|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 21:19:57   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: rija

vsak po svoje. jaz pač nočem psa v stanovanju.
ga ima moja mama, cukerčka malega, samo me jezi, da vedno, ko grem od nje, sem polna dlakuser posted image  pa mama redno sesa in puca....in to mi gre res na živce. pa še bel je, jaz pa prisegam na črno user posted image

poleg tega pa se mi zdi, da je pes enaka odgovornost kot otrok. in v tem trenutku je nisem pripravljena sprejeti.

mogoče kdaj pozneje.

in če nisi povsem prepričana, ga raje ne pripelji k hiši. bolje zate in pozneje za psa.user posted image

Če prisegaš na črno, se obleci v belo in pridi k meni na obisk user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 21:21:58   
slomak
hruška debeluška.....iiiiiiiiiiii kako lepe slikce, jest tud upam da se bo naša tko zastopla z novim user posted image  in uživala...

< Sporočilo je popravil slomak -- 11.1.2010 21:24:44 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 21:23:14   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: barbi007

Pes je pes. Jaz nikoli ne bi imela psa v stanovanju, kaj šele, zdaj, ko imam otroka. Prvič je to blazno nehigienično, pa če je pes še kao tako čist, drugič predstavlja pes za moje pojme blazno nevarnost za otroka, ker otroci nimajo občutka, kako ravnati s psom. Potem pa po časopisih pišejo raznorazne grozljivke, kako je pes otroku odgriznil prst in podobne. Po mojem je tudi čisto vseeno, če je pes velik ali majhen. Moje mnenje je takšno: pes in otrok ne spadata skupaj. Če imaš otroka imej otroka, če pa imaš psa, pa imej psa. Pa brez zamere.

LP

user posted image user posted image
Dej ti meni razloži, kako so lahko moji trije otroci stari 6, 3 in 1 leto zdravi, brez alergij ali kakih bolezni, občasno kaki prehladi, viroze, ko pa živijo od vedno skupaj s 55 kilsko psico, ki jih vsak dan pozdravi s poljubčkom, ko se vsi kopajo po njej, jo božajo, se pri njej igrajo, skratka en druzga imajo za družinskega člana. Nikoli niso imeli nobenih izpuščajev, glivic, ali ne vem kaj. 1x samkrat je imel ta starejši sin gliste, pa še to zelo dvomim, da od naše psice. Še NIKOLI ni zarenčala na človeka, kaj šele na družinskega člana.
Jaz sem pa še kako dobro prepričana, da pes še kako dobro gre skupaj z otrokom in kako dobro vpliva na njegovo psiho.

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 21:29:30   
ledenaa
barbi zate mislim da je primeren samo hrčekuser posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: otrok,stanovanje in pes
11.1.2010 21:34:31   
kasso
ene dve slikciuser posted image

http://www.mojalbum.com/soca/novofundlandka-soca/foto/5474080



< Sporočilo je popravil kasso -- 11.1.2010 21:35:46 >

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 10:21:35   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: barbi007

Pes je pes. Jaz nikoli ne bi imela psa v stanovanju, kaj šele, zdaj, ko imam otroka. Prvič je to blazno nehigienično, pa če je pes še kao tako čist, drugič predstavlja pes za moje pojme blazno nevarnost za otroka, ker otroci nimajo občutka, kako ravnati s psom. Potem pa po časopisih pišejo raznorazne grozljivke, kako je pes otroku odgriznil prst in podobne. Po mojem je tudi čisto vseeno, če je pes velik ali majhen. Moje mnenje je takšno: pes in otrok ne spadata skupaj. Če imaš otroka imej otroka, če pa imaš psa, pa imej psa. Pa brez zamere.

LP


Čist statistično.....veš koliko staršev poškoduje svoje otroke pa koliko psi?
No če slučajno ne veš....starši zmagajo kot največja nevarnost svojim otrokom....po statistikiuser posted image
Kar se pa higiene tiče....kle gor se bere o ljudeh ki enkrat mesečno rjuhe menjujejo, enkrat letno prah brišejo, o pomivanju tal še niso slišal...sam so higienični a ne k nimajo živaliuser posted image
No pr nas mamo pa mačke....fak in grozauser posted image ....pa še v pojstli spita z namiuser posted image
fuj in fejuser posted image
pa mamo čisto btw
Morem rečt da sta mačka dost bl čista k večina ljudi k jih poznamuser posted image


za avtorico pa.....ne nabavljaj si psa!

