|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 18:31:29   
sonya1
IZVIRNO SPOROČILO: pika.po

IZVIRNO SPOROČILO: sonya1

Me je sram iz dna srca, ampak jaz še nikoli nisem bila turistka na Dunaju. Službeno že, turista pa še nikoli nisem špilala tam. Mene, ubogo, še nikoli ni nihče peljal. Žalostno, resuser posted image



Sonya te bomo me peljale user posted image Organiziramo srečanje konzervic in konzervansov na Dunaju in je stvar rešena user posted image



Kul, čeprav se mi zdi, da tole samo obljubljate. SE mi zdi malo v stilu enega mojega znanca, ki pravi: Nihče ti ne more tolk dat, kot ti lahko jest obljubimuser posted image .

Ej, me pa skrbi, kako bom jutri vedela, katere ste ve, ko nobene ne poznam? Kakšno razpoznavno znamenje? Rekle semo torej ob 18 uri v Kongu. Gostilno bom našla, bom malo pobrskala po zemljevidu, kako bom pa našla vas ? Kdo pa sploh pride?

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 3601
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 18:32:40   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: sonya1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis
osoba A je velika 4,7 mm in osoba B pa 4,5 mm
 
Miši, saj te nočem strašiti, ampak.... naša je pa velika že 5,5 mm... tako, da ti moram na žalost sporočiti... naša bo vaše teplauser posted image




jap, samo ti imaš eno, pri nas sta pa dva. Kdo bo pa koga tepel, bomo pa še videli user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 3602
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 18:49:15   
sonček33
sonya in mismis user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3603
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 18:50:15   
sonček33
aqua juhej juhej ... ma kako je ratalo veselo tukaj gor

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 3604
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 18:51:06   
miklarom
IZVIRNO SPOROČILO: sonya1

Mikli, če bi bilo to pred enim mescem, bi se ponudila, da pridem pomagat. Ampak ne zato, ker sem dolenjka, ampak vse samo za zadravje in dober namenuser posted image


verjamem lahko pa vseeno prideš, kakšen deci ti ne bi škodil, user posted image , lahk pa tudi na sokeca in na kakšen klepetek, bi bla veselauser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 3605
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 18:52:42   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: sonya1
kako bom pa našla vas ?
polna miza bab in piva....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 3606
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 18:53:48   
aqua77
Čer,user posted image user posted image

se osoravam za pozno javljanje, ampak vidim da ste že na tekočem. user posted image

Aqui se je sedaj priklatil domov iz Lj. Je blo treba it še na južno in zadevo proslavit. user posted image  Situejšn je takale, nosečnost je lepo na sredini maternice, kar me je zelo skrbelo saj imam neprehodne jajcevode in so takrat IMN zelo pogoste. Vrečka vidna vse skupaj meri 5mm. 02.12. ob 11 zopet zmenek z Atom in sicer gremo gledat še srčka. user posted image user posted image user posted image

Zdaj sem popolnoma pomirjena in vesela... user posted image user posted image user posted image  

Zahvaljujem se vsem babam žabam za ves suport, navijanje in vse kar je pasalo zraven, sploh pa za čestitke in lepe želje. Žižek ti pa itak veš da si carica... user posted image


Mišmiš tebi pa čestitke do neba in nazaj za user posted image user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sicer pa sploh nisem dvomla vate!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil aqua77 -- 18.11.2010 18:55:12 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3607
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 18:56:28   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77
Vrečka vidna vse skupaj meri 5mm. 02.12. ob 11 zopet zmenek z Atom in sicer gremo gledat še srčka. user posted image user posted image user posted image

Zdaj sem popolnoma pomirjena in vesela... user posted image user posted image user posted image  

me pa vesele s teboj  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3608
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 19:03:58   
miklarom
aqua - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , bravo super novička, čestitke

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3609
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 19:06:13   
alpog
Miša in Aqua, bravo! Zelo vesela!
Gigi, lep seznamček!
RVM!
Jaz in user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3610
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 19:35:21   
pika.po
IZVIRNO SPOROČILO: sonya1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis
osoba A je velika 4,7 mm in osoba B pa 4,5 mm
 
Miši, saj te nočem strašiti, ampak.... naša je pa velika že 5,5 mm... tako, da ti moram na žalost sporočiti... naša bo vaše teplauser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 3611
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 19:42:48   
lana08
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: sonya1
kako bom pa našla vas ?
polna miza bab in piva....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



brezalkoholnega k je tolk nosečk user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3612
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 20:51:32   
lana70
AAAAAH! Kako sem jaz danes vesela! Eno prelepo novičko sem zvedela že v Kopru pri Roži, tako usput....in sedaj še akvič od tebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , drage moje, želim vama nadvse mirno nosečnost in kot sem dejala danes Roži, kot kaže se bomo morale drugo leto dejtat kar v Tivoliju, ko bo tolk otročk!!! Al pa v Kongu malo razširit tisti 1x1m z mini tobogančkom user posted image user posted image . Ja nič, v petek pridem, ko pa mismis časti rundo user posted image user posted image .

