|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 11:49:59   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

vrtnica, držim pesti!! Tud 5 celic je čist dovolj!! user posted image user posted image

Punce, hvala za tolažbo in upanje, ampak jaz sem se že nekako sprijaznila, da pač ni nič. Res sem mela na 8 dan malo roza/krvavega izcedka, ampak tega je bilo res tako malo, da ne verjamem, da bi se eden poslovil. To, da bi se pa vgnezdil na 8 dan pa tud ne verjamem, ker so mi vstavili eno blastocisto in eno morulo, te pa naj bi se itak vgnezdile najkasneje 3-4 dan po ETju.  Ma, bo že.. Sem ravno iz enega dolgega sprehoda po sončku, zdejle grem pa mal lenarit na teraso..



Zakaj tako razmišljaš? Ne tako no negativno, možno je da se je vgneznilo kasneje, prav tako je roza izcedek lahko znak česa drugega, počene žilice ali karkoli-tako da ni vse tako črno, malo se na soncu naužij pozitivne energije.

Mene pa skozi po ET tako šraufa kot pri menstri, skozi, a je vas tudi? Pa še eno vprašanje. Ali ste ve doma, ali ste 3 dan po ET šle v službo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 11:53:07   
Teja K.
Suzi,korajžno le to lahko rečem. Jaz sem prvič imela tri user posted image user posted image user posted image za gret, pa sem par dni pred testom malo zakrvavela in sem odmislila vsako upanje na nosečnost, vseeno je bil test pozitiven (en user posted image je odmrl), potem sem po nekaj dnevih spet zakrvavela (drugi user posted image odmrl), do konca pa sem pripeljala mojega tretjega user posted image -ta je pravi borec. Že od vsega začetka to kaže in je res bojevnik in pol. Upam, da še kdaj dočakam to radost in bom še kdaj user posted image . Zdaj bolj slabo kaže-počakam pa do jutri, toliko upanja še imam. Ve katera, kako vpliva prometrij in estrofen-ali zavirajo user posted image ??? meni se zdi, da jo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 12:01:36   
TittyK
Ojla punce!

Evo me iz UZ. Ma jaz ne vem več kaj se lahko bolj zakomplicira. Iz včerajšnjih 12 foliklov, je danes nastalo 15 + na vsakem jajčniku. Estradiol je baje visok, zato moram jutri na delno punkcijo, v ponedeljek pa na "ta pravo". Punce mi lahko katera pove, kako zgleda na delni punkciji. Kako vedo katere folikle ven povlečt, ali potem tista jajčeca zavržejouser posted image V glavnem me ful skrbi, da ne bo na koncu nobenega jajčka in da na delni punkciji ranijo ta dobre velike folikle itd. Mi lahko katera prosim napiše, če je imela kakšno izkušnjo z delno punkcijo in kako se je izšlo.

No, danes sem pa jaz slabe volje in še razneslo me bo user posted image .

Lp,

Titty

(odgovor članu Teja K.)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 12:06:21   
Anonimen
titty, jaz sem mela prvič delno punkcijo. Posrkajo ti manjše folikle, celice grejo v smeti.. Ponavadi itak niso dovolj zrele ker so iz manjših foliklov.

(odgovor članu TittyK)
  Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 12:08:04   
HANYBANY
V glavnem me ful skrbi, da ne bo na koncu nobenega jajčka




tityk ne se sekirat, seveda bodo celice, jst sm mela en samcat folikel in glej ga zlomka mamo celico user posted image user posted image user posted image
zdej pa čakam na sredo ko grem po mojga pobča user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TittyK)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 12:35:04   
loremi
skuštrana suzi dokler ne priteče user posted image , je še vse odprto. lahko da je bila kasnejša vgnezditev in hormon za test še ni dovolj velik. Če še ne bo tečke, pejdi lepo na krvnega, do takrat pa me vse mučo fejst navijamo! user posted image user posted image user posted image user posted image

BEBIII dobr si razpoložena danes, nej bo še naprej tako! user posted image

TittyK nisem nikoli imela delne punkcije, lahko ti samo zaželim, da dobro opraviš! Folikli, ki jih bodo pri delni punkciji pobrali ven, pa so premajhni, tudi če so celice v njih, ker še niso dovolj dozorele in jih zavržejo. Drži se, navijam, da bodo v ponedeljek lepe celice in se bodo lepo oplodile! user posted image user posted image

gospodarica, TejaK nikar že obupavat, dokler ni tečke, je še vse možno! user posted image

Deržim pesti, dekleta in naj vas danes mal sonček poboža!

