|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 12:23:15   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

Dobro jutro!

Bebiii o šment, kera slastna kavica! Hvala- Je a neuser posted image user posted image
Itak pa sej veš, da navijam, da tokrat tovja Muser posted image  izostane za 9 mesecev! user posted image  Nč bit žalostna, če kej zašraufa, mene je šraufalo, kot da bo M še v 10. tednu, tko da v misli dat "bo"! Ti znaki so itak kr neki, ker so lahk čist podobni prihodu M. Hiperaktivnost pa vsej do testa na stran- ja to itak, ampak vseeno notri v telesu vse skače, živčki pa touser posted image , itak lahko potem vse nadoknadiš, ko bo čas za to.

Včeraj sem spet krvavela user posted image , zdej se še neki poceja, počas bo spet prešlo v izcedke pa boli me. Ma poskušam čimbolj pozitivno mislit, kaj pa čem.ojoooj, je že cajt da se nehajo izcedki in da začneš do konca uživat vuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 12:27:02   
Urshy78
S* iskrene čestitke, sem ful ful vesela zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
si sploh ne predstavljam kako lep občutek mora biti, ko zaslišiš srčka.
jaz bom pa na to morala še malo počakati. daj mi povej, ali imaš že kakšne znake? si imela kakšne krče? jaz nimam nobenih znakov, včeraj so bili prisotni rahli krči, danes pa nič. joj, kje je šele 11.3. user posted image

suzy, gospodarica, Bebiii, zaenkrat sta na super poti, naj tako ostane, nestrpno čakam, katera se bo prva opogumila in nalulala pluska user posted image user posted image user posted image user posted image

Miklarom, super za pozitvini test O user posted image user posted image user posted image

hanybany, krasno, upam da se bo ta celica razvila v lepo blastocisto, držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 12:28:56   
jona klara
bebi-ni problema, nič ne zamerim, saj vem, da ta seznam urejati ni ravo enostavno, da imaš vse to glavi, da na koga ne pozabiš, sem pa vesela, da končno vem kdaj se mi bo postopek začel in sem želela, da sem na seznamu, moram še samo urediti, da dobim izvid od spb do takrat, kri sem dala v sredo, ali lahko tatjano pokličem za ta izvid, da mi ga pove, ter da ga pridem iskat pred datumom prevzema hormonov, ker na transfuziji so mi rekli, da ga dostavijo v kartoteko, koga naj pokličem za to?urshy mi je že nekaj napisala pa sem spet zabluzila kaj točno moram naredit, a izvidi pa so v 3 dneh, sicer pa hvala za vseuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 12:30:52   
Urshy78
jona klara, kako si? še malo pa se bo začelo zares user posted image ti malo kasneje odpišem na mail. 

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 12:37:41   
jona klara
urshy-hvala sem okej, komaj čakam na vse, hkrati me tudi skrbi,,,,,za te spb ne vem kako naj težko bom pred 12.3. dobila še en dan frej, da pridem to iskati v ljubljano, ne vem zakaj pa moraš iti v sobo za svetovanje? a lahko to dvignem isti dan ko grem po hormone, uro imam ob 9 uri pri milici?koga lahko pokličem in vprašam za ta izvid?

kako si ti urshy?srečna in vesela verjetno, ne skrbi zaradi znakov, saj veš, da si nosečauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ene teh znakov enostavno nimajo, ali pa ne tako hitro, vem, da bi raje vidla te znake, ker si ne upaš dojeti, da si noseča, te razumem, ker se preveč bojiš razočaranja, ampak verjemi, da to je in pika- si nosečka, srečka in vse bo uredu, fino, da si v službi uredila, kaj boš vseeno mogla eno uvajati, saj te bo moral nekdo prej ko slej nadomestiti.lep dan ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 12:48:12   
Urshy78
jona klara, leonišče se odpre ob 08.30. tako da greš lahko iskati tudi isti dan ko boš šla po zdravila. v sobi za svetovanje ti bodo izročili izvid, tam ga pač dobiš. nič ne rabiš klicati. ko bosta dala kri (saj verjetno sta jo že dala a ne), te izvid počaka v leonišču. jaz nisem nič klicala niti se nisem naročala.
se bova pa za en dan zgrešili, jaz bom pa na tistem koncu en dan prej. ampak saj bo še kakšna šansa da se spet srečava.

