|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "mleko uhaja!"
20.9.2007 14:23:55   
mulcek
Pozdravljene!
Moj  user posted image je star 6 tednov in se pridno doji. Vendar pa imam pri tem jaz tezave. Vedno ko je iz ene dojke, mi mocno tece mleko iz druge. Saj ne da bi mi mleka zaradi tega zmanjkovalo, je pa zelo motece, ker mi tudi blazinice za dojenje ne pomagajo in moram vedno nosit s seboj gore plenic ali pa brisace, da zaustavljam odtekanje oz. preprecujem "poplavo mleka". A se bo to kdaj koncalo? Mi ze kar mal preseda...user posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 25.9.2007 19:56:41 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "mleko uhaja!!!"
20.9.2007 15:00:38   
Anonimen
Naš mali je star 6. mesecev, pa se to še kar dogaja... res pa je, da se samo dojiva, no le zvečer nam uspe v usta dati kakšno žličko rižolinota.

(odgovor članu mulcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "mleko uhaja!!!"
20.9.2007 15:10:01   
yellowcrystalstar
men se je to tudi dogajalo, kar nekaj časa. še zdaj po več kot enem letu se še zgodi včasih. v bistvu je to super, ker kot prvo vem, da imam dovolj mleka, kot drugo pa se prepolna dojka na tak način sama prazni in je manj nevarnosti, da se zamašijo mlečni vodi in posledično nastane mastitis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "mleko uhaja!!!"
20.9.2007 16:18:29   
suzolinka
Meni se je tudi to dogajalo, sploh na začetku. Potem je nehalo.

Ne skrbi, bo kmalu manj moteče, važno je, da tečeuser posted image

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "mleko uhaja!!!"
21.9.2007 13:06:45   
tonja
Poiskusi še s kakšnimi drugimi blazinicami, drugače pa user posted image  user posted image  Bravo za mleko

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "mleko uhaja!!!"
21.9.2007 13:18:19   
Anonimen
meni se tudi to dogaja. Jaz - če uspem bit tako hitra - z prosto roko oziroma z laktjo pritisnem močno na dojko, da ustavim naval mleka. Včasih pomaga včasih ne. Hodim pa okrog z brisačami, plenicami, ekstra majcami....


Ampak se ne pritožujem - ker mleko JE!

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "mleko uhaja!!!"
22.9.2007 21:45:59   
majrim
hehe,nas je kar nekaj z istimi "problemi"...meni je največji hec ko se dojimo, pa slučajno se malo premaknem in ji gre joška iz ust, curki iz joške pa vse po njej po obrazu...tamala pa v smehuser posted image ...ne sekiraj se, fajn je da nimamo problemov z količino...meni ni lepšega kot it na sprehod brez skrbi...kjerkoli in kadarkoli jo lahko nahranimuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "mleko uhaja!!!"
24.9.2007 9:33:20   
muck
Probaj uporabit lovilce mleka. Take posodice, ki jih v modrček daš, pol pa mleko ven zliješ, ko se nabere. Jaz sem jih uporabljala in so se mi zdeli idealna rešitev. Uporabljala pa sem jih samo doma, ker so zelo opazni. Sicer, če pa nosiš široke majce oz. zdaj bo itak zima, se pa ne bo nič videlo.

(odgovor članu mulcek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "mleko uhaja!!!"
24.9.2007 11:20:34   
Anonimen
To je pač reklefs dojk, moteče, ampak s pravimi blazinicami se da pomagat. Uporabljam samo Chicco prsne blazinice, ki res ne prepušajo tekočine.
user posted image  user posted image

(odgovor članu muck)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "mleko uhaja!!!"
25.9.2007 13:07:31   
Pikca
Probaj uporabit lovilce mleka. Take posodice, ki jih v modrček daš, pol pa mleko ven zliješ, ko se nabere.
kje pa to prodajajo, še nisem videlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "mleko uhaja!"
25.9.2007 13:21:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

To je pač reklefs dojk, moteče, ampak s pravimi blazinicami se da pomagat. Uporabljam samo Chicco prsne blazinice, ki res ne prepušajo tekočine.
user posted image  user posted image


te blazinice so res super za goro mleka.  Meni pomaga tudi, če dam roko na dojko in rahlo, res rahlo pritisnem k sebi.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 25.9.2007 19:57:03 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "mleko uhaja!!!"
29.9.2007 10:32:57   
travica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikca

Probaj uporabit lovilce mleka. Take posodice, ki jih v modrček daš, pol pa mleko ven zliješ, ko se nabere.
kje pa to prodajajo, še nisem videlauser posted image



so AVENTove, školjkice se jim reče. jaz si jih dam pod modrček (moreš si jih fajn k joški pritisnit, ker drugače spodaj ven teče) samo med dojenjem, ker se priporoča uporaba do 45 minut.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "mleko uhaja!!!"
29.9.2007 21:14:05   
Naja30
Jaz sem si pa doma dala kar plenico čez drugo joško.

Vzunaj pa sem imela blazinice od mullerja in moram rečt, da mi niti niso premočile.

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "mleko uhaja!"
1.10.2007 20:46:59   
Anonimen
ja, temu se pa reče odtekalni refleks.
pri prvi hčerki, ki sem jo dojila kar leto in tri mesece, se mi je to dogajalo od začetka pa do konca. tega ne moreš kontrolirati. nekatere to imajo, druge pa pač ne - ženske smo pač različne.
pri moji drugi hčerkici, ki se dojima tudi že 6 mesecev, pa je tudi enako.
pa mene to niti ne moti, saj sem vesela, da mleko je - koliko ga pač še je.

(odgovor članu mulcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "mleko uhaja!!!"
2.10.2007 22:19:06   
muck
Danes sem videla v Muellerju, da imajo take školjkice (lovilce mleka). 

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?