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 14:06:37   
Urshy78
skustrana suzy, mogoče si pa test delala prehitro, pa še nimaš dovolj hormona? upam, da ima prav.
držim ti pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

barbara 31, ja, napihnjena sem bila še kakšen teden po ET potem pa nič več in sem dokončno obupala. par dni kasneje pa zagledala plusek.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 14:29:53   
spominčica
Mojškra-Bom poskusila tako naredit kot mi predlagaš, upam da uspe in da bom dobra pogajalka user posted image
BEBIII-ja napotnico že imam. Mi jo je dal dr. D. februarja ko sem bila pri njemu na razgovoru. 
Če pa ne bo nič bom pa prosila user posted image user posted image user posted image
 Sporočim v ponedeljek kako je šlo. user posted image

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 16:11:09   
Rakica_80
Uhhh, kako je pasalo na sončkuuser posted image  Ene tri ure sem se sončila, pri nas v Kopru je 14 stopinj, zelo toplo, še v kopalkah bi lahko bilauser posted image

Spominčica, super, da imaš že napotnico, ampak, ti kr njim reci da si se tako zmenila z G., ne more kr ona odločat kdaj boš šla v postopek,hallouser posted image  Če pa si slučajno blizu LJ, hodi kr tam pa se osebno zmeni, bolj pali, kot po telefonu.

Urshy78user posted image , kako siuser posted image Kaj počenjaš sedaj, že gledaš kaj boš kupovala za bebija?user posted image  Jaz bi sigurnouser posted image
Loremi, ja sem dobro razpoložena, po včerajšnjih krčih in mletju v maternici, sem bila 99% prepričana da se bo vlilo, danes pa kot da ni ničuser posted image  Ma mislim ej, od samega začetka je tako pri meniuser posted image Sem že tako napsihirana, da sem že mislila danes it na krvni, samo sem si rekla, neeeeee ne boooš šlauser posted image  in nisem šla, bomo še zdržali do jutri in v ponedeljek direkt na krvniuser posted image
TittyK, super za toliko celic, tudi jaz sem imela delno punkcijo in sicer prvič je bila zelo boleča-odvisno kdo ti dela(Šalomonuser posted image ), drugič mi je delal Dr. Drobničuser posted image in nisem nič čutila. sej bo hitro mimo, vse za naše bebijeuser posted image  In nič ne bojo ranili velikih celic, ne se bat oni že vejo kaj delajo, ti se sprosti in verjami na najboljšeuser posted image
Suzi, ne obupajuser posted image user posted image user posted image user posted image še je cajt...

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu spominčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 16:23:33   
Rakica_80
user posted image
 
AKTUALNO  
 
Nedelja, 28.03.
TittyK - Delna punkcija
 
Ponedeljek, 29.03.
TittyK - Punkcija 
vrtnica.m - Punkcija
 
Sreda, 03.03.
HANYBANY - ET
 
Četrtek, 04.03.
miklarom - ETZ
 
Petek, 12.03.
špica84 - prevzem zdravil
jona klara- pevzem zdravil
 
OBJEMČKI 

user posted image user posted image   Pikovit, Diana79, Inana, nhaya, mismis, IVYY  user posted image user posted image


user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image
 
gospodarica greje user posted image  test 28.02.
Teja K. greje user posted image  test 01.03. (?)
Selena78 greje user posted image user posted image   test 01.03.
skuštrana suzi greje user posted image user posted image test 03.03.
BEBIII grejeuser posted image  test 06.03.
Barbara31 grejeuser posted image user posted image  test ?
MP30 grejeuser posted image user posted image  test 10.03.
mojškra greje user posted image  test 11.03. 