jaz sem ok, ampak če ti povem po pravici, me je ful strah če bo vse ok na UZ. saj ostajam pozitivna, ampak strah je pa vseeno prisoten, kar je po moje normalno.
zdaj sem na bolniški, bom čimbolj počivala in se bom bolj zdravo prehranjevala, če se že do zdaj nisem user posted image
ampak že to da sem nehala kaditi je zame velik uspeh user posted image




_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 13:42:59   
HANYBANY
Punce hvala še enkrat za vse pozitivne misli.
Nekje sem brala da je pri ICSI postopku 50 % možnosti za razvoj zarodka oz. samo oploditev celice, a katera kaj več ve o tem?
... že cel cajt mi gre na jok in samo molim da se oplodiuser posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 14:16:58   
miklarom
S* - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za  user posted image , sem tako vesela zate ko sem tole prebrala da so se mi kar učke zarosite, srečno vse do konca user posted image


Jaz pa sporočam , da imam ET s pingvinčkom v četrtek 4.3.2010 ob 9.00 uri, user posted image user posted image user posted image , komaj čakam

< Sporočilo je popravil miklarom -- 26.2.2010 14:17:22 >


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 14:25:54   
HANYBANY
srečno miklaronm user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 14:26:37   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: HANYBANY

Punce hvala še enkrat za vse pozitivne misli.
Nekje sem brala da je pri ICSI postopku 50 % možnosti za razvoj zarodka oz. samo oploditev celice, a katera kaj več ve o tem?
... že cel cajt mi gre na jok in samo molim da se oplodiuser posted image



Ne mi zamerit. Hočem ti le dobro.
Odmisli vse statistike, vsa razmišljanja koliko možnosti,......ker to samo slabo vpliva na tebe.
Razmišljaj pozitivno, da vama bo uspelo. Lepo korak za korakom,....
az sem v 1. postopku samo razmišljala, se sekirala,....potem pa pridem le nekako po dolgem času do punkcije in ni bilo nobene celice, sploh ni blo možnosti za ET. Od samega razmišljanaj, pa sekiranja me je v hrbtu tako stisnilo, da sem se komaj premikala. Samo zaradi negativne psihe. V 2. postopku pa sewm si samo govorila, če bo 5 celic, pa od tega 2 zarodka in tako pridemo do ET, bo za mene uspeh. In odločila sem se, da mi bo uspelo. Ko se je moj scenarij 5 celih in 2 zarodkov uresničil, sem si rekla, mislim da če bo eden otrok, bom presrečna,....in to se je zgodila.

Zato ti res polagam roko na srce, ne se obremenjevat s statistiko.
Upam, da mi nisi huda, ampak res ti hočem samo dobro. user posted image

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 14:30:30   
baguSka
Razmišljaj pozitivno, da vama bo uspelo.


user posted image user posted image user posted image

In prav tako vse ostale!! in Cestitke tud unim k jim je uspelo in pesti za vse ki cakate!!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 15:30:57   
Anonimen
hanybany, jaz se v celoti podpišem pod Lučko! user posted image user posted image Pri meni je bila zgodba podobna.. Komaj sem čakala, da sem štartala s postopkom, potem sem se cel čas sekirala, ker so folikli ful prepočasi rastli, potem sem se sekirala kako bo s punkcijo, potem se mi je prvič vse podrlo, ker je bilo samo 7 celic (glede na to, da sem mela 40 foliklov sem jih pričakovala dosti več). In na koncu nisem imela ETja. V naslednji postopek sem šla čisto sproščena, pozitivna, nafilana z energijo in dobro voljo. Začetek je bil isto katastrofalen: po 14 dneh špikanja folikli niso nič zrastli, so mi menjali zdravilo, potem so končno začeli, ampak spet ful prepočasi. Se  nisem nič sekirala, ker sem vedela, da je brezveze. Proti koncu sem imela samo 7 velikih foliklov, ostale drobne in sem se malo zasekirala (glede na prvi postopek ko sem pridelala malo celic, sem sedaj mislila, da jih bo res ful malo). Ampak sem si skos govorila in verjela, da bojo vsaj 3 celice, da če jih bo 5, bom pa itak zmagala! No, na koncu jih je bilo 10!!  Potem pa spet čakanja na ET - ful me je blo strah, ampak sem verjela, verjela, verjela!! In res. Na koncu me počakata dve celici. Čeprav sem itak že zmagala s tem ko sem prišla do ETja, sem vseeno verjela, da sta se obe pikici prijeli, da sta v meni, da.... Skratka, samo pozitivne misli!! Danes sem 10 dan in razen malenkost izcedka na 8 dan, še nisem zakrvavela in tud verjamem, da ne bom!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Mogoče se motim, ampak nič hudega. Bila sem cel postopek pozitivna in že s tem se mi zdi, da sem nardila ful velik.user posted image user posted image

