|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 13:45:19   
nalepkica
se bo kaj kmalu zgodila pri nas. in čist tko me zanima................ali naj sosedom rečem, da naj se spreobujejo v copate ali naj hodijo po hiši obuti?? meni glih ni, da bi šetali obuti, zato me zanima vaše mnenje.....sploh tisti, ki ste bili v podobni situaciji.........ker jz zdle pucam, glancam.........in bom mal "živčna" k jih bom gledala obute noter...............user posted image ...........pa še nekaj.........ali kdo izmed vas ni povabil sosede na ogled hiše??ker pri nas bodo prišli itak samo iz firbca............user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 13:52:00   
Katey
Vsekakor bi jih prosila, da se preobujejo. Nima veze al je zglancan al ne, pri nas doma se vsi preobuvajo v copate.
Glede obiskov sosedov pa ne vem, če se poznate že od prej, zakaj ne, če pa ste zgolj sosedje jih pa jaz ne bi vabila.

(odgovor članu nalepkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 13:59:50   
Balonchy
Pri nas se nobeden ne sezuva. Če se pa že iz vljudnosti sezujejo - ne dobijo copat, ampak svoje šuhe nazaj! user posted image

Men gre na žiwce sezuvanje...

Na tvojem mestu ne bi delala nekih kolobocij, če bodo obuti... user posted image

(odgovor članu nalepkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 14:19:54   
pajčolanka
meni bi po moje tud šlo na živce da bi bili obuti. ne vem, ti se prej matraš pa si lepo uštimaš dom,..ne vem.
mi smo doma v copatih in tudi obiski dobijo copate.
pri moji  mami pa je tako da ponavad želi da smo kar obuti pa ne vem, včasih sem, včasih sem pa vseen raj magari v zoknih, ker se neprijetno počutim obuta noter. 
jaz bi lepo nastavila copate in jim sploh nebi niti rekla da so lahko kr obuti. bi se mi zdelo logično da se sezujejo.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 14:21:02   
sazi
Pri nas se vsi vedno sezujejo. Ko vstopijo, začnem iz omare copate jemat in jih lepo ponudim. Kdor jih vzame jih vzame, nekateri pa ostanejo bosi - tudi sama sem doma pogosto bosa (sploh poleti).
Tudi kadar kam pridem, se vedno sezujem. Pa velikokrat slišim, da naj se ne in naj se obujem nazaj - meni ne paše biti v čevljih in jih z užitkom sezujem.

To je vaša hiša in upoštevati se morajo vaše navade. Če ste doma v copatih, naj bodo tudi drugi.

Glede sosedov pa ne vem. Tudi mi se v kratkem selimo v novo naselje 6 hiš, kjer so ostali že vseljeni, mapak dvomim, da so hodili drug k drugemu (bom pa preverila pri enih, s katerimi smo že zdaj v dobrih odnosih).

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 14:32:08   
rija
ni šans da zadovoljujem vojeristične potrebe svojih sosedov.

povabim tiste, ki so mi pač blizu. in ti vedo, da se pri nas pač sezuva.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 14:47:00   
Luni
Ne, ni praksa da se vabi sesede! S sosedi imaš sosedske odnose in ne prijateljske! user posted image

_____________________________



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 14:48:37   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ni šans da zadovoljujem vojeristične potrebe svojih sosedov.

povabim tiste, ki so mi pač blizu. in ti vedo, da se pri nas pač sezuva.


Enako. Že zdaj (ni še končano) mi gredo na živce, ko hodijo nekateri firbcat in celo odpirajo vrata, da gredo not gledat ploščice itduser posted image .

Glede sezuvanja, v jesenskem in zimskem času pričakujem, da se sezuvajo, če kdo ne pokaže volje, mu pomolim copate pred nos, pol pa se odloči al bo bos ali pa v copatah. Ne gre se samo zato, da bom pucala, ampak ti kamenčki, ki se nabirajo v zimskih čevljih in pa sol (če je sneg), samo uničujeta parket.