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 10:22:14   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

ene dve slikciuser posted image

http://www.mojalbum.com/soca/novofundlandka-soca/foto/5474080




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 10:29:14   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

zanima me če imate psa v stanovanju...kako je s higieno ipd.
namreč dobimo psa(si ga ful želimo), pa se vem kako se bo kaj obneslo???kako je če ni nikogar doma par ur...
imel bo itak svoj prostor, v sobe in drugam na bi imel vstopa!
vsi mi govorijo da ne, jaz pa želim, če bo moj otrok vesel pa se igral z njim super, fino, če pa ne ga pa še vedno lahko oddam drugam.
kako pa je kaj vaše mnenje glede psa



Pes ni za vas!

IZVIRNO SPOROČILO: barbi007

Pes je pes. Jaz nikoli ne bi imela psa v stanovanju, kaj šele, zdaj, ko imam otroka. Prvič je to blazno nehigienično, pa če je pes še kao tako čist, drugič predstavlja pes za moje pojme blazno nevarnost za otroka, ker otroci nimajo občutka, kako ravnati s psom. Potem pa po časopisih pišejo raznorazne grozljivke, kako je pes otroku odgriznil prst in podobne. Po mojem je tudi čisto vseeno, če je pes velik ali majhen. Moje mnenje je takšno: pes in otrok ne spadata skupaj. Če imaš otroka imej otroka, če pa imaš psa, pa imej psa. Pa brez zamere.

LP

Pravico imaš do svojega mnenja.

ledenaa, tudi hrček ne, zna fajn uščipnit user posted image


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 12:04:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbi007

Pes je pes. Jaz nikoli ne bi imela psa v stanovanju, kaj šele, zdaj, ko imam otroka. Prvič je to blazno nehigienično, pa če je pes še kao tako čist, drugič predstavlja pes za moje pojme blazno nevarnost za otroka, ker otroci nimajo občutka, kako ravnati s psom. Potem pa po časopisih pišejo raznorazne grozljivke, kako je pes otroku odgriznil prst in podobne. Po mojem je tudi čisto vseeno, če je pes velik ali majhen. Moje mnenje je takšno: pes in otrok ne spadata skupaj. Če imaš otroka imej otroka, če pa imaš psa, pa imej psa. Pa brez zamere.

LP


O jezus, kakšno razmišljanje.. user posted image user posted image Ne morem verjet. Če je pes tako blazno nevaren in nehigieničen, potem le glej, da otroka nikoli ne boš peljala v kakšen BTC - tam je še 100x bolj nehigienično in nevarno.

(odgovor članu barbi007)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 12:31:59   
resnično srečna
tudi mi imamo psa...7 letnega...slabi 2 leti nazaj smo dobili še majhno punčko...seveda smo tako njej kot njemu postavili pravila...posebej pa njej...pri nas se psa ne cuka za rep, ne jaha, nima za igračo...

seveda dovolimo, da sta kompanjona pri igri...ampak enakovredna...

pes je naš družinski član...spi na svoji blazini...ok...včasih si kavč prilasti naskrivaj...ampak se potem kesa, da je meni hudo pri srcu...dostop ima povsod...a ve, a se pri jedi, po kuhinji in drugje ne sme dvigovati na pulte in krasti...

najbolj srečen je, če je lahko v naši družbi...kadar potrebuje mir pa to pokaže...

ker sem ga primožila sem bila na nek način prisiljena imeti psa...vendar to ni noben problem...principi gor ali dol...sva velika prijatelja in mene bolj uboga kot moža...trenutno mi leži pri nogah in me greje...kaj je lepšega...in zagotovo je to moj največji zaupnik...točno ve kdaj mi je hudo in me tolaži...hkrati pa je neznansko hvaležen za vsako poklonjeno pozornost...

drugače pa ima naša Iza posledično rada vse živali...vsakega psa ki srečamo je potrebno pozdravit...vsem ljudem, ki jo vidijo tako navdušeno pa gre na smeh...ker tako veselo vriska...je pa navajena, da se tujim kužkom ne meče okrog vratu in jih lahko poboža šele, ko dobi dovoljenje lastnika...

