|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "brki"
20.6.2008 20:25:02   
Seven*
Mmm. Danes sem opazila, da so dlačice pod mojim nosom potemnele. Zgleda da to pride z leti. Haha.

A si katera tole nesnago depilira? S čim?

user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "brki"
20.6.2008 20:29:23   
Anonimen
Vosekuser posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "brki"
20.6.2008 20:31:49   
Anonimen
In zakaj si jih ne bi preprosto posvetila?
Obstaja neka krema za to- Andina al neki podobnega- jo dobiš v drogerijah.

Če jih boš odstranila, jih bo vedno več, pa še temnejše bodo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "brki"
20.6.2008 20:40:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

In zakaj si jih ne bi preprosto posvetila?
Obstaja neka krema za to- Andina al neki podobnega- jo dobiš v drogerijah.

Če jih boš odstranila, jih bo vedno več, pa še temnejše bodo.


Sej če so svetle jih je glih tak videt. Jaz imam čist blondaste, pa si jih voskam. Ker jih je na soncu videt, sploh ker mam puder zmer gor.

Pa če jih voskaš so tanjše in redkejše, ne gostejše. Ker jih puliš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "brki"
20.6.2008 20:44:06   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

In zakaj si jih ne bi preprosto posvetila?
Obstaja neka krema za to- Andina al neki podobnega- jo dobiš v drogerijah.

Če jih boš odstranila, jih bo vedno več, pa še temnejše bodo.


Sej če so svetle jih je glih tak videt. Jaz imam čist blondaste, pa si jih voskam. Ker jih je na soncu videt, sploh ker mam puder zmer gor.

Pa če jih voskaš so tanjše in redkejše, ne gostejše. Ker jih puliš.



S čim to voskaš? Kakšen vosek kupiš?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "brki"
20.6.2008 20:47:48   
Anonimen
Sestrca to dela k je kozmetičarkauser posted image

Drgač pa prodajajo prou vosek za "brke"user posted image . V mullerju vem da ga majo. V taki majhni zeleni škatlci so trakci.

Če se boš sama si ful napni kožo. Ker drugače ti bo zateklo. Pa otroški puder si pol gor dej, da se ti ne bodo mozoljčki nardil.
Najboljš bi blo da greš pa do kozmetičarke.  Vsaj prvič.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "brki"
20.6.2008 20:48:01   
eva1
jaz imam od veet trakove z voskom(take tanke) prav za predel okoli ust! samo en poteg na vsaki strani in jih ni večuser posted image boli pa tut ful malo...samo psihično se je treba pripravit predno potegneš trakuser posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "brki"
20.6.2008 20:49:25   
urška
kupijo se tudi veet trakovi,   ki že majo vosek gor. ker za tako malo površino ne vem če se splača lonček voska kupit in potem to gret in mazat in dol vlečt.
jaz bi na tvojem mestu šla kr do kozmetičarke. sej 2x na mesec (ali pa še manj) si pa lahko vzameš tistih 10 minut.
al si pa kupiš depilator, ki ima nastavek tudi za depilacijo obraza.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "brki"
20.6.2008 20:51:42   
mišk
Ali pa si jih s pinceto populi. Ja, brklci znajo bit kar nadloga.user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "brki"
20.6.2008 20:52:48   
maja1488
Jst si jih tudi sama z veet trakovi. Pa ko grem za druge stvari h kozmetičarki mi ona tut to nardi.
Mi pa da najprej otroški puder, potem mi jih odstrani in pol mi da mandljevo olje in mal masira.
Isto jaz delam doma. Rešena stvar v 2 minutah.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "brki"
20.6.2008 21:53:00   
nu_tella
Joj jaz imam tudi grozne... jih pa najrajš vsak vikend, ko si obrvi pulim tudi te nad ustnico populim kar s pinceto, ker čene se mi zdi da je prevelik razkorak no. Da full populi vse dlake (le zakaj mi na nogah nikoli ne populi vseh nad ustnico pa je!??!)  in pol se opazi da nad ustnico nimaš nič dlak na drugih predelih obraza pa imaš... ja zatekla sem jaz tudi bla jaz za pop... od tega voskanja...

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "brki"
20.6.2008 22:36:39   
Majuska
Andina je čisto dobra rešitev, lepo posvetli. Če te pa moti že sam občutek, pojdi na voskanje h kozmetičarki. 

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "brki"
20.6.2008 22:37:29   
Lunc_a
najboljše je lasersko odstranit.
Kolegica je šla na posvetlitev,pa se ji vidi ko so tiste neonske lučiuser posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "brki"
21.6.2008 6:15:20   
lelaval
ko si obrvi pulim tudi te nad ustnico populim kar s pinceto


Jaz isto naredim.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "brki"
21.6.2008 11:13:03   
Salja
Veet trakovi za brke so kuluser posted image

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "brki"
21.6.2008 13:33:56   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

najboljše je lasersko odstranit.
Kolegica je šla na posvetlitev,pa se ji vidi ko so tiste neonske lučiuser posted image



A si predstavljaš, da si na kaki žurki, pa so tvoji brki fluorescentno zeleni user posted image . Mi smo imeli eno poslovno zabavo, pa smo imeli vsi take zobe. Za crknit.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "brki"
21.6.2008 14:01:22   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

jaz imam od veet trakove z voskom(take tanke) prav za predel okoli ust! samo en poteg na vsaki strani in jih ni večuser posted image boli pa tut ful malo...samo psihično se je treba pripravit predno potegneš trakuser posted image


enako

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "brki"
21.6.2008 14:08:12   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

In zakaj si jih ne bi preprosto posvetila?
Obstaja neka krema za to- Andina al neki podobnega- jo dobiš v drogerijah.

Če jih boš odstranila, jih bo vedno več, pa še temnejše bodo.

tole ne bo držalo.Je jih vedno manj če pa si jih posvetljuješ pa postanejo rumene.PREVERJENO.Jaz si jih odstranjujem z depilirnimi lističi za obraz.Zelo dobra stvar .To naredim 4x na leto pa miruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "brki"
21.6.2008 21:50:36   
dulcinea
Jaz sem jih tudi včasih belila z Andino pa so ble rumene in je še bolj grdo izgledalo. Potem pa tiste, ki sem jih s pinceto, so ble čedalje bolj debele in temne. Zdaj hodim vsake tolk h kozmetičarki, drugače pa sam z veet trakovi.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "brki"
22.6.2008 7:28:02   
dido
Mene pa nekaj zanima .tiste, ki si pulite z veet trakovi. Kolikokrat moraš potem to delat na mesec in ali so potem dlakice bolj trde ter se še bolj vidijo ali ne. Namreč gledam pri sebi, da tiste dlakice, ki si jih pulim s pinceto postanejo bolj temne in trše. Je tudi pri trakovih tak ?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "brki"
22.6.2008 11:35:52   
dulcinea
S trakov pridejo dlačice tanjše in svetlejše. Samo tiste črne prov ta trde, ki sem jih s pinceto pulila, gredo bolj težko s trakom ven. Pulim si pa pribl na 3 tedne oz. ko mi moj reče, da sem za pobrit.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dido)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "brki"
22.6.2008 13:13:40   
tins
Sem bila ravno prejšnji teden pri kozmetičarki in mi je rekla, naj si jih nikar ne začnem depilirati s trakovi in da če me že tako zelo moti, naj začnem z epilacijo, torej trajna odstranitev (mi je povedala, koliko stane, pa sem pozabila, ampak se mi ni zdel tak strošek...). Pokliči kako kozmetičarko in jo vprašaj, ti bo najbolje povedala.
LP

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "brki"
22.6.2008 18:02:02   
dulcinea
Jaz sem imela epilacijo na bradi. Tudi meni se ni zdel tako velik znesek. Od začetka. Samo sem hodila skoraj celo leto in tja znesla 150.000 SIT. Aja, že na bradi boli, na zgornji ustnici pa user posted image  boliii. Meni je samo na vsaki strani po enih 10 pobrala, pa sem komaj prenesla. Pa drugače me take stvari ne bolijo preveč.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "brki"
22.6.2008 20:12:00   
nu_tella
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Pulim si pa pribl na 3 tedne oz. ko mi moj reče, da sem za pobrit.



user posted image  user posted image   user posted image  moj pa vsake tolko, ko najde kako konkretno črno dlako, reče "kje maš pinceto?" user posted image  user posted image  user posted image  pol se pa loti dela user posted image user posted image  Jao ma veselje user posted image

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?