|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ne" želja
7.6.2007 17:39:26   
*viva*
Pozdravljeni!

Potrebujem en nasvet, oziroma vaše mnenje.
S fantom sva bila nekaj časa narazen in sva si sedaj dala ponovno šanso.  Vse je sedaj super, skorajda no, le sex šepa..
Pravzaprav sploh ne sexava...
Problem je v moji glaviuser posted image , ker vsakič ko se spraviva zraven jaz ne morem, totalno odpovem. Kr živčna potanem,ko vem da bo spet začel, prosim pa malo, če bom rekla da ne bi.

In potem se seveda zgrabiva,ker bolj ko mu razlagam da mam problem, bolj on vzkipi.

Svetujtem kako naj odstranim to blokado???

Drugače si ga pa želim, le takrat me mine ko gre za res...

Hvala za odgovore,
LP



_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ne" želja
7.6.2007 17:48:01   
pika30
Najprej moraš sama s sabo razčistiti,kje in zakaj tiči problem.Poskusi se sprostiti ob njemu,da te pocartla in se odkrito pogovori z njim,kaj te muči.
A ne čutiš več strasti do njega al kaj??

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ne" želja
7.6.2007 20:10:02   
purple
Ka pa preden sta šla narazen?Si prej tud mela težave?

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ne" želja
7.6.2007 20:39:56   
Anonimen
Ja nič nisi povedala kakšno blokado treba odstranit?????????????''

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ne" želja
7.6.2007 21:52:07   
lelaval
Ka pa preden sta šla narazen?Si prej tud mela težave?

Sem se tudi jaz najprej vprašala. Morda tvoja "neželja" izvira še od takrat

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ne" želja
7.6.2007 21:54:29   
Anonimen
Ja saj ti ne vemo nič konkretnega svetovat,če nič ne napišeš kar te sprašujemo ljuba duša.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 15:42:10   
*viva*
Težave sva imela tudi prej ko sva šla narazen. Večinoma zato,ker sem bila jaz ful pod stresom in nisem imela želje. Takrat je on  začel silit v mene,in ko se nisem mogla sprostit mi je začel očitat,da mam drugega itd...

Ne morem si pomagat ampak, ko priložnost nanese na sex, postanem kr živčna in mi je največja muka to, da si predstavljam da bi sexala.
Po drugi strani pa mi je tudi muka,da mu rečem ne...




_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 16:12:12   
Anonimen
To pa boš mogla sama pri sebi razčistit kaj i kako.In zakaj nimaš želje do sexa.???

(odgovor članu *viva*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 17:26:12   
MARTINŠČICA
Hojla,
mogoče pa ni prava oseba, s katero bi se sploh spuščala v spolnost. Telo ti to očitno samo da dovolj jasno vedeti. Mogoče pa sploh nista za skupaj, spolnost je vendarle ena izmed najpomembnejših stvari v zvezi.

LP Martinščica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 19:23:56   
purple
Pol že nista za skupi,sj je seks ful pomemben del partnerstva.

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 19:27:24   
Anonimen
Jaz ne razumem kako potem lahko živiš z njim,če te spolno ne privlači??

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 19:32:43   
Anonimen
Ne morem si pomagat ampak, ko priložnost nanese na sex, postanem kr živčna in mi je največja muka to, da si predstavljam da bi sexala.
Po drugi strani pa mi je tudi muka,da mu rečem ne...


Ah, ne maraš ga, živita kot prijatelja oz. bratranca, morda se ti celo gravža. To je to in to nikamor ne pelje. Verjemi stari teti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 19:35:58   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image albina pa še prav maš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 19:51:52   
ronja
Blokado najlažje odstraniš tako, da odkriješ vzrok... Mogoče mu ne zaupaš, se bojiš, da se boš predala, odprla in te bo spet prizadel... Ne vem, ugibam, ženske (večinoma) jemljemo spolnost precej čustveno in se nekak predamo (saj tudi fizično precej tako zgleda klasičen položaj, pa tudi sicer - on gre vate, pa če smo 100x emancipiraneuser posted image )...