user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE  V  POSTOPKU    user posted image    
  • Zarja (2. ICSI, MB, začetek decembra)
  • saturn (??)
  • vrtnica.m (2.ICSI/IMSI, GK LJ, dr. Bokal, začetek 01.02.2010)
  • Ivyy (2. ICSI/IMSI, GK LJ, dr. Zorn, začetek 12.01.2010)
  • Urshy78 (1. IVF, GK LJ)
  • Barbara31 (1. IVF, GK LJ)
  • nhaya (1. IVF, dr.Reš)
  • skuštrana suzi (2. ICSI, GKLJ, dr.Drobnič)
  • Selena78 (4. IVF, dr.Reš)
  • mismis (zamrznjenčki, GKLJ, dr.Drobnič)
  • BEBIII (2. ICSI, dr. Reš, PO)
  • spominčica (2. ISCI, GKLJ, dr.Drobnič, začetek v marcu)
  • Teja K. (dr. Reš)
  • mojškra (IVF, GKLJ, dr. Tomaževič)
  • miklarom (zamrznjenčki, MB)
  • špica84 (1. IVF, GKLJ)
  • Buska (2. ISCI, PO, dr.Reš)
  • šopka (2. IVF, GKLJ)
 user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image           
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • DaisyE (6. ICSI, PO, dr. Reš, postopek v marcu)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič) 
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB) 
  • MBT1979 (3. IVF/ICSI, GK LJ, dr. D)
  • T1979 (4. IVF, PO,dr. Reš)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa)
  • Princes34 (2. IVF, PO, dr. Reš, zamrznjenčki) 
  • žogica13 (dr. Reš,) 
  • Kittyy (1.IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Pika79 (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Suzi74(4. IVF, PO, dr. Reš)
  • mala81 (3. ICSI, dr. Reljič, MB)
  • daisy23 (2. ICSI, PO, dr. Reš) 
  • suska (1.ICSI, dr. REŠ, PO)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI, dr. Tomaževič)
  • Listek (1.IVF, dr. Reš)
  • šopka (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • womanpolice (4. ICSI, MB, dr. Reljič)
  • citrončica (5. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Škrat (4 ICSI, Lj, dr. Drobnič )
  • Pija76 (5. IVF, dr. Reš, PO) 
  • Pinky12 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • dysan (1. IVF, GK LJ)
  • S* (1. ICSI, PO, dr. Reš)
  • Nellika (GK LJ)
  • Pika74 (8. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Kiwi (3. IVF/ICSI, MB, dr. Vlaisavljevič)  
  • Klavirka (1. IVF, PO, dr. Reš)
  • Aljonka (GK LJ, dr. Požlep)
  • db (1.IVF/ICSI, MB)
  • palcica_ (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Naska (GK LJ, dr. Tomaževič)
  • paddy (MB)
  • Sunia (IVF, MB)
  • Aqua77 (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • skuštrana suzi (2. ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • metuljci (1. ICSI, MB, dr. Reljič, november)
  • Matejčika (1. IVF+PGD, MB, dr. Vlaisavljevič)
  • n74 (IVF, PO, dr. Reš)
  • matejka78 (1. IVF, MB, dr. Reljič)
  • jona klara (1. IVF, GKLJ, dr.Tomaževič)
  • honey (1. IVF, GKLJ, dr.Ban)
  • Diana79 (1. IVF, dr. Drobnič)
 
 
 
sayuri, pf, Gloria, Amelia, Goldfish, Mijavček, Konina, Hope2, Abra, Pinky36, Gigi1, Nokes, Sonček33, Zvezdica, Hedviga, Dakec, Ledenka, Jazzz27, Sonček85, Goldy, Reby, Kicsi, Mlinčkovi, LaraLight, Shuka, mojsonček, anci banci, Lučka25, Bumo, obayifo, Špelka12, Krucefiks, Serendipity, Oktavija, marjetka cvetka, Stijan, Blanč, Shadow, Kalina, Libi, Grethy, Dajamaja, Bozza, Gigi, DaisyE, Želvica99, Zarja, Mlinček, folikel09, miška73, cari, jona3, julia1, Metulj, Andreja07, Miklarom, Kimsy, a.jard, Punsha, Lana08, Gapiii27, Loremi, Protina, Lana70, n74, cukica, Tinkamiška, Bozza, Kajsica, BarbiG, Tanja_Jes,  Rojena77, Pikovit, Bit 


Statiska uspešnost  (borke ki sodelujejo na RR):

Mesec    Št. bork v pos. do testa      Št. Nosečk             Uspešnost
marec                   20                               7                            35 % 
april                     11                            2+1                            27 %
maj                      12                                5                            41 %
junij                     14                                5                            35 %  
julij                        4                                1                            25  %   
september           12                                7                            58 % 
oktober                11                               4                             36 %
november            13                               8                              62 % 
december            17                               6                              35 % 
                            


Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
 
 
 
 user posted image   NOVE NOSEČKE FEBRUAR  user posted image
 
user posted image  S* ( PO )
user posted image   Urshy78 ( LJ )
 
 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.