pa še foto material:

user posted image

user posted image


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 12:46:29   
roberta
a se vam ne zdi, da ste nekateri že malce izgubili orientacijo?

v tem mailu ne gre za to, ali imeti žival, ker naj bi bilo to dobro in odgovorno ne samo za nas kot ljudi, pač pa tudi za psa, mačko ali drugo žival, ampak za to, da je klara2007 napisala, da če bodo po nekem času ugotovili, da jim pes pač "neustreza" njihovim predstavam in njeni punčki vendarle ne bo predstavljal tolikšnega veselja, da se ga bodo znebili.

dajmo se osredotočit na to.

seveda je odnos žival-človek nekaj zelo lepega in res ni treba raznih fotografij lepit, da to potrjujete. to ljubitelji živali že tako ali tako vemo. ampak v tej konkretni zadevi pa z raznimi lepimi slikcami spodbujate neodgovorne ljudi kot je klara2007, da najprej kupi žival kot predmet in nato jo v skladu s tem tudi zavrže. 

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 13:11:16   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: klara2007

zanima me če imate psa v stanovanju...kako je s higieno ipd.
namreč dobimo psa(si ga ful želimo), pa se vem kako se bo kaj obneslo???kako je če ni nikogar doma par ur...
imel bo itak svoj prostor, v sobe in drugam na bi imel vstopa!
vsi mi govorijo da ne, jaz pa želim, če bo moj otrok vesel pa se igral z njim super, fino, če pa ne ga pa še vedno lahko oddam drugam.
kako pa je kaj vaše mnenje glede psa


Mi smo imeli psa v stanovanju. Na začetku imaš več dela s pogostimi izhodi za lulanje in kakanje, da ga naučiš, da se lula in kaka zunaj. Kasneje je lahko tudi sam doma, ko je že navajen. Rabi pa dovolj gibanja - vsakodneven dolg sprehod. Seveda je zaradi dlak potrebno bolj pogosto sesanje. Pri nas je imel svoja ležišča po celem stanovanju, na kavč in postelje pa ni imel dostopa. Po moji izkušnji pes v stanovanju ni problem, če si se pripravljen malo potrudit, da ga vzgojiš, zadovoljiš njegovo dnevno potrebo po gibanju in druženju s tabo ter vložiš malo več napora za vzdrževanje čistoče.

Moj nasvet je, da dobro premislite preden psa vzamete ali ste pripravljeni na takšno obveznost, kar skrb za psa poleg veselja je. Nikar si ne reci, da ga boste oddali, če ne bo šlo. Ker ob tem bosta trpela pes in tvoj otrok, če že ti ne.

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 13:11:24   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: roberta

a se vam ne zdi, da ste nekateri že malce izgubili orientacijo?

v tem mailu ne gre za to, ali imeti žival, ker naj bi bilo to dobro in odgovorno ne samo za nas kot ljudi, pač pa tudi za psa, mačko ali drugo žival, ampak za to, da je klara2007 napisala, da če bodo po nekem času ugotovili, da jim pes pač "neustreza" njihovim predstavam in njeni punčki vendarle ne bo predstavljal tolikšnega veselja, da se ga bodo znebili.

dajmo se osredotočit na to.

seveda je odnos žival-človek nekaj zelo lepega in res ni treba raznih fotografij lepit, da to potrjujete. to ljubitelji živali že tako ali tako vemo. ampak v tej konkretni zadevi pa z raznimi lepimi slikcami spodbujate neodgovorne ljudi kot je klara2007, da najprej kupi žival kot predmet in nato jo v skladu s tem tudi zavrže. 


zakaj, ker hočemo povedat tudi barbi, kako je nehigienično imeti psa? Tema se razvija naprej ...
Je bilo pa na prvi strani napisano ogromno na prvotni post klare.

