|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:23:39   
Tippi
Jaz sem z motorjem prepotovala celo Evropo (no, kakšna državica na severu je vseeno ostala neobdelana), in res je tudi, da nisem na motorju sedela že zelo dolgo, si pa zelo želim na stara leta user posted image , in iz tega pogleda lahko rečem le, da zelo dobro razumem kako ti je, zelo dobro razumem strast do motorizma in tudi zelo dobro vem, kako je, sam sebi uresničiti veliko željo. Čestitam in hkrati želim srečno in varno vožnjo! Ne dvomim v to, da ti bo prinesel tvoj motorček veliko užitkov!

Ne glede na to, ali je tvoja družina, sorodniki in fant proti, se da to izraziti na drugačen način, kot je to izrazil tvoj fant. Mene bi prizadelo in verjetno bi bila reakcija podobna. Človek, ki te ima rad (ne glede v kakšnem razmerju je do tebe, sorodstvenem, prijateljskem, itd.), svojo skrb izrazi na drugačen način. Pa naj bo star 20, 50 ali 100. Tako da pri takšni reakciji mene leta, v smislu, saj sta še mlada, ne bi zavedla. Pri teh letih sem imela že otroka, tako da mladost ni izgovor, češ ni se primerno izrazil oziroma ne zna pokazati zaskrbljenosti.

Predlagam ti, da ko se boš dovolj zbrala in skulirala, mu povej kaj to zate pomeni in boš kmalu videla pri čem si.

Srečno!

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
9.7.2012 13:24:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:25:45   
ronja
Dekle je čisto prosto, svobodno. Naj se izživi.

Naj. Ampak naj ne pričakuje (samo) ovacij;). Tudi od fanta ne. Lahko pač ni navdušen. Rečt, da je nekdo zloben, ker ni ravno izbiral besed, ko je bil čisto paf nad presenečenjem, pa tudi ni fer:)

Mislim, da ji ni nobena tule prepovedala nakup motorja ... na nek način bi ji vsaka posvoje le rada dopovedala, da tako kot ima ona pravico si uresničit to željo, tako ima njen fant pravico se ne strinjat z njeno izbiro in da naj se sedaj sprijazni s posledicami svoje odločitve.

Podpis.

Če je nekomu motor sveta reč, je fajn o tem spregovorit, če ga še nimaš, da si ga želiš. NI treba vprašat za dovoljenje, fajn je pa, da poveš, da ti je to res majka. Da ima drugi možnost se pripravit na to, da ve, da bo živel z nekom, ki mu je motor pred vsem drugim (ker je pač svet - svetih ni veliko reči;). Sama ne bi živela z nekom, ki mu je ena reč tako sveta. Ker so zame pač ljudje vedno prej. Pa to ne pomeni, da mu ne bi dovolila met motorja. Samo bi pa pričakovala, da bo v pol leta kdaj zinil, da mu je to noro in da si ga želi.

na dolgo in široko bi debatirali o vseh malenkostih

Boljše prej kot kasneje;). Misliš, da se bosta zdaj manj pogovarjala (če bosta ostala skup)? NI pa nakup motorja čisto malenkost. Ravno iz razloga, ki sva ga navedli z mateyko.

Če jo ima fant rad, bi jo sprejel tako kot je

Joj, kak mi gre ta stavek na živce! Lubija imam rada, pa če bi mi zdaj prišel z neko strašno sadomazo varianto - sori bejbi, ne bi sprejela. To lahko vsakič potegneš ven, kadar ti kaj ne paše: če me imaš rad, me boš sprejel tako, kot sem: sitna, zoprna, itd... Ja, valjda. Ne, če ga nekje serjem, potem je na meni, da to popravim, ne na njem, da to sprejme. MOtorizem ni narobe, če je pač to vsem ok - ni pa res, da mora partner kar vse sprejet - vsak ma svoje dealbrakerje. Ravno zato je pa pametno prej povedat vse svete reči: da lahko partner sam presodi, ali mu to znese ali ne.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:26:51   
Tippi
Komentarjev nisem brala, tako da, mogoče celo ponovim za kakšno. Ampak si pomislila na to, da je kot moški, ki so jim formula, fuzbal, avtomobili in motorji (četudi ga nima), nekaj NAJ NAJ in je dečko ljubosumen? Hja, možno je tudi to.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:32:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
... da je kot moški, ki so jim formula, fuzbal, avtomobili in motorji (četudi ga nima), nekaj NAJ NAJ ...

