|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Gnezdece" okoli glave
11.3.2008 22:14:15   
Nacka
Oj! Zanima me, koliko časa ste imele v postelji svoje malčke "obložene" z "gnezdecem" okoli glave. Našem,u 6.m. smo danes to namreč odstranili, ker se nam je zdelo, da nima več dovolj prostora, pa je bil čisto zbegan. Kar lezel je po posteljici navzgor in se butal v ograjico. Po mojem potrebuje nekaj za varnost. Kaj naj mu dam? Čez dan sicer leži v dnevni sobi v drugi posteljici, kjer nima težav. Pa še to - ali potrebuje že kaj vzglavnika ali še vedno ravna podlaga??? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Gnezdece" okoli glave
11.3.2008 22:17:03   
mami_miki
mi tega spolh nismo imeli...

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Gnezdece" okoli glave
11.3.2008 22:26:52   
gruška
Mi tud nikol ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Gnezdece" okoli glave
11.3.2008 22:30:24   
Šarki
mi tudi ne, sta ble obe kar v najini postli. vzglavnik pa mislim da ga dolgo časa ne sme imeti

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Gnezdece" okoli glave
11.3.2008 22:30:52   
Anonimen
Kar kmalu, ker mi ni bilo vsec. Razen na zibki, tam mi je bilo ljubko, s sloncki.

Na eni postelji je to imela, ker smo dobili, na ostalih pa ne.

(odgovor članu Nacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Gnezdece" okoli glave
11.3.2008 23:19:53   
lelaval
vzglavnik pa mislim da ga dolgo časa ne sme imeti

To pa čisto ne bo držalo. Sin je pri 2 letih začel zbolevat za bronhitisi in takrat sem mu po nasvetu pediatrinje dala vzglavnik.

Najmlajša bo junija dopolnila 3 leta, pa še ima "gnezdece". Kolikor se spomnim nazaj, pa večja 2 okrog 2. leta nista več imela

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Gnezdece" okoli glave
11.3.2008 23:21:34   
Šarki
dobr, mislim pri tko mejhnih, do enga leta zaradi smrti v zibki

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
11.3.2008 23:33:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Šarki)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 9:38:55   
kristinaj
ne vem kakšno gnezdece si imela ti..... naša ima ob ograjci pri glavi z vseh 3 strani zaščiteno z mehko blazino..in še vedno dovolj prostora da lahko razgraja po posteljici..... tudi ko jo dam spat ji glavico položim čisto ob zgornjo stranico, da se dotika mehke blazine.... zaradi lepšega občutka in otroci se tako bolje počutijo......čez 5 min se itak po svoje obrne in jo tudi čez noč morem večkrat popravljat,,,,včasih ne veš kje so noge in glava....

stari smo 11m.......

ravna podlaga brez vzglavnika.......

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 11:47:52   
Sandra*
A to se reče gnezdece? Js sm pa zmer rekla vetrčk. pa pomoje tko tut piše na odejinih, če isto mislmo. Naš tastarejši 19 mes. ma še zmer, tamali ma pa tut svojo, spita pa oba že skos v postelci. To je tist k navežeš na stranice?

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 12:55:56   
Zoya27
mi imamo to ko se naveže na stranice. mala bo stara 6m, pa je nič ne moti, tako da niti slučajno ne razmišljamo, da bi odstranili, pa še lepo mi izgleda.user posted image


spi na ravni podlagi

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 13:09:37   
mika
Našem,u 6.m. smo danes to namreč odstranili, ker se nam je zdelo, da nima več dovolj prostora, pa je bil čisto zbegan.


jaz še vedno spim takouser posted image . spim brez vzglavnika oz. ga imam nad glavo in se tiščim gor proti okvirju postelje.


(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 13:26:33   
sabina08
Mi imamo zibelko, v njej gnezdece, okrog glave pa še podolgovato blazino (v obliki kače). Glede na to, da smo veliki, je tudi problem s prostorom, zato se bomo pri štirih mesecih selili v večjo posteljo. Sem za uporabo gnezdeca ali seveda druge alternative, ker bi sicer vsaj pri nas bilo kar nekaj bušk.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 15:14:35   
Naja30
To blazino okoli glave sem umaknila okoli 6-7 meseca, ko se je začela preveč premetavat po postelji in sama dol devat in me je bilo strah, da bi si vse skupaj si poveznila na glavo in tako zaspala.

