|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 20:51:44   
Urshy78
mojškra, jaz sem bila še cel teden po ET napihnjena kot žoga user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2001
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 20:53:00   
mojškra
VSEM KI STE NA VRSTI ZA TEST: Misli so z vami, upam da zagledate lepe pluske, lepe črtice user posted image user posted image user posted image user posted image          PUJSEK PRINAŠA SREČO - POŠILJAM GA IN SRCA user posted image

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2002
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 20:54:29   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

mojškra, jaz sem bila še cel teden po ET napihnjena kot žoga user posted image


Jaz pa prej ne, danes pa grozno, kot trodelna omara user posted image user posted image . Kako si drugače?

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2003
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 20:56:32   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

mojškra, jaz sem bila še cel teden po ET napihnjena kot žoga user posted image



kaj imaš ti 11.3? Takrat jaz dam kri

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2004
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 21:02:44   
špica84
dober vecer imam eno prasanje a kri za spb moram samo jaz dat al moj partner tudi 

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2005
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 21:46:42   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: špica84

dober vecer imam eno prasanje a kri za spb moram samo jaz dat al moj partner tudi 


oba...on rabi svojo napotnico 

< Sporočilo je popravil Fargesia -- 26.2.2010 21:47:13 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2006
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 21:47:06   
jona klara
špica-oba morata dati kri za spb, pa saj si jo ti že dala ane, tudi tvoj mora,do hormonov moraš imeti izvid krvi.......velja pa 1 leto, ampak takrat že boš nosečkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2007
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 22:50:27   
Teja K.
Po dolgem času se oglašam tudi jaz. Bliža se dan za test nardit, pa mi kar zmanjkuje upanja. Imam preveč zdravil verjento, da bi user posted image prišla (prometrij in estrofen), a vem, da ni daleč. test bom nardila v nedeljo (28.2.), da se do ponedeljka potolažim in začnem nov teden kolikor bom lahko....bilo bi prehudo zjutraj v ponedeljek... Kako ste pa ostale, ki smo si blizu v dnevu D (gospodarica, Selena 78, skuštrana suzi)???

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2008
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 23:11:25   
špica84
a napotnico dobi pr svojmu osebnem dr. user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2009
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 7:31:36   
miklarom
jutro !

danes pa kavica od mene
user posted image  


fargi - hvala , kako si mi kaj ti, pikica lepo raste, madonca saj si že prestopila polovico, zdaj pa še polovico in boš srečna mamica  user posted image

lučka25 - hvala tudi tebi in res moramo sedaj iti do konca, se ne dam user posted image

BEBIII - ŠE BELINA , NAVIJA ZATEuser posted image

SS - zate tudi full navijam, še malo pa bo vesela novička

Loremi - hvala , kako ti

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2010
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 7:39:27   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: špica84

a napotnico dobi pr svojmu osebnem dr. user posted image


Moj je dobil  tam kjer so mu delali spermiogram, potem pa je mogel še h andrologu, on mu je napisal napotnico za kri, tak je postopek v LJubljani.

< Sporočilo je popravil mojškra -- 27.2.2010 7:40:21 >

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2011
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 7:45:31   
mojškra
user posted image DOBRO JUTRO VSEM .
Danes je nov dan in nov začetek dneva-poskusimo ga preživeti čimbolje.
BEBIIII, TEJA, GOSPODARICA, SS in ostale-DRŽIM PESTIuser posted image  ZAuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2012
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 7:58:04   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

mojškra, jaz sem bila še cel teden po ET napihnjena kot žoga user posted image



kaj imaš ti 11.3? Takrat jaz dam kri


ja, 11.3. imam UZ. si ti tudi na GK LJ? če ja, potem se vidiva user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2013
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 7:58:50   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

mojškra, jaz sem bila še cel teden po ET napihnjena kot žoga user posted image


Jaz pa prej ne, danes pa grozno, kot trodelna omara user posted image user posted image . Kako si drugače?


to je upam samo dober znak user posted image
kako sem? kot da mi ne bi bilo nič user posted image user posted image user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2014
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 7:59:59   
Urshy78
drugače želim pa dobro jutro vsem user posted image
danes bo lepo vreme s sončkom, izkoristite ga user posted image

Gospodarica, Bebiii, Skustrana suzy, teja, držim pesti za lepe in močne pluske user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2015
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 8:00:05   
gospodarica
IZVIRNO SPOROČILO: Teja K.