Zanimivo predalčkanje ... samo a boš verjela, da poznam ogromno moških, ki jim nogomet in motorne zadeve ne potegnejo ... poznam celo takšne, ki jim seks ni prva misel, ko vstanejo in zadnja ko zaspijo, pa so kljub vsemu čisto super moški user posted image


< Sporočilo je popravil Otika -- 9.7.2012 13:33:26 >

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:33:10   
ronja
Dvomim, da bi njen fant njo spraševal, če si lahko z lastnim denarjem uresniči življenjsko željo. Mislim, da ne bi.

Pa a vi res ne dopuščate možnosti, da se človek tudi pogovarja, ne da prosi za dovoljenje? Pač da poveš: ti, a veš, da meni motorji ful dogajajo, res si bom nekoč enega omislila... itd... To NI prošnja az dovoljenje. Da pa partnerju vedet, da ima opravit s strastno motoristko.

Človek, ki te ima rad (ne glede v kakšnem razmerju je do tebe, sorodstvenem, prijateljskem, itd.), svojo skrb izrazi na drugačen način.

Ma ja, samo če imaš nekoga rad, mu tudi omeniš svojo veliko srčno željo nekje v roku pol leta... Ne da ga vprašaš, če si jo smeš uresničit, ampak vsaj da ve, da imaš to v planu, je pa fajn... Če ga imaš ti res rada...

Pismo, no, kako pa potem veš, kdaj nekdo iz fanta postane resna veza (a prej je pa samo malo za hec in krajšanje prostega časa al kako)?

My point exactly. Midva sva začela z mislijo, da ne bo trajalo 2 tedna... Zdaj mava otrok več... Kdaj se je to zgodilo? Pojma nimam. Verjetno vmes med temi "dolgimi pogovori za vsak drek", hahauser posted image . Jaz tudi ne znam tega tako ločevat. Saj pravim: enega samega sem imela res tako na izi, da bo to kratka romanca, pa glih s tem mam zdaj otrokeuser posted image . Punce, ki so bile veliko bolj resne s svojimi partnerji, so pa nekatere zdaj že ločene... tako ad tu vedet, kaj bo čas prinesel... loto:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:35:54   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
... da je kot moški, ki so jim formula, fuzbal, avtomobili in motorji (četudi ga nima), nekaj NAJ NAJ ...

Zanimivo predalčkanje ... samo a boš verjela, da poznam ogromno moških, ki jim nogomet in motorne zadeve ne potegnejo ... poznam celo takšne, ki jim seks ni prva misel, ko vstanejo in zadnja ko zaspijo, pa so kljub vsemu čisto super moški user posted image



Seveda. Malo sem posplošila. Jasno kot beli dan, da niso vsi isti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:37:25   
ronja
Zanimivo predalčkanje ... samo a boš verjela, da poznam ogromno moških, ki jim nogomet in motorne zadeve ne potegnejo ... poznam celo takšne, ki jim seks ni prva misel, ko vstanejo in zadnja ko zaspijo, pa so kljub vsemu čisto super moški

A ti tudi? Očitno se v istih krogih gibljeva, glede na to, da jih tudi jaz nekaj poznam, pa jih je baje tako malouser posted image . In celo se mi zdi, da tisti, ki pač niso navdušeni nad motorji, bi prej reagirali takole...

