|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč za Začetek
5.5.2005 12:56:53   
tinkamiška
No jst sem za in upam, da se bo dala ta stvar izpeljat. Je pa ta tazadnji predlog tut fajn ideja.

Bom spremljala kaj se boste zmenile in sodelovala.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:01:57   
Anonimen
Jaz sem tudi za.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:02:18   
amadeusa
tudi jaz sem zato da se pomaga Začetek, če se bo kje nakazaval denar ali se bo kar koli dogajalo v zvezi s to zadevo mi javite, pa veliko sreče za ZAČETEK!:rozica:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:10:09   
Annny
Tudi jaz bi z veseljem kaj prispevala:bravo::bravo::miska:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:13:14   
zacetek
Dekleta, pozdravljene!
Po pogovoru z Vesno in po premisleku sem prišla do sklepa, da zadeva ni ravno najbolj legalna, da je v zadevo lahko vpletenih preveč dejavnikov, ki stvar poslabšajo in postavijo osebo,ki bi odprla račun v zelo težek položaj. Na koncu se ne izognemo raznim dajtvam (oseba,ki odpre račun), poleg tega lahko pride do drugih zapletov.

Vsem se še enkrat zahvaljujem za ponujeno pomoč, a v želji, da se zadeva čimprej umiri in da ne pride do kakršnih koli težav ( ne za vas ne za TeamRR in ne za sam portal) pač odklanjam ponujeno pomoč, saj na žalost zadeva ni izvedljiva.

Hvala vam vsem, priajteljice moje!:zajcek:


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:21:35   
Anonimen
Sprejmi pomoč. Če ne zase, pa za svojega otroka. Naj bo ta denar namenjen njemu. Saj ni treba,da se odpre račun. Ti samo posreduj kakšen naslov, na katerega bomo lahko poslali denar. Saj smo pred novim letom tudi Kristininim prijateljem, ki so bili v stiski, pošiljali, pa ni bilo nobenega problema.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:24:22   
zacetek
Splišni, vseeno ne vem, če je taka oblika pomoči legalna in če se ne bo potem od kod poajvila palica zakona ali kaj podobnega. Pa bo več nesreče kot pa koristi:(:(.
Žal pa nimam nikogar,ki bi mu lahko tako zaupala, da ne bo potem kmalu v javnosti vseh mojih podatkov razkril.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:30:14   
.ču
Pa kako se ne bi dalo na nek nacin pomagat:(a res ni varjante:(pa sej ne morem verjet?
Kaj pa po postni nakaznici na kaksno osebo,ki ti je blizu in ti potem preda to pomoc:zmeden:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:32:44   
urla
Pa saj ni nobenega problema. Moj denar dam pač komorkoli želim, če me kdo na ulici prosi za denar, ga dobi in zaradi tega ga nobena roka zakona ne preganja.
Stvar je lahko zelo enostavna. Odpreš poštni predal, nam javiš številko, mi pa denar lahko pošljemo v navadni kuverti na številko predala. Nihče ne ve kaj je v kuverti, saj jih na pošti ne smejo odpirat. Kako pa nekateri iz tujine dobivajo denar???????

Začetek sprejmi našo pomoč in se že nehaj upirat..... Saj vem, da je to težko, vendarle...... SPREJMI!!!!!


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:35:20   
.ču
Urla,ja sam predal mora odpreti potem na svoje ime,al kako?
Ona pa bi bla rada anonimna:zmeden:kako se pa potem to resi:zmeden:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:42:14   
urla
Poštni predal ima lahko samo številko brez imena, iz številke pa je razviden samo kraj bivanja. Lahko pa odpreš poštni predal na katero koli ime. Kako pa potekajo srečanja med pari, ki si dopisujejo striktno preko poštnega predala (samo nick in številka predala in pošta). Grem pa sedaj poklicat na pošto, da točno preverim.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:48:06   
urla
Evo - direktno iz www posta Slo.

Kako lahko pridobim poštni predal?

Pošta uporabnikom, ki prejemajo v povprečju dnevno več kot deset pošiljk, za izročanje pošiljk na pošti, ponuja brezplačno uporabo poštnega predala. Z naslovnikom, ki želi odpreti poštni predal, pošta sklene dogovor o uporabi poštnega predala. V dogovoru naslovnik navede svoj popolni poštni naslov, približno število dnevno prispelih pošiljk in pošto, na kateri jih želi prevzemati. :bravo::bravo:Predal se lahko odpre tudi na šifro ali geslo.:bravo:

Prosilec prevzame ključe poštnega predala na pošti (kadar bo uporabljal predal s ključem). Ob odprtju poštnega predala se plača le poštnina za izdajo in hrambo pooblastila, s katerim uporabnik poštnega predala pooblasti eno ali več oseb, ki bodo v njegovem imenu prevzemale pošiljke. Z enim pooblastilom se lahko pooblastijo največ tri osebe, pooblastilo pa velja do preklica.

