|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
10.1.2010 23:20:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 8:57:38   
SaaS
Shruško se strinjam. Nikoli ne puščaj samih, pes, otroček.

Pa še ena anekdota o navezanosti pes otrok. Ko sva bila z bratom mlajša sva večkrat zaspala na kavču v dnevni. Se spomnim, ko sta mami ali oči želela brata odnesti gor v posteljo, se je naša kužka postavila pred brata in se tako jezila in lajala, da sta imela kar težave pri tem.user posted image  Ni pustila, da se kakrkoli dela z njim, saj tako lepo spančka...user posted image , pa še pri njej na kavču.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 9:17:09   
kristinaj
jaz sem imela mačka, mačko in psa, seveda ne vse naenkrat ampak v zaporedju, v stanovanju... in NIKOLI več nobene živali v stanovanju... jutranji, popoldanski, večerni sprehodi, dlake povsod, vsakodnevno sestanje, kamor greš ga moreš vlačit s sabo ali pa rihtat varstvo, dopusti, morje..... NE HVALA ...

imam rada živali ampak zaenkrat NE...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 9:30:35   
naja78
ojla! no sej tako slabega mnenja pa spet nisem,sem pa odločno proti da če nikoli niste bili navajeni imeti psa in 2.5 letnik.....BO TEŽKO.user posted image pa če se ne bo prec pookazalo,se bo pa mal kasnej.
ni važno čigav je pes,teta,stric,soseda,....pes ima določene ljudi rad in jih ne zamenja za noben denar.in psa si ne sposoja,samo zato(upam da tako ne razmišljaš ti),da bo imel otrok igračo,da boste pač imeli psa,...itd

in malo morgen da ti bo ostal samo v  2 prostorih,saj ni neumen.kaj misliš da ti ne bo ušel v spalnico,ali se pač bojiš dlak???bolh????ali kuhunjo,ko bo dišalo po hrani???ne vem premisli.

so pa res ljudje: -eni ki so,pač moja varjanta,in drugi,ki isto mislijo

                          -ljudje,ki pač pogruntajo da žival ni za notri in to zagovarjajo,ker je polno dlak,je treba sesat,čistit,(se jim kar obrača ko vidijo pač kaj nardi pes
                          - eni so spet zato,da je pes sam za uzuni ali pač katera koli žival(nič ne rečem,če imajo pač tako mišljenje ga spoštujem,samo pač naj bo primerno za to poskrbljeno in ne kaka veriga,itd....
                           - in eni ki se grozno bogaboječe bojijo (preveč berejo o pitbulih v cajtngih),da bi njihov kuža,kar na 1x naskočil malčka in ga obgrizel.....ja saj je možno,samo itak upam da ljudje psa od prej poznajo,ga primerno vzgojijo,imajo prave pristope ko pride dojenček v hišo

pravjo pa: tak kakršen je gospodar,tak je tudi pes!!!!in je res!!!

vso srečo.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 10:02:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: klara2007
če pa ne ga pa še vedno lahko oddam drugam.


O je.bem.tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa kakšno glupo razmišljanje ti je to? A misliš, da je otrok roža, ki ga pač lahko oddaš ko se ga naveličaš?? Pes ima čustva!!!!!!!!!!! Moj pes umre drug dan, če ga dam stran!

Matr, kok sovražim folk k takole neumno razmišlja. Ja, najboljše, da si nabaviš psa, ga imaš par dni, ko boš ugotovila, da otroku le ni tako zanimiv kot si mislila in ga daš naprej.user posted image user posted image Ma, škoda besed, res. Sem tako jezna, da bi blo boljš, da neham pisat.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, če imaš psa v stanovanju so dlake - na sedežni, na tleh, na oblačilih, tudi v kuhinji. Tako pač je!  Ti bo kul ko se bo otrok plazil po tleh po dlakah? Ker veš, tudi če pomivaš 3x na dan boš imela dlake!! In pes je obveznost, kar pa tebi očitno ni jasno! Potrebuje red, potrebuje sprehod, družbo, crkljanje, bližino ljudi... Ni to igrača, da jo lahko postaviš v kot in vključiš, ko te prime.