PS: prvi fant je mel motor, nisem mela nič proti, nisem pa glih dol padla zato. "So you got the moves"...user posted image Drugi je mel avto, enako. Tretji je mel kolo in niti izpita za avto ali motor;). Tako da ni, da bi bila zdaj načelno proti motorjem, je čisto fajn se vozit, samo štekam pa tudi človeka, da je bil paf in nenavdušen. Ok, ni lepo rekel, ampak se je takoj popravil: da bo obležala v krvi (torej da ga je tega strah, zato je proti - vsaj tako se to pri nas bere...)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:39:08   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Če jo ima fant rad, bi jo sprejel tako kot je

Joj, kak mi gre ta stavek na živce! Lubija imam rada, pa če bi mi zdaj prišel z neko strašno sadomazo varianto - sori bejbi, ne bi sprejela. To lahko vsakič potegneš ven, kadar ti kaj ne paše: če me imaš rad, me boš sprejel tako, kot sem: sitna, zoprna, itd... Ja, valjda. Ne, če ga nekje serjem, potem je na meni, da to popravim, ne na njem, da to sprejme. MOtorizem ni narobe, če je pač to vsem ok - ni pa res, da mora partner kar vse sprejet - vsak ma svoje dealbrakerje. Ravno zato je pa pametno prej povedat vse svete reči: da lahko partner sam presodi, ali mu to znese ali ne.

user posted image Men tud. user posted image Želela sem povedat, da ne more od nje pričakovati, da bo delala samo kar bo njemu všeč, ampak da bo kdaj naredila kakšno stvar tudi po svoje. Pa ne zlonamerno, seveda. Ampak, če že na začetku ne more sprejeti njene svojeglavosti, kako pričakuje, da jo bo "prenašal" še naslednjih 50 let? Se mu mora zato že sedaj prilagoditi in biti nekaj, kar v resnici ni?
partner - tu je bistvo ... je to res njen partner? Če grem z nekom 1x - 2x tedensko na randi, to še ne pomeni, da se mu moram prilagajat. Sedaj imata čas, da se oba pokažeta takšna, kot sta v resnici, in če si bosta po vseh razlikah, krizah in fajtih še všeč, se lahko začneta pogovarjati o resni zvezi, o prihodnosti in potem tudi debatirata kaj in kako bosta.


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
9.7.2012 13:43:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:45:30   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Midva sva na prvem zmenku ukladila število otrok user posted image , tako da ga moram verejtno že od takrat štet za resnega partnerja.

Jaz sem na 2. randiju zvedela kako bo moji prvorojenki ime ... pa še prav je imel user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:45:38   
nyna84
Pa še nekaj, kar se motorističnih privržencev tiče ... Če nista oba navdušena nad motorji, bo to vedno jabolko spora. Da bo en pohajal z motorjem, druga pa ga bo ves nezadovoljen doma čakal ... no way, da bi to šlo. Pa se lahko pogovarjata več ur vsak dan. Ker je razlika v miselnosti prevelika.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
9.7.2012 13:47:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:50:11   
ronja
Želela sem povedat, da ne more od nje pričakovati, da bo delala samo kar bo njemu všeč, ampak da bo kdaj naredila kakšno stvar tudi po svoje.

Pa saj ni! A se on tu pritožuje, kaj si je omislila motor kar tako? Ne, bil je paf (logično) in bleknil prvo, kar mu je padlo na pamet - da se bo razbila. In potem, ko je videl, da jo je prizadel, se je probal zmenit in jo klicaril ko budala, da bi se zmenila.
Jezna nanj je ona, ker ni bil navdušen in ker ji je grdo povedal, kaj misli, ker pravi, da mora bit parnter (sama je napisala, da njegovo vedenje za partnerstvo ni primerno) vedno uvideven in lepo povedat, tudi če je besen. Potem pa smo ji nekatere pisale, da če od partnerja pričakuješ uvidevnost itd... potem moraš tudi sam tako delovat - da mu recimo predočiš svojo sveto željo.

partner - tu je bistvo ... je to res njen partner?

Glej gor - jaz imam s svojim fantom 3 otroke...user posted image

Če grem z nekom 1x - 2x tedensko na randi, to še ne pomeni, da se mu moram prilagajat.

Če ne želiš resne zveze vsekakor ni treba. Samo potem tudi ne moreš pričakovat, da bo on strašansko obziren do tvojih čustev. V tem primeru sta namreč bolj f.frenda...

Sedaj imata čas, da se oba pokažeta takšna, kot sta v resnici, in če si bosta po vseh razlikah, krizah in fajtih še všeč, se lahko začneta pogovarjati o resni zvezi, o prihodnosti in potem tudi debatirata kaj in kako bosta.