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 13:20:34   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: roberta

a se vam ne zdi, da ste nekateri že malce izgubili orientacijo?

v tem mailu ne gre za to, ali imeti žival, ker naj bi bilo to dobro in odgovorno ne samo za nas kot ljudi, pač pa tudi za psa, mačko ali drugo žival, ampak za to, da je klara2007 napisala, da če bodo po nekem času ugotovili, da jim pes pač "neustreza" njihovim predstavam in njeni punčki vendarle ne bo predstavljal tolikšnega veselja, da se ga bodo znebili.

dajmo se osredotočit na to.

seveda je odnos žival-človek nekaj zelo lepega in res ni treba raznih fotografij lepit, da to potrjujete. to ljubitelji živali že tako ali tako vemo. ampak v tej konkretni zadevi pa z raznimi lepimi slikcami spodbujate neodgovorne ljudi kot je klara2007, da najprej kupi žival kot predmet in nato jo v skladu s tem tudi zavrže. 



V vsakem primeru ga bo vzela, pa verjetno potem oddala.....pri tem se pa izgovarjala na neizmerno ljubezen do otroka.
Tako da....škoda prste matrat po tipkovnici se mi zdi...
Nekateri ljudje pač nikoli ne bodo dojeli da je žival kot otrok....ko se enkrat odločiš za njo moraš za njo skrbeti nadaljnih 10-20let...
Samo to razložit nekomu ki se mu zdi živo bitje igrača za njegovega sončka al prinčeka al kar koli že....škoda časa...

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 13:53:29   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: klara2007
namreč dobimo psa(si ga ful želimo), pa se vem kako se bo kaj obneslo???kako je če ni nikogar doma par ur...
imel bo itak svoj prostor, v sobe in drugam na bi imel vstopa!


to pa ne štekam - a pes bo lahko samo na enem mestu v stanovanju in se ne bo smel premikat? samo ven in tam se lahko premika, notri pa bo moral bit samo na enem (svojem) mestu al kako?
men se to sliši mal psiho..

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 14:39:09   
barni
Ej ful fajn, da tko lepo sobivate. Jaz ne bi mogla. Pa morda ne toliko zaradi otroka, kot zaradi sebe, ker bi me motila svinjarija.

So imeli pri fantu lesija, pa je bila res krasna in cista psica. SAmo te dolge dlake je bilo POVSOD polno. Kar po zraku je letela. Ce sem sla mimo nje, sem bila vsa od dlak, pa sem jo imela resnicno rada (zdaj je zal ze poginila). Sva tudi lezali skupaj na kavcu, samo je bilo fajn to, da ni imela mocnega vonja.

Pri kolegu so imeli pudlja, ki menda ne pusca dlak. So se mu pa v nogice po sprehodu v dlako zamesali kamencki in kljub temu, da so mu vsakic umili nogice, ko je prisel iz psrehoda (bogi kuza je kar okroglo gledal, ko je moral vsakic v banjo) pa je bilo vseeno polno drobnega peska po tleh.

Ko je moj otrok kobacal, mi je bilo res neprijetno, ce je bil tam na tleh. Kaj vem, pac zdel se mi je umazan, pa vem, da tut nasi copati niso ravno cisti!

Doma smo imeli krasko ovcarko, napadalen in velik pes, ki po mojem mnenju ni za v stanovanje. Saj ni bila notri, ker je imela res mocan vonj, ce si jo pobozal si si moral obvezno umiti roke, pa tudi sicer, ce si jo cohal si imel potem umazane roke.

Imam pa kolegico, ki ima malo mesanko, pa gre kuzika skoraj cisto povsod z njo, je pa res popolnoma neproblematicna, v lokalu lepo sedi zraven in caka, da bosta sli naprej, doma nic ne komplicira in tezi, tudi dlake ne pusca veliko in je cista, pa tudi vonja nima.

Po moje je mal odvisno od psa, pa tudi od ljudi. Jaz ga pac ne bi imela, da bi ga imela pa zunaj v pesjaku in peljala 1x na dan ven, se mi zdi pa mucenje zivali. Nasa doma je bila stalno v pesjaku, ker ni sela biti spuscena, pa mi je bilo grozno (ni bila moja), se mi je zdelo nesmiselno na tak nacin imeti psa.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 14:56:36   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: barbi007

Pes je pes. Jaz nikoli ne bi imela psa v stanovanju, kaj šele, zdaj, ko imam otroka. Prvič je to blazno nehigienično, pa če je pes še kao tako čist, drugič predstavlja pes za moje pojme blazno nevarnost za otroka, ker otroci nimajo občutka, kako ravnati s psom. Potem pa po časopisih pišejo raznorazne grozljivke, kako je pes otroku odgriznil prst in podobne. Po mojem je tudi čisto vseeno, če je pes velik ali majhen. Moje mnenje je takšno: pes in otrok ne spadata skupaj. Če imaš otroka imej otroka, če pa imaš psa, pa imej psa. Pa brez zamere.