Lepo prosim, NE nabavi si psa!!! Ker bo samo trpel!

(odgovor članu klara2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 10:13:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

za tiste ki kritizirateuser posted image
želim ga...in vem da je to skrb, obveznost, vem pa tudi da je s tem veselje če imaš rad živali...
hotela sem samo rečti da so mi vsi doma nasprotovali in solili pamet, ampak se ne dam.jaz ga želim.
nisem misla da ga bom kr skenslala če ne bo ok. otrok je star 2,5 let, kuža pa 3 lete in je mešanček.
zanimalo me je samo kako z njim v stanovanju. vem sama da bo sesanja več kot sedaj, ampak se ne pritožujem, bomo pač mal več pucali.
vem pa tudi da pes ni igrača in tega tudi nisem jaz napisala. želim pač poskusiti kako bo. in če bom videla da se ga moj otrok boji ga bom pač dala drugim ki bodo za njega lepo skrbeli, ker imam pač otroka najraj in če mu ne bo lepo,bo pač šel raje pes kot otrok, a neuser posted image
skratka, bom šla po njega...vem oz menim da mu bo tu lepo in da se bomo imeli lepo.
itak bo imel dva prostora zase, poleg drugih, večkrat bomo šli na sprehod, edino kar me skrbi je kako bo ko od začetka ko nas ne bo doma (5 ur).sicer imamo doma starše, od katerih sem danes dobila slabo mnenje glede pes (bo lulal, kakal, men dost drugega dela...), tak da ne vem...ampak bomo že...
hvala za vaša mnenja in kritike. zdaj vem da so tudi družine (z malimi otroki) in psi, pa je vse ok...
lp



Sori, samo ti pa res prestreljeno razmišljaš. Ni treba psa nabavljat.

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 10:20:32   
barika

IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

jaz na splošno nikoli nebi imela psa v stanovanju..to mi ni lepo..vsak po svoje,ampak jaz ni šans da bi ga imela...zunaj ja,notri neuser posted image

enako, zato pa nimamo nobene živali v stanovanju. naj jih imajo tisti, ko jih to ne moti.user posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 10:20:57   
slomak
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

jaz sem imela mačka, mačko in psa, seveda ne vse naenkrat ampak v zaporedju, v stanovanju... in NIKOLI več nobene živali v stanovanju... jutranji, popoldanski, večerni sprehodi, dlake povsod, vsakodnevno sestanje, kamor greš ga moreš vlačit s sabo ali pa rihtat varstvo, dopusti, morje..... NE HVALA ...

imam rada živali ampak zaenkrat NE...


oprosti ampak nekateri svojih psov ne VLAČIMO s sabo ampak jo z največjim veseljem vzamem s sabo na morje, ker ga obožuje in jaz obožujem ko jo gledam kako plava in se sonči na plaži...obožuje sonce in se kar nastavlja na sončku...
se strinjam z vsemi ki pišejo da pes ni igrača ampak živo bitje, ki se ga ne odvrže ko se ga naveličaš...user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 10:44:33   
Anonimen
Škoda, da si psa lahko vsak nabavi!! user posted image user posted image user posted image Obvezno bi morali imeti par izpitov, preizkušenj in podobno.

Pa še to: tako kot ti je že predhodnica napisala, glede vlačenja psa vsepovsod - isto je pri meni, s seboj ga vzemem, ker ga imam rada, ker sem rada z njim, ker ga nerada puščam samega doma, če le ni treba! Moj dan je prilagojen njemu - zjutraj sprehod pred službo, takoj po službi spet 2 urni sprehod (trenutno tudi po celemu snegu, ker je njemu ful všeč ko divja sem in tja, velikokrat greva do enega ribnika, kjer lahko čofota, čeprav imam potem delo še s tuširanjem, stalno divja go gozdu, ker se tam rad sprehaja..) Potem malo počitka in spet sprehod. Vmes pa stalno crkljanje, igranje, čohanje...In veš kaj? Tudi meni to paše, čeprav ti tega ne razumeš!