Vem, da je težko, ampak vsaj poskusi!!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil skuštrana suzi -- 26.2.2010 15:31:33 >

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 15:39:26   
gospodarica
IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

Če si danes 12 dan bi čisto kamot naredila test. Če pogledaš tisti link, za izračun, meni izračuna da bi se mogla kri dati že 10 dan (vpiše pa se datum punkcije-pridobivanja jajčec). Tako da JA, pejdi in nam javi lepo novičkouser posted image user posted image




mojškra....sem si naredila izračun in mi piše, da bi se mogla kri dati 27.2 torej jutri ko je 13 dan po etju....
danes mi je moj lubi kupil cb digitalni test....tako da....ne vem....imam tudi first sign....se bom mogla še odločit katerega bom uporabla:)
strah me je kaj bo.....po drugi strani mi pa moj šesti čut govori,da bo negativno....moj čut pa nikoli ne vara.
babnice kateri test je bol zanesljiv...cb al fs???kakšne imate izkušnje
test bom pa verjetno delala kar v nedeljo, seveda če  me ne preseneti user posted image
aja pa še eno vprašanje imam....je možno da prometrium zadržuje M??

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 15:46:21   
loremi
miklarom yes, že navjam! user posted image
HANYBANY bravo, super, zdej pa navijam, da te počaka lepa blastocistka! user posted image user posted image  In poizkušaj zase narediti to, da daš trenutno solzice na stran! Misli pozitivno, da se je tvoja celica oolodila in se bo sedaj lepo delila! Vem, težko je, če imaš samo eno celico ampak upanje ostaja in zato prihrani solzice za kasneje, upam, da bodo to solzice sreče!

skuštrana suzi še malo, pa boš svoji zgodbi dodala plusek! user posted image

jona klara oprosti, se mi je zdelo, da sem nekje spregledala, da si napisala, da imaš prevzem zdravil. user posted image  Super za začetek!
S* čestitkeeeee! user posted image user posted image user posted image

vrtnica.m naj foliklčki lepo rastejo!

gospodarica naj te tokrat tvoj šesti čut zavede in naj bo lep plusek!
drugače pa se mi zdi, da nej bi testi vsej tamnekje po 10. dnevu po ET kazali realno sliko. Prometrium lahko zadržuje M, sam to ni tko pogosto, se mi zdi. Srečno!

Punce navijam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 15:48:54   
loremi
user posted image
 
AKTUALNO  
 
Petek, 26.02.
HANYBANY - punkcija
vrtnica.m - UZ
TittyK - UZ
 
Sobota, 27.03
vrtnica.m - UZ
 
Sreda, 03.03.
HANYBANY - ET
 
Četrtek, 04.03.
miklarom - ETZ
 
Petek, 12.03.
špica84 - prevzem zdravil
jona klara- pevzem zdravil
 
OBJEMČKI 

user posted image user posted image   Pikovit, Diana79, Inana, nhaya, mismis, IVYY  user posted image user posted image


user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
gospodarica greje user posted image  test 28.02.
Teja K. greje user posted image  test 01.03. (?)
Selena78 greje user posted image user posted image   test 01.03.
skuštrana suzi greje user posted image user posted image test 03.03.
BEBIII grejeuser posted image  test 06.03.
Barbara31 grejeuser posted image user posted image  test ?
MP30 grejeuser posted image user posted image  test 10.03.
mojškra greje user posted image  test 11.03. 

