|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 8:43:15   
Marčevka2010
Ma ne, ne smeš je pričakovat, no. Reci: NE BO JE!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 8:45:02   
MauMow
Ma ne morem ker predobro poznam telo user posted image nažalost. Sej je blo zadnja dva dni mal bolj čudnih zadev samo se sedaj spet pripravlja vse na gospo rdečo...

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 9:19:50   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ma ne morem ker predobro poznam telo user posted image nažalost. Sej je blo zadnja dva dni mal bolj čudnih zadev samo se sedaj spet pripravlja vse na gospo rdečo...


Držim pesti da je NE BO user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 9:28:25   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ma ne morem ker predobro poznam telo user posted image nažalost. Sej je blo zadnja dva dni mal bolj čudnih zadev samo se sedaj spet pripravlja vse na gospo rdečo...


Držim pesti da je NE BO user posted image


Hvala ampak nekako me telo noče obogati da bi končno dali v pečko en mali hlebčekuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 9:46:15   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ma ne morem ker predobro poznam telo user posted image nažalost. Sej je blo zadnja dva dni mal bolj čudnih zadev samo se sedaj spet pripravlja vse na gospo rdečo...


Držim pesti da je NE BO user posted image


Hvala ampak nekako me telo noče obogati da bi končno dali v pečko en mali hlebčekuser posted image


In kako veš, da jo boš dobila? sej velix so simptomi isti, če jo dobiš al pa če ne user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 9:52:27   
MauMow
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Ma ne morem ker predobro poznam telo user posted image nažalost. Sej je blo zadnja dva dni mal bolj čudnih zadev samo se sedaj spet pripravlja vse na gospo rdečo...


Držim pesti da je NE BO user posted image


Hvala ampak nekako me telo noče obogati da bi končno dali v pečko en mali hlebčekuser posted image


In kako veš, da jo boš dobila? sej velix so simptomi isti, če jo dobiš al pa če ne user posted image


Takrat ko smo dočakal + je bilo tako da so ne dojke noro bolele (kot nikoli prej in po tem) določena hrana mi je smrdela, pa tolk belega toka da sem mislala da je M.... Isto je bilo takrat ko je bil tisti zgodnji ss....

Kadar pa pride M se počasi začnejo mozolji, glavoboli, dojke samo malo napete nič drugega, in obarvani izcedki par dni prej - aja pa napihnjenost pade... pa tečna sem user posted image

Zdej mozolji počasi se kažejo... obarvanih izcedkov ni ker so bli prej... krči itak so kot vedno... napihnjenost pa niti ni je več kaj veliko....

< Sporočilo je popravil MauMow -- 20.3.2015 9:55:01 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 12:26:19   
Shana86
Mene so pri prvi nosečnosti grozno bolele (.)(.) in v 8.tednu sem morala po dve številki večji modrček, drugič pa 0. Pri Witch je zdajle enako. Znakci lažejo...

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 12:28:29   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Shana86

Mene so pri prvi nosečnosti grozno bolele (.)(.) in v 8.tednu sem morala po dve številki večji modrček, drugič pa 0. Pri Witch je zdajle enako. Znakci lažejo...


Mene pa v nobeni nosečnosti ( predn sm zvedla, da sm zanosila ) niso prsa bolela al pa da bi občutila kakšne drgačne simptome kokr, če bi jo dobila ... res sm jo pač prčakvala in je zamujala ... pol sm nardila test in ... noseča sm bla user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 12:29:35   
MauMow
Sej če me slučajno preseneti in je do 25 ni naredim test - ker to bo pol nekje 2 dni po pričakovaniuser posted image Sam mislim da bo ostal in delal družbo drugim user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 14:38:12   
polhek2
Maumow, mene so pri hčeri res zagrabili tipični siptomi. Prejšnja nosečnost pa zelo boleče prsi, slabosti in ostalega nič skoraj. Sedaj pa smao izcedek pred pričakovoano M, vsi ostali znaki kasneje. Boleče prsi šele nekje te dni 14 dni po testu, pa še to ne tako intenzivno kot je bilo v drugi nosečnosti.


