|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porodnišnica Kranj
22.2.2009 8:35:26   
barni80
Kar je preživela dara44 ne privoščim nobeni, tak odnos, da gate trga. Jaz bom rodila septembra 09 pa me je strah postalo, ko sem brala zgornje vrstice ( Nadalinka in ostale). Razmišljam o ljubljanski porodnišnici. Sicer pa daro44 poznam osebno, njen Nejc je res cukrček user posted image .

(odgovor članu dara44)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Porodnišnica Kranj
22.2.2009 8:55:57   
benika
Jaz  bi samo nekaj komentirala, odnos dotične sestre v porodni je bil res na meji spoštovanja in razumem, da ste prizadete, užaljene in ne vem še kaj. Ampak ne razumem pa, kako lahko potem celotno osebje označite za nesposobno, ne
človeško in ne vem kaj še vseuser posted image

Velikokrat je težava tudi v tem, da se porodnice ne znamo postaviti same zase. Če bi porodnica ali njen partner pokazala sestri da zahtevata, da se z njo ravna kot s človekom in ne kot s številko, verjemite, da bi bil tudi odnos drugačen. In ne govorim v tri dni, ampak iz lastnih izkušenj.

Moja babica pri porodu je bila ravno ta velestrašna in res nesramna babica Marija, s katero smo imele povečini težave. Zraven mene je rojevala prvorodka in ta dotična sestra jo je z besedami pohodila ko žužka, dobesedno. Isto je poskušala pri meni, pa sva ji z možem kaj kmalu dala vedeti, da pri nama to ne bo šlo. In njen pdnos do mene ali do sosednje prvorodke...kot noč in dan.


(odgovor članu barni80)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Porodnišnica Kranj
24.2.2009 14:26:55   
nadalinka
Takih ljudi,ki se derejo ne rabi nihče.Dej bodimo malo bolj evropski in civilizirani oz.normalni...take osebe naj izgubijo službo in se zaposlijo sebi primerno.
A ni smešno,da gremo v trgovino,pa na banko,na pošto itd.pa se noben ne dere,pa imajo tudi opravka z ljudmi.Ker vedo,da si v svoji moči...V bolnici pa si šibek in to izkoristijo za svoj ego in občutek manjvrednosti.Jaz sem tudi ne prosila ampak zahtevala človeški odnos,pa je bilo samo še slabše.
To kar piše Dara,sploh ne morem izraziti svoje jeze...Zakaj ima taka oseba sploh še službo????Res smo nazadnjaški...V mojem primeru sestre Cirile in Mirjane-najbolj primitivni bitji na svetu,je bila zraven vsakič Dr.Škafarjeva-direktorica.In kaj?NIČ!Kasneje sem slišala,da sta te dve še njeni naj sestri.Nista znale ne poučit,ne govorit,ne bit človeški.To se mora spremeniti,ne more vsak delat kar mu paše.Smo le v letu 2009!
A ne bi bilo bolje izobražen kader(današnja izobrazba ti da človeški odnos),brez negativnih neumestnih pripomb?
Groza,sram me je,da take sestre sploh obstajajo...pa tolk je seminarjev o tem,kako biti normalen....


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Porodnišnica Kranj
24.2.2009 16:37:58   
BarbyD

živjo punce...

joj sej ne mrem verjet kaj beremuser posted image tudi sama sem medicinska sestra in takega odnosa si nebi upala nikoli privoščiti....že normalno ne, kaj šele do človeka ki rabi mojo pomoč....

zdej me še bolj skrbi kam rodituser posted image prvič sem rodila na Jesenicah in moram res pohvalit vse po vrsti...čeprav se prej nisem nič menla in nobenih porodnih želja povedala že vnaprej so mi ustregle prav v vsem kar sem si želela...še dvakrat sem jim vse pobruhala zraven pa so še vedno ostale nasmejane...sedaj sem se pa preselila in imam kranjsko porodnišnico 5 minut stran..tudi ginekologa imam tukaj čeprav z njemu sem res super zadovoljna...

sem pa precej taka da se ne znam ravno postavit zase, sploh zdaj ko sem noseča sem prava jokicauser posted image in če mi kdo samo malo na ostro kaj reče že jočem...tako da si res ne predstavljam kako bi speljala porod če bi nekdo imel tako nečloveški odnos do meneuser posted image user posted image


