|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 9:23:54   
Roži_
Jutrouser posted image

Zarjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja ja Roži gre kmalu na krvni,maaaa ponoči me je tako šaraufalo in pikalo, sem mislila da je že veselja konec, ni mi dal vrag mira in sem šla še po en testič, ki se je takoj v sekundi zrisal en lep +user posted image , punce moje, a se lahko že veselimuser posted image user posted image user posted image

Uživajte danes v Kongu še zameuser posted image
Lep danuser posted image

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 9:26:52   
lana08
Jutro,
ah meni pa res ni namenjeno da vas spoznam, K je zakuhal na 38,6 in je čisto bogi. Upam, da je od včerajšnjega zobka in ni kakša viroza.
Lepo se imejte, upam da se vas čimveč naleze virusa N user posted image

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:01:25   
aqua77
Dobro jutro!

Roži ti se kar začni veselit!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  V pondeljek bo pa itak spet veselje na tej temi, ker bo beta visoka do neba!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa danes tako težko ustala. Bi kar spala do popoldne če bi se dalo, pa ne morem, ker je treba za faks delat. Uf, kako se mi ne da... user posted image

Mišmiš kako smo dabl trabl??? user posted image user posted image user posted image user posted image  Povej, kakšno veselje je blo pri hiši??? user posted image user posted image user posted image

Zarči pesteke se stiskajo, navijanje je v teku!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem ostalim pa lubčke in pozdavčke... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:04:24   
gigi1
Jutrčka

Zarči dobro opravi danes. Naj bo frnikolc ravno prav in naj bodo ravno prav velike
user posted image
user posted image
 
Miša dobro se zmeni. Upam, da ti dajo bolniško kar za skoz
user posted image
 
Roži v ponedeljek bo spet pestro. Ti pa res že lahko nehaš zapravljati za testke user posted image
 
Lana08 user posted image user posted image user posted image  upam, da je res zaradi zobka in se mu nič drugega ne kuha. Žal mi je, da vaju ne bomo videli user posted image
Že skoz te hočem vprašat...je bil otroček tako živahen, da se spola ni videlo na NS?
 
Loremi hvala za user posted image . Upam, da so ti zvarki pomagali in si bolje.
 
Miklca kaj novega?
 
Fidek si nostalgična? user posted image  Kako si mi ti? A bomo imele čast spoznati tvojo velecenjeno malenkost? user posted image
 
Hedi pridem!
 
Naskič jaz vseeno upam na dober razplet user posted image user posted image user posted image
 
Tassi kako si ti srce? Kaj se dogaja?
 
Pika.po zadnje čase nič ne napiše o sebi. Kako si? Lupčka user posted image
 
Aquica a sta lepo proslavila? Ti bo ratalo priti?
 
Gretič tudi jaz sem spet dobila voljo user posted image . Pripravljam plan ..B..ne, ta je že C,D,E...khmmm bo kar že kar plan K user posted image  user posted image  user posted image . Da me ne boste vse napedle z vprašanji..Ne grem v postopek! Moram še malo razdelat, pa vam ga zaupam user posted image
 
Sonya kar navadi se. Pridna bit in počivat! user posted image
 
Kje je Vitachi? Kako si? Pikice pridne?
 
Alpog a ti user posted image  user posted image  user posted image  kravžljajo živčke?
 
Neodkrita si se odločila? Ostaneš pri nas?
 
Lupčke vsem


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:04:41   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Mišmiš kako smo dabl trabl??? user posted image user posted image user posted image user posted image  Povej, kakšno veselje je blo pri hiši??? user posted image user posted image user posted image  




ne govori, moj je čisto pobesnel user posted image user posted image user posted image  je že naštimal neke vrste tikerček na namizju domačega računalnika in ta mu zdaj odšteva še koliko dni do konca user posted image user posted image user posted image . Včeraj sva povedala tudi domačim (so vsi vedeli, da sva v postopku) in veselje je bilo nepopisno.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:11:18   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Mišmiš kako smo dabl trabl??? user posted image user posted image user posted image user posted image  Povej, kakšno veselje je blo pri hiši??? user posted image user posted image user posted image  




ne govori, moj je čisto pobesnel user posted image user posted image user posted image  je že naštimal neke vrste tikerček na namizju domačega računalnika in ta mu zdaj odšteva še koliko dni do konca user posted image user posted image user posted image . Včeraj sva povedala tudi domačim (so vsi vedeli, da sva v postopku) in veselje je bilo nepopisno.


ti desci... user posted image user posted image  naš že avte gleda, kaj mi bo treba nabavit, da bom mulcvagen lahko ven pa not trogala po obali... user posted image user posted image  po avtih so bli pa še vozički na vrsti, nemoreš verjet... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:12:12   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Mišmiš kako smo dabl trabl??? user posted image user posted image user posted image user posted image  Povej, kakšno veselje je blo pri hiši??? user posted image user posted image user posted image  




ne govori, moj je čisto pobesnel user posted image user posted image user posted image  je že naštimal neke vrste tikerček na namizju domačega računalnika in ta mu zdaj odšteva še koliko dni do konca user posted image user posted image user posted image . Včeraj sva povedala tudi domačim (so vsi vedeli, da sva v postopku) in veselje je bilo nepopisno.