Po dolgem času se oglašam tudi jaz. Bliža se dan za test nardit, pa mi kar zmanjkuje upanja. Imam preveč zdravil verjento, da bi user posted image prišla (prometrij in estrofen), a vem, da ni daleč. test bom nardila v nedeljo (28.2.), da se do ponedeljka potolažim in začnem nov teden kolikor bom lahko....bilo bi prehudo zjutraj v ponedeljek... Kako ste pa ostale, ki smo si blizu v dnevu D (gospodarica, Selena 78, skuštrana suzi)???





teja mislim, da sva na istem...tudi meni zmankuje upanja.tudi jaz bom naredila jutri test....ampak tako vem da bo rezultat negativem.po mojem ciklusu je jutri 28 dan,torej bi morala dobiti M...prsa so mi upadla,trebušček tudi...tako da po mojem ni več upanja.....tolažim se samo s tem, da na tem svetu obstajajo čudežiuser posted image
pač bomo šli v nove boje, pa ni hudič da tudi nam ne bo enkrat ratalo a ne?
malo sem razočarana sama nad sabo,ker še nikoli nisem bila tako pesimistična kot sedajuser posted image
teja k- vedi pa da zate držim pesti,da nalulaš lep plusekuser posted image in seveda tudi za vse ostale....
lepo se imejte...čaw čaw

(odgovor članu Teja K.)
Neposredna povezava do sporočila: 2016
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 8:09:55   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78





kaj imaš ti 11.3? Takrat jaz dam kri


ja, 11.3. imam UZ. si ti tudi na GK LJ? če ja, potem se vidiva user posted image



JA SEM TAMLE, ja upam da se vidiva, mislim ti greš tja, jaz pa še upam da ne priteče tale zoprna teta iz Amerikeuser posted image . Sploh ne vem točno kdaj moram tam biti. Ti boš tamle že zjutraj verjetno

< Sporočilo je popravil mojškra -- 27.2.2010 8:10:54 >

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2017
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 8:26:03   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

IZVIRNO SPOROČILO: Teja K.

Po dolgem času se oglašam tudi jaz. Bliža se dan za test nardit, pa mi kar zmanjkuje upanja. Imam preveč zdravil verjento, da bi user posted image prišla (prometrij in estrofen), a vem, da ni daleč. test bom nardila v nedeljo (28.2.), da se do ponedeljka potolažim in začnem nov teden kolikor bom lahko....bilo bi prehudo zjutraj v ponedeljek... Kako ste pa ostale, ki smo si blizu v dnevu D (gospodarica, Selena 78, skuštrana suzi)???





teja mislim, da sva na istem...tudi meni zmankuje upanja.tudi jaz bom naredila jutri test....ampak tako vem da bo rezultat negativem.po mojem ciklusu je jutri 28 dan,torej bi morala dobiti M...prsa so mi upadla,trebušček tudi...tako da po mojem ni več upanja.....tolažim se samo s tem, da na tem svetu obstajajo čudežiuser posted image
pač bomo šli v nove boje, pa ni hudič da tudi nam ne bo enkrat ratalo a ne?
malo sem razočarana sama nad sabo,ker še nikoli nisem bila tako pesimistična kot sedajuser posted image
teja k- vedi pa da zate držim pesti,da nalulaš lep plusekuser posted image in seveda tudi za vse ostale....
lepo se imejte...čaw čaw



GOSPODARICA IN TEJA

POZNATA PREGOVOR: UPANJE UMRE ZADNJE. NIKOLI NE NEHAJTA UPATI, A VELJA?

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2018
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 8:31:05   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78





kaj imaš ti 11.3? Takrat jaz dam kri


ja, 11.3. imam UZ. si ti tudi na GK LJ? če ja, potem se vidiva user posted image



JA SEM TAMLE, ja upam da se vidiva, mislim ti greš tja, jaz pa še upam da ne priteče tale zoprna teta iz Amerikeuser posted image . Sploh ne vem točno kdaj moram tam biti. Ti boš tamle že zjutraj verjetno


a ti niso nič napisali na kuverto ob kateri uri moraš biti tam? jaz sem imela uro ob 8.00, izvidi so bili pa šele ob 12., verjetno bo tudi pri tebi tako.
jaz sem pa na UZ naročena ob 7.30. mogoče se pa res vidiva user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2019
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 8:33:20   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

IZVIRNO SPOROČILO: Teja K.

