|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "ovčja koža"
11.1.2006 8:26:25   
Alina_alin
Kje v MB lahko kupim "ovčjo kožo" ali kako se reče tistemu, kar vidim da imajo otročki v vozičku. In cena? In kako se vam zdi uporabno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "ovčja koža"
11.1.2006 9:28:52   
malika
Jaz sem jo kupila v Mercatorju spodaj, mislim, da je Tapis art.  je navadna ovčja koža, ampak je ful vredu-da dušo!user posted image

Če hočeš imet luknjice v njej za paske, daj kožo na voziček in s kulijem začrtaj kje so paski, potem pa samo zareži s olfa nožkom in to je to.
Te pride dosti ceneje kot original ovčka za voziček.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "ovčja koža"
11.1.2006 10:34:05   
Anonimen
Ja, točno tako, kot pravi Malika. Samo da lahko tudi z navadnimi škarjami izrežeš luknje za pasove, ne rabiš olfa nožka.user posted image

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "ovčja koža"
11.1.2006 17:16:07   
pravljica
jaz sem jih zadnjič videla pred modno hišo. oz. bližje drsališču pred pikapolonico, na stojnici...nisem pa šla gledat za ceno user posted image  bilo jih je zelo veliko, več kupov različnih velikosti
sama se bom itak do pomladi odločala, če jo naj kupim ali ne user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "ovčja koža"
11.1.2006 18:42:41   
Anonimen
zdravo!ovčke so imeli na štantu pred pikapolonico(sladoled pri modni hiši),cena je pa od 5000 pa dp 7000.Drugače jih pa imajo tudi v rutarju a so po 12000 tak da se na štantu bolj splača pogledat.lep pozdrav

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "ovčja koža"
11.1.2006 19:48:39   
hugolina
Sicer nisem iz MB, ampak mi smo jo kupili pri najbližjem krznarju. Ker ni ravno prave oblike (točno za v voziček) je bila še nekaj jurjev ceneje, kot pa tiste prav za voziček. Ampak tiste odvečne delčke sem odrezala stran in je čist originalna user posted image   Bila je se mi zdi okrog 5000 sit. Je pa super zadeva, vsaj za moje pojme, tako da ti priporočam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "ovčja koža"
11.1.2006 20:28:15   
Alina_alin
Hvala vam za natančna navodila. Hm, se moram čimprej odločit ali nabavimo ali ne...LP

(odgovor članu hugolina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "ovčja koža"
11.1.2006 22:13:13   
Skaana
Super, priporočam, mi imamo tudi kar navadno krzno, mi pa je še bolj kulsko, ker je neravnih robov. Mi deluje dosti bolj cart... Ne bi je zamenjala za nič.

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "ovčja koža"
12.1.2006 21:48:01   
pravljica
jaz se tudi še odločam...a ima katera kakšno fotko user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "ovčja koža"
13.1.2006 17:59:55   
Skaana
Evo, sem odprla album le zate user posted image . Meni zgleda res cortkano. In zeeeeloooo praktično (čeprav na teh fotkah micena ni privezana). Za paske pa le prerežeš kožo in to je to.

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "ovčja koža"
13.1.2006 20:19:19   
bobek05
Mi smo tudi kupili v Tapis Art v Mercarojevem centru na Tržaški... Je precej velika in ful mehka (strižene ovce - ni dolgih dlak), taka snežno bela in zelo kvalitetna... Smo pa zanjo odšteli nekje 15.500 user posted image (pa kaj hočeš, pri Aneju ne šparamo, sicer pa sva se zanjo odločila predvsem zato, ker je res odlične kvalitete)

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "ovčja koža"
13.1.2006 20:30:17   
Anonimen
Nujno mora biti ovčka pod otročkom v vozičku. Mene kar zazebe, če samo  pomislim, da ne bi dila. Jaz sem jo dala še v sanke in v avtosedež.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "ovčja koža"
14.1.2006 11:04:33   
Minka Pobalinka



Mi smo jo kupili v Ikei, cena je bila nekje 35 EUR. Je pa dolgodlaka, snežno bela, precej velika in tooooopla. Tudi meni se zdi, da bi otroček moral imeti ovčko pri teh temperaturah. Saj nas ne zebe, ker se premikamo, dete pa sedi oz. leži pri miru in ga je treba zato toliko bolj zaščititi.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "ovčja koža"
14.1.2006 11:18:34   
Seven*
Al pa ce kupis dekico iz 100% ovcje volne, pa ne bo rabla nobena ovcka zato umret. user posted image user posted image Meni bi ze ideja, da moj otrok na crkjeni zivali sedi bila, hmm, cudna.. Hmnja, taksna pac sem. user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "ovčja koža"
14.1.2006 11:34:44   
Skaana
Seven,

govorim kot 100% zaščitnica živali in dolgoletna vegetarijanka. A imam še vedno usnjene čevlje in naša user posted image  tudi. Na user posted image  morajo tudi za čevlje umirati živali. A kar je nujno, je nujno. Ovčke pa na zakoljejo le zaradi krzna, temveč tudi zaradi mesa. Na žalost je takšen svet. Saj vem, če bi vsi razmišljali kot ti, jim ne bi bilo treba umirati. A nas je še premalo... Pa moramo tudi preživeti. Iskala sem dekico iz volne, pa so bile vse nad 40 000, tako tople kot je to krzno. In to si pač ne morem privoščit.
Toliko v razmislek... da ti dam prav, pa sem vseeno za bebico kupila krzno.

