|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:01:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

To je pa res cist clovesko... zmotit se.


Ja, enkrat, dvakrat,....ne pa v nedogled...

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:03:26   
Marogica
ANonimna, ta prva....mogoče si malo preveč obćutljiva, najbrž ne mislita nič slabega...navada pač. Jaz bi ju na tvoje mestu vedno popravila, pa se bosta že navadila. Dokler te partner ne bo zamenjeval...še gre in ni tako važno.

Jaz sem od mojega nečaka bivšo punco in ženo tudi včasih zamenjala, čeprav imata resnično različni imeni. Kaj pa vem? Leta? Navada?

Čez pet let bo vse drugače....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:05:41   
baguSka
Ja, enkrat, dvakrat,....ne pa v nedogled...


Jah cist odvisno.. ni nujno da glih v nedogled, razn ce te daje ze skleroza.. ampak jaz recimo se tud zmotim. Mojga sicer hvala bogu ne poklicem po imenu bivsga, se pa dostkrat v jezik ugriznem, ko kaksnemu drugemu kej razlagam o njemu in ga poimenujem po bivsem.user posted image  No, velikokrat se v jezik ugriznem, se predno naglas izgovorim, se pa sama pri sebi zalotim.. Pa niti slucajno ne mislim vec na bivse, niti pogresam jih ne, niti nic, ampak avtomatsko med pogovorom zleti iz ust, pa se sama ne vem zakaj user posted image  Torej verjamem da se tud drugi lahko zmotjo in je to cist clovesko, ce jih sodim po seb. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:08:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

že parkrat poklical z imenom njegove bivše

da si po 11 mesecih ne morejo zapomnit imena.


Enajst mesecev je meni že dolgo, če se zmota ponavlja. Kaj pomeni parkrat, pa ne vem. Lahko je trikrat, lahko desetkrat....kakor komu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:12:05   
baguSka
Enajst mesecev je meni že dolgo


Hmja.. no, jaz recimo z bivsim bivsim nism ze kr uhuhu let. Se sama ne vem kok, pa sem vmes mela ze drucga, pa mi vcasih od prvega se vedno zleti ime z ust.. vcasih pa od tadrucga. Pa z obema nisem ze zlo dolg casa. :) Pa ne vem kako nej se 'odvadim' tega!? Ker to je cist nekontrolirano in nic hudga ne mislim s tem al karkoli.. Pac ne morem se znebit tega, pa ne vem kako, ker niti ne vem kako do tega pride!? Pac reces in takoj ko reces ves da ni prav. Ampak kaj naj potem!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:18:42   
Anonimen
Ah, kaj, ljudje so stari. Moj šef me tudi velikokrat kiče: Nina, Nina, ....WTF Nina je računovodkinja...kr neki, pa se mu vseeno oglasim, kaj pa čem. Ne za slabo vzet, saj tega ne dela nalašč, sao sive celice mu bolj počasi delajo.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:25:55   
baguSka
Ne za slabo vzet, saj tega ne dela nalašč, sao sive celice mu bolj počasi delajo.


A pol tud men sive celice nagajajo!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:27:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ne za slabo vzet, saj tega ne dela nalašč, sao sive celice mu bolj počasi delajo.


A pol tud men sive celice nagajajo!?user posted image


Zna biti, če se sploh kakšna najde user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:32:29   
baguSka
Zna biti, če se sploh kakšna najde


user posted image  ja cist mozno..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:38:30   
Anonimen
Jaz sem glede tega tudi full občutljiva. Izkušnje pač. Ko te nehče namerno kliče po imenu bivše ni ravno prijetno. Saj se vsak zmoti če je mogoče par mesecev od kar je bivša odišla po kakšnem letu ali pa še več pa nevem no. Jaz sem z mojim sedanjim partnerjem začela takoj po bivšem. Saj sem bivšega zapustila zaradi njega. In ker imata prvi 2 črki isti sem ga enkrat poklicala po imenu bivšega, ker sma se ravno pogovarjala o njem. In mi je bilo full hudo pa sem se mu takoj opravičila in se to več ni ponovilo.  Preveč me je bolelo da sem mojega srčeka poimenovala z imenom tistega pokvarjenca. Vsekakor pa je prav da partner svoje sorodnike ali prijatelje ki se zmotijo jasno in glasno popravi. Če pa te nehče namerno kliče po imenu bivše pol pa veš da te niti malo ne spoštuje. In da se izživlja na tebi. Tak je bilo pri mojem bivšem ampak sem kar hitro pokazala kdo sem in kaj sem. In od takrat sem bila Micka, Micka in še enkrat Micka.user posted image  Tak da ne se pustiti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:41:39   
baguSka
Če pa te nehče namerno kliče po imenu bivše pol pa veš da te niti malo ne spoštuje.