(odgovor članu slomak)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 11:18:23   
tins
vem pa tudi da pes ni igrača in tega tudi nisem jaz napisala. želim pač poskusiti kako bo. in če bom videla da se ga moj otrok boji ga bom pač dala drugim ki bodo za njega lepo skrbeli, ker imam pač otroka najraj in če mu ne bo lepo,bo pač šel raje pes kot otrok, a neuser posted image


user posted image user posted image

Nč jasn... Oprosti, ampak še vedno se mi zdi, da nisi čist dojela, o čem ti punce govorijo: psa vzameš k sebi takrat, ko si PREPRIČAN,  da ga si ga srčno želiš, da veš, da boš zanj skrbel, si pripravljen na vsakodnevne sprehode, igro in pometanja itd. Torej, tu ni nobenega poskušanja, predvsem pa se psa ne kupuje otroku v zabavo! Če se otrok psov boji ali ne, bi pa tudi lahko že vedela, oziroma, če bi si res srčno želela psa bi ga sigurno kupila, saj se otrok slej ko prej tudi vsega navadi, kajne?
In ja, seveda imamo otroke najraje, ampak tudi moja dva pesjanarja imam tako rada, da ju ne dam za nič na svetu!!

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 13:22:11   
roberta
IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

, če bo moj otrok vesel pa se igral z njim super, fino, če pa ne ga pa še vedno lahko oddam drugam.



pes ni vaza, ki jo kupiš, ker ti je trenutno všeč in bi jo rad imel. ampak je živo bitje, ki živi nekej 12 let v povprečju in poleg tega, da je srčkan in luštkan in igriv in sploh in oh, prinaša tudi cel kup odgovornosti - sprehodi (večkrat dnevno - sploh glede na to da govorimo o bivanju v stanovanju), skrb za prehrano, ukvarjanje z vzgojo (pes se ne pač ne vzgoji sam, ampak dokler ga ne naučiš drugače tudi rad skače po vsem in vseh, liže vse, pogrize (sploh ko je mali) kar vidi in mu je zanimivo - npr. zavese, copate, sedežno, odeje, puloverje, prevrne kako božično devesce, poje, kar ni skrbno spravljeno pred njim (nekateri znajo tudi odpirati hladilnik)... da ne govorim o čistoči - vsakodevno krtačenje, čiščenje iztrebkov, umivanje kožuha, pa ne pozabi dodatnega dela pri čiščenju stanovanja - od sesanja dlak, brisanja kake sline, itd... pa ne pozabi, da nekateri psi veliko lajajo... in da na splošno vstajajo zgoraj, ker jih lulat in hočejo it ven. si pripravljena na to?

tako, da ne se hecat. z psom je veliko, veliko in še enkrat veliko dela. in pes zahteva veliko pozornosti, veliko ljubezni, veliko potrpežljivosti, veliko nege... če ne to ni pes in se potem tudi ne obnaša kot pes, ampak kot razvajen otrok, ki dela kar mu pade na pamet. in ja, potem se najdejo taki, ki rečejo: "Saj, če ne bo šlo, ga bomo dali pa drugam".

mislim, oprosti, ker sem te tako napadla, ampak res mi greste na živce ljudje, ki mislite samo na svoje riti in svoje veselje. in če ne bo šlo, se ga bomo odkrižali. to je vendar živo bitje, ne predmet. če ne misliš resno z njim, ga ne imej. ker bo pristal na ulici, sam, lačen, pretepen od vseh in v najboljšem primeru bo končal v zavetišču, da se ga kdo usmili, pa se ga ne bo, ker bo že prestar. ker fazo srčkanga mladička boste že dali čez pri vas. potem pa bo zrasel. in potem ga bodo v zavetišču uspavali, če pa do zavetišča ne bo prišel, bo končal pod vozili na kaki cesti ali pa mu bo kdo dal petardo v gobec, da bo videl, kaj rata v tem primeru.

