|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:12:28   
mini86
ok..tkole je..tamaumu bi rada nardila eno tako škatlo k bi meu notr vse stavri za "ustvrjat"..

zdj pa zbiram predloge da nebi česa pozabila:)


pa kakšna škatla bi najbol da je..

not bi meu..
-tempere
-čopiče
-voščenke
.
.
.
.


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:23:16   
kristinaj
plastična

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:25:56   
vesna_b
nekaj takega dobi moja tud, sam bodo notr barvice, voščenke, flomastri, škarje (mini) in lepilo

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:26:54   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

nekaj takega dobi moja tud, sam bodo notr barvice, voščenke, flomastri, škarje (mini) in lepilo


no sj to bo tud notuser posted image sam škarje pa lepilo dobi malo kasneje ker je pri 18 mesecih še malo premejhenuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:27:53   
mini86
a se spomnete oz a ste mel tud vi v šoli tako gobico na enmu držalu pa si pol pomoču v barvo pa risu s tem..
a kdo v kje bi se to dal kupt oz če to sploh še obstaja


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:28:20   
vesna_b
aja, naša ima 2,5 let, pa že uživa ob ustvarjanju - tako da ji to prinese miklavžuser posted image
tempere pa že ima
škatla pa ja - plastična, so trpežne user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:28:56   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a se spomnete oz a ste mel tud vi v šoli tako gobico na enmu držalu pa si pol pomoču v barvo pa risu s tem..
a kdo v kje bi se to dal kupt oz če to sploh še obstaja



v kakih hobby art trgovinah mogoče?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:29:16   
mini86
jaaa mi smo še brez vsegauser posted image zdj bomo začel počas naberatuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:29:58   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a se spomnete oz a ste mel tud vi v šoli tako gobico na enmu držalu pa si pol pomoču v barvo pa risu s tem..
a kdo v kje bi se to dal kupt oz če to sploh še obstaja



v kakih hobby art trgovinah mogoče?


ja sj se morm jt spravt pogledat..v supernovi je ena nova štacuna s tem programom ane


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:34:12   
vesna_b
ja prometej
al pa na netu poglej:
http://www.svetidej.si/index.aspx?source=katalog&kategorija=1

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:38:08   
čmrgelj
mogoče ste že pozabile iz krompiraj se delaju zlo lepi štemlčki, no sam krompiraj ne dajat v škatlo user posted image ,
škatla definitivno plastična, lahko jo polepiš z risanimi junaki ali avtki odvisno kaj ima rad / rada,
no v prednovoletnem času ponavadi Hofer ali Lidl prodajata set za ustvarjanje kjer so notri različni papirji,
v Horiartu se dobijo kao luknjači v obliki raznih živali,
če se še kaj spomnem pa javim


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:42:20   
vesna_b
štampiljk mamo že dost user posted image
hvala pa za ostale ideje
se tudi jaz priporočamuser posted image

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 14:43:28   
mini86
Horiartu


to ni v sloveniji ane


za te štampilke pa čakam ronjo da opiše postopek na svojmu hudmu blogu..tko da...ronja...čaaaakamuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 16:08:11   
ribica.
a se spomnete oz a ste mel tud vi v šoli tako gobico na enmu držalu pa si pol pomoču v barvo pa risu s tem..
a kdo v kje bi se to dal kupt oz če to sploh še obstaja


ja, točno to kar bi ti rad imela, se pravi gobo z ročajem, če sem prav razumela, imajo v Artu. Jaz sem prejšnj teden iskala navadne gobice, pa so mi to ponujali.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 19:14:29   
mini86
kje je že ta art

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 19:58:17   
Čebel@
jaz bi mogoče še kakšne nalepke dodala

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 21:09:17   
Dadi
Jaz bi dodala še plastelin in modelčke.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "ustvarjalna škatla"
25.11.2010 21:58:18   
Anonimen
Lidl ima že narejene, če iščeš nekaj podobnega:

user posted image

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "ustvarjalna škatla"
27.11.2010 17:13:05   
ribica.
v mb, je Art v europarku, za kje drugje pa ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "ustvarjalna škatla"
27.11.2010 20:53:22   
ronja
Samo da je dovolj trdna, super je, če bi se jo dalo umivat. Mi imamo kartonasto, ker je ena od punc dobila darilo v taki lepi darilni močni škatli in zdaj mata not ustvarjalne zadeve:
- temperke + čopiče
navadne barvice in svinčnike
- flumastre

- ravnilo z liki - tamalo ovalno in taveliko
- škarje (Ronja navadne za otroke, Lejla ima zaenkrat še cikcak škarje)
- voščenke
- prstne barve
- plastelin

- modelirke
- zdaj sem jima v Bauhausu kupila še male rolčke za barvat (kao za steno), stanejo 1€ in so veliki hit:)
- lepilo v stiku

Če bi bila škatla dovolj velika, bi dala notri še:
- krpico za roke brisat
- majce/predpasničke za čez oblečt
- Das masa


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "ustvarjalna škatla"
27.11.2010 21:25:25   
Najaa
Mi imamo tudi v eni malo trši kartonasti škatli vse stvari za ustvarjat.