Ja ce je namerno, pol pa nc ne recem..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:46:31   
Kepica83
Samo jaz nevem kak so eni ljudje lahko takšni. Da nekoga namerno prizadenejo. Mislite da je to zato ker so ljubosumni na to osebo ali pa se počutijo ogrožene?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 18:49:53   
baguSka
Samo jaz nevem kak so eni ljudje lahko takšni.


Sej boljs da ne ves, ce nisi taka... raj ostani nepokvarjena, pa bo svet lepsi. :))

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 19:13:08   
tiana
tud pr men se je to dogajal...pa kaj čm ker sm se na začetku-ko sem zamenjala partnerja tud sama kdaj zmotila.pa ne nalašč

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 19:29:31   
Ronči
Iz spoštovanja do tebe oz. do izbire sinove partnerke bi si lahko zapomnil tvoje ime.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 19:31:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Enajst mesecev je meni že dolgo


Hmja.. no, jaz recimo z bivsim bivsim nism ze kr uhuhu let. Se sama ne vem kok, pa sem vmes mela ze drucga, pa mi vcasih od prvega se vedno zleti ime z ust.. vcasih pa od tadrucga. 

Ampak kaj naj potem!?user posted image


Počisti preteklost user posted image .

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 19:31:40   
koala
Ja po moje si preobčutlijva, mene teta od mojega moža, še vedno kdaj pokliče po imenu bivše svakinje, pa sav par že več kot 10 LET, pa se ne sekiram, popravim, se nasmehnem in je.



_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 19:32:12   
baguSka
Iz spoštovanja do tebe oz. do izbire sinove partnerke bi si lahko zapomnil tvoje ime.


user posted image  Pa kaj je z vami? Jaz zelo spostujem svojega partnerja in tud VEM njegovo ime. Pa se vseeno zmotim... Sej sem le clovek, ne?user posted image  Vem da je zoprno in nadlezno in ne vem kaj se... ampak to ni namerno dejanje!!! Jao...

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 19:33:29   
baguSka
Počisti preteklost .


Mam spucano. Brezskrbi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 19:35:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Počisti preteklost .


Mam spucano. Brezskrbi.user posted image


Saj me ne skrbi....user posted image ...samo tebi še vedno po glavi, pardon na jezik hodi....user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 19:47:15   
caillou
Mene je tast dolga leta klical po imenu njegove bivše (partnerjeve bivše). Me ni motilo, ker je imela bivša če ne drugega, lepo ime. Danes pa me kliče po imenu njegove vnukinje, moje hčere. Če me slučajno pravilno pokliče, sploh ne trznem več.

In ja, si preobčutljivauser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 19:47:16   
baguSka
samo tebi še vedno po glavi, pardon na jezik hodi....


Sej sem ze napisala, da mi ne hodjo... oz nisem z njimi nikakor vec povezana... razn s spomini seveda, ampak ne gojim nobenih posebnih custev do njih. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 19:48:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ampak ne gojim nobenih posebnih custev do njih. user posted image


To samo misliš.

Zakaj pa potem govoriš njihova imena? Saj tako slabega spomina najbrz nimas....

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 19:51:39   
Anonimen
men se je to zgodilo...sicer nisem okoli padla, ampak zbodlo me je pa malo...in sicer tast...pa ne zanalašč, kje pa, samo avtamatsko, to je ona brezbrižnost al kaj...ko si pač navajen- ja, od sina punca je pa **** in kar ustrelišuser posted image men se sicer zdi to nerazumljivo in meni se absolutno ne more zgodit da bi komu zamenjala ime ( pozabim ga že, to jeuser posted image ...) ampak eni očitno so taki..no, iz tega nisem delala neki big deal, se je trikrat zgodilo, pol se je pa navadu, pa itak mu je zmeri pol ful nerodno blo user posted image smo se pogovarjali enkrat o tem ( ne s tastom...) da je pa bivša od mojga čisto ven padla, ko jo je isto tast klical z imenom še ene prejšnjeuser posted image jokala in totalno sceno nardilauser posted image to mi je pa tud čudnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sem preobčutljiva?
20.12.2007 19:58:35   
baguSka
To samo misliš.


Vem. :)

Z vsakim sem dala doloceno obdobje cez in sem marsikaj dozivela. In normalno je, da ju pac ne pozabim. Hvala bogu, da mi spomin se dela. :) Se vedno ju imam rada. Itak, ker se z nobenim nisem skregala. To ni v moji navadi. Je pa poglavje zakljuceno. Cist. Verjemi da je. :) Ker jaz vem, ne samo da verjamem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?