No, tu se pa strinjava:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:54:38   
ronja
In na dolgi rok ne gre po sistemu, bom jaz naredila po svoje, ali pa bo naredila tako kot bom jaz rekel, se je le treba usest in vsaj predebatirat.

No, pa smo pri dolgih pogovorih za vsak drekuser posted image . Očitno se jim ne da izognit:D.

In obratno, jaz vprašam njega - za mnenje. to ne pomeni, da ti potem drugi nekaj prepove, je pa vsaj seznanjen s tvojimi željami in načrti. - predhodno, ne pa surprise potem.

Zakaj ti vedno rata v 2 stavkih napisat, to, kar jaz na dolgo in široko razlagam?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:54:48   
Tippi
A res ne vidite, da ni primerjave z nekom, ki je v resni vezi že leta in leta, desetletja, ki ima družino, otroke, in z nekom, ki je v vezi pol leta, brez obveznosti, kjer se dva šele ovohavata. Meni je to ogromna razlika,in neko poglobljeno debatiranje kaj bi moral, če bi, zdi čist totalno mimo. Hočem rečt,tudi meni so odgovori zelo blizu, sploh od določenih komentatork, sprašujem pa se, koliko to tej punci res pomaga.

Zato sem v svojem komentarju poudarila bolj to, da ni pravi način, kako je izrazil svojo skrb (če je bil res iskreno zaskrbljen) in da je punca, ko si je kupila motor, čisto normalna punca in da ni nič narobe, če o temu ni obvestila svojega fanta. Je mislila, da ga bo prijetno presenetila, pa se je izkazalo drugače.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 13:57:40   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Če jo ima fant rad, bi jo sprejel tako kot je

Joj, kak mi gre ta stavek na živce! Lubija imam rada, pa če bi mi zdaj prišel z neko strašno sadomazo varianto - sori bejbi, ne bi sprejela. To lahko vsakič potegneš ven, kadar ti kaj ne paše: če me imaš rad, me boš sprejel tako, kot sem: sitna, zoprna, itd... Ja, valjda. Ne, če ga nekje serjem, potem je na meni, da to popravim, ne na njem, da to sprejme. MOtorizem ni narobe, če je pač to vsem ok - ni pa res, da mora partner kar vse sprejet - vsak ma svoje dealbrakerje. Ravno zato je pa pametno prej povedat vse svete reči: da lahko partner sam presodi, ali mu to znese ali ne.

user posted image Men tud. user posted image Želela sem povedat, da ne more od nje pričakovati, da bo delala samo kar bo njemu všeč, ampak da bo kdaj naredila kakšno stvar tudi po svoje. Pa ne zlonamerno, seveda. Ampak, če že na začetku ne more sprejeti njene svojeglavosti, kako pričakuje, da jo bo "prenašal" še naslednjih 50 let? Se mu mora zato že sedaj prilagoditi in biti nekaj, kar v resnici ni?
partner - tu je bistvo ... je to res njen partner? Če grem z nekom 1x - 2x tedensko na randi, to še ne pomeni, da se mu moram prilagajat. Sedaj imata čas, da se oba pokažeta takšna, kot sta v resnici, in če si bosta po vseh razlikah, krizah in fajtih še všeč, se lahko začneta pogovarjati o resni zvezi, o prihodnosti in potem tudi debatirata kaj in kako bosta.



In obratno, a on se pa mora njenim muham prilagoditi za naslednjih 50 let? Odnos, od začetka naprej je dvosmerna ulica, na začetku bolj o osnovnih stvareh, bolj ko se odnos poglabja in širi, več je stičnih točk in več je točk, kjer pride do nasprotij. In na dolgi rok ne gre po sistemu, bom jaz naredila po svoje, ali pa bo naredila tako kot bom jaz rekel, se je le treba usest in vsaj predebatirat.