< Sporočilo je popravil BEBIII -- 27.2.2010 16:33:21 >


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 16:30:04   
Rakica_80
Mojškra, tudi mene je po ET šaraufalo in me tudi še sedaj, samo vedno z enim dnevom pavze.....
Gospodarica, jutri naj bo zelo zelo visoka betauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 16:32:03   
Rakica_80
WP, kako siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image povej nam kakšno lepo novicouser posted image  Kako je v MB, kdaj imaš postopek?

Upam, da ne bom sama klepetala med vikendomuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 17:02:17   
jona klara
mene pa zanima, če ima katera izkušnje pri prof.Tomaževič kako je ko dela punkcijo?je boleča ali ima tako zlate roke kot drobnič?

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 17:03:43   
jona klara
pri nas tudi zelo toplo, sem že regrat nabirala, malo za zdravje, da bo dovolj železa, če uspe čez 1 mesec....user posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 17:17:59   
Rakica_80
Kam si zginila WPuser posted image

Jona klara, Tomaževič je po iskušnjah drugih tudi zelo dober zdravnikuser posted image
Mi pa smo tudi že regrat nabirali in jedli z jajčkiuser posted image Ti kr jej, to je zelo zelo zdravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 17:25:39   
jona klara
bebi-a na primorskem tudi nabirate regrad, jaz poznam kr neki primorcev, sicer so bolj iz gorice ampak za njih ni to dobro, so bolj za motovilec, zavidam vam pa šparglje, ki bodo tudi počasi a pri vas v kopru so tudi placi kjer to nabirate, mislim divje šparglje? no to ni ravno tema za na rr, ampak toliko malo o zdravi prehrani, to se pa tudi tiče bodočih ali trenutnih mamic, upam da si ti uredu ter da te pričaka še večji sonček kmaluuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 17:58:21   
S*
SS ne obupaj prehitro, dokler ni user posted image je še vedno upanje!

Urshy kako si kaj srečka user posted image ???

Mikla moja zlata, zdej gre pa zares, sem vesela zate in ti resnično želim, da bi ti tokrat uspelo speljati zadevo do srečnega konca RTMuser posted image

Vse druge, ki ste v akciji, navijam za vas user posted image   user posted image   user posted image

Meni je pa konstantno user posted image in tisti ki si je izmislil frazo jutranja slabost laže, pri meni traja slabost 24/24.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 18:28:43   
Urshy78
BEBIII, sem ok, danes sem bila večino dne pred hišo in se martinčkala ter malo pozabila na skrbi user posted image
vedno ko grem v špar po malico, se ponavadi kar stran obrnem ko grem mimo cunjic za dojenčke, prejšnji teden ko sem šla pa mimo, sem se pa kar zjokala od sreče.
kako si ti? so se izcedki umirili? res ti držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image


jona klara, moji sosedi je Tomaževič delal pred leti punkcijo in je rekla da ni čisto nič čutila. v torek ko jo je imela ponovno, je pa rekla da jo je ful bolelo, pa ji je tudi delal Tomaževič. je imela samo en folikel in je rekla da ne ve kako bi zdržala, če bi jih imela več. tako da je res odvisno od zdravnika in praga bolečine. pa upam da te nisem zdaj prestrašila, ni bil to moj namen. saj si pogumna punca, tako da bodi brez skrbi user posted image

S*, jaz bi pa po eni strani raje videla da bi mi bilo slabo, bi imela vsaj občutek da se kaj dogaja z mano.
daj mi povej, koliko je bila tvoja beta?
ko sem pa zagledala tvoj tikrček, in videla slikico user posted image sem se pa kar zjokala..user posted image user posted image
proti slabosti pa baje pomaga ingverjev čaj.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 18:36:50   
Anonimen
jona klara, pri Tomaževiču te nima bit kaj strah! user posted image



(odgovor članu Urshy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 18:57:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

skustrana suzy, mogoče si pa test delala prehitro, pa še nimaš dovolj hormona?


