|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?

Odgovori in komentiraj


mami007

če ste mlajše od 25 let, kaj imate?

punčko (57%)

fantka (43%)


Število vseh glasov: 203

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!

Rezultati ankete

obračanje
tonks

Kdaj so se vam obrnili na glavco, tiste ki ste imele dolgo časa medenično vstavo?

po 40. tednu (17%)

po 39. tednu (3%)

po 38.tednu (9%)

po 37.tednu (10%)

po 36.tednu (9%)

prej (52%)


Število vseh glasov: 163
Komentarji:

donna22, 2.8.2012
Prva se mi ni obrnila, drugi se mi je pa do 30. tedna.


donna22, 2.8.2012
Tak da bi mogla bit tudi ta opcija na razpolago - da se ne obrne sploh.


suzanar, 4.8.2012
Odvisno kjer izvajajo obrat, ker imajo različne metode. V KR si hospitaliziran nekaj dni, prejemaš dol. terapijo, obrat delajo max . tedna (če se ne motim), v LJ delajo po . tednu. Jaz sem imela 2x obrat, oba neuspešna, ker ni bilo dovolj prostora, da bi se obrnila. Rodila s carskim rezom, ker se otrok ni spuščal v porodni kanal. Z medenično vstavo je razen v KR, LJ, PO povsod v naprej dogovorjen carski rez. Upam, da se otroček obrne in se vse izteče kot je treba. Srečno


suzanar, 4.8.2012
V KR delajo obrat do 35.tedna, LJ po 36. tednu. Najboljši so v KR, začetniki obračanja, najbolj uspešni, sledi LJ, kjer obračata samo Pušenjak in še 1 gin., potem pa še PO.



Komentiraj:




Preskoči to anketo in prikaži naslednjo >>
Ustvari svojo anketo >>



katero ime vam je bolj všeč
diana3100

katero ime vam je bolj všeč

niki (25%)

lina (32%)

taja (43%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!