|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Potovalno" darilo
18.12.2008 11:00:29   
valela
Živijo!

Rabim pomoč... Sestra s sinom gre za dva tedna čez praznike na Kitajsko, kjer je že od oktobra njen mož. Sicer smo se mi ravno z razlogom, ker jih ne bo za božič in novo leto že obdarovali za miklavža - ampak samo otroke. Sedaj bi ji rada za sabo dala neko simbolično darilce (ki bi ga odprli tam) - kao za vse tri, sam je problem v tem, ker mora biti majhno (no še bolj pomembno je, da je lahko), ker sta pač omejena s prtljago... Kakršnakoli ideja??? Imela sem sama ene dve, pa je padlo v vodo...
Eno darilce imam za moža - pivovski vrček, na katerem je slikica naše user posted image , sestra in sin sta dobila pa lonček. Zdej bi pa neki še za vse tri... Ideje ... prosim!!!!

Hvala že v naprej!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Potovalno" darilo
18.12.2008 11:25:26   
Anonimen
Čestitko pa notr 100 eur. Najmanjše in najlažje user posted image

(odgovor članu valela)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Potovalno" darilo
18.12.2008 11:28:43   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Čestitko pa notr 100 eur. Najmanjše in najlažje user posted image


Sem prav to hotela napisati. user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Potovalno" darilo
18.12.2008 13:59:27   
valela
Ja, to imam jst za zlato rezervo, sam to je tako zdolgocajtno darilo...
Sem pa razmišljala, da če bom to varianto, da bom vsaj napisala, kako ga nej porabijo... Sej bi jim kupila kak bon ali pa vstop v kak welness al pa kej takega, sam na Kitajskem glih ne poznam teh koncev user posted image !!!Sem se tudi mal zanimala za spletne trgovine, kao da bi jim neki kupila, pa da jim dostavijo, pa surprise surprice...Sam ne znam kitajsk pa takoj odpade...Ja, daleč je tale Kitajska, pa še eksotična dežela!!!

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Potovalno" darilo
18.12.2008 14:00:35   
Anonimen
Kako ne znaš kitajsk?? "Ki tu šank" napiš pa bojo vse vedl user posted image  joke, joke

(odgovor članu valela)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?