Aja pa še eno vprašanje imam...tiste ki ste imele partnerja zraven a so obvezno zahtevale potrdilo o materinski šoli???? ker sem tudi sama nekaj časa delala v porodnišnici in vem kako to poteka...na Jesenicah vem da nihče ne komplicira za materinsko ne vem pa kako je v Kranju? da ne bo slabega začetk že zaradi tega ker moj ne bo imel potrdila

(odgovor članu nadalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Porodnišnica Kranj
24.2.2009 16:40:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BarbyD


živjo punce...

joj sej ne mrem verjet kaj beremuser posted image tudi sama sem medicinska sestra in takega odnosa si nebi upala nikoli privoščiti....že normalno ne, kaj šele do človeka ki rabi mojo pomoč....

zdej me še bolj skrbi kam rodituser posted image prvič sem rodila na Jesenicah in moram res pohvalit vse po vrsti...čeprav se prej nisem nič menla in nobenih porodnih želja povedala že vnaprej so mi ustregle prav v vsem kar sem si želela...še dvakrat sem jim vse pobruhala zraven pa so še vedno ostale nasmejane...sedaj sem se pa preselila in imam kranjsko porodnišnico 5 minut stran..tudi ginekologa imam tukaj čeprav z njemu sem res super zadovoljna...

sem pa precej taka da se ne znam ravno postavit zase, sploh zdaj ko sem noseča sem prava jokicauser posted image in če mi kdo samo malo na ostro kaj reče že jočem...tako da si res ne predstavljam kako bi speljala porod če bi nekdo imel tako nečloveški odnos do meneuser posted image user posted image


Aja pa še eno vprašanje imam...tiste ki ste imele partnerja zraven a so obvezno zahtevale potrdilo o materinski šoli???? ker sem tudi sama nekaj časa delala v porodnišnici in vem kako to poteka...na Jesenicah vem da nihče ne komplicira za materinsko ne vem pa kako je v Kranju? da ne bo slabega začetk že zaradi tega ker moj ne bo imel potrdila


Mojega ni nihče nič vprašal. Samo napravli so ga in gasa v porodno.

(odgovor članu BarbyD)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Porodnišnica Kranj
27.2.2009 8:28:09   
Anonimen
Mojega tudi ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Porodnišnica Kranj
1.3.2009 11:21:04   
Shuka
No tudi sama sem dočakala porod v Kranjski porodnišnici in moram reče, da sem bila z vsem osebjem zelo zadovoljna, vsi so bili zelo prijazni in ustrežljivi, nikakršnih slabih ali grobih besed in vse pohvale babici, res je izjemna ženska.

user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Porodnišnica Kranj
1.3.2009 16:59:26   
Ploha
Shuka: katero si pa imela??

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Porodnišnica Kranj
1.3.2009 17:11:47   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

Shuka: katero si pa imela??
Odgovor imaš v Z.S.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Porodnišnica Kranj
1.3.2009 18:23:48   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Jaz  bi samo nekaj komentirala, odnos dotične sestre v porodni je bil res na meji spoštovanja in razumem, da ste prizadete, užaljene in ne vem še kaj. Ampak ne razumem pa, kako lahko potem celotno osebje označite za nesposobno, ne
človeško in ne vem kaj še vseuser posted image


Pa saj nihče ne govori o vseh, od prvega do zadnjega, tudi pohvalile smo nekatere, ki si to res zaslužijo. Ampak O.K., človek v afektu, ko z njem pač delajo ponižujoče, včasih reče pač v smislu "v rit naj gredo vsi skupaj".

IZVIRNO SPOROČILO: benika
Velikokrat je težava tudi v tem, da se porodnice ne znamo postaviti same zase. Če bi porodnica ali njen partner pokazala sestri da zahtevata, da se z njo ravna kot s človekom in ne kot s številko, verjemite, da bi bil tudi odnos drugačen. In ne govorim v tri dni, ampak iz lastnih izkušenj.


Veš, včasih si po večdnevnem rojevanju pač preutrujen, preveč prestrašen, preveč nemočen, da bi karkoli še lahko zahteval. Samo še prešuščen si na milost in na žalot tudi na nemilost ljudi, ki naj bi ti pomagali, ne pa te žalili.

IZVIRNO SPOROČILO: benika
Moja babica pri porodu je bila ravno ta velestrašna in res nesramna babica Marija, s katero smo imele povečini težave. Zraven mene je rojevala prvorodka in ta dotična sestra jo je z besedami pohodila ko žužka, dobesedno. Isto je poskušala pri meni, pa sva ji z možem kaj kmalu dala vedeti, da pri nama to ne bo šlo. In njen pdnos do mene ali do sosednje prvorodke...kot noč in dan..


