Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Kakšne stranske učinke so imeli vaši otroci pri cepljenju pri 1 letu (mumps, ošpice, rdečke)?
Nobenih (50%) Vročino, tudi nad 38,5 (7%) Vročino do 38,5 (7%) Izpuščaj brez vročine (4%) Samo sitni oz. zaspani, brez vročine (9%) Nismo še bili cepljeni (23%)
Število vseh glasov: 130
Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!
Rezultati ankete
sex anjasa
kolikšna je pravjšna dolžina penisa v cm
do 15 (24%) do18 (40%) do22 (22%) do24 (4%) do27 (3%) več (7%)
kak komentar bi? Meni se zdi vse nad prvo možnostjo ful... :)) Sem sicer imela izkušnje tam s peto možnostjo, pa je sedaj z do 15 bolj aktivna in spretna zadeva :))