Kupijo se pa tudi copati, ki se jih natakne na čevlje, tak da če kdo noče sezut smrdljivih čevljev, si natakne take copatke in smo pol vsi veseliuser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 14:50:52   
NAJBOLJŠA
Balonchy, a maš ti otrke, al še ne?Čist tko me zanima, ker ni glih feeling, da se potem otrok puza, ali igra po tleh, ko so obiski z čevlji prinesli vse živo not.

Tudi pri nas se obiski preobujejo.Je pa zoprno, če ti zmanjka copat...K je več gostov, hi hi.
user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 14:53:29   
NAJBOLJŠA
Hope2, sam tisti drsijo ko vrag, sploh po novem parketu....da ti nebi potem kdo letel po luftu..user posted image user posted image

_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 14:54:47   
Balonchy
Najboljša - nimam jih... Ko jih bom imela, bom pa v tej smeri razmišljala. user posted image
Ker vsak dan (vsaj) sesam, če že ne pomijem tal z mokro cunjo (imamo dolgodlakega mačkona) mislim, da tudi kasnej ne bo nekih "težav" s čistočo... Ali pač... user posted image  

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 15:00:29   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: NAJBOLJŠA

Hope2, sam tisti drsijo ko vrag, sploh po novem parketu....da ti nebi potem kdo letel po luftu..user posted image user posted image


Bolje oni po luftu, kot jaz po štirih z velikim trebuhomuser posted image . Bodo vsaj naslednjič manj firbcaliuser posted image oz bodo zdajk vsaj imeli več opravka sami s sabo, kot pa z firbcanjem in iskanjem "nepravilnosti in napak".

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 15:04:15   
trdozimc
Tudi mi nimamo navade vabiti sosedov.

Kdor pride, sezuje čevlje takoj za vhodom. Če komu slučajno ne vklopi, zakaj so vsi čevlji pri nas pod stopnicami in zakaj je tam koš s copati, mu pač razložim. user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 15:16:56   
janjja
Jaz sem tudi tik pred tem in sem v isti dilemi.
Samo jaz ne bom vabila sosedov, saj sami itak hodijo skos firbec past,user posted image
pač pa bom povabila vse, ki so karkoli pri gradnji pomagali.

Glede sezuvanja pa tudi ne vem- copate bomo nastavili (to velja tudi za vse nadaljne obiske), kdor se hoče sezuti se naj ostali pač...
Sploh pa ni sezuvanje po bontonu....sploh moški se neradi sezuvajo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 15:29:06   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Sploh pa ni sezuvanje po bontonu....sploh moški se neradi sezuvajo.


Ja, mene to kaj malo briga. Na parketu je prav fajn, če se gor hodi s čevlji od zemlje ali šodra, potem pa še mala drajsa po vseh štirih in vse liže. user posted image

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 15:37:44   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: trdozimc

IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Sploh pa ni sezuvanje po bontonu....sploh moški se neradi sezuvajo.


Ja, mene to kaj malo briga. Na parketu je prav fajn, če se gor hodi s čevlji od zemlje ali šodra, potem pa še mala drajsa po vseh štirih in vse liže. user posted image
user posted image user posted image user posted image


Sem želela nekaj podobnega napisat, pa se ne bi uspela tako slikovito izraziti.

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 15:41:18   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: trdozimc

IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Sploh pa ni sezuvanje po bontonu....sploh moški se neradi sezuvajo.


Ja, mene to kaj malo briga. Na parketu je prav fajn, če se gor hodi s čevlji od zemlje ali šodra, potem pa še mala drajsa po vseh štirih in vse liže. user posted image
user posted image user posted image user posted image


Sem želela nekaj podobnega napisat, pa se ne bi uspela tako slikovito izraziti.



user posted image user posted image user posted image  Ja, saj veš kaj pravijo o štajerkah ....

