|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem

Prireditev za dedke in babice letos malce drugače

Vrtec Sonček, Sv. Jurij ob Ščavnici, 15.5.2012
Druženja z dedki in babicami so v našem vrtcu že tradicija, le da so ta vsako leto malce drugačna.

image
/21Letos smo se vzgojiteljice, ki smo bile zadolžene za pripravo prireditve odločile, da povprašamo dedke in babice ali so pripravljeni sprejeti izziv - vživeti se v pravljico Grad gradiček in jo zaigrati svojim vnučkom. Resnično so nas presenetili, saj se je na naše povabilo k sodelovanju v programu prireditve odzvalo kar 19 babic in dedkov. Takoj so si z veseljem razdelili vloge živali, ki nastopajo v pravljici. Sledile so intenzivne priprave: zbiranje kartonskih škatel in sestavljanje gradu, šivanje kostumov, priprava glasbe in seveda vaje naših nastopajočih.


V četrtek, 19. januarja 2012 pa je šlo zares. Nastopajoči so se zbrali uro pred prireditvijo na generalki in končnem urejanju: babice so postale muhe Sitnice, bolhe Skokice, miške Dolgorepke, žabice Kvakice, zajklje Brzopetke in lisičke Sestričke, dedki so se vživeli v komarje Piskarje, volka Grabeža in medveda Teptuna.


Obiskovalci, ki jih ni bilo malo: dedki, babice, starši, bratci, sestrice in seveda otroci ter vzgojiteljice našega vrtca so zelo uživali in se zabavali ob gledanju naše igrice. Ob koncu prireditve so otroci svojim dedkom in babicam podarili lična darilca, ki smo jih v vrtcu skupaj izdelali za njih. Srečanje smo zaključili s pogostitvijo in druženjem v šolski jedilnici.


Takšna druženja poglabljajo vezi med generacijami in nas vse bogatijo, zato si jih želimo tudi v prihodnje!

 

Vzgojiteljice: Andreja Majcen, Marija Rudolf, Sonja Karlo in Mateja Ajlec

Slikanje podpira umirjanje in spodbuja vzt...
Slikanje je veliko več kot samo sprostitev. Je tudi prijeten trening za koncentracijo, ki pomaga graditi delovne navade,...
6
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
4
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
4
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
4


Ti je članek všeč? Klikni Like in podaj svoj komentar:


Otroci v karanteni - Kaj pa plača in kaj z...
Dopoldne organizirajte domačo šolo oziroma vrtec, popoldne pa se družinsko lotite tistih "nenujnih" domačih opravil. I...
7 koristnih nasvetov za nakup šolske torbe
Ponudba šolskih torb je res velika, zato je dobro poznati osnovne smernice za izbiro torbe, ki bo ustrezala otrokovem ok...
Številka žabic
Katka123 RR

katero številko žabic kupiti za novorojenčka?