A ve jim pustite, da sami vzamejo stvari ven, kadar hočejo? Ker v naši škatli je res vse vse, tak da delata pod mojim budnim očesom.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "ustvarjalna škatla"
27.11.2010 21:30:20   
ronja
Ne dovoliva, odkar sta to parkrat "zlorabili" (beri: počečkano celo stanovanje (n-x), postrženi Ronjini lasje (2x), potem se je enkrat še na moje revije spravila... skratka: ne, zdaj ne smeta sami vzet, čeprav bi v bistvu fizično lahko. Ampak sta se navadili, da vprašata, pa jima dam (navadno pa je treba prej ostale stvari pospravit, da imamo kje ustvarjat).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "ustvarjalna škatla"
27.11.2010 21:37:06   
Najaa
No to je pol tako kot pri nas.

ronja, sem brala malo tvoj blog, ma ful super res! user posted image Dobre ideje imaš, sploh glede daril.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "ustvarjalna škatla"
27.11.2010 23:16:30   
ronja
Hvala. Ideje za darila še pridejo, saj je še cel december pred nami... Ravno sem sicer izvedela, da odpade vsakoletno veliko-širše-sorodniško novoletno druženje lubijevih sorodnikov (jaz pa v jok pa na drevouser posted image ) in skupaj z njim tudi obvezno obadarovanje ljudi, ki jih vidiš 1x na leto torej do zdaj 3x, tako da mi zajetnega kupa daril NE BO treba naredit (jaz pa v jok pa na drevo še 2.user posted image ).
Ampak bom vseeno objavila spisek, ker bo mogoče komu drugemu prav prišeluser posted image . Navsezadnje moramo vsi obdarovat tudi koga, ki ga niti približno ne poznamo, nimamo praktično nič skupnega, niti ne delimo življenjskega stila,... in takrat je hudičevo težko najt neko pametno darilo... Ali pa vsaj ne čisto neumno. Ker za slednja je res škoda časa in denarja.

*Ker vem, da bo kdo vprašal: zakaj za ta darila skrbim jaz, če so njegovi:
- Ker se mi ne da poslušat njegovega fotra, ki bo nergal meni, ne njemu (ne me vprašat, zakaj meni, če so njegovi - ker nimam pojma!), če bova prišla "praznih rok" in prinesla "samo dve torti" (te sem nehala pečt, odkar to ni bilo dovolj in je bilo treba prinest še vsakemu darilo - ker za vse pa nimam ne časa ne volje).
- Ker se lubiju ne bo dalo razmišljat o tem do tik pred zdajci (tak pač je - odlaša s stvarmi, ki mu smrdijo - ni edini v naši družini;) in bomo potem vsi živčni iskali nekaj po štacunah zadnji hip in imeli pokvarjenih še tistih nekaj trenutkov, ko bi v norem decembru lahko bili sami doma in delali nič in zapravljali za nekaj, kar ne bo nobenemu nič koristilo, namesto, da bi recimo tamalima za ta denar kupili novo leseno kuhinjico, ker sta staro zgonili do konca (teh sorodnikov je veliko in hitro zapraviš veliko, če množiš x20)...
- Ker nerada dajem (in dobivam) "kar nekaj", čemur se že od daleč vidi "zate nisem mel pa čisto nobene ideje, niti se mi ni dalo razmišljat o tem, zato tu maš, da bo mir".
- Predvsem pa zato, ker ga imam rada in vem, da mu veliko pomeni, če za to poskrbim, ker sam ravnotako nima nobene ideje, kaj dat tem sorodnikom, ki jih ravnotako vidi 1x na leto, nima istega stila, itd... - samo da on ne ve niti, kje bi te ideje našel;)


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "ustvarjalna škatla"
28.11.2010 9:18:50   
mini86
ronja gdaj boš objavla kako se naredi štampilke iz krompirja user posted image user posted image js tooo čakam..

drgač pa če mi loh namigneš kje si dobila te valčke za 1€-na katerem oddelku


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?