Blazine pa se vsaj do 1 leta ne priporoča, mislim pa da še dlje. Moja je stara 15m in je nima. Tudi če bi ji jo dala, bi jo vrgla ven, kot tudi vse ostalo vrže user posted image

(odgovor članu sabina08)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 16:44:29   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

ne vem kakšno gnezdece si imela ti..... naša ima ob ograjci pri glavi z vseh 3 strani zaščiteno z mehko blazino..in še vedno dovolj prostora da lahko razgraja po posteljici..... tudi ko jo dam spat ji glavico položim čisto ob zgornjo stranico, da se dotika mehke blazine.... zaradi lepšega občutka in otroci se tako bolje počutijo......čez 5 min se itak po svoje obrne in jo tudi čez noč morem večkrat popravljat,,,,včasih ne veš kje so noge in glava....



Pri nas je isto,ima veliko prostora da se obrača,pa tud se zmeri stisne v kot k oblogi da se z noskom čist tišči zravenuser posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 19:47:49   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

ne vem kakšno gnezdece si imela ti..... naša ima ob ograjci pri glavi z vseh 3 strani zaščiteno z mehko blazino..in še vedno dovolj prostora da lahko razgraja po posteljici..... tudi ko jo dam spat ji glavico položim čisto ob zgornjo stranico, da se dotika mehke blazine.... zaradi lepšega občutka in otroci se tako bolje počutijo......čez 5 min se itak po svoje obrne in jo tudi čez noč morem večkrat popravljat,,,,včasih ne veš kje so noge in glava....

stari smo 11m.......

ravna podlaga brez vzglavnika.......


Ja to je pa drugo gnezdece kot sem jaz Nacko razumela.... to ob ograjci imamo pa tud mi.... tud pri starejših dveh smo imel, dokler sta bila v tej posteljici.... Ker eni naredijo pa prav gnezdece okol glave....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 19:58:53   
Laubica
Moj pa ima na eni strani-delfinčka,na drugi strani glavice pa ninico in če tega ni kar joče in obrača glavo in išče -tak da ima to in se z ličkom drgne od ninico na drugi strani pa se ga dotika delfinuser posted image v roki pa menca dudouser posted image

< Sporočilo je popravil Laubica -- 12.3.2008 19:59:53 >


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 20:34:49   
bambi.t
To gnezdece okoli glave priporočajo, saj naj bi se otrok počutil bolj varnega, kot v maternici. Jaz sem moji dala kar tisto blazino za dojenje in se kar obnese. Velikokrat sem opazila kako se v spanju zdrzne in skoraj zbudi, vendar se samo dotakne blazine in je pomirjena, spi dalje. Tako da Nacka čsto možno, da je bil zmeden. Mogoče bi mu postopoma povečevala prostor okoli glave, da se navadi.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 21:04:26   
Nacka
Če koga zanima, kakšno gnezdece sem mislila, naj pogleda na
http://www.livipur.de/14-0-produktdetails.html?&ArtName=stillkissen&stype=Suche&said=27&pid=4483

Takšno ovco imamo že od rojstva v posteljici kot gnezdece. Sedaj smo jo tako razširili, da ima okoli glave več prostora... Zadeva je čist naravna, uporabna v več namenov in naš malček jo obožuje. Glavo zarije vanjo in se crkla. Res pa ne vem, kako bo v prihodnje s prostorom okrog glave, ampak očitno ga on noče imet več. Včerej smo mu jo odstranili, pa je zlezel čist na vrh postelje in se zviral in butal v ograjo. Že sredi noči smo mu jo dali nazaj.

Sicer so tud druge zadeve iz te trgovine mamljive, ampak noro, noro drage... (bio, kaj pa???)

(odgovor članu bambi.t)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 21:33:45   
Sandra*

To pa še nisem videla. No mi tega nimamo, je pa pomoje dobr.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Gnezdece" okoli glave
12.3.2008 21:42:34   
Anonimen
moji nista nikoli imeli nič okoli glave, ker me je enostavno strah da bi se s tem zadušila. še ninico sem izbirala tako da je bla mehka a vseeno kompaktna plišasta oz bolj blago varianta živalca, da se je ni mogla dat na obraz in se z njo pokrit! meni se to zdi NEVARNO!

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Gnezdece" okoli glave
15.3.2008 7:54:20   
karin412
Moja ima pri 2 letih še vedno tako gnezdece-zvito dekico okoli zg. dela posteljice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Gnezdece" okoli glave
15.3.2008 8:06:34   
Talika19
Naš je do 3 mesecev spal v košku in se je vedno zaril v steno koška ko je zaspal. Potem pa je bil v večji posteljici kar malo zgubljen zato sem mu dala v posteljo kar blazino za dojenje (v obliki črke U). Sedaj se lepo stisne k njej, pa še večja verjetnost je da ostane na boku, kar nas je P opozarjala zaradi ploščate glave.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?