Nagradna igra Lekarne Ljubljana osvoji nagradni paket Malček se je zaključila. Poglej, ali si med srečnimi nagrajenci.
Nagradna igra Lekarne Ljubljana Osvoji paket Malček je zaključena. Kdo so tokratni srečneži?
Paket izdelkov Malček,
ki vsebuje Mandljevo olje, Hladilno mazilo, nahrbtnik, plišasto igračo, skodelico in družinski koledar prejmejo:
Aleš Ocvirk, Spodnji Ivanjci
Tea Peroša, Izola
Neža Kampijut, Škofljica
Tim Jakolič, Trnovska vas
Jerneja Debevc, Krmelj
Mira Markič, Naklo
Helena Juvan, Domžale
Patricija Lipušček, Gračišče
Laura Legat, Mojstrana
Tina Pangrčič, Maribor
Prejemniki družinskega koledarja Malček pa so:
Maja Kos, Grosuplje
Manca Kos, Maribor
Tanja Bergant, Ljubljana Polje
Zorica Šakić, Kranj
Špela Modic, Vrhnika
Vesna Šarić Rakar, Breginj
Pavel Gerlj, Žalec
Anja Tušar, Slap ob Idrijci
Cvetelina Stefanova Purič, Šentvid pri Stični,Ivančna Gorica
Gloria Gorsek, Petrovce
Boris Marič, Kranj
Maja Peterc Zidar, Velika Loka
Zorica Šmitran, Ljubljana
Andrijana Cvetanoska, Novo mesto
Mojca Sršen, Mengeš
Karin Zagomilšek Cizelj, Slovenska Bistrica
Dragana Novakov, Ljubljana
Maja Ilić, Kranj
Marija Bertoncelj, Škofja Loka
Tanja Kristan, Velika Loka
Nina Jurečič, Cerklje ob Krki
Lea Fakin, Komen
Leja Jakolič, Trnovska vas
Lea Tinta, Vremski Britof
Sabahudina Bosnjak, Ribnica
Tina Perkovič, Podčetrtek
Katarina Sever, Kranj
Špela Janžekovič, Metlika
Rasema Gaši, Šentvid pri Stični,Ivančna Gorica
Ajda Bekš, Gorenja vas
Tina Sulc Resnik, Ljubljana
Simona Strašek, Šmartno ob Dreti
Darinka Jager, Boštanj
Anja Raspor, Dob
Mateja Zabukovec, Ljubljana
Irena Rus, Gradac
Polonca Berus, Sežana
Špela Liinec, Ljubljana
Špela Pogorelc, Sodražica
Tina Bajec, Postojna
Manca Raušl, Brezovica
Mila Radic, Ljubljana
Katja Zelenik, Ptuj
Elvisa Tatarevic, Straža
Simona Purkart, Ljubljana
Anja Gobec Voga, Gorica pri Slivnici
Amar Midžić, Novo mesto
Ida Brancelj, Borovnica
Špela Kočevar, Prebold
Tine Borovnik, Nova Gorica
Petra Krničar Terseglav, Zgornje Gorje
Teodora Nakova, Postojna
Špela Cizel, Trebnje
Simona Golavšek, Vransko
Jana Jurič, Sečovlje
Petra Sunkar, Cerklje
Melanija Belec, Ljutomer
Maruša Doljšak, Borovnica
Marko Kmetič, Domžale
Jure Kristan, Zreče
Sanela Dulić, Maribor
Ana Dragutinović, Celje
Lea Baštjančič, Nova Gorica
Laura Ladinek, Radlje ob Dravi
Tina Dovč, Vodice
Larisa Repar, Grosuplje
Natalija Kuplen, Juršinci
Snežka Rustja, Dobravlje
Ines Hrovat, Ljubljana
Matija Vilfan, Ljubljana
Tina Kapš, Straža
David Plantan, Novo mesto
Anja Rednak, Prebold
Barbara Kovačič, Ljubljana
Alma Samardzic, Ivančna gorica
Darja Zupanc, Škofja loka
Petra Štrukelj, Ljubljana
Tjaša Smigoc, Grahovo
Katarina mikisa, Rogatec
Maruša Grmek, Ljubljana
Nina Jenko, Škofljica
Tanja Klemen, Podkum
Petra Komar, Mežica
Alisa Haliti, Ljubljana-Dobrunje
Sara Kump, Vrhnika
Edina Huskić, Ljubljana
Alenka Božič, Grgar
Tajda Lipušček, Cerkno
Mateja Jančar, Medvode
Alja Rus, Maribor
Nina Tenko, Maribor
Aleksandra Japundža, Kočevje
Karin Rozman, Rovte
Katarina Brezec, Postojna
Eva Šifrar, Selca
Sabina Lavrič, Preserje
Andreja Lapanja, Sežana
Klavdija Colnarič, Šmarje pri Jelšah
Saša Skok, Mengeš
Ksenja Čurin, Ponikva
Nagrade bodo odposlane prihodnji teden.
Vsem nagrajencem iz srca čestitamo!
Ti je članek všeč? Klikni Like in podaj svoj komentar: