



Vse greste tako hitro na krvnega, a pokaže že takrat realno stanje?


Ja 100% sigurno ne, ampak, nekaj bi že moglo bit hormona po moje, če se je prijelouser posted image  Itak, če ni, nimaš nič hormona!

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2041
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 10:56:54   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Suzi, pa ne noooooouser posted image user posted image user posted image , dej vseeno ti hodi na krvnega, nekaterim hormon raste bolj počasi, vem da si rekla, da si en dan imela rdečo sluz, mogoče ti se je samo en poslovil....Lih sem včeraj brala, da je ena delala test 14 dan in je bil test negativen, čez dva dni, se pravi 16 dan je pa bol plusek.user posted image user posted image user posted image
Držim pesti zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja se strinjam, sluz lahko pomeni tudi kasnejšo vgnezditev, tako da ni še upanje končano, dokler nisi čisto prepričana.


Tudi to jauser posted image
Poglej Suzi, dokler ti ne pritečeuser posted image , se ne predat!

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2042
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 11:06:12   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

A pri meni je še dooolgauser posted image  v ponedeljek, grem tudi jaz na krvnega-9 dan po ET, samo imam občutek, da mi ne bo ratalouser posted image Se počutim nekam praznouser posted image



Vse greste tako hitro na krvnega, a pokaže že takrat realno stanje?


Ja 100% sigurno ne, ampak, nekaj bi že moglo bit hormona po moje, če se je prijelouser posted image  Itak, če ni, nimaš nič hormona!


ja odvisno, kako pač pri kateri. Prva nosečnost-prvi test je  bil negativen -3 dni po zaostanku menstre, potem pa čez 2 dni (se pravi 5 dni zaostanka) pa pozitiven, vendar ne tako ful vidno), no potem šele pa še enkrat pa se je ful vidlo. Tako, da res ne smete takoj izgubiti upanja, sploh pa če se ni prikazala menstrauser posted image .

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2043
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 11:09:02   
Tanja_Jes
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

A pri meni je še dooolgauser posted image  v ponedeljek, grem tudi jaz na krvnega-9 dan po ET, samo imam občutek, da mi ne bo ratalouser posted image Se počutim nekam praznouser posted image


te bom za ušesa user posted image ...ne smeš tako negativno misliti... ti ti ti ti


Suzi....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ajaaa, ti kr mene za ušesa al kaj, kaj pa sem naredilauser posted image user posted image
Ne ne daleč od negativnih misli...puj puj pujuser posted image user posted image user posted image
Kako si mi ti? Sem prebrala, da si imela neke bolečine??? Samo da je s tvojim smokijemuser posted image  vse OKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pozdravi se čim prej in uživaaaaaj,LAV JUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
UPAM, DA SE BOMO ŠE KAJ SREČALE, JE TAKO?user posted image  Če ne prej, pa ko bom prišla na Gorenjsko se ti javim obveznouser posted image


Ne skrbi zame, midva sva močna ko bika user posted image user posted image user posted image ti sebe čuvaj, če čuvaš sebe, čuvaš tudi mene user posted image
Upam da nas v ponedeljek čakajo lepe novice, pa čimprej prid na Gorenjsko ...LAV JU TU


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2044
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 11:13:48   
jona klara
suzy- jaz še vedno upam, da ne bo tako, kateri dan po et je danes? jaz bi šla na krvnega na tvojem mestu- ne obupat, mogoče te preseneti, mislim nateuser posted image user posted image user posted image

spominčica-jaz sem dobila odgovor od konzilija, dr. tomaževič je rekel naj me takoj dajo na hormone že v februarju, tzam one sestre na naročanju so katastrofa, rekla mi je naj kličem enkrat v aprilu pa se bomo takrat dalje zmenili.....,milica mi je rekla, da so se jim vrste podaljšale, dsa vprašanje kdaj bom sploh na vrsti, sem pa šla osebno do sestre gine in me je takoj vpisala za marec in že imam datum, najbolje da greš osebno tja in kr rečeš, da se naročaš za marec po naročilu dr. drobniča in pojdi čimprej kr v ponedeljek če ne bo uspelo pa jim reči, naj ti pove ime, priimek, ker se boš obrnila na dr. d in mu povedala, da se nisi mogla naročiti tako kot je bilo z njim zmenjeno,

res so face, mi že itak trpimo zaradi vsega skupaj pol nas pa še z temi čakanji tako razžirajo...