Ah ja, sto ljudi, sto čudi pravijo. user posted image Razmišljamo pač vsak malo drugače. Sedaj bi lahko debatirali o tem, kaj so osnovne stvari, kdaj je konec začetka, ... Če jaz nekaj naredim samo zato, da uveljavljam svojo voljo, to vsekakor ni fer do partnerja. Ne morem pa pol polletni zvezi predvideti, kakšna bo njegova reakcija. Vsekakor ni imel pravice, da ji zaželi slabo, ne glede na to kako všeč mu je bil njen motor oz. njena odločitev. Odločila se je impulzivno, glede na trenutni navdih. Pričakovala je, da bo lubija pozitivno presenetila in zato je bila potem tako razočarana po njegovem odzivu. Pa ni mislila slabo. Najbrž, če bi on malo lepše odreagiral, bi se že pogovorila o tem, kaj in kako s tem motorjem (zakaj si ga je ona želela in zakaj njemu ne potegne). V bistvu eden drugemu nista dala možnosti.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 14:00:12   
ronja
Tippi, vidimo razliko in ne gre za neko dolgotrajno pregovarjanje. Samo če ti je motor svet, je pa to fajn povedat partnerju. Kot mu je fajn povedat, če si veren, v kaj si veren, ali če si ateist itd... Pač ene osnovne reči - tiste, okoli katerih ni heca (če ti je pač nekaj sveto). Zato da se lahko partnerja odločita, ali je to za skup. Vsega ne moreš na 1. zmenku, v pol leta pa se da že povedat, da si želiš imet motor in da je to tvoj način življenja.

Zato sem v svojem komentarju poudarila bolj to, da ni pravi način, kako je izrazil svojo skrb

Tu se vsi strinjamo - celo on, ki se jo tako vztrajno trudi dobit. Ampak vsi kdaj rečemo kaj na nepravi način, pa zato še nismo zlobe;).

Je mislila, da ga bo prijetno presenetila, pa se je izkazalo drugače.

Jup. Samo zato zdaj ni treba mule kuhat;), pa čakat samo na komentarje: "super, bravo punca, živi svoje sanje, on je kreten, ker je grdo rekel, zloba od zlobe, itd..." Fajn je pogledat, koliko ima človek sam pri konfliktu zraven...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 14:01:31   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Želela sem povedat, da ne more od nje pričakovati, da bo delala samo kar bo njemu všeč, ampak da bo kdaj naredila kakšno stvar tudi po svoje.

Pa saj ni! A se on tu pritožuje, kaj si je omislila motor kar tako? Ne, bil je paf (logično) in bleknil prvo, kar mu je padlo na pamet - da se bo razbila. In potem, ko je videl, da jo je prizadel, se je probal zmenit in jo klicaril ko budala, da bi se zmenila.
Jezna nanj je ona, ker ni bil navdušen in ker ji je grdo povedal, kaj misli, ker pravi, da mora bit parnter (sama je napisala, da njegovo vedenje za partnerstvo ni primerno) vedno uvideven in lepo povedat, tudi če je besen. Potem pa smo ji nekatere pisale, da če od partnerja pričakuješ uvidevnost itd... potem moraš tudi sam tako delovat - da mu recimo predočiš svojo sveto željo.

partner - tu je bistvo ... je to res njen partner?

Glej gor - jaz imam s svojim fantom 3 otroke...user posted image Jaz tudi. user posted image

Če grem z nekom 1x - 2x tedensko na randi, to še ne pomeni, da se mu moram prilagajat.

Če ne želiš resne zveze vsekakor ni treba. Samo potem tudi ne moreš pričakovat, da bo on strašansko obziren do tvojih čustev. V tem primeru sta namreč bolj f.frenda... No to pa ni nujno tako. Lahko se spoznavava brez obveznosti in prilagajanja - da se res spoznava in dobiva skupne točke. Če jih ni, greva pa vsak svojo pot.

Sedaj imata čas, da se oba pokažeta takšna, kot sta v resnici, in če si bosta po vseh razlikah, krizah in fajtih še všeč, se lahko začneta pogovarjati o resni zvezi, o prihodnosti in potem tudi debatirata kaj in kako bosta.