user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE  V  POSTOPKU    user posted image    
  • Zarja (2. ICSI, MB, začetek decembra)
  • saturn (??)
  • vrtnica.m (2.ICSI/IMSI, GK LJ, dr. Bokal, začetek 01.02.2010)
  • Ivyy (2. ICSI/IMSI, GK LJ, dr. Zorn, začetek 12.01.2010)
  • Urshy78 (1. IVF, GK LJ)
  • Barbara31 (1. IVF, GK LJ)
  • nhaya (1. IVF, dr.Reš)
  • skuštrana suzi (2. ICSI, GKLJ, dr.Drobnič)
  • Selena78 (4. IVF, dr.Reš)
  • mismis (zamrznjenčki, GKLJ, dr.Drobnič)
  • BEBIII (2. ICSI, dr. Reš, PO)
  • spominčica (2. ISCI, GKLJ, dr.Drobnič, začetek v marcu)
  • Teja K. (dr. Reš)
  • mojškra (IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • miklarom (zamrznjenčki, MB)
  • špica84 (1. IVF, GKLJ)
  • Buska (2. ISCI, PO, dr.Reš)
  • šopka (2. IVF, GKLJ)
 user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image           
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • DaisyE (6. ICSI, PO, dr. Reš, postopek v marcu)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (dr. Reš,) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • womanpolice (4. ICSI, MB, dr. Reljič)
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
  • Pija76 (5. IVF, dr. Reš, PO) 
  • Pinky12 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • dysan (1. IVF, GK LJ)
  • S* (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Nellika (GK LJ)
  • Pika74 (8. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Kiwi (3. IVF/ICSI, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Klavirka (1. IVF, PO, dr. Reš)
  • Aljonka (GK LJ, dr. Požlep)
  • db (1.IVF/ICSI, MB)
  • palcica_ (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Naska (GK LJ, dr. Tomaževič)
  • paddy (MB)
  • Sunia (IVF, MB)
  • Aqua77 (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • skuštrana suzi (2. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • metuljci (1. ICSI, MB, dr. Reljič, november)
  • Matejčika (1. IVF+PGD, MB, dr. Vlaisavljevič)
  • n74 (IVF, PO, dr. Reš)
  • matejka78 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • jona klara (1. IVF, GKLJ, dr.Tomaževič)
  • honey (1. IVF, GKLJ, dr.Ban)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič)
 
 
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard, Punsha, Lana08, Gapiii27, Loremi, Protina, Lana70, n74, cukica, Tinkamiška, Bozza, Kajsica, BarbiG, Tanja_Jes,  Rojena77, Pikovit, Bit 


Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35 % 
april                     11                            2+1                            27 %
maj                      12                                5                            41 %
junij                     14                                5                            35 %  
julij                        4                                1                            25  %   
september           12                                7                            58 % 
oktober                11                               4                             36 %
november            13                               8                              62 % 
december            17                               6                              35 % 
                            


Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
 
 
 
 user posted image   NOVE NOSEČKE FEBRUAR  user posted image
 
user posted image  S* ( PO )
user posted image   Urshy78 ( LJ )
 
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 18:33:27   
TittyK
Ojla punce!

Že cel dan se matram, da nekaj napišem na forum, pa mi nikakor ni uspelo (zafrkava server). No, da vam povem kako je blo na Uz. V sredo so mi našli 6 foliklov, danes 12 in več, velikih od 18 do 21. Samo ne razumem, zakaj si moram še danes dati stimulacijo, jutri imam odvzem krvi in uz in v ponedeljek verjetno punkcijo. A je to normalen postopek? Malo me skrbi, ker sem mislila, da pade stopka tam pri velikosti 20, 21. Zdravnik pa danes glih ni bil ne vem kako zgovoren.

Srečno vsem trepetalkam, držim močno pesti!!!!