S tem si samo še poudariola, kako majhno bitje je resnično ta primitvka.



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Porodnišnica Kranj
2.3.2009 13:24:21   
nadalinka
ZANIMIVO!

v soboto sem dobila priporočeno pismo s povratnico iz porodnišnice Kranj,ki se glasi,da me vabijo na pogovor dne tega in tega.Celo res berejo!

V ponedeljek torej danes,sem klicala dr.Škafarjevo,ki mi je rekla,da so od nekod izvedeli za mojo nezadovoljstvo.Povedali sem ji,da sem vse napisala,da si ne želim več kontakta z njimi,po tako travmatični izkušnji.
Odvrne mi,da ne rada pušča stvari odprte in naj se oglasim.

Zdaj me zanima,kako se stvar z mojim obiskom lahko konča,me bo prepričala moje nezadovoljstvo v zadovoljstvo?
Tudi,če bi situacijo rešila pri meni, se bi problemi odprli pri vsaki tretji porodnici,ki bi bila nezadovoljna.In potem lahko cel svoj delavnik porabi na podane pritožbe.

Internet pri relativno malem številu rojstev v Kranju,je prepoln hudih obtožb,nezadovoljstev,nestrokovnosti in neprijaznosti,da ne rečem,da so bili novembra tudi v časopisu.

Naj raje ta čas porabi na izobraževanju svojega kadra o njihovem strokovnem delu,holističnemu pristopu in bo vedno manj pritožb.namesto,da skuša zgladiti probleme drugje,naj uredi probleme,kjer se ustvarjajo.

Torej z veseljem zaključujem svojo odisejado,jih puščam z očitno še kako ODPRTIM problemom in jim želim več humanosti,prijaznosti in zadovoljstva pri svojem delu.

Nadja

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Porodnišnica Kranj
2.3.2009 14:40:08   
benika
v soboto sem dobila priporočeno pismo s povratnico iz porodnišnice Kranj,ki se glasi,da me vabijo na pogovor dne tega in tega.Celo res berejo!


Ne morem verjetuser posted image Bravo nadalinkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mogoče jim bo pa tvoj primer dal misliti in mogoče bo tudi dr. Škafarjeva tvoje pisanje prenesla svojim zaposlenim, še posebej sestri Mariji (ker ta si res zasluži en ornk tečaj prijaznosti in samoobvladovanja).

(odgovor članu nadalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Porodnišnica Kranj
2.3.2009 14:42:15   
benika
Edino to me zanima, od kod njim tvoje imeuser posted image Po moje si jim fejst dala mislit in so morale ornk poštudirat katera si.

Ti si se odločila da si z njimi zaključila. Jaz osebno bi pa vseeno šla tja osebno in ji še v obraz povedala, kaj si misliš o sami porodnišnici in o osebju. Itak izgubit nimaš kaj.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Porodnišnica Kranj
3.3.2009 8:35:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Edino to me zanima, od kod njim tvoje imeuser posted image Po moje si jim fejst dala mislit in so morale ornk poštudirat katera si.


Jaz sem natrosila dosti manj detajlov o svojem porodu, pa so ravno tako izvedele, katera sem, in po 3 letih, ko sem prišla znova rodit, sem doživela hladen tuš, po treh letih!!!

Nadalinka, imaš prav, tudi jaz ne bi šla nazaj na pogovor. Mislim, da si vse in še več lepo opisala v svojem prvem postu.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Porodnišnica Kranj
3.3.2009 8:37:25   
benika
Jaz sem natrosila dosti manj detajlov o svojem porodu, pa so ravno tako izvedele, katera sem, in po 3 letih, ko sem prišla znova rodit, sem doživela hladen tuš, po treh letih!!!


Ja fak, no. Ne morem verjet, da se jim res da še detektivski poklic opravljat, medtem ko nekateri še svojega dela ne opravljajo korektnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Porodnišnica Kranj
3.3.2009 8:43:58   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
Nadalinka, imaš prav, tudi jaz ne bi šla nazaj na pogovor. Mislim, da si vse in še več lepo opisala v svojem prvem postu.