žival ni igrača! zato NE, s tvojim odnosom, ki si ga predstavila, ti psa strogo ODSVETUJEM!

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 13:57:41   
Arwenko
user posted image Tudi jaz sem zelo površno brala vse skupaj. Avtorici osnovnega posta...ne nabavljajte psa, boljše za vas in za psa. Vzamite kdaj kakšnega sosedovega za 1 teden na počitnice, če želite preiskusit, nikakor pa ne jemljite, kupujte, posvajajte, kakorkoli psa. Dokler tako razmišljate kot sedaj tukaj pišeš. 

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 14:04:16   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Katerga psa boste pa nabavili?

A ni vseeno, katera pasma je? Če se otrok ne bo igral z njim, ga bodo pač dali stran, pa če je čivava ali doga.


đizs user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 16:12:36   
barbi007
Pes je pes. Jaz nikoli ne bi imela psa v stanovanju, kaj šele, zdaj, ko imam otroka. Prvič je to blazno nehigienično, pa če je pes še kao tako čist, drugič predstavlja pes za moje pojme blazno nevarnost za otroka, ker otroci nimajo občutka, kako ravnati s psom. Potem pa po časopisih pišejo raznorazne grozljivke, kako je pes otroku odgriznil prst in podobne. Po mojem je tudi čisto vseeno, če je pes velik ali majhen. Moje mnenje je takšno: pes in otrok ne spadata skupaj. Če imaš otroka imej otroka, če pa imaš psa, pa imej psa. Pa brez zamere.

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 16:15:56   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_


IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

zanima me če imate psa v stanovanju...kako je s higieno ipd.
namreč dobimo psa(si ga ful želimo), pa se vem kako se bo kaj obneslo???kako je če ni nikogar doma par ur...
imel bo itak svoj prostor, v sobe in drugam na bi imel vstopa!
vsi mi govorijo da ne, jaz pa želim, če bo moj otrok vesel pa se igral z njim super, fino, če pa ne ga pa še vedno lahko oddam drugam.
kako pa je kaj vaše mnenje glede psa




Blazno grdo se mi zdi tvoje razmišljanje-sej če se pa otrok ne bo igral z njim, ga bomo pa oddali?!Vi niste zreli za imet psa, oprosti. Kupite ga, ko si ga boste res želeli, ko se boste zavedali vseh odgovornosti, ki jih pes s seboj prinaša, ko boste pripravljeni skrbet zanj in ko ga boste pripravljeni sprejeti medse. Ne pa zato,ker se bo otrok z njim igraluser posted image user posted image user posted image



Se popolnoma strinjam.
Psa ne kupuješ otroku ampak družini in odrasli zanj skrbijo in ga vzgajajo in ne otrok.
To ni igrača za otrokauser posted image , ki se je znebiš potem ko se ga otrok naveliča user posted image

Če te pa zanima higiena, je še enkrat če ne več dela kot pa če psa v stanovanju nimaš. Menjava dlake, več sesanja itd.... ob mokrem vremenu, se pes ne posuši v eni minutki.....če je psica se 2x letno goni, če je ne steriliziraš, kar pomeni krvavenje.... itd itd itd....če na vse to nisi pripravljena, raje ne misli na psa v stanovanju, ker kot praviš, ga boš oddala drugim...bogi mladič, ki se ravno navadi na domače pa naj bi šel stran...a sploh pomisliš nanj, da je tudi čuteče mlado bitje in ne predmet? user posted image


(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 16:39:53   
TuBoLina_86
pozdravljeni!

