|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ...lepi otroci...
21.10.2005 10:27:52   
sebtan
vsi otroci so lepi, svojim staršem najlepši od vseh, normalna stvar.
meni je moja tija najlepša in vam so vaši malčki najlepši, saj so tudi meni lepi, a ona je lepša, pa ravno tako velja za vas, kajne?
a morda poznate kakšen link, kjer bi se to lepoto lahko pokazalo, pa da bi kake slikice v kakšni reviji objavili?saj ne za dnar, za spomin se gre, pa ki je tako lepaaaa:)))
user posted image user posted image user posted image  trikrat hura za tijo in njeno zmešano mamo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 10:29:36   
tina104
v reviji Moj malček

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 10:33:28   
CatJa
Otrok in družina.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 10:36:31   
ZARA
Delo in dom.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 10:42:56   
sebtan
zara, v delu in dom je že bla pa nismo bli zadovoljni kr so jo skrili v omaro, pol pa obesli na obešalnik, mislim na prave slike......

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 10:44:39   
tor
http://www.mama.si/?menu=Z200

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 10:50:31   
Anonimen
Mislim, eni pa res niso čisto normalni user posted image  Dejte se malo skulirat, no, mater, normalno da so vsi otroci lepi tako ali drugače, ampak vse do ene mere.  Najboljš, da daš JUMBO plakat naredit user posted image

(odgovor članu tor)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 10:59:26   
ZARA
Ja Jumbo plakat je super ideja, sam če maš prostorsko stisko...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 10:59:48   
tor
Ja albina kaj naj ti rečm ; strinjam se s tabo.. jaz imam slikice moje mikene samo za naše doamče in jih ne želim delit s celo Slovenijo; eni pa bi to radi počeli. O tem se pa lahko čist sami odločijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:02:31   
Anonimen
Pa ne doma, Zara, po celi Sloveniji izobesit. user posted image  Poznam firmno, ki se s tem ukvarja. Sebtan, rabiš kontakt?

(odgovor članu tor)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:03:52   
tor
Pa še neki albina če starši nebi dovolili objav slik svojih sončkov v revijah; bi to bilo nekak tako kot če v reviji o avtih nebi našli nobene slike na kateri je prikazan avto. 

(odgovor članu tor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:05:07   
sebtan
en aplavz za drugačnost  user posted image user posted image ,  in tako se pač svet obrača, nekdo na jumbo plakate, nekdo pa u predal domače kuhinje, pa kaj kdo je zdaj tu slabši??ali boljši, ali morda normalen, kot pravi albina.
ne bomo sodili, moje je bilo samo eno vprašanje če kira pozna kak naslov kam se obrnit, svojemu ponosu pa se ne bom sramovala in prav je tako.user posted image

(odgovor članu tor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:06:25   
Anonimen
Ja itak, tor, hvala bogu da jih obljavljajo, samo to je tako zelo bolno za moje pojme, da bolj ne more biti.  Aja, ali pa se lahko sklene pogodba za kakšno embalažo od paštete ali jogurta. Morda bi šli bolj v promet, če bi se z njih smehljali luškani malčki.

(odgovor članu tor)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:09:15   
b.nika
Se popolnoma strinjam s teboj Al bina.Itak, da so vsi lepi, ampak kar je pa preveč...Ja jumbo plakat je dobra ideja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz imam toliko slik, pa še kamero sva kupila, da ja ne bova kaj zamudila.user posted image Tako,da spominov bo veliko, tudi če ne bodo objavljeni širni Sloveniji.user posted image

Sicer pa, vsak imam svojo glavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:09:36   
Anonimen
Aja, tor, če pa lahko primerjaš avto in lastnega otroka, potem pa tudi bolj žalostno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:10:18   
sebtan
ja albina, sej glede na to kolko objav imaš pa že m oraš biti taka da furaš, ne,..
saj ti ni za zamirit, ko pa bom rodila kravico ti javim, za slikico na jogurtku, zaenkrat imam človekico:)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:12:06   
Anonimen
Aaaaaaaa, nisem vedela, da kravice jogurte kupujejo user posted image

(odgovor članu sebtan)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:22:43   
riatia
Če sem prav razumela, bi rada svojo punčko pokazala vsem ( v kakšni reviji, da bi videli kako lepa je). Imam prav? Zakaj imaš pa potem slikice svoje Tije v svojem albumu zaklenjene? Zakaj nam je pa ne pokažeš na RR?
Pa brez zamere ,enostavno ne razumem.

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:33:34   
sebtan
ja, maš prav riatia,  moram to pošlihtat, pa te slike so že kakih 9 meseu tu ko je bla še  u porpdnišnici, pa jih je moj mož dajal gor pa najbrž je kaj zamuštral, kr jaz nisem tako vešča s temi stvarmi, pa tudi časa nimam ne vem kolko, pa večalmanj slikam z navadnim fotičem, ne digitalcem, saj bom uredila čimprej, da boste tudi ve vidle mojo lepo tijo.sm pa že dobila link revije mama, akmr bom najbrž poslala kako slikco, pa če jo bojo objavli bom ful vesela, kr izhajam iz mojga stališča, če bi jaz bla na kaki fotki iz revije izpred 28 let bi mi bilo zelo ljubo, pač samo zaradi tega bi želela ves ta ˝kriminal˝ki se je tu razpletu izpeljat

(odgovor članu riatia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:38:54   
viv_
Na Gorenjskem v Preddvoru rentajo en Jumbo za lepe želje ob poroki (bo Meta.) kej več vedla... verjetno se da pa tut kej zment, pa je Gorenjska pokrita user posted image

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:54:02   
Ajsha
Hja, samo na Gorenjskem bo konkurenca prehuda, tako da je boljš, da se orientiraš na Primorsko user posted image user posted image user posted image

Sicer pa...meni se tudi ne zdi posebej pametno svoje otroke takole razkazovati naokoli. No, ampak o tem so že tekle žolčne debate, tako da ni smisla vsega ponavljat. Je pa res, da boš morda težko prišla na vrsto pri kakšni reviji, ker je tebi podobnih mam, ki so prepričane, da je treba njihovega otroka povsod razkazovat, veliko. Pa tudi na http://portal.baby-center.si/PortalSLO/DesktopDefault.aspx?tabindex=0&tabid=268 se grejo take zadeve. Tam vsak mesec izberejo "najlepšega", tako da bo mogoče izbran tudi tvoj otročiček in boš potem lahko še bolj "ponosna"

LP!

_____________________________

Love is in the air...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:55:26   
Anonimen
...al pa razočarana.

(odgovor članu Ajsha)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 11:58:13   
b.nika
ai bina ta je pa dobra.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 12:02:10   
Anonimen
K ne user posted image

(odgovor članu b.nika)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ...lepi otroci...
21.10.2005 12:20:21   
Anonimen
Ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?