Jaz tudi ne verjamem, da bi šla, ker čisto razumem človeka, ki ima te bajte poln kufer in si je nadaljnjih ... kaj pa vem, sto let niti pod razno ne želi več od znotraj ogledat, če ni to res nujno.
Saj v bistvu ni prav to, da potem vsi ljudje slabe izkušnje našega zdravstva želimo čimprej pozabit in vsaka čast tistim, ki kaj naredijo pri tem, da bi kdaj pa kaj bilo bolje. Ampak taki smo pač ljudje, nismo vsi dovolj močni za boj z mlini na veter.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Porodnišnica Kranj
3.3.2009 9:37:05   
kamilija
Ne štekam..kje so dobili tvoje podatke?
In zakaj mene niso potemtakem povabili na razgovor, glede na to, da je Marija Herak vodila moj porod in se obnašala grozno (ne vem, če se spomnete moje zgodbe), me ponižala in se dobesedno izživljala sredi noči???
Haloo...dam tukaj podatke?? Nadalinka, jest grem z veseljem s tabo..lahko samo jest govorim nna pogovoru..

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Porodnišnica Kranj
3.3.2009 9:40:29   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija
Haloo...dam tukaj podatke??


Ja, najboljš. Jih bodo najbolj zihr dobili.user posted image

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Porodnišnica Kranj
3.3.2009 10:16:58   
kamilija
Oj Nadalinka, sem še enkrat prebrala tvojo zgodbo, pa vidim, da so ble res grozne na oddelku do tebe. Pojdi na razgovor, pa vsako posebej zatoži, ker si to zaslužijo..res!!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Porodnišnica Kranj
3.3.2009 10:22:53   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Edino to me zanima, od kod njim tvoje imeuser posted image Po moje si jim fejst dala mislit in so morale ornk poštudirat katera si.


Jaz sem natrosila dosti manj detajlov o svojem porodu, pa so ravno tako izvedele, katera sem, in po 3 letih, ko sem prišla znova rodit, sem doživela hladen tuš, po treh letih!!!

Nadalinka, imaš prav, tudi jaz ne bi šla nazaj na pogovor. Mislim, da si vse in še več lepo opisala v svojem prvem postu.


ja to pa je resss zanimivo, še dobr da sm jih hvalila user posted image user posted image user posted image , no sam izkušnjo sem povedala, ki je bila pač pozitivna, glede na to kolk slabega sem slišala,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Porodnišnica Kranj
3.3.2009 17:35:07   
tonfa
user posted image user posted image user posted image user posted image bravo

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Porodnišnica Kranj
3.3.2009 17:45:29   
tonfa

Mi se doma vedno do solz nasmejemo kakšnemu neumornemu članku v časopisu,seveda z sliko dr.direktorice,kranjska porodnišnica prijazna porodnišnica.Ha,ha,ha!!!!

Se vidi,da ni profesionalka ampak je raje priljubljena med sodelavci,naj jih nadere,NAREDI ŽE ENKRAT RED TEJ GORENJSKI SRAMOTI!user posted image

A ta Marija še dela?torej še en dokaz,da je vodstvo v k.....
Sestre v 3.štuku,stalini in hitlerji

GBP kranj je user posted image ,
Jesenice so zakon user posted image

LP







(odgovor članu tonfa)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Porodnišnica Kranj
3.3.2009 21:51:20   
Ploha
men se je pa zdela škafarjeva zelo prijazna, jest zdej ne vem al se je spremenila od takrat ko ste ve imele izkušnje z njo al pa je bolj po vetru user posted image user posted image

pa sestre v 3 štuku so bile po večini vse v redu, razen 1, ki sva si bili pač antipatični, nisva pa nikol v nek hud spor pršle al pa da bi mi kaj takega rekla user posted image , res so mi zelo pomagale pri dojenju in tudi z ostalimi nasveti, pa tista glavna sestra ki hodi dopoldne okrog je ressss zelooooo v redu ženska, prijazna in na mestu!user posted image user posted image , pa ena mala, srednjih let, blond lase, super je user posted image user posted image , pa še dve črni, ma ful jih je no, ki so mi bile zelo simpatične, k so se mi res posvetile, sam žal ne vem imena,..

(odgovor članu tonfa)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Porodnišnica Kranj
4.3.2009 10:15:38   
kamilija
Škafarjeva je ful prijazna..najbolj prijazna v kranjski porodnišnici. Če bi bile druge vsaj pol tolk prijazne.
Jest na oddelku nisem imela imela problemov, ampak v porodni. Naj vas razveselim, da gre Marija v pokoj letos.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Porodnišnica Kranj
4.3.2009 15:40:51   
benika
Naj vas razveselim, da gre Marija v pokoj letos.


Aaaleluja, aleluja, aleluja, aleelujaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?