tudi sama mam psičko, ki pa je non - stop zunaj... zima, poletje, vročina, mraz.... mamo dvorišče ograjeno...vedno zunaj, in ni šans ( moje mišljenje ), da bi jo mela not, sedaj ko mam majhnega otroka.... pa tudi ko bo otrok zunaj, bom vedno zraven če pa ne, pa jo bom v box zaprla.... psu ni za zaupat, pa naj ga še tak dobro poznamo...

poznam pa nekatere ljudi, ki imajo pse not.... pa je higiena na minimumu, če ne na minusuuser posted image user posted image user posted image namreč psička je kotila(!!!!) na zakonski postelji, mladičke imajo not, poleg tega, da so fasali glivice, smrdi stanovanje, da se meni želodec obrača, pa sem samo enkrat bila na obisku in nikoli več.... če bi videli te ljudi, nikoli nebi rekli, da majo tako grozno stanovanje.... so jim pesi vse, vse bi dali za njih, saj jih tudi redijo oz vzgajajo, ali kak se reče....

pes je zame pes, človek pa človek.... in mislim,da tega ne smemo pozabiti.... pa to ne pomeni, da moje psičke nimam rada....

vsak, ki si nabavi psa, si nabavi neko odgovornost... že tak je dosti zavrženih psov....

dobro premislite, da vam res nebo žal.... ja, pa pes tudi potrebuje sprehode....


_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
11.1.2010 16:44:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barbi007)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 16:45:07   
Anonimen
moja hčerka se z njo tudi ljubčka (kaj pa naj, jo kregam- ali psa, da bosta potem ena na drugo ljubosumni) in mala ni nikoli imela afte, nikoli bila bolna, nikoli imela izpuščajev...


kaj nimajo psi in volkovi "zdravilne sline"?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 17:14:26   
SpeliG
Mi imamo notri psičko, pritlikavo šnavcerko staro 3 leta in deklico, staro malo manj kot 2 leti. Torej je bila psička pri nas malo manj kot eno leto, ko se je rodila hčerkica, poleti pa pričakujemo še enega otročka.
In lahko rečem, da se zadeva super obnese, ni nobenih težav, ne s higieno in ne kakorkoli drugače.  Ko se je hčerkica rodila, smo jo dali psički za povohat in v trenutku jo je vzljubila. Vedno je bila nekje v bližini dojenčka, hodila za vozičkom, če je kdo njej ne dobro poznan vozil vozičekuser posted image ....Zdaj sta sploh najboljši prijateljici in ju je užitek opazovati skupaj.
Bi se strinjala, da psa nikakor ne smeš imeti, če nisi prepričan ali si sposoben sprejet odgovornost. Pes se ZELO hitro naveže na ljudi, v našem primeru je psička rabila samo dva dni, da se je odzivala na ime, ki smo ji ga dali in je že hodila za nami, vsa ljubeča. In si ne predstavljam, da bi jo dali stran, ona je naš družinski član.Imamo srečo s pasmo, ker ne pušča NIČ dlak, ne slini se in nima posledično nobenega vonja, razen tega skrbimo za higieno in ji po vsakem sprehodu skrbno očistimo tačke in vse kar si je pač umazala.
Z nami gre povsod kamor je možno, tudi na dopust.
Narobe je, kadar starši kupijo otroku za igračo neko žival, ker to je živo bitje in ne igrača, ima čustva in naveže se nate bolj kot si lahko predstavljaš...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 17:18:54   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: barbi007

Pes je pes. Jaz nikoli ne bi imela psa v stanovanju, kaj šele, zdaj, ko imam otroka. Prvič je to blazno nehigienično, pa če je pes še kao tako čist, drugič predstavlja pes za moje pojme blazno nevarnost za otroka, ker otroci nimajo občutka, kako ravnati s psom. Potem pa po časopisih pišejo raznorazne grozljivke, kako je pes otroku odgriznil prst in podobne. Po mojem je tudi čisto vseeno, če je pes velik ali majhen. Moje mnenje je takšno: pes in otrok ne spadata skupaj. Če imaš otroka imej otroka, če pa imaš psa, pa imej psa. Pa brez zamere.