Vsem ostalim pa " mora nam uspeti, ko smo pa tako fajn" user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 18:50:45   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom
Jaz pa sporočam , da imam ET s pingvinčkom v četrtek 4.3.2010 ob 9.00 uri, user posted image user posted image user posted image , komaj čakam


joj, že zdele stiskam pesti!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

S*, čestitke za user posted image

glede cist...menda se termin cista začne uporabljati ko je folikel večji od 30mm...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 19:11:44   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: miklarom
Jaz pa sporočam , da imam ET s pingvinčkom v četrtek 4.3.2010 ob 9.00 uri, user posted image user posted image user posted image , komaj čakam


joj, že zdele stiskam pesti!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

S*, čestitke za user posted image

glede cist...menda se termin cista začne uporabljati ko je folikel večji od 30mm...



miklarom navijam kot nora. Zdaj gremo pa do konca, a prav!!!

s*, čestitke user posted image  user posted image  user posted image

moja draga suzi, zate pa tako navijam pa komaj čakam kot sem pri tebi. Ti naša nora kravica, boš dopolnila našo sestavljanko. user posted image  user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 19:21:05   
Rakica_80
user posted image
 
AKTUALNO  
 
27.02.
TittyK - UZ
 
Sobota, 27.03
vrtnica.m - UZ
 
Sreda, 03.03.
HANYBANY - ET
 
Četrtek, 04.03.
miklarom - ETZ
 
Petek, 12.03.
špica84 - prevzem zdravil
jona klara- pevzem zdravil
 
OBJEMČKI 

user posted image user posted image   Pikovit, Diana79, Inana, nhaya, mismis, IVYY  user posted image user posted image


user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
gospodarica greje user posted image  test 28.02.
Teja K. greje user posted image  test 01.03. (?)
Selena78 greje user posted image user posted image   test 01.03.
skuštrana suzi greje user posted image user posted image test 03.03.
BEBIII grejeuser posted image  test 06.03.
Barbara31 grejeuser posted image user posted image  test ?
MP30 grejeuser posted image user posted image  test 10.03.
mojškra greje user posted image  test 11.03. 

user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE  V  POSTOPKU    user posted image    
  • Zarja (2. ICSI, MB, začetek decembra)
  • saturn (??)
  • vrtnica.m (2.ICSI/IMSI, GK LJ, dr. Bokal, začetek 01.02.2010)
  • Ivyy (2. ICSI/IMSI, GK LJ, dr. Zorn, začetek 12.01.2010)
  • Urshy78 (1. IVF, GK LJ)
  • Barbara31 (1. IVF, GK LJ)
  • nhaya (1. IVF, dr.Reš)
  • skuštrana suzi (2. ICSI, GKLJ, dr.Drobnič)
  • Selena78 (4. IVF, dr.Reš)
  • mismis (zamrznjenčki, GKLJ, dr.Drobnič)
  • BEBIII (2. ICSI, dr. Reš, PO)
  • spominčica (2. ISCI, GKLJ, dr.Drobnič, začetek v marcu)
  • Teja K. (dr. Reš)
  • mojškra (IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • miklarom (zamrznjenčki, MB)
  • špica84 (1. IVF, GKLJ)
  • Buska (2. ISCI, PO, dr.Reš)
  • šopka (2. IVF, GKLJ)
 user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image           
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • DaisyE (6. ICSI, PO, dr. Reš, postopek v marcu)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (dr. Reš,) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • womanpolice (4. ICSI, MB, dr. Reljič)
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
  • Pija76 (5. IVF, dr. Reš, PO) 
  • Pinky12 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • dysan (1. IVF, GK LJ)
  • S* (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Nellika (GK LJ)
  • Pika74 (8. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Kiwi (3. IVF/ICSI, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Klavirka (1. IVF, PO, dr. Reš)
  • Aljonka (GK LJ, dr. Požlep)
  • db (1.IVF/ICSI, MB)
  • palcica_ (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Naska (GK LJ, dr. Tomaževič)
  • paddy (MB)
  • Sunia (IVF, MB)
  • Aqua77 (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • skuštrana suzi (2. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • metuljci (1. ICSI, MB, dr. Reljič, november)
  • Matejčika (1. IVF+PGD, MB, dr. Vlaisavljevič)
  • n74 (IVF, PO, dr. Reš)
  • matejka78 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • jona klara (1. IVF, GKLJ, dr.Tomaževič)
  • honey (1. IVF, GKLJ, dr.Ban)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič)
 
 
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard, Punsha, Lana08, Gapiii27, Loremi, Protina, Lana70, n74, cukica, Tinkamiška, Bozza, Kajsica, BarbiG, Tanja_Jes,  Rojena77, Pikovit, Bit 


Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35 % 
april                     11                            2+1                            27 %
maj                      12                                5                            41 %
junij                     14                                5                            35 %  
julij                        4                                1                            25  %   
september           12                                7                            58 % 
oktober                11                               4                             36 %
november            13                               8                              62 % 
december            17                               6                              35 % 
                            


Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
 
 
 
 user posted image   NOVE NOSEČKE FEBRUAR  user posted image
 
user posted image  S* ( PO )
user posted image   Urshy78 ( LJ )
 
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 19:29:44   
Rakica_80
Suzi moja, jaz bom mislila celo noč nate, da bo jutri beta potrdila tvojo nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Celo noč pa ne bom verjetno spala, ker so se pred pol ure nazaj začeli zelo močni krči-spetuser posted image user posted image samo res eeej, točno vsak drugi dan imam te rjave izcedkeuser posted image user posted image
Nič, pustim vse v božje roke, pa bomo videli kaj bouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 19:49:16   
HANYBANY
joj lučka veš da nisem huda user posted image
sej vem da morem sam pozitivno mislit, sej zame je uspeh že to blo slišat da mamo celico, sem skor dol pala ku mi je rekla sestrauser posted image

ss držim pesti da user posted image sploh ne bo user posted image


koliko časa pa ste kaj krvavele po punkciji?

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 19:53:50   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Suzi moja, jaz bom mislila celo noč nate, da bo jutri beta potrdila tvojo nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Celo noč pa ne bom verjetno spala, ker so se pred pol ure nazaj začeli zelo močni krči-spetuser posted image user posted image samo res eeej, točno vsak drugi dan imam te rjave izcedkeuser posted image user posted image
Nič, pustim vse v božje roke, pa bomo videli kaj bouser posted image



go bebiii go mala ... pestkam močno zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa za suziko tudi !!!!! user posted image user posted image user posted image


pa mikli čestitke za zmrzETv user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 19:56:34   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Suzi moja, jaz bom mislila celo noč nate, da bo jutri beta potrdila tvojo nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Celo noč pa ne bom verjetno spala, ker so se pred pol ure nazaj začeli zelo močni krči-spetuser posted image user posted image samo res eeej, točno vsak drugi dan imam te rjave izcedkeuser posted image user posted image
Nič, pustim vse v božje roke, pa bomo videli kaj bouser posted image



go bebiii go mala ... pestkam močno zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa za suziko tudi !!!!! user posted image user posted image user posted image


pa mikli čestitke za zmrzETv user posted image user posted image user posted image



se pridružujem navijanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 20:14:15   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25
moja draga suzi, zate pa tako navijam pa komaj čakam kot sem pri tebi. Ti naša nora kravica, boš dopolnila našo sestavljanko. user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
26.2.2010 20:48:23   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

Če si danes 12 dan bi čisto kamot naredila test. Če pogledaš tisti link, za izračun, meni izračuna da bi se mogla kri dati že 10 dan (vpiše pa se datum punkcije-pridobivanja jajčec). Tako da JA, pejdi in nam javi lepo novičkouser posted image user posted image




mojškra....sem si naredila izračun in mi piše, da bi se mogla kri dati 27.2 torej jutri ko je 13 dan po etju....
danes mi je moj lubi kupil cb digitalni test....tako da....ne vem....imam tudi first sign....se bom mogla še odločit katerega bom uporabla:)
strah me je kaj bo.....po drugi strani mi pa moj šesti čut govori,da bo negativno....moj čut pa nikoli ne vara.
babnice kateri test je bol zanesljiv...cb al fs???kakšne imate izkušnje
test bom pa verjetno delala kar v nedeljo, seveda če  me ne preseneti user posted image
aja pa še eno vprašanje imam....je možno da prometrium zadržuje M??


GOSPODArica-mogoče pa sem jaz kaj narobe vpisala. Mislim da je vseeno kateri test delaš, da zagledaš user posted image . Ti kar korajžnjo enkrat ga boš morala narediti. Tako da dajmo v bojuser posted image . Da bi prometrium zadržaval menstruacijo, to ne vem, mislim pa da ne, po moje ne no, ne bi smel.

Jaz pa sem danes tako napihnjena. Ali je katera po ET bila napihnjena?

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?