|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:11:14   
Falotka
...danes sem imela namen klicat eno prijateljico...pa sem ob tem držala mobi v rokah. Pojma nisem imela da je klic aktiven. Nisem ponosna na to, ampak sem nekaj "pošimfala" preko nje z drugo kolegico...user posted image  Me v tistem kliče ona "obrekovana" in mi pravi, da je poslušala, klicala "halo" v telefon., pa nič...Verjetno je velika možnost, da je čula, ne? Mi je v hecu rekla, da je slišala, ko sem jo "šimfala"...

Konkrentno je pa bilo govora o tem, da sem danes zmenjena z njo, pa se mi ne da it...pa sem rekla tej drugi (medtem, ko je ona poslušala...), kaj naj si izmislim, da se izmuznem... Ja vem, grdouser posted image .

Zanima me, če se taki ponesrečeni klici lahko v celoti slišijo, al je bolj tak, tak... Aja, nimam pa jajc, da jo vprašam, kaj je čula..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:27:47   
hektorina
Materuser posted image ! Po moje obstaja verjetnost, da te je slišala. Verjetno ne vse. Mogoče pa ravno del, ki ga ne bi smela. Je že tako, da je včasih bolje poklicat in rečt:"Stara, lej, danes se mi ne ljubi". Pa jajca gor al dol.

Upam, da je vseeno ena mala šola to zateuser posted image . Pa lep dan! In ne hodi ven. Si si že naredla dost škodeuser posted image

(odgovor članu Falotka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:28:39   
Luni
Hja, tole pa ni tvoja prijateljica..... kar naravnost ji povej, kaj si misliš. Takole hinavit, meni ravno ni, no. Bi ti bolj zamerila, če hinaviš in okoli govoriš, kot pa, da mi direkt poveš, kaj ti ni všeč, oz. da ti sploh ni nič za njo user posted image

_____________________________



(odgovor članu Falotka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:31:05   
hektorina
Luni...mislim, da je v tem primeru Falotka "bad girl"...user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:32:29   
Rožica I
Če si imela mobi v žepu, ni slišala nič. Če pa si ga imela ob sebi oz v rokah, pa je verjetno slišala vse user posted image .
Ma, jaz bi jo poklicala, pa ji povedala, kako si si izmišljevala izgovor, da se ne dobita, ker se pač ne počutiš danes ok za sestanke, in da pač prestavita na drugič.

Če je boljša prijateljica kot si ti njej, bo razumela user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 11.5.2011 13:33:42 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Falotka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:32:54   
Rožica I
.

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 11.5.2011 13:35:01 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:32:55   
Blueeyes
jz bi bla tud bolj vesela če bi me poklicala in rekla da se ti ne da jt, da se magar drugič zmenmo... slišala je pa najbrž glih to kar ne bi smela... 

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:33:53   
TomTaylor
Jz bi ji kar rekla: Ej, oprosti, danes sem močno v PMS-u, zoprna sem in kritična do vseh in vsakogar. Še sama sebi sem slaba družba....Ali lahko prestaviva na kakšen drug dan, da ne zamorim še tebe?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:34:31   
TomTaylor
A pa drugače si ziher, da te ne bere zdajle po RR-u?user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:35:22   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Če si imela mobi v žepu, ni slišala nič. Če pa si ga imela ob sebi oz v rokah, pa je verjetno slišala vse user posted image .
Ma, jaz bi jo poklicala, pa ji povedala, kako si si izmišljevala izgovor, da se ne dobita, ker se pač ne počutiš danes ok za sestanke, in da pač prestavita na drugič.