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2045
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 11:21:48   
Barbara31
Pozdravljene,

Je katera že naredila test? Jaz sem se spomnila na punco, ki je sedela z menoj na ET in je rekla da je naredila test 10 dan po ET. Črtica je bila tako tanka , da je morala pod lupo pogledat da jo je sploh videla. Tako, da verjetno ni smiselno delat test prej, kaj pa vi mislite?
Urshy78...napisala si, da si bila po ET še en teden čist napihnjena. Jaz sem bila tud, sedaj pa se je stanje umirilo in trebuh počasi zgineva. Kako pa je z teboj?

Pozdravček vsem

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2046
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 11:32:51   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara31

Pozdravljene,

Je katera že naredila test? Jaz sem se spomnila na punco, ki je sedela z menoj na ET in je rekla da je naredila test 10 dan po ET. Črtica je bila tako tanka , da je morala pod lupo pogledat da jo je sploh videla. Tako, da verjetno ni smiselno delat test prej, kaj pa vi mislite?
Urshy78...napisala si, da si bila po ET še en teden čist napihnjena. Jaz sem bila tud, sedaj pa se je stanje umirilo in trebuh počasi zgineva. Kako pa je z teboj?

Pozdravček vsem




Lahko ga narediš, nekaterim pokaže, nekaterim ne. Odvisno kako boš prenesla če bo negativno. Jaz ga definitivno ne bom delala, bom kar počakala na kri (ja lahko je meni zdaj tako govoriti user posted image , potem pa bom že sedmi dan letela delati user posted image )

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 2047
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 11:35:43   
vrtnica.m
Pozdravljene,

danes sem imela spet UZ in so še našli eno cisto - tako da sta sedaj dve user posted image . Dr. je rekel da bo lahko max. 5 celic, saj je tudi samo pet foliklov. Danes ob polnoči si dam stopko in potem imam v ponedeljek punkcijo. Se bom res pustila presenetiti kaj bo iz tega sedaj in upam da se dogajajo čudeži tudi pri meni user posted image

No to je to, sedaj pa grem ven na sonce da si naberem malo pozitivne energije.

Lep dan vsem želim in tudi lep vikned.
m.

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2048
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 11:45:28   
Anonimen
vrtnica, držim pesti!! Tud 5 celic je čist dovolj!! user posted image user posted image

Punce, hvala za tolažbo in upanje, ampak jaz sem se že nekako sprijaznila, da pač ni nič. Res sem mela na 8 dan malo roza/krvavega izcedka, ampak tega je bilo res tako malo, da ne verjamem, da bi se eden poslovil. To, da bi se pa vgnezdil na 8 dan pa tud ne verjamem, ker so mi vstavili eno blastocisto in eno morulo, te pa naj bi se itak vgnezdile najkasneje 3-4 dan po ETju.  Ma, bo že.. Sem ravno iz enega dolgega sprehoda po sončku, zdejle grem pa mal lenarit na teraso..

(odgovor članu vrtnica.m)
  Neposredna povezava do sporočila: 2049
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 11:46:47   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica.m

Pozdravljene,

danes sem imela spet UZ in so še našli eno cisto - tako da sta sedaj dve user posted image . Dr. je rekel da bo lahko max. 5 celic, saj je tudi samo pet foliklov. Danes ob polnoči si dam stopko in potem imam v ponedeljek punkcijo. Se bom res pustila presenetiti kaj bo iz tega sedaj in upam da se dogajajo čudeži tudi pri meni user posted image

No to je to, sedaj pa grem ven na sonce da si naberem malo pozitivne energije.

Lep dan vsem želim in tudi lep vikned.
m.



Ne se sekirat, res ne, na ultrazvoku so mi vidli le 5 foliklov + cista, na punkciji sem imela 7 lepih celih, 5 se jih je oplodilo, 2 vstavili, nobene zamrznili. Tako da tudi če je 5, je to vredu, bodo pa te toliko bolj zdrave. user posted image

< Sporočilo je popravil mojškra -- 27.2.2010 11:51:02 >

(odgovor članu vrtnica.m)
Neposredna povezava do sporočila: 2050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  80 81 [82] 83 84   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?