Wiiiii evo spet nabiram user posted image . Si kar predstavljam to veselje domačih user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:13:00   
sapi
Pozdravček v tako čudovito jutro polno lpeih novičk ....

MIŠMIŠIKA JUUUUUPPPPIIIII JEEEEEEEEEEEEE za dva srčkauser posted image user posted image  kolk smo pri nas veseli, ko smo tole novičko prebrali ... na spet cmeram,  V pa čudno gleda ...

AQUA pa ti tudi srčka user posted image   svojega videla jeeeeeeeeeeee pa če to niso lepe novice ...

Zarja helov in navijamo za danes user posted image  ...
Grety tudi tebe je lepo brati. Sreča mi je bila naklonjena res je sedaj za vse vas navijam, da pridete za mano ...

Jaz bi tudi danes prišla, da vas spoznam. Bom prišla z V in ostala kake pol urce do morebitnega alarma user posted image . Saj ob 18h še velja. Kongo pa zagotovo user posted image  vem kje je.

in nasmejanih obrazov.



_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:13:06   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

je že naštimal neke vrste tikerček na namizju domačega računalnika in ta mu zdaj odšteva še koliko dni do konca user posted image user posted image user posted image .


čaki, zakaj pa ti še nimaš tikerčka, da bomo lažje sledile kje so naši srčki??? user posted image user posted image  mislim, da bi ga zdaj ko si srčke vidla lahko že naštimala... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:13:25   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Mišmiš kako smo dabl trabl??? user posted image user posted image user posted image user posted image  Povej, kakšno veselje je blo pri hiši??? user posted image user posted image user posted image  




ne govori, moj je čisto pobesnel user posted image user posted image user posted image  je že naštimal neke vrste tikerček na namizju domačega računalnika in ta mu zdaj odšteva še koliko dni do konca user posted image user posted image user posted image . Včeraj sva povedala tudi domačim (so vsi vedeli, da sva v postopku) in veselje je bilo nepopisno.


ti desci... user posted image user posted image  naš že avte gleda, kaj mi bo treba nabavit, da bom mulcvagen lahko ven pa not trogala po obali... user posted image user posted image  po avtih so bli pa še vozički na vrsti, nemoreš verjet... user posted image user posted image user posted image user posted image


In ja evo spet user posted image . Sem taprava cmera ratala user posted image . Kolk je to lepo user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:17:38   
sapi
gigi saj veš to je bilo tako spotoma in spontano tako, da ni panike. Upam, da se danes vidiva jaz bom zaradi V bolj točna, ker ima potem ob 19h svojo urico. Upam, da mi res uspe ker so bile do sedaj bolj obljube sem za po riti user posted image
Če nama ne uspe pa spet poskusim pa zvrcnem prej.


_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:18:03   
gigi1
Zarči sporoča, da ima kar dosti frnikolc vse lepo pošlihtane 11-13. E je 10. V ponedeljek spet UZ user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:18:08   
aqua77
žižet, zgleda da bo ta november porasla poraba papirnatih robčkov v slo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

tolk mamo lepih novic, pa še roži nas v ponedeljek razveseli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pol gremo pa počasi mi gledat srčka user posted image user posted image user posted image user posted image , pa roži user posted image user posted image user posted image user posted image , pa sonya NS user posted image user posted image user posted image , pa miš NSuser posted image user posted image user posted image , pa da ne poszabom še ostale pluske, ki so že na prvem tiru...user posted image user posted image user posted image user posted image


Matr, bo treba zalogo naredit... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:19:29   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Zarči sporoča, da ima kar dosti frnikolc vse lepo pošlihtane 11-13. E je 10. V ponedeljek spet UZ user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image




super zarči!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:20:57   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: sapi

gigi saj veš to je bilo tako spotoma in spontano tako, da ni panike. Upam, da se danes vidiva jaz bom zaradi V bolj točna, ker ima potem ob 19h svojo urico. Upam, da mi res uspe ker so bile do sedaj bolj obljube sem za po riti user posted image
Če nama ne uspe pa spet poskusim pa zvrcnem prej.



Upam, da rata danes user posted image . Jaz bom tudi že ob 18ih tam. Si ziher, da veš kam? Da ne bosta šli v Grosupljeuser posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:21:47   
gigi1
Mausi kako si mi ti? Si kaj bolje?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:23:06   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

žižet, zgleda da bo ta november porasla poraba papirnatih robčkov v slo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

tolk mamo lepih novic, pa še roži nas v ponedeljek razveseli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pol gremo pa počasi mi gledat srčka user posted image user posted image user posted image user posted image , pa roži user posted image user posted image user posted image user posted image , pa sonya NS user posted image user posted image user posted image , pa miš NSuser posted image user posted image user posted image , pa da ne poszabom še ostale pluske, ki so že na prvem tiru...user posted image user posted image user posted image user posted image


Matr, bo treba zalogo naredit... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz jo že imam user posted image . Pa ne zaradi sebe, moj skoz neki šmrka user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:24:57   
mismis
Sapi, lepo da prideš, jaz bom ob 18. uri 100% tam.