Prepusti se in glej pozitivno do konca, tudi vaju čaka vajin hlebček user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 14:49:58   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: polhek2

Maumow, mene so pri hčeri res zagrabili tipični siptomi. Prejšnja nosečnost pa zelo boleče prsi, slabosti in ostalega nič skoraj. Sedaj pa smao izcedek pred pričakovoano M, vsi ostali znaki kasneje. Boleče prsi šele nekje te dni 14 dni po testu, pa še to ne tako intenzivno kot je bilo v drugi nosečnosti.


Prepusti se in glej pozitivno do konca, tudi vaju čaka vajin hlebček user posted image


To bi bil najbolj čudovit in dolgo čakajoči hlebček. Itak vam poročam kako in kaj. user posted image

(odgovor članu polhek2)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 19:41:56   
Shana86

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Shana86

Mene so pri prvi nosečnosti grozno bolele (.)(.) in v 8.tednu sem morala po dve številki večji modrček, drugič pa 0. Pri Witch je zdajle enako. Znakci lažejo...


Mene pa v nobeni nosečnosti ( predn sm zvedla, da sm zanosila ) niso prsa bolela al pa da bi občutila kakšne drgačne simptome kokr, če bi jo dobila ... res sm jo pač prčakvala in je zamujala ... pol sm nardila test in ... noseča sm bla user posted image



Ja ja, mene so tudi prvič šele po pozitivnem testu, prej pa isto kot vsak pms. Obakrat so bili znakci na začetku ena varianta pms, pravi znakci pa kakšna dva tedna po plusku.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: II pričakujemo marca 2015
20.3.2015 22:10:00   
bubu_
Mene je pa danes predčasno obiskala user posted image user posted image se selim v april po user posted image :) zanima me če je katera že pred enim letom neuspešne zanositve obiskala G, če je vse ok? prejšnje leto sem imela redni pregled in naj bi bilo vse ok, G je bolj tiha in nič kaj preveč ne pove, sem imela vnetje pa sem šele pri m. sestri videla, ko sem recepte dobila.. Skrbijo me namreč moje boleče ovulacije.. Trudiva se pa že nekje 8 mesecev..

Lp

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: II pričakujemo marca 2015
21.3.2015 6:14:43   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: bubu_

Mene je pa danes predčasno obiskala user posted image user posted image se selim v april po user posted image :) zanima me če je katera že pred enim letom neuspešne zanositve obiskala G, če je vse ok? prejšnje leto sem imela redni pregled in naj bi bilo vse ok, G je bolj tiha in nič kaj preveč ne pove, sem imela vnetje pa sem šele pri m. sestri videla, ko sem recepte dobila.. Skrbijo me namreč moje boleče ovulacije.. Trudiva se pa že nekje 8 mesecev..

Lp


Če se ti zdi da kaj ni ok pojdi na pregled zato so tam. Glede bolečih O ti lahko povem da imam sama običajno tako boleče da še sedet ne morem....

(odgovor članu bubu_)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: II pričakujemo marca 2015
21.3.2015 6:47:38   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: bubu_

Mene je pa danes predčasno obiskala user posted image user posted image se selim v april po user posted image :) zanima me če je katera že pred enim letom neuspešne zanositve obiskala G, če je vse ok? prejšnje leto sem imela redni pregled in naj bi bilo vse ok, G je bolj tiha in nič kaj preveč ne pove, sem imela vnetje pa sem šele pri m. sestri videla, ko sem recepte dobila.. Skrbijo me namreč moje boleče ovulacije.. Trudiva se pa že nekje 8 mesecev..

Lp


Uf, jaz sem daleč najbolj neučakana in sem peden je minilo 1 leto že imela poseg, odstranitev pregrade. Tako da me nihče ne prepriča, da je treba prav eno leto čakat. Po letu in 5 mesecev pa sem imela že laporoskopijo. user posted image sem mnenja, da je od nas odvisno kakšen je G in kako postopa. ne more biti G tiha in nič povedat, če jo sprašuješ in prijazno vzstrajaš. Zato je tam, plačujemo jih vsak mesec, ne samo enkrat letno.