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 16:05:00   
HuAnita
1. copati.  Mi se zdaj v stanovanju ne sezuvamo, ker ni res nobenega haska, itak je tkao vse raznošeno, v hiški pa bodo copati na vidnem mestu...user posted image

2. večina mojih sosedov si že sproti pase firbce, druge bom pa z veseljem povabila, naj pofirbcajo. Ne bi si jim upala storiti tega - veste da potem nekateri ne bi mogli mirno spatiuser posted image   No, na vselitveni žur pridejo tisti, ki so pomagali pri hiški, najbližji sosedje sorodnikiuser posted image , no, naganjala pa že med 'sestavljanjem' hiške nobenega nisem (čeprav me je sploh za enega res imelo, ker mi je kadil notriuser posted image user posted image , pismo, v tuji hiši, kar čik na goflo... pa sem zamutila, češ da so delavci - iz Nemčije (ker jih itak ne štekauser posted image ) . rekli, da ne sme kaditi notrim, da ne bi kaj zagorelo...
No, tako da tudi potem obiskov sosedov ne bom zavračala....user posted image

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 16:39:58   
Anonimen
Copati so pri nas obvezni.
Nastavi jih že pri vratih, tako, da se bodo avtomatsko preobuli.

Sosedi- samo zarad firbcanja jih ne bi vabila.
Na otvoritev bi povabila prijatelje, sorodnike,...

In še ena ideja- odloči se, v katerih prostorih se gosti lahko zadržujejo v času "prvega" obiska(wc, dnevna soba), ob otvoritvi hiše. Pri ostalih pa le odpri vrata in preko vrat obesi trak/pentljo, da ne bo koga slučajno zamikalo, da bi vstopil. Pogleda si lahko, kako kaj zgleda, extra firbcanje pa res ni potrebno, ali?

(odgovor članu nalepkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 17:28:05   
Sulfinija
Če majo kaj v glavi se bodo itak sami sezuli.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 18:07:20   
migrena
Pri nas se vsi vedno sezujejo. Ko vstopijo, začnem iz omare copate jemat in jih lepo ponudim. Kdor jih vzame jih vzame, nekateri pa ostanejo bosi - tudi sama sem doma pogosto bosa
...enako jaz jih vzamem iz košare in jih dam narazen in vržem na tla pred komur koli...sosedov ne bi vabla na otvoritov, povabla bi tiste k si jih želim imeti ob sebi ta veseli dan.....sosedje že tko al tko kasnej hitr pridejo....aja..lahko narediš kar imaš v garaži....so pa lahko obuti....

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 19:43:35   
ninachow
strinjam se z balonči. imamo otroka in psa, pravijo, da imamo sterilno stanovanje, pa vendar...obiskom ne dovolim, da se sezuvajo! obiske, ki jih povabim spoštujem.

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
8.10.2008 20:03:29   
migrena
...obiskom ne dovolim, da se sezuvajo! obiske, ki jih povabim spoštujem
...tukaj ne gre za spoštovanje....oziroma gre ...če jaz nekoga spoštujem in njegovo delo...potem se sezujem ker vem da skrbi za hišo...in jo znam tudi jaz ceniti, ker vem koliko denarja, truda, živcev in vseh let vložiš vanjo.....je pa tako...odvisno kje imaš kuhinjo, ali prostor kamor povabiš svoje goste...mi imamo naprimer celo stanovanje zgoraj dol pa kleti, kopalnico, pralnico......pa imamo do gor stopnice in hodnik da prideš do kuhinje ali dnevne sobe pa povsod po tleh parket....in si ne predstavljam da mi pride nekdo gor v 10 cm petkah pa je lahko princesa, kraljica ali pa škof ......tako...jaz cenim delo drugih...in naj še drugi cenijo moje delo pri nas se sezuvajo..........

(odgovor članu ninachow)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
9.10.2008 7:59:34   
Zamima
jaz ne bi delala nobene otvoritve, sploh, če se s sosedi ne poznam, če se poznam, bi pa povabila res le tiste, s katerimi se tudi drugače družimo,... ni šanse, da bi celi soseski razkazovala mojo hišo.
Glede sezuvanja pa ,... nisem zastonj nakupila polno copat user posted image , itak me nervira, ko se pri meni s terase pride v kuhinjo in se ne sezuva, češ, saj se bojo tla pobrisala,... pa ok, tisto še toleriram, da bi mi pa hodili po bajti z blatnimi šuhi - no way! user posted image
Pa ko bo sneg? še bolj no way!


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "otvoritev nove hiše"..........
9.10.2008 8:02:38   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

Če majo kaj v glavi se bodo itak sami sezuli.

LP Mojcauser posted image


user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?