LP


A si ti s kakega drugega planeta uletela, tko mimogrede? user posted image  Pes in otrok se kako paseta skupaj, ce sta OBA pravilno vzgojena. Psa se pri hrani ne moti, ne vlece za uhlje in ne vlece za rep.

Pa pes tudi ne rabi lulat na plenicko, ko te ni doma. Nas vcasih ni tudi po 8 ur, pa se pes ne rabi nikamor polulat. Itak hodiva ven zvecer okrog 8h, naslednji dan pa med 10 in 12, odvisno, kdaj pac vstanem oz. odvisno od mojih obveznosti. Pa brez tezav zdrzi.

In pes, ki ima 3 leta, je ze navajen hisne cistoce, vsaj naj bi bil. Pa ce ga jemljes iz zavetisca, vprasanje, kaksno zgodovino ima za sabo - vprasanje, kaj vse ta kuza rabi, kako izkusnega lastnika rabi .. in ce se otrok boji psa lahko preizkusas na 100 drugih nacinov, kot pa da vzames od nekje 3 leta starega psa (ki se je na nek dom ocitno ze enkrat navezal), ga imas pri sebi nekaj dni, ugotovis, da pa se ga tvoj otrok boji, in mora pasji revez spet iskat nov dom oz. nekoga, ki pa ga bo morda pa le imel rad in bo zanj pravilno poskrbel.

Pri nas bi res rabili zivalsko policijo user posted image

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 15:56:52   
klara2007
sej nimam besed za nekatere...rabiš nasvet pa te obsodijo skor za psihopata!!!
halo punce!!!!
vsaka ima svoje mnenje, tud men kdaj kaj ne paše na tem forumu, pa nikol, nikol ne zbadam ljudi, ker ne vem kako se počutijo in kako to sprejmejo....men je res vseen kaj si nekatere mislite in kako živite (zarad mene imate lahko 10 otrok in 50 psov)...zato prosim tudi drugim pustite da same presodijo kaj bodo naredile ne pa da obtožujete, žalite...tak da sem se že sama počutila kot da sem psa ubila preden sem ga dobila...mislim ...se zavedate koliko napak imate same???!!!vsi jih imamo...očitno nekatere res nimajo drugega za počet kot čakat tule na forumu na eno fajn zanimivo temu in potem napadat.
glede psa pa takole! res sem se mogoč čudno izrazila na marsikatero izjavo, pa kaj če sploh nisem prišla do besede, tak ste me napadli!
psa nisem vzela (hvala bogu, ane), pa ne zaradi vas ampak zaradi drugih okoliščin(jih raj ne povem ker bo spet naval obsojanj-potem bom že menda kaj druga kot psiho, ne zrela ipd.-ja nažalost tud take izjave padajo).mislim nezrel je tisti ki obsoja ne da človeka pozna in ne da bi vedel kaj hoče človek povedat.
s kratka...ko bo prava priložnost ga bom dobila in to z največjim veseljem. pa ne za igračo za mojega otroka ampak zaradi tega ker imamo jaz, moj mož in otrok radi živali...VEM da mu ne bo ničesar manjalo in da se bomo naj navezali tako da nč met straha da bo šel od hiše.

naj se zahvalim tistim ki ste mi lepo svetovale, mi povedale kako je če je pes v stanovanju...za tiste ki ste me označile za psihota, nerazumno, nezrelo...pa nimam besed...ne vem sploh če se na vas lahko kdaj človek zaneseuser posted image
skratka lepo se imejte pa brez zamire

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 18:25:13   
tins
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

ene dve slikciuser posted image

http://www.mojalbum.com/soca/novofundlandka-soca/foto/5474080




user posted image user posted image user posted image user posted image


UUUU, kakšen medooo!! Čudovit je!