Pa lep danuser posted image .

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "ovčja koža"
14.1.2006 12:12:58   
Seven*
Ja Skaana, saj vem.. Te cist stekam, ampak grozno mi je pa vseeno.. user posted image user posted image

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "ovčja koža"
14.1.2006 12:16:25   
san
na ljubljanski tržnici pa so jo imeli pred dvemi tedni za 1000 sit.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "ovčja koža"
14.1.2006 12:59:53   
Anonimen
Danes so jih imeli na stojnicah v Kranju.
Sem pa tudi že premišljevala, zakaj ne prodajajo kakih grelnih blazin na baterije za v vozičke ali avtosedeže. Da bi se dale baterije nafilat. Sem prepričana, da bi starši to kupovali. Evo, tržna niša.

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "ovčja koža"
15.1.2006 19:46:18   
Pia73
Moja dva sinova; eden pet let; rojen oktobra in drug skoraj 6 mesecev rojen julija nista imela ovčke v vozičku. In ne boste verjeli: STA PREŽIVELA:

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
15.1.2006 20:32:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pia73)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "ovčja koža"
15.1.2006 20:59:18   
Anonimen
Predstavljajte si sebe, kako sedite na neki klopici, z kakšno mrzlo blazino pod ritjo sredi zime kakšne pol ure. Jaz bi še vedno raje sedela na ovčji koži, ne vem, no.
Sploh se mi pa to ne zdi smešno. Če se mi zdi, da je otroku topleje, če mu dam po rito in pod hrbet ovčjo kožo, mu jo normalno, da jo dam.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "ovčja koža"
15.1.2006 21:15:36   
Seven*
Jaz pa mislim, da en sinteticni flis za 2 jurja opravi isto delo na vozicku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "ovčja koža"
15.1.2006 21:29:17   
taška30
Ugotavljam , da sem ena grozna in neskrbna mama.user posted image Ovčke nimamo, dekce pod rito tudi ne, najhujše je pa to, da naš voziček ne stoji v stanovanju na toplem, ampak v prostoru 'otroški vozički' , v zunanji kleti bloka (temperatura ista kot zunaj).
Malo posadim v vozek, jo čez nogice pokrijem s pregrinjalom od vozička in gremo.
Je pa res, da je bolj vroče sorte, rokavic ne prenese sploh, rokice pod pregrinjalom tudi ne zdržijo več kot 10 sekund, tako da eno uro pri -2°C kaže gole rokice in se drži za ograjico na vozičku spredaj. Se bojim, da ji bodo prstki zmrznili, ampak njej je čisto kul.user posted image

Tolažim se s tem, da če ji ne bi kaj pasalo (zeblo), bi se že pritožila. Zdrava je pa tud!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "ovčja koža"
15.1.2006 21:39:37   
pravljica
hvala skaana...mi je všeč  user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "ovčja koža"
15.1.2006 21:51:13   
Pia73
Predstavljajte si sebe, kako sedite na neki klopici, z kakšno mrzlo blazino pod ritjo sredi zime kakšne pol ure. Jaz bi še vedno raje sedela na ovčji koži, ne vem, no.


Jaz niti pomislila nisem nikoli na ovčjo kožo. Morda bi jo kupila, če bi,.. user posted image

Ampak, roko na srce, jaz imam takšno res toplo dekico spodaj pa user posted image  ima tako topel pajac, da grem jaz v njem brez problema eno uro na klopco sedet. Hočem povedat, da se da tudi drugače ustvariti ugodne pogoje za naše user posted image  v vozičku.

Pol pa še to; otroci so različni,.... Mi pa tudi. Hvala bogu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




POSVOJITEV
agnes

Ali bi posvojili otroka?

Ne. (16%)

Ne vem, se ne morem odločiti. (12%)

Da, ampak se moj partner/partnerica ne strinja. (4%)

Da, če bi bilo dolgoletno zdravljenje neplodnosti neuspešno. (60%)

Da, v prihodnosti nameravam posvojiti otorka. (7%)

Da, to sem že storil/storila. (1%)


Število vseh glasov: 399

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!