Če ti pa že prej ni bilo do tega, pa verjetno zato, ker dečko ne ve, kako se tem rečem streže ali pa ti ni privlačen (ampak praviš, da sicer ti je, samo ko se spravita k dejanskem dejanju te mine...)

Torej par vprašanja: kako je bilo s spolnostjo prej?  pa pri drugih fantih, ali je ta prvi in edini? si pri njem (in pri drugih) doživela orgazem, ti je bilo "samo luštno" ali pa še to ne?

Mela sem prijateljico, ki se je krasno razumela s fantom, ampak orgazma pri samem aktu ni z njim nikoli dožicela (oralno pa, samo ne vem, če vsakič). Temu ni posvečala kake hude pozornosti, ker je rekla, da itak 80% žensk ne doživi orgazma na ta način.. Meni se je to zdelo grozno, ampak njeno življenje, njena odločitev... No, potem sta se razšla iz drugih razlogov (on se je zaljubil v drugo) in sem ji rekla, da bo zdaj mela možnost spoznat kakega, pri katerem bo to mogoče šlo. Ni mi verjela, pa ga je spoznalauser posted image in čeprav sta se tudi s tem kmalu razšla, je vsaj spoznala dober seks...

Če ga ti slučajno še nisi, išči takega fanta dalje. Če si ga s tem fantom, odkrij vzroke za blokado.

Najbolj hecno je pa bilo, da je bil njen prvi dečko (moj in fantov kolega) prepričan, kako dober ljubimec je. Saj ne rečem, da je bil on kaj kriv, včasih enostavno nisi za skup, ampak ne moreš se pa ravno hvalit, da si dober ljubimec, če tvoja partnerka s tabo ne doživi vrhunca, ne res? (in on je to vedel, ker je ona rekla, da se noče pretvarjat pred njim, kar ji seveda dam prav)

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 22:03:33   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 22:08:09   
Anonimen
Hej, ronja, kakšen orgazem, če sta pa sto svetlobnih let narazen user posted image Če ti ni, ti pač ni in se ne moreš prisilit, da ti je, če ti ni, razumeš? Če n more seksat z njim, če ji je samo "prijatelj"?

Punči, nazaj se samo kozla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 22:11:32   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 22:12:53   
Anonimen
Vojakinja, si ti mutava nocoj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 22:15:40   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Vojakinja, si ti mutava nocoj user posted image


TO se tudi jaz srpašujem..user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Ne" želja
8.6.2007 22:18:59   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Ne" želja
9.6.2007 8:59:10   
*viva*
Hejla punce!

Hvala,da ste mi pomagale se lotiti te težave.
Mislim,da ima Ronja prav. Sex kot tak je znal bit fantastičen(redko) drugače pa točno tako kot si napisala not pa ven pa adijo.
Mislim tudi,da je res to,da se bojim preveč "odpreti" ker slutim da bom znova prizadeta. Ni zaupanja pa tudi čustva sedaj so drugačna, bolj mešana,manj močna, bolj prijateljska...

Očitno bom morala vso zadevo dosti bolj premleti in se odločiti ali mogoče res ne bi bilo bolj pametno iti naprej...


_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "Ne" želja
9.6.2007 9:02:52   
purple
Mislim,da si si sama odgovorila.Če ne gre,pač ne gre.

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "Ne" želja
9.6.2007 11:34:42   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "Ne" želja
10.6.2007 16:55:19   
*viva*
Hejla punce!

Najlepša hvala za vaše nasvete. Sem jih vzela na znanje in dobro premislila, glede na to,da je bil včeraj dan za piko na i. Čez nekaj časa se dobim z njim in bom temu mučenju za oba nareila konec. Upam,da pa mogoče vseeno ostaneva prijatelja... Seveda ne takoj,mogoče čez nekaj časa, mi bo veliko pomenlo. Za zdaj pa si bom vezla nekaj časa da bom zadihala in se spet našla...

Tudi vam želim vse najlepše in najboljše. Pa se priporčam še kdaj user posted image

lp


_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "Ne" želja
10.6.2007 17:29:04   
ronja
viva, želim ti krasno zvezo s super seksom, s komerkoli že bo, ok?user posted image

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?