Uporabnik poštnega predala mora pošiljke redno prevzemati. Kadar mu pošta prekliče uporabo pošnega predala (uporabnik prejema bistveno manjše število pošiljk od dogovorjenega ali če le-teh ne prevzema redno), mu mora vročiti pisno odločitev o preklicu uporabe predala 30 dni pred začetkom veljavnosti.


MISLIM DA SMO ZMAGALE!!!!!!!!!!!!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:52:27   
Anonimen
Torej Začetek ali pa njena prijateljica odpre poštni predal na pošti, naslov pa bo keja takega kot
Začetek
p.p. ___
Poštna številka in poša

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   pomoč za Začetek
5.5.2005 13:53:33   
Anonimen
Torej Začetek ali njena prijateljica odpreta pošptni predal na pošti, naslov pa bo nekaj takega kot
Začetek
p.p. ___
Poštna šveilka in pošta.
Daj, Začetek, naredi to, za svojega otroka.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   pomoč za Začetek
5.5.2005 15:06:00   
mamsi
Ajde Začetek, nam se sploh ne bo poznalo, tebi pa lahko reši problem. Pa sej mormo kej dobrega naredit, drgač bomo pa za brezvezne cote zapravle, ki jih je itak pol preveč. Samo strinjat se moraš, pa bo problem rešen. čist simpl. ;)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   pomoč za Začetek
5.5.2005 15:07:43   
Pia73
Evo rešitev je tu!

Čakam na naslov in seveda sem tudi jaz zraven!

začetek saj lahko poštni predal odpreš tudi v drugem kraju,........

Ti veš, da sem jaz zraven. Kakorkoli pa se boš odločila bom spoštovala tvojo odločitev.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   pomoč za Začetek
5.5.2005 15:10:00   
cmokec
Jaz se pa kar nekako ne morem sprijaznit, da ti ne morem pomagat, pa tako bi ti rada pomagala. :zmeden:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   pomoč za Začetek
5.5.2005 15:19:33   
Anonimen
Ja, saj tako je najbrž z vsemi nami.
Ne pritiskamo nate, Začetek, da ne boš narobe razumela. Samo hočemo, da veš, da ti bi radi pomagali. Ampak saj to najbrž že veš, a ne? Kakor se boš odločila, tako pa bo.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   pomoč za Začetek
5.5.2005 15:38:13   
Anonimen
Jaz sem tudi zraven!!! Čakam na številko p.p.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   pomoč za Začetek
5.5.2005 15:41:53   
Tashaia
Tudi mene štejte zraven! :rozica:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   pomoč za Začetek
5.5.2005 15:42:54   
Anonimen
Glede na to, da Puncica tako rada dela statistiko (mater, je pridna)... imam idejo, da se številka p.p. tudi javno ne objavi... Javimo se tiste, ki smo pripravljene pomagati Puncici privat (če je seveda za to), Začetek pa samo njej pošlje številko p.p. in Puncica tistim, ki se ji javimo pošlje številko p.p. - da ne bi spet prišlo do kakšne "idiotarije"... Sam se je treba zmeniti še s puncico. Če pa ona ne bo hotela pa prevzamem jaz. No, kaj pravite?

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   pomoč za Začetek
5.5.2005 15:45:58   
Anonimen
Sam se moramo najprej s Puncico zmenit. Če je za...

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   pomoč za Začetek
5.5.2005 15:47:33   
Pia73
Seveda smo ZA - vse, ki imamo namen pomagati, saj je vseeno kdo nam pošlje naslov.

:bravo: raho!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   pomoč za Začetek
5.5.2005 16:04:22   
Anonimen
Gre enostavno za to, da naslova ne bi kdo izkoristil za kakšno glupo foro... Ker na RR-ju še vedno lahko brskajo tudi neprijavljeni! Dogovorimo se tako: ker se puncica ni udeležila te debate... Bom jaz prevzela odgovornost. Zato:
ZAČETEK JAVI SE NA PRIVAT!!! ODPRI pp IN MI NAPIŠI ŠTEVILKO IN KRAJ... BOM JAZ OSTALO ZORGANIZIRALA.
Tiste, ki pa nameravate karkoli donirati, pa se mi tudi javite na privat!!!
Začetek, sicer ne vem, če ti takšen način odogovarja, ampak te lepo prosim... SPREJMI NAŠO POMOČ!!! Sploh ne veš, kako si polepšaš dan, če nekomu lahko pomagaš.
Vse bo poetkalo anonimno - zato pa je št. pp boljše poslati eni privat... da ne bi kdo tega izkoristil.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   pomoč za Začetek
5.5.2005 16:24:03   
Anonimen
Dajmo malo ustavit konje in pustimo punci dihat. Naj sama pove, kako in kaj. Itak da ve, da bi rade pomagale in da iščemo rešitve, če jih želi, sedaj naj se pa sama odloči. Upam, da se bo za pomoč, ampak spoštujmo njeno odločitev.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?