|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:17:17   
Anonimen
Naš otrok je za dedka mraza dobil zavito knjigico, že ko sem jo videla kako je zavita mi je bilo čudno - spomladanski papir na zvončke in marjetice...No , ko to darilo odpre je na notranji strani posvetilo.. Ta knjigica je last (že predtiskano) in ime od nekoga drugega , pa še voščilo za rojstni dan. Notri pa še kuverta z darilnimi boni za baby center v vrednosti 50 eurov.
Kaj bi naredile ve? Vrnemo knjigo in bone? Samo bone? Se delamo kot da ni nič? Sem pa zelo razočarana in užaljena. Dovolj bi bila lizika kupljena za mojo miško.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:19:57   
Anonimen
Ajej, ta je pa res bosa.
Budale, lahko bi vsaj not pogledal če kej piše. Pa za une bone pomoje sploh vedo ne. user posted image
Beboti.user posted image
Jst neb vrnila, kaj so pa tko butasti. Smola za njih.
Bi se pa naslednjič lepo zahvalila za knjigico z lepim posvetilom in tolk boni, pa lepo povedala da smo jih z veseljem unovčl.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:22:21   
natasaom
tud jest bi se lepo zahvalila za knjigo in bon.pa še pokazala bi kaj sem kupila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:22:21   
baguSka
Kaj bi naredile ve?


Jst bi kr direkt vprasala, ce so se mogoce zmotil... user posted image  cist mozno je, zakaj pa ne!?

Lahko pa res tko nardis kot je rekla karin... da tud vi naslednjic njim podarite bone v isti vrednosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:24:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kaj bi naredile ve?


Jst bi kr direkt vprasala, ce so se mogoce zmotil... user posted image  cist mozno je, zakaj pa ne!?

Lahko pa res tko nardis kot je rekla karin... da tud vi naslednjic njim podarite bone v isti vrednosti.



ne vem če so zmotili, če je na knjigici ime njihovega otroka user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:26:57   
Maleal
Lahko pa res tko nardis kot je rekla karin... da tud vi naslednjic njim podarite bone v isti vrednosti.

Jaz tega nisem razbrala pri Karin.Ja nič jaz ziher ne bi bila tiho in bi jim rekla hvala za bone,v tem smislu da jih mal piknem in jih naj firbec mantra.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:30:16   
Anonimen
Jst neb prou nič drugič njim dala tolk bonu. Ja valda. Zakaj žeuser posted image
Za zahvalo za tako lepo pozornostuser posted image

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:32:00   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Naš otrok je za dedka mraza dobil zavito knjigico, že ko sem jo videla kako je zavita mi je bilo čudno - spomladanski papir na zvončke in marjetice...No , ko to darilo odpre je na notranji strani posvetilo.. Ta knjigica je last (že predtiskano) in ime od nekoga drugega , pa še voščilo za rojstni dan. Notri pa še kuverta z darilnimi boni za baby center v vrednosti 50 eurov.
Kaj bi naredile ve? Vrnemo knjigo in bone? Samo bone? Se delamo kot da ni nič? Sem pa zelo razočarana in užaljena. Dovolj bi bila lizika kupljena za mojo miško.


nekaj podobnega je storila sošolka moje hčere. Poleg darila je prinesla še čokolado in ko jo je moja hči odprla je bilo v njej bankovec za 5 tisoč SIT. Jaz sem poklicala njeno mamico in ji povedala. Bilo ji je sicer  nekoliko narodno a je prišla po denar in med kupom ostale čokolade poiskali še eno z isto vsoto denarja (imajo dva otroka). Moja hči je RD praznovala malo po Veliki noči in zajček jim je pač prinesel veliko čokolade. Se zgodi.

Sicer sama darila nikoli ne bi dala naprej. Se mi zdi, da do podarjenega moraš imeti nek odnos.

Sicer pa sto ljudi sto čudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:32:06   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

tud jest bi se lepo zahvalila za knjigo in bon.pa še pokazala bi kaj sem kupila


Točno takouser posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:36:44   
Anonimen
Jaz ne bi nič rekla. Kaj jih češ v neroden položaj spravljat, pa pe bone je fino zapravit, a ni? Jaz bi jih z veseljem.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:37:44   
kovač
Jaz bi jim samo , ko bi se videli pokazala kaj sem kupila za bone, pa ne bi nič govorila v kakšni vrednosti sem jih dobila, kar naj jih gloda.
Njihov problem, če so tako površni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:39:48   
Pajaca
Glede na to, da je bilo darilo še vedno zavito se fino vidi kolk zelo te ljudje cenijo darila, jaz bi darilo vsaj odvila, pa magar naprej poklonila..... sam odvila pa bi pa pogledala kaj je.