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
12.1.2010 18:58:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu roberta)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: otrok,stanovanje in pes
12.1.2010 19:40:43   
mateyka
a tiste ki ste me označile za psihota


klara 2007, če to name leti naj ti povem, da nisem tega nikoli rekla niti hotela namigovati v tej smeri. moj post se je nanašal na to, da se pes ne bi smel v stanovanju nahajat drugje kot na svojem mestu in da je tak tretma psiho(za) za psa. nisem brala cele kače in sem komentirala samo ta del (da pes v stanovanju ne sme bit drugje kot na svojem mestu). za vse ostalo pa kot sem rekla, ne vem, ker nisem brala. samo v vedenje, da ne bo kakih nejasnosti.

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: otrok,stanovanje in pes
13.1.2010 11:12:51   
Anonimen
Jaz bom napisala samo to, da hvalabogu, da psa nisi vzela in upam, da bodo okoliščine takšen, da ga nikoli ne boš!!!!!! 

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: otrok,stanovanje in pes
13.1.2010 11:22:43   
sanelaa
Mi imamo doma maltežana.........s partnerjem sva ga imela že pred prvim otrokom in nikoli nisva pomislila da bi ga zaradi otroka dala stran.
naš kuža je enakovreden član družine, živimo v mestu, v 2,5 sobnem stanovanju, Luka je star 14 mesecev, konec maja dobimo še enega dojenčka. kuža seveda ostaja, lula in kaka samo zunaj, giba se po celem stanovanju in spi kjer mu paše; na kavču, v spalnici..........vsi vedo da ga imamo, če komu ne paše, k nam pač naj ne hodi na obisk.
Uglavnem, bistvo, Luka in kuža sta prijatelja. Seveda ga Luka pocuka za rep, pomotoma pade naj, ga pregrobo stisne,ampak če nekaj naredi zanalašč ga na to takoj opozorimo in povemo da se kuža boža. Igrata se, lupčkata, sama ne morem verjeti koliko enega smeha je v stanovanju ko se igrata z žogami, se lovita. Neverjeten občutek.
Zdaj smo celo že tako daleč, da mora tudi kuža zvečer Lukcu dat lupčka preden gre spat, Luka pa njemu papa.

Uglavnem, če imate vi radi živali, jih bo imel tudi vaš otrok. odnos do živali bo imel otrok takšen, kot ga imate vi. seveda je tudi odgovornost in če nanjo niste pripravljeni, potem psa ne imejte, ker mu z vami enostavno ne bo lepo. In bog ne daj da bi psa nabavli samo zato, da bo otrok imel igračo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: otrok,stanovanje in pes
13.1.2010 12:06:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

klara,..bi pa mogoče priporočala da se vzame mladička, da je od vsega začetka navajen na življenje z vami..3 leta starega psa je težko prevzgojit....

Podpis ... mi smo v zavetišču pred leti vzeli 1 leto starega mešanca, pa je moral v tistm letu doživet par zelo travmatičnih zadev, da mu kljub pomoči pasjih psihologov in tega nismo mogli pomagat in življenje z njim je bilo res težko.

Iiiii ... Hruška, kako corti kuža!!!!

No mi nimamo kužka, bi ga pa imeli, če bi imeli čas zanj ... imata pa moja starša Maltežana pa od mojega starši imajo Višavsko terierko (oboji v stanovanju) pa moram rečt da tpo je nekaj prav luštnega ... sploh za našega maltežana lahko rečem, da ne pušča dlake, da ne smrdi, da je blazno prijazen in ko je igrive volje se s tamalo lovita pa ga lahko boža in vse, ko pa ni najbolje razpoložen, se ji pa umakne, skoči na kavč in zadrema.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: otrok,stanovanje in pes
13.1.2010 14:34:05   
klara2007





Objave: 1814
Status: odsoten Jaz bom napisala samo to, da hvalabogu, da psa nisi vzela in upam, da bodo okoliščine takšen, da ga nikoli ne boš!!!!!!


skuštrana suzi naj te ne skrbi za naše okoliščine, se bomo sami odločili.
ja pa še to:a ne bi še pet klicajev naredila?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?