Po dolgem času se oglašam tudi jaz. Bliža se dan za test nardit, pa mi kar zmanjkuje upanja. Imam preveč zdravil verjento, da bi user posted image prišla (prometrij in estrofen), a vem, da ni daleč. test bom nardila v nedeljo (28.2.), da se do ponedeljka potolažim in začnem nov teden kolikor bom lahko....bilo bi prehudo zjutraj v ponedeljek... Kako ste pa ostale, ki smo si blizu v dnevu D (gospodarica, Selena 78, skuštrana suzi)???





teja mislim, da sva na istem...tudi meni zmankuje upanja.tudi jaz bom naredila jutri test....ampak tako vem da bo rezultat negativem.po mojem ciklusu je jutri 28 dan,torej bi morala dobiti M...prsa so mi upadla,trebušček tudi...tako da po mojem ni več upanja.....tolažim se samo s tem, da na tem svetu obstajajo čudežiuser posted image
pač bomo šli v nove boje, pa ni hudič da tudi nam ne bo enkrat ratalo a ne?
malo sem razočarana sama nad sabo,ker še nikoli nisem bila tako pesimistična kot sedajuser posted image
teja k- vedi pa da zate držim pesti,da nalulaš lep plusekuser posted image in seveda tudi za vse ostale....
lepo se imejte...čaw čaw



če boš brala par mojih postov nazaj, boš videla, da sem imela enake znake kot ti in sem tudi že obupala. trebuh in prsa kar naenkrat niso bila več napihnjena, ampak baje zato, ker je popustila stop injekcija. še vedno imaš upanje user posted image user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2020
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 8:39:25   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78





kaj imaš ti 11.3? Takrat jaz dam kri


ja, 11.3. imam UZ. si ti tudi na GK LJ? če ja, potem se vidiva user posted image



JA SEM TAMLE, ja upam da se vidiva, mislim ti greš tja, jaz pa še upam da ne priteče tale zoprna teta iz Amerikeuser posted image . Sploh ne vem točno kdaj moram tam biti. Ti boš tamle že zjutraj verjetno


a ti niso nič napisali na kuverto ob kateri uri moraš biti tam? jaz sem imela uro ob 8.00, izvidi so bili pa šele ob 12., verjetno bo tudi pri tebi tako.
jaz sem pa na UZ naročena ob 7.30. mogoče se pa res vidiva user posted image



Ja seveda so mi-sem smotkauser posted image , še pogledala nisemuser posted image . Ja ob 8.00 uri. No mogoče pa res se vidiva, upanje imam, čeprav je to moj prvi IVF.

To je tvoj prvi ultrazvok? Koliko si zdaj noseča?

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2021
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 8:39:58   
IVYY
Dobro jutro vsem,
še dobro, da je sonček vzunaj, da zbežim malo ven in se poskušam malo razvedriti.
Težko je, a gremo naprej. Že zdaj me grabi panika, kaj pa če naslednjič tudi nič ne bo?
A vem, ne smem tako razmišljat.

Miklarom, dušica zlata, navijam zate in močno stiskam pesti....


Bebiii, suzy in vse ostale, ki grejete, vam iz srca želim, da se pridružite nosečkam.


lep dan


_____________________________

Upanje je kot nočno nebo; nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili kake zvezde

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2022
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 8:48:52   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: IVYY

Dobro jutro vsem,
še dobro, da je sonček vzunaj, da zbežim malo ven in se poskušam malo razvedriti.
Težko je, a gremo naprej. Že zdaj me grabi panika, kaj pa če naslednjič tudi nič ne bo?
A vem, ne smem tako razmišljat.

Miklarom, dušica zlata, navijam zate in močno stiskam pesti....


