|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
facebook

Slovarček finančnih izrazov

Vnesite izraz ali del izraza:

Oziroma izberite prvo črko izraza:

A B C Č D E F G H I J K L M N O P R S Š T U V Z Ž 



Fungibilnost

Predmet trgovanja na borzah so lahko le blago ali vrednosti, ki so fungibilne, kar pomeni, da so med seboj enakovredne in hitro zamenljive.FVIF Je faktor prihodnje vrednosti, ki pri dani stopnji donosa in danem obdobju do plačila pove, kolikšna je prihodnja vrednost ene denarne enote.


Slovar je za vas pripravila Ringaraja v sodelovanju z vzajemci.com.




Vnesite izraz ali del izraza:
Oziroma izberite prvo črko izraza:
A B C Č D E F G H I J K L M N O P R S Š T U V Z Ž 

Donosnost do odpoklica – YTC (Yield to call) - Povprečna letna donosnost dolgoročne naložbe, ki jo imetnik doseže, če jo obdrži do odpoklica.

Slovar je za vas pripravila Ringaraja
v sodelovanju z vzajemci.com.
sveče
Lelly28 RR

ali namesto klasičnih sveč zaradi varovanja okolja na grobove odneset_e lesene sveče, doma porisane kamne in podobno?

da (18%)

ne (53%)

ne, bom pa to spremenil/a v prihodnje (29%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!