|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mali frizer
4.2.2010 8:56:13   
aki
Očitno se je naš 2-letnik že odločil za svoj poklic - očitno bi bil rad frizer !!! user posted image

Spat moramo vedno z njim, ampak izključno iz razloga, da se potem igra z lasmi. Njegovi niso dobri (čeprav ima daljše kot nekateri drugi člani družine user posted image ). Do sedaj to ni bil tak problem - smo pač šli z njim tistih 10 min in ja božal lase, ampak zdaj se je to razvilo v obsedenost. Kadar je zaspan ali ima v ustih dudo, se mi kar 'priklopi' na lase in vleče, puli, navija,... user posted image
Zvečer pridem iz njegove sobe z glavo polno 'dreadlocks'-ov.
Seveda se mi smili in mi je hudo, če joka in prosi in ne more zaspat - to se zgodi, ča mu ne dovolim igrat se z lasmi - in upam, da ga bo minilo samo od sebe user posted image .
Ima kdo podobne izkušnje in kako se je stvar razvila?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mali frizer
4.2.2010 9:04:28   
marsovcek
Vav, koliko frizerjev bo user posted image . Moja se je najpred odstrigla pramen las, ok, se ni poznalo ne vem kako. Potem se je pa čez ene 3 dni kar konkretno. Tako, da je ška z dolgolaske, lase skoraj do ritke, na ježka user posted image na user posted image user posted image .

Saj vem, da ti nisem prav nič pomagala.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu aki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mali frizer
4.2.2010 9:09:02   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: aki

Očitno se je naš 2-letnik že odločil za svoj poklic - očitno bi bil rad frizer !!! user posted image

Spat moramo vedno z njim, ampak izključno iz razloga, da se potem igra z lasmi. Njegovi niso dobri (čeprav ima daljše kot nekateri drugi člani družine user posted image ). Do sedaj to ni bil tak problem - smo pač šli z njim tistih 10 min in ja božal lase, ampak zdaj se je to razvilo v obsedenost. Kadar je zaspan ali ima v ustih dudo, se mi kar 'priklopi' na lase in vleče, puli, navija,... user posted image
Zvečer pridem iz njegove sobe z glavo polno 'dreadlocks'-ov.
Seveda se mi smili in mi je hudo, če joka in prosi in ne more zaspat - to se zgodi, ča mu ne dovolim igrat se z lasmi - in upam, da ga bo minilo samo od sebe user posted image .
Ima kdo podobne izkušnje in kako se je stvar razvila?



Imam takega 6-letnika (ampak on pravi, da bo mesar).user posted image
In jaz sovražim, če me kdo po laseh. Zato sem to rešila tako, da ga pošljem k atiju. user posted image

(odgovor članu aki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mali frizer
4.2.2010 9:23:08   
trobentic_@
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mali frizer
4.2.2010 10:20:29   
*zoe*
Kupi mu eno skodrano punčko, pa naj njo cufka.

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mali frizer
4.2.2010 10:47:26   
mijaion
Naša 2,5 letna punca dela čisto enako. Zvečer moram obvezno ležati zraven nje da se igra z mojimi lasmi in tako lepo zaspi. Brez tega je pa hudouser posted image . Sem se postrigla v upanju, da bo prenehala, pa ni nič boljšeuser posted image . Vse skupaj pa se je začelo pri 1 letu, ko sva se tudi odvadile dojiti. Od takrat pa vedno za crkljanje uporablja moje ali lase. Smo poskusili z raznimi punčkami, pa se ni obneslo. Zaenkrat se zaradi tega ne sekiram.

(odgovor članu aki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
4.2.2010 10:59:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mijaion)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mali frizer
4.2.2010 21:17:11   
hubi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mali frizer
4.2.2010 21:34:26   
katjandraž
tud naš 7 letnik, bi cukal, če bi mu pustila. ampak ker to dela že od nevemkdaj, mu ne dovolim, ker ne prenesem, da se me kdo dotika po laseh. Kadar pa pride ponoči k nama, pa začne v spanju vlečt moje lase, da mu pobegnem na rob postelje. Zadnjič si je spredej odstrigu pramen las, ker so mu šli na živce, pa ga nismo postrgli čist na kratko, ker se potem ne bi mogu cukat in bi bil čist zoprnuser posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mali frizer
5.2.2010 13:43:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: katjandraž

tud naš 7 letnik, bi cukal, če bi mu pustila. ampak ker to dela že od nevemkdaj, mu ne dovolim, ker ne prenesem, da se me kdo dotika po laseh. Kadar pa pride ponoči k nama, pa začne v spanju vlečt moje lase, da mu pobegnem na rob postelje.


jaz sem se nekega jutra zbudila v njegovi postelji user posted image

(odgovor članu katjandraž)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mali frizer
6.2.2010 21:58:16   
boco
No mi imamo tudi malo frizerko. Že tam od enih 8 mescev naprej. Zdaj bo stara 2 leti in ne zaspi brez da bi božala lase. Če sem jaz doma morajo bit to absolutno moji lasje. Nobeni drugi ne veljajo. Včasih še sama ne vem kdaj se mi "pritihotapi" do glave z roko in že navija in navija... user posted image K sreči zna bit nežna, če pa ne pa ji ne dovolim. V vrtcu pa izkoristi kar lase od ene punčke. user posted image
Ponoči spi z nama in ko se zbudi že išče mojo glavo user posted image user posted image user posted image   Če pa slučajno zagrabi atijevo se pa v sekundi obrne in išče mojo user posted image
No k sreči mene to ne moti. Poznam pa fantka ki namesto za lase grabi za ušesa :)  

(odgovor članu aki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?