Če je boljša prijateljica kot si ti njej, bo razumela user posted image .

tud iz žepa se vse sliši.. je pa odvisno od tega a si pri miru ali hodiš.. če hodiš ga itak drgneš ob noge oz hlače, pa se nič ne sliši oz. vsaka 5 beseda, če si pa pri miru kje sedela se pa vse sliši (preverjeno)

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:35:50   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A pa drugače si ziher, da te ne bere zdajle po RR-u?user posted image

user posted image user posted image user posted image ja, tole bi bla šele pika na i user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:39:57   
Falotka
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A pa drugače si ziher, da te ne bere zdajle po RR-u?user posted image

user posted image user posted image user posted image ja, tole bi bla šele pika na i user posted image user posted image user posted image



Mah ja...samo to mi še manjka...user posted image Jaz sem en "baksuz"...Res nimam opravičila. Mogoče sem pa samo slab človek, ki išče odgovore za svoje "baksuzarije". Hvala vseeno. Jo pokličem, če mi bojo "jajca" dala...

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:45:59   
*soncek*
Jest bi pa tko nardila. Dobila bi se z njo in bi ji rekla, še predno bi ona kej omenla:" Ampak a veš, da prej k sem te klicala, sem te res opravljala. Sem glih eni rekla, da se danes dobive, pa da se mi ne da it, da sem zmatrana in da bi najraj skenslala srečanje."  Če boš na ta način nardila, ne bo tok grozno vse skupaj izpadlo. 

(odgovor članu Falotka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 13:53:14   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: *soncek*

Jest bi pa tko nardila. Dobila bi se z njo in bi ji rekla, še predno bi ona kej omenla:" Ampak a veš, da prej k sem te klicala, sem te res opravljala. Sem glih eni rekla, da se danes dobive, pa da se mi ne da it, da sem zmatrana in da bi najraj skenslala srečanje."  Če boš na ta način nardila, ne bo tok grozno vse skupaj izpadlo. 

se podpišem pod tole če boš že iskala izgovore

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 14:05:42   
ksenija12
lahko da ga je slišala, lahko da ga ni..jaz bi ji povedala v šali, da se ti ni dalo it in da si jo res opravljala:)..obrni čimbolj na šalo:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 14:23:36   
Anonimen
kaj nismo pred kratkim v temi Laži ugotovili, da so drobne laži sprejemljive? zakaj potem toliko sekirancije user posted image aja, dobili so te. user posted image

(odgovor članu ksenija12)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 14:25:36   
Falotka
Evo sem jo klicala...hvala za nasvet! Ni moj dan...definitivno. Zdaj mam celo tako slabo vest, da se dobim z njo! In mi ni žal, ker sem ga res "posrala". Hvala punce!user posted image

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 22:11:34   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Če je boljša prijateljica kot si ti njej, bo razumela user posted image .


dobra user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
11.5.2011 22:53:06   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A pa drugače si ziher, da te ne bere zdajle po RR-u?user posted image

user posted image user posted image user posted image ja, tole bi bla šele pika na i user posted image user posted image user posted image



Zakaj? Bi vsaj videla, da se falotka sekira zato, pa da ji ni hotela slabega. No, saj zdaj sta se že vse zmenili:). Saj normalen človek razume, da se ti kdaj pač ne da.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
12.5.2011 8:18:10   
mateyka
ma ja, jaz ne vem zakaj tega ne povedat - vsem se kdaj ne da, to je treba štekat user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "Ponesrečen" mobi klic...
12.5.2011 16:22:25   
ronja
ma ja, jaz ne vem zakaj tega ne povedat - vsem se kdaj ne da, to je treba štekat

Ja, jaz se ful strinjam s tem! Čeprav sem mela eno kolegico, ki bi bila na smrt užaljena, če bi ji kdo to prijavil - kako bi lahko se komu ne dalo bit z njo???
Prijatelji so pa vsi ok, mislim, da bi vsi razumeli, če bi rekla, da se mi pač ne da. Bolj je to problem pri babicahuser posted image - včasih to nikakor ni bil argument in si moral nujno še nekaj drugega najt, sicer je klicala toliko časa, dokler se ti je manj dalo njo poslušat kot pa tja ituser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?