Danes je 11 dan po ETju 5 dni starih zarodkov.. Tako, da bi po vsej verjetnosti že moralo pokazat. Sem pa šla gledat po netu in mislim, da je vgnezditev 8 dan po ETju praktično nemogoča - vgnezditev naj bi se zgodila nekje do 5 dne.

(odgovor članu Urshy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 19:00:41   
Barbara31
Bebiii...tud mene tako šraufa, en dan nič, drug dan pa je ravno tako kot pred menstro. Danes je tak dan in sem čist nervozna. V levem jajčniku čutim tako topo bolečino... tako me je strah da se bo ulil. Če po pravici povem sem jaz peti dan naredila test in je bil negativen. Čist sem bla na tleh. Malo sem se potolažila, da mogoče še nimam dovolj hormona in zato sem se odločila da bom test ponovila v sredo, ko bo 10 dan po ET.


(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 19:23:18   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

skustrana suzy, mogoče si pa test delala prehitro, pa še nimaš dovolj hormona?


Danes je 11 dan po ETju 5 dni starih zarodkov.. Tako, da bi po vsej verjetnosti že moralo pokazat. Sem pa šla gledat po netu in mislim, da je vgnezditev 8 dan po ETju praktično nemogoča - vgnezditev naj bi se zgodila nekje do 5 dne.



suzika, jst sem tud mela (po vsej verjetnosti glede izcedka) vgnezditev takrat...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 19:30:47   
jona klara
suzy-hvala za informacijo, je tebi kdaj on delal punkcijo ali et?ali si ti prvič v postopku

urshy-
hvala za info, kako si si se sončkala, fajn ane? upam, da ti ni preveč dolgčas, še malo pa si boš začela kupovati revije s to tematiko, jaz vedno, ko gledam kaj bi kupila za brati, me potegne v to literaturo, ampak nočem nič kupiti, bom še malo počakala,kaj kej počneš ali lahko spiš?uživaj, imaš za kajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 19:37:03   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara31

Bebiii...tud mene tako šraufa, en dan nič, drug dan pa je ravno tako kot pred menstro. Danes je tak dan in sem čist nervozna. V levem jajčniku čutim tako topo bolečino... tako me je strah da se bo ulil. Če po pravici povem sem jaz peti dan naredila test in je bil negativen. Čist sem bla na tleh. Malo sem se potolažila, da mogoče še nimam dovolj hormona in zato sem se odločila da bom test ponovila v sredo, ko bo 10 dan po ET.




Barbara31, nisi edina, ki dela testke tako hitro, dosti je deklet ki dela testke samo nočejo priznatuser posted image , jaz sem povedala že, da sem v prvem postopku delala vsak dan testke, se pravi od ET dalje, da vidim, če se bo plus debelil,...no na koncu je vedno pritekla hudičevka...
Tokrat pa ne delam, lih zaradi tega, ker se bojim da se bo ponovila zgodbauser posted image
Držim pesti zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Barbara31)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 19:44:35   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: jona klara

bebi-a na primorskem tudi nabirate regrad, jaz poznam kr neki primorcev, sicer so bolj iz gorice ampak za njih ni to dobro, so bolj za motovilec, zavidam vam pa šparglje, ki bodo tudi počasi a pri vas v kopru so tudi placi kjer to nabirate, mislim divje šparglje? no to ni ravno tema za na rr, ampak toliko malo o zdravi prehrani, to se pa tudi tiče bodočih ali trenutnih mamic, upam da si ti uredu ter da te pričaka še večji sonček kmaluuser posted image user posted image user posted image


Ja ja regrat in šparoge so glavna sezonska hrana pri nas domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Verjetno so že zrastle, samo jaz jih ne morem sedaj pobiratuser posted image  Bilo je dosti vlage in sedaj je ful toplo, tako da se že nekje sigurno skrivajouser posted image
Drugače punce moje, vam res priporočam ful šparog, kopriv in regratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?