LP


Katastrofa in žalost

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 17:39:39   
rija
vsak po svoje. jaz pač nočem psa v stanovanju.
ga ima moja mama, cukerčka malega, samo me jezi, da vedno, ko grem od nje, sem polna dlakuser posted image  pa mama redno sesa in puca....in to mi gre res na živce. pa še bel je, jaz pa prisegam na črno user posted image

poleg tega pa se mi zdi, da je pes enaka odgovornost kot otrok. in v tem trenutku je nisem pripravljena sprejeti.

mogoče kdaj pozneje.

in če nisi povsem prepričana, ga raje ne pripelji k hiši. bolje zate in pozneje za psa.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 17:47:04   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

zanima me če imate psa v stanovanju...kako je s higieno ipd.
namreč dobimo psa(si ga ful želimo), pa se vem kako se bo kaj obneslo???kako je če ni nikogar doma par ur...
imel bo itak svoj prostor, v sobe in drugam na bi imel vstopa!
vsi mi govorijo da ne, jaz pa želim, če bo moj otrok vesel pa se igral z njim super, fino, če pa ne ga pa še vedno lahko oddam drugam.
kako pa je kaj vaše mnenje glede psa




Dva psa (whippeta), dva otroka(6 let in 2 meseca) in stanovanje -laufa.Pa sem bila tudi skeptična pred nadavo.Res pa je, da psa ne puščata veliko dlake, pa zdaj jim moram predno gresta v stanovanje očistit tace.

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 17:56:18   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

IZVIRNO SPOROČILO: klara2007
če pa ne ga pa še vedno lahko oddam drugam.


O je.bem.tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa kakšno glupo razmišljanje ti je to? A misliš, da je otrok roža, ki ga pač lahko oddaš ko se ga naveličaš?? Pes ima čustva!!!!!!!!!!! Moj pes umre drug dan, če ga dam stran!

Matr, kok sovražim folk k takole neumno razmišlja. Ja, najboljše, da si nabaviš psa, ga imaš par dni, ko boš ugotovila, da otroku le ni tako zanimiv kot si mislila in ga daš naprej.user posted image user posted image Ma, škoda besed, res. Sem tako jezna, da bi blo boljš, da neham pisat.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, če imaš psa v stanovanju so dlake - na sedežni, na tleh, na oblačilih, tudi v kuhinji. Tako pač je!  Ti bo kul ko se bo otrok plazil po tleh po dlakah? Ker veš, tudi če pomivaš 3x na dan boš imela dlake!! In pes je obveznost, kar pa tebi očitno ni jasno! Potrebuje red, potrebuje sprehod, družbo, crkljanje, bližino ljudi... Ni to igrača, da jo lahko postaviš v kot in vključiš, ko te prime.

Lepo prosim, NE nabavi si psa!!! Ker bo samo trpel!








To se pa strinjam, pes zelo trpi.Drugega whippeta smo dobili oz. sva ga z mojim posvojila lani spomladi ko je bil star 3 leta.Prejšnja lastnika menda nista več shajala.Pes je bil v zelo slabem stanju in popolnoma ne vajen opravljanja potreb zunaj.
S partnerjem sva rabila pol leta, da se je pes navadil naju in midva psa.Da sva ga naučila opravljanje potreb zunaj, je bilo nekaj časa kar divje.Pa nama ni žal, res pa sva velika ljubitelja psov.
In post kjer piše ena, da naj si izberemo psa ali otroka(nekaj podobnega je bilo pisano) je malo bolan.Je pa odvisno res od pasme psa, kako gredo otroci in psi skupaj.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
11.1.2010 20:30:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barbi007)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
11.1.2010 20:38:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?