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3613
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 20:52:16   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: sonya1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis
osoba A je velika 4,7 mm in osoba B pa 4,5 mm
 
Miši, saj te nočem strašiti, ampak.... naša je pa velika že 5,5 mm... tako, da ti moram na žalost sporočiti... naša bo vaše teplauser posted image




jap, samo ti imaš eno, pri nas sta pa dva. Kdo bo pa koga tepel, bomo pa še videli user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3614
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 22:11:58   
miska73
Le kaj naj dodam k tejle sreči, ki veje s tehle strani...
Tudi podganca vesela k radio.

YES, YES, YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES

Se opravičavlem... ampak smo bili cel dan na terenu. Posledično je bilo še malo mišovje težko spravit spat. In šele zdaj mam cajt za net.


(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 3615
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
18.11.2010 23:23:38   
Grethy
Noooooooo, zdejle jz pršla iz šihte in evo meni, ne da sem vesela ko radio;

SEM VESELA KO ĐUBOX user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MISMIS in AQUA .... srčice zlate naj vama bo mila nosečnost, z blagimi tegobicami in taka srečno nepozabna .... user posted image user posted image user posted image user posted image

matr matr, sm tk vesela da me ma da bi se kr šla zanosit user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3616
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 7:23:34   
loremi
Dobro jutro!

user posted image

aqua čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3617
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 7:46:30   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj,

da ne boste mislile, da sem tako zgodaj pokonci, ker ne morem spati user posted image user posted image , lahko lahko, pravzaprav samo proti jutru sploh spim, ampak danes moram iti moji osebni zdravnici, da mi podaljša bolniško, pa se mi ne da user posted image user posted image


še dobro, da je Loremi že skuhala tako dobro kavico user posted image

Sonya, koliko si bila ti noseča, ko si imela pregled?

Akvič, si preživela včerajšnje proslavljanje user posted image

Zarja, držim pestke danes, ma stiskam jih zate kt pri norcih

pa ve ostale moje konzerve in konzervansi, ste preživele včerajšnji dan? Namreč v ponedeljek nas zopet čaka dolgotrajno čakanje, ko ima Roži krvni test user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 3618
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 7:52:38   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Dobro jutro vsem skupaj,

pa ve ostale moje konzerve in konzervansi, ste preživele včerajšnji dan? Namreč v ponedeljek nas zopet čaka dolgotrajno čakanje, ko ima Roži krvni test user posted image


Sem že pivo dala v hladilnik user posted image user posted image user posted image !!!
Jutro, jest bi tud še spala, pa so me moji ta odrasli zbudil, zdej pa kofetkam (hvala Loremi)!

Mismas, dobro opravi pri zdravnici,... mal se moraš rekreirat, kljub pikicama user posted image !!!


_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3619
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 8:53:55   
sonya1
Dobro jutro punce !

Sem šele vstala. Kakšna gniloba mi je uspelo ratati v treh dnehuser posted image .

Loremi, ti si pa res pridna,prva in to s kavicouser posted image
Hermy, eden mora biti, da te zbuja,če ne tamali, pa tavelki. Ste se že odpočili od poti ? Kaj ste kaj počeli na Dunaju ?
Miši, le premakni malo svojo rit. Meni ni treba, ker MORAMuser posted image počivati. Na pregledu sem bila pri 6t4d, ampak samo zato, ker se tako paniko zagnala, sicer so me naročili naslednji teden, ko bo 7t5d.

Zarči, dobro opravi in javi. Danes ob 10 tih je,kajne ? Mora biti v redu, da bo lahko Gigi vesela k radio, pa da bo Fidi navijala, pa da bo imela Hermy kakšen izgovor za pivo, pa da bomo Greti prepričal, da bo nosečka ratala.

Lep dan vsem, punce. Naska in Tassi, upam, da sta v redu. Javita se  kaj, da nas ne bo skrbelo.

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 3620
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 8:56:05   
Fargesia
pa kaj si ti nor, kake dobre novičke so tu gor!!!
MISMIS IN AQUICA, ČESTITKEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 3621
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 9:01:13   
miklarom
zarja - fajn zrihtaj danes držim mučo fejst pestkeuser posted image

< Sporočilo je popravil miklarom -- 19.11.2010 9:04:28 >


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3622
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 9:03:51   
Tanja_Jes
Dobro jutro

Zarči navijam 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3623
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 9:11:55   
Tanja_Jes
IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Evo, v seznamčku piše, da se Fidolina ponavlja user posted image . Pa dajmo mal nostalgije gor prilepit, da bo Tamalu mal solzne okice dobilo in, da se bo videlo, da se res ponavljam user posted image



Datum 28.11.2009
 
Tanja  Yes, Yes, Yes!!!user posted image
 
user posted image jupijupijaaa jupijooooo...! user posted image

Čestitke nosečka!




user posted image


Ha ha....ja takle cajt sem dobila v varstvo Stašo user posted image IVF otročki so res fenomeni, ko se rodijo, pridejo drugič na svet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3624
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 9:20:05   
hedviga
..od nostaligije, ki mene te dni matra, je mojmu že malček slabo user posted image user posted image user posted image

Vsega so krive noseče konzeve!

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 3625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?