(odgovor članu bubu_)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: II pričakujemo marca 2015
21.3.2015 10:09:01   
bubu_
hvala za odgovore :)

Nisem bila sigurna če te sploh tako hitro lahko obravnavajo pri G pred enim letom, tako da hvala za nasvete, v maju šibam tudi jaz na pregled pa da vidimo kaj se dogaja :)

Lp

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   [Brisano sporočilo]
21.3.2015 12:03:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bubu_)
  Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: II pričakujemo marca 2015
21.3.2015 14:04:20   
She1
Ena moja kolegica pa si je izmislila, da delata na otroku ze eno leto, da je prisla cimprej do preiskav. V bistvu sta pa delala le par mesecev. Po opravljeni laparoskopiji so rekli, da je z njo vse ok. Z njim je tudi bilo.
Zanosila je po dveh letih in pol nekje brez pomoci.
Kaj menite koliko dni po vgnezditvi pokaze urinski test poz?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: II pričakujemo marca 2015
21.3.2015 21:35:51   
bubu_
Jaz nikoli nisem imela problemov spodaj, edino enkrat vnetje za katerega še sama nisem vedela, in to da dosti občutim ovulacije, tako da sem vedno bila misli da ko bova začela delati na plusku, bo hitro tu :) Kako ugotovijo pregrado v jajcevodih ali endometriozo, z navadnim UZ ali je treba na podrobnejše preiskave?

< Sporočilo je popravil bubu_ -- 21.3.2015 21:42:06 >

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: II pričakujemo marca 2015
21.3.2015 21:45:18   
1aneja1
Tale pogovor sem po naključju zasledila...
Meni je moja G takoj dala napotnico za naprej. Sva se kao začela trudit, pa sem jaz ravno takrat dobila službo in sva bla potem malo tako-tako, vmes sem bila pa na odvzemu brisa in je čisto tako prišlo na pogovor... napotnico mi je pa dala v bistvu zato, ker se baje ful dolg čaka na pregled, pa da če nama po tistem času - dokler si na vrsti - še vedno ne bi uspelo, vsaj ne bi bilo treba potem dolgo čakat.
Pa se v bistvu sploh ne čaka dolgo, mene so že po enem mesecu naročili. Sva mela še srečo, ker se je na koncu res izkazalo, da spermiogram ni ok.

Tako da ja, G ti lahko takoj da napotnico, sploh ni treba čakat eno leto ali pa še več... je pa najbrž čisto odvisno od njegove volje.

(odgovor članu bubu_)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: II pričakujemo marca 2015
22.3.2015 6:00:11   
MauMow
Endometriozo ti nazalost lahko potrdijo le na laparoskopiji... kako je pa s pregrado pa ne vzem. Mislim da se da delno videt na UZ. Ponavadi ce ne gre gre zenska velikokrat na laparo zato da za ziher preverijo kaj je in kako je notri.

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: II pričakujemo marca 2015
22.3.2015 9:20:55   
She1
Pozdravljene. Danes se je prikazal madez, tak da ... Zelo sem jezna, ker tokrat pa ovulacije nisva zamudila. Je komaj cetrti poskus, jaz pa brez volje in v strahu, da bom mogla na laparo. Na uz je kao vse v najlepsem rede ampak saj veste, da se nic kaj ne ne vidi. Ne vem kaj bo z mojo psiho, ce se bom mogla truditi dolgo😞

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: II pričakujemo marca 2015
22.3.2015 9:38:31   
Neza007
She1 men je ratal v 7 poizkus, pa sva v 6 poizkusu vsak dan pa ni uspelo. V 7 pa vsaki drugi dan,pa vmes še en dan izpustila pa je uspelo. Jst na tvojem mestu do enega leta ne bi razmišlala o postopkih kot je laparo...

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: II pričakujemo marca 2015
22.3.2015 9:43:25   
She1
Ja, vem ja, saj ko preberem kak dolgo rabi kdo drug, dobim voljo. Samo leta tecejo. Stara sem ze 28. Pa se en drug problem je, imela sem ze dva resna partnerja (4 leta on 9 mes). Imeli pazi metodo, vcasih tudi nista pazila kot bi mogla pa ni nic bilo. Sicer res, da niso bili odnosi redni ampak vseeno ... V pol leta s prvim, ko ni tak pazil in v parih mesecih z drugim bi ziher zanosila.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: II pričakujemo marca 2015
22.3.2015 10:21:55   
MauMow
She1 se pridružujem iz nič izcedkov danes na polno M. user posted image Kot sem načeloma pričakovala ampak ja....

(odgovor članu She1)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?