Bonov pa ne bi vračala.

Aja pa ko bi njim nesla naslednjič darilo se ne bi preveč trudila, saj bodo itak dali darilo naprej.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:40:22   
baguSka
ne vem če so zmotili, če je na knjigici ime njihovega otroka


jah mogoce pa niti odvili niso!!!??? ce pravis da je blo se vedno zavito v neke spomladanske rozice user posted image  mogoce so pac vidli da je knjigica, to je pa vse! pomoje niso sploh odpirali in niso niti posvetila vidli, drugace sigurno neib dali tako naprej!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:41:03   
Anonimen
Kaj češ jim pravit, lepo zapravi  pa je. Kdo pa je kriv, da so taki tepci?

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:43:46   
natasaom
sam ne vem kako jim rata ne odpret darila?moja hana vse takoj odpre-pa še vpraša če imajo še kaj zanjo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:44:32   
Anonimen
ja js bi pa poklicala in ful presenečena rekla joj res hvala za bone! :) pa lepo bi jih zapravla pa je.

jaz če bi že podarila naprej bi zadevo vsaj odvila pa not pogledala kaj je matr..eni so pa res tepci

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:45:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne vem če so zmotili, če je na knjigici ime njihovega otroka


jah mogoce pa niti odvili niso!!!??? ce pravis da je blo se vedno zavito v neke spomladanske rozice user posted image  mogoce so pac vidli da je knjigica, to je pa vse! pomoje niso sploh odpirali in niso niti posvetila vidli, drugace sigurno neib dali tako naprej!!


Ja no, sej to dost pove o njihovi pametiuser posted image
Jst zmeri v knjigco posvetilo napišem. Sam so pa res budale no...user posted image
Še sreča da ni blo zavito v kkšne zajčke pa pirheuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 10:45:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:48:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Fak, ta je pa dobra. Sicer nimam nič o podarjanju daril naprej.
Ampak bone bi jim pa vrnila. Da ne bi bilo kdaj meni nerodno, če bi se pogovarjali tisti, ki so jim podarili knjigo in tile tvoji frendi. Sigurno bi kdaj beseda nanesla na bon.



Ah, če od velike noči do božiča ni, potem tudi ne bo. Meni bi bilo nerodno poklicat, pa rečt havala za bone, oz. meni bi bilo nerodno, da bi oni vedeli, da jaz vem, da so dali podarjeno naprej in da so se tako zajebali. ja, MENI bi bilo nerodno, zato bi bila modro tiho in bi bone lepo zavpravila, če slučajno niso že propadli. Da niso morda do 31.12.2007 =

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:48:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Fak, ta je pa dobra. Sicer nimam nič o podarjanju daril naprej.
Ampak bone bi jim pa vrnila. Da ne bi bilo kdaj meni nerodno, če bi se pogovarjali tisti, ki so jim podarili knjigo in tile tvoji frendi. Sigurno bi kdaj beseda nanesla na bon.



Ja zakaj bi ti blo pa nerodno luba duša. Nerodno bi blo lahko njim k so tepci.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:51:21   
Pajaca
Men ne bi bilo nič nerodno. Bi pa od takrat naprej vedno pogledala rok uporabe na vsaki čokoladi, ki bi jo dali mojemu otroku... tko za vsak slučaj, če je že pretečena.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:53:50   
Anonimen
Po eni strani jim prav želim, da izvejo kako so ga pobiksali po drugi strani mi je pa nerodno (tako kot pravi al bina). Jaz za njihovega otroka sem se pa potrudila in se preoblekla v božička user posted image user posted image  ko smo jim darilo nesli - res sem koza. Tiste bone ne bom porabila saj niso namenjeni nam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:54:37   
Anonimen
Tiste bone ne bom porabila saj niso namenjeni nam.


Itak da so....če ste jih pa dobiliuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:54:54   
piščanc
jaz sem pa po naravi idiot in bi jim povedala kaj je na stvari in vrnila bone in knjigico. in potem bi bila vesela, da sem naredila dobro delo, pa mogoče bi mi bili hvaležni.

saj vem izumiram, ampak tako so me učili.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 10:54:57   
Anonimen
Tiste bone ne bom porabila saj niso namenjeni nam.


Potem pa jih porabi takratk, ko boš kupovala darilo za njiovega otroka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?