No, tu se pa strinjava:) Vsaj nekje user posted image



_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
9.7.2012 14:01:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 14:03:34   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

A res ne vidite, da ni primerjave z nekom, ki je v resni vezi že leta in leta, desetletja, ki ima družino, otroke, in z nekom, ki je v vezi pol leta, brez obveznosti, kjer se dva šele ovohavata. Meni je to ogromna razlika,in neko poglobljeno debatiranje kaj bi moral, če bi, zdi čist totalno mimo. Hočem rečt,tudi meni so odgovori zelo blizu, sploh od določenih komentatork, sprašujem pa se, koliko to tej punci res pomaga.

Zato sem v svojem komentarju poudarila bolj to, da ni pravi način, kako je izrazil svojo skrb (če je bil res iskreno zaskrbljen) in da je punca, ko si je kupila motor, čisto normalna punca in da ni nič narobe, če o temu ni obvestila svojega fanta. Je mislila, da ga bo prijetno presenetila, pa se je izkazalo drugače.

Ej no vidiš, to sem želela povedat, pa očitno ne znam user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 14:10:21   
Tippi
Kaj pa vem Ronja. Nisem zlobna, pa tudi za iskreno se imam, ampak jaz neuspešnim vezam, med bivšo resno in zdajšnjo resno, tudi po več mesecih nisem povedala kateri avto imam. Ne me vprašat, kako mi je to uspelo, mi je pač uspelo, čisto nehote, ker mi avto bolj malo pomeni, pa tudi uporabljala sem ga zelo malo. Pa je naneslo, da sem prišla po štirih mesecih na zmenek z avtom in je bil šok, v smislu, a ti imaš pa avto??? user posted image Ok, zdaj boš rekla, zato so pa bile neuspešne zvezeuser posted image , pa naj kar takoj povem še en primer in sicer z zdajšnjim partnerjem. Na začetku po parih mesecih mu nisem najavila, da grem s prijateljicami za pet dni na morje. en dan prej sem povedala da grem in sem šla. Imel je pravico bit grozno užaljen, pa ni bil. Ampak želim povedat, da na začetku je veliko stvari neizrečenih, nedogovorjenih, ali kako bi temu rekla. Če imaš pravo besedo, mi prosim pomagaj. user posted image

Veliko stvari se začne dogajat po enem letu. Sicer so tudi parčki, ki so zanosili in se poročili po parih mesecih, še pred dopolnjenim 6 mesecem, ampak take veze (uspešne!), na dolgi rok, so bolj izjeme kot pravilo, oziroma jaz nanje ne stavim.

Punca zagotovo ni pričakovala zgolj in samo ploskanje njej, ampak kaj menimo o njegovi reakciji. In jaz pravim, da je neokusna, neprimerna, ne glede na vse. user posted image



< Sporočilo je popravil Tippi -- 9.7.2012 14:15:16 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 14:12:32   
ronja
citirano od missElvire: da ne bo več nesporazumov, zakaj hudiča pol rrjevk govori o partnerjih;)
Trenutno sem pa res v dilemi, ali imam lahko takšnega človeka resnično rada, kajti takšnih izpadov žal ne vidim v partnerstvu...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 14:14:05   
ronja
ker mi avto bolj malo pomeni

Točno zato ti je to uspelo! Če bi ti bil pa "svet", bi se pa sigurno spomnila omenit;). IN ravno v tem je keč. Če je motro res taka svetinja, potem je to treba omenit, ker je to velik del tebe. Če ti je to pač kar nekaj - no, potem pa ni problem, če ni navdušen, a ne?;)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Želim ti nesrečo
9.7.2012 14:16:28   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ker mi avto bolj malo pomeni

Točno zato ti je to uspelo! Če bi ti bil pa "svet", bi se pa sigurno spomnila omenit;). IN ravno v tem je keč. Če je motro res taka svetinja, potem je to treba omenit, ker je to velik del tebe. Če ti je to pač kar nekaj - no, potem pa ni problem, če ni navdušen, a ne?;)


Mi pa toliko več pomeni prijatlejevanje s prijateljicami na morju user posted image , pa o tem nisem govorila. Jaz ne bi preveč iskala teže v tem, kaj ti koliko pomeni.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Katerega bi izbrali?
jan2010

Prosim za pomoč, za lažjo odločitev.

Matevž (38%)

Martin (28%)

Lovro (34%)


Število vseh glasov: 232

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!