Bebiii, suzy in vse ostale, ki grejete, vam iz srca želim, da se pridružite nosečkam.


lep dan




sonček? V ljubljani za Bežigradom ga še čakamo. Je pa sonček moj sine, ki zdaj veselo "špila frajtonerco"user posted image

(odgovor članu IVYY)
Neposredna povezava do sporočila: 2023
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 9:43:07   
spominčica
Jutro
Jest sm pa že od včeraj prav žalostna. Klicala sem da se naročim za icsi za marec, kot mi je (mimogrede) naročil dr. Drobnič, ko sem bla v začetku februarja pri njem, sestra ki naroča pa pravi "pokličite aprila za maj".In ko  ji vse lepo razložim o splavu in kako je dr. D rekel da bi, ko dobim tretjo M po splavu, kar takoj šli v postopek in da on ne bi nič čakal. ona pa da ni dobro tako hitro in bla bla la. Povem ji da sem hormone dobro prenašala brez kakršnih koli težav in da je konec koncev dr. tako naročil.  Me ni šmirglala petposto!user posted image  WTF?!?!?!?!  Tam so očitno sestre nad zdravniki.
Zdej pa sploh ne vem kaj naj. Zdaj sem še zelo pripravljena za to in ne vem me bo aprila oz. do maja še držalo. Med 1. in 2. postopkom je ravno zaradi tega minilo več kot 2 leti - ker nisem šla takoj se me potem lotijo strahovi in odlašam. Zdaj pa ne bi rada odlašala!!!Sploh ker je zadnjič ratalo (splaviti sem morala, ker v 10 tednu ni več bil srček) imam zdaj toliko več upanja in tudi dr. D je rekel da bi ravno zaradi tega šla takoj. Mah.....ne vem kaj bom. Mam dve možnosti...al bom user posted image user posted image user posted image user posted image  al bom pa uporabila VIP. Do sedaj jih še nisem, ker mi je smotano težit ljudem in rada vse uredim sama, ampak zdaj bo pa očitno treba.
Kaj pa ve mislite?

Upam da se tole čudovito jutro prenese še na moje razpoloženje.

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2024
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 9:53:09   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: spominčica

Jutro
Jest sm pa že od včeraj prav žalostna. Klicala sem da se naročim za icsi za marec, kot mi je (mimogrede) naročil dr. Drobnič, ko sem bla v začetku februarja pri njem, sestra ki naroča pa pravi "pokličite aprila za maj".In ko  ji vse lepo razložim o splavu in kako je dr. D rekel da bi, ko dobim tretjo M po splavu, kar takoj šli v postopek in da on ne bi nič čakal. ona pa da ni dobro tako hitro in bla bla la. Povem ji da sem hormone dobro prenašala brez kakršnih koli težav in da je konec koncev dr. tako naročil.  Me ni šmirglala petposto!user posted image  WTF?!?!?!?!  Tam so očitno sestre nad zdravniki.
Zdej pa sploh ne vem kaj naj. Zdaj sem še zelo pripravljena za to in ne vem me bo aprila oz. do maja še držalo. Med 1. in 2. postopkom je ravno zaradi tega minilo več kot 2 leti - ker nisem šla takoj se me potem lotijo strahovi in odlašam. Zdaj pa ne bi rada odlašala!!!Sploh ker je zadnjič ratalo (splaviti sem morala, ker v 10 tednu ni več bil srček) imam zdaj toliko več upanja in tudi dr. D je rekel da bi ravno zaradi tega šla takoj. Mah.....ne vem kaj bom. Mam dve možnosti...al bom user posted image user posted image user posted image user posted image  al bom pa uporabila VIP. Do sedaj jih še nisem, ker mi je smotano težit ljudem in rada vse uredim sama, ampak zdaj bo pa očitno treba.
Kaj pa ve mislite?

Upam da se tole čudovito jutro prenese še na moje razpoloženje.



HOJLA

Kakšne koze so! Jaz bi na tvojem mesto odreagirala tako malo politično-jaz imam tak poklic, da vodim pogajanja , zato ti predlagam takole:

Poklicala bi še enkrat, verjetno se bo oglasila druga sestra (kot da še nisi klicala). Začela bi stavek tako bolj odrezavo,  z dr. Drobničem sva zmenjena  da me naročite za marec...Če bo še enkrat rekla, da naj pokličeš aprila za maj, potem pa reči: Sem vam povedala da me je dr. Drobnič naročil tako pa tako, potem pa jo vprašaj: S katero sestro govorim, mi lahko poveste priimek in ime? No tukaj se pa potem malce vstrašijo. POSKUSI, boš vidla da bo ratalo, nikar pa ne bodi preveč tako prijazna, ampak odločna da greš do konca.user posted image Upam, da sem ti kaj pomagala. No tako bi jaz naredila.


(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 [81] 82 83   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?