Žižek, bolniška podaljšana najmanj do 1. pregleda pri moji G. Veselje doma pa nepopisno, en bodoči stric se ga je napil, ta drug stric (moj brat) je pa rekel, da pride kadarkoli kužona peljati na sprehod, samo poklicati ga moram. Ne vpraši, sem včeraj kužonu razlagala, da bo naslednje leto dobil bratca ali sestrici, pa me je samo vprašljivo gledal in nato se obrnil k našemu, češ kaj boš pa ti rekel na tole...

Akvič, pri nas za avte ni problem, imava oba karavane, samo kravan ima dosti placa za mojega kužona, je pa naš začel sanjati, da bo treba avtodom prodati (je res homologiran samo za dve osebi) in kupiti novega večjega. Tikerček pa še pride user posted image

Zarja, super za dobro opravljen UZ

Maussi, a ti prideš danes.

Hedi, nostalgija praviš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:29:54   
sapi



IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: sapi

gigi saj veš to je bilo tako spotoma in spontano tako, da ni panike. Upam, da se danes vidiva jaz bom zaradi V bolj točna, ker ima potem ob 19h svojo urico. Upam, da mi res uspe ker so bile do sedaj bolj obljube sem za po riti user posted image
Če nama ne uspe pa spet poskusim pa zvrcnem prej.

 

Upam, da rata danes user posted image . Jaz bom tudi že ob 18ih tam. Si ziher, da veš kam? Da ne bosta šli v Grosupljeuser posted image


Jauč, jauč jaz bi res v Grosuplje prišla, ampak nisem blond. Ja no očitno je pa vseeno nekaj na tem. Sem čisto pozabila, da ste se v lokalu  po imenu Kongo zbirale.
Bi info prosila kako tja priti. 


_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:30:50   
Roži_
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Roži v ponedeljek bo spet pestro. Ti pa res že lahko nehaš zapravljati za testke user posted image
 


Ja očitno imam viška dnarjauser posted image user posted image

Drugače bi z vami podelila še eno sliko, za stimulejšn, za punce ki so v postopku in ki bojouser posted image



< Sporočilo je popravil Roži_ -- 19.11.2010 10:31:34 >


_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:31:11   
Roži_
user posted image

< Sporočilo je popravil Roži_ -- 19.11.2010 10:36:25 >


_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:36:04   
mismis
in kje je slika????


mi imamo pa tikerček user posted image user posted image user posted image , joj kolk je tale mismis važn

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:37:42   
mausikaa



IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Mausi kako si mi ti? Si kaj bolje?
 
tko-tko, počasi gre na bolje, buhi je še napet in boleč, mam skoz tak občutek kot da bi se čist preveč najedla, no kg pa tudi ne naraščajo več, vročine pa tudi danes ni - aleluja...pingvinčkov pa tudi ni...se mi zdi, da je bil ta postopek že od začetka obsojen na propad, menjava zdravil ni bila najboljša odločitev se mi zdi (z Menopurjem sem pridelala 9 celic, z Puregonom pa samo 4, no če bi imela punkcijo na obeh straneh potem bi teoretično pridela več celic in ne bi bilo treba imeti take konjske doze in se mi nebi dogajalo to, kar se mi dogaja ta teden...no sej konjske doze itak fašem - če samo pomislim da sem fasala 2x3 Klomifene me kar mine -  no res pa da to ni bilo pri ateju) ali narobe razmišljam?? 
plan je trenutno sledeč: začetek januarja imava MB (evo Žiži me lahko upravičeno po riti, ker te nisem poslušala) in zdaj vprašanje: KAJ NAJ NESEM S SEBOJ??? vse od ateja, pa slikico iz HSG, pa kaj še? bris? moram v ponedeljek loviti G da mi da napotnico da jo pošljem v MB, ali rabim poslati tudi napotnico mojega? Roži kolkokrat sta šla na izlet v MB? 
ah nosečke moje kolk sem vesela za vas...
uživajte danes zvečer in še zame spijte kakšno pivičko a vela? 


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:37:53   
Roži_
Noče jo prilepituser posted image
Bom probala v moj album zalepit!

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
19.11.2010 10:58:24   
gigi1
Mausi nič te ne bom tepla. Samo žal mi je, da že takrat nisi šla user posted image . Verjetno zate ni bil pravi trenutek za spremembo centra.
Te pa močno user posted image  zaradi vsega kar se ti je zgodilo v zadnjem postopku in upam, da se boš kmalu bolje počutila.user posted image user posted image user posted image

Sapi navodila sem ti poslala na ZS.

Miša kužon je pa res faca. Samo še govorit ne zna user posted image

Roži nisem tako mislila user posted image . To je strošek, ki se nam včasih zdi nujno potreben user posted image . Kje je zdej ta stimulacija?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?