|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   'svečana' pričeska za paža
30.4.2013 10:29:37   
Felicita
imam klasičnega kratkega paža s frfrujem - neki takega:

user posted image

ker sem bila 10 let dolgolaska, sem navajena, da si za kakšne posebne priložnosti naredim 'frizuro'. s tem pažem sem tok omejena kot še nikoli in se nagibam k fen frizuri (pač da si polikam in pofenam,...), se pa še vedno poigravam z mislijo na kak dodatek - špango, rožico, ... sam pri najboljši volji nimam pojma, kako bi to vkorporirala. Kakšne ideje?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 'svečana' pričeska za paža
30.4.2013 11:02:18   
LuLu
če imaš takšno frizuro, potem si za moje pojme vedno lahko brez kakšnih dodatkov zelo svečana. Četudi je samo lepo ravno počesano .
Lahko si pa daš kak obroč, s kakšno rožo npr, ali le en ali dva zelo dolga uhana, do ramen.
Meni bi bilo všeč (odvisno za kako priložnost gre), da se da le ena španga z nekim okraskom, npr. rožo na strani.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 'svečana' pričeska za paža
30.4.2013 11:31:27   
mateyka
jaz bi si pa dala duška, če bi že šla na svečano varianto user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 'svečana' pričeska za paža
30.4.2013 11:32:42   
LuLu
mateyka, tebe sem čakala user posted image
Ti to s slikicami lepše prikažeš

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 'svečana' pričeska za paža
30.4.2013 11:43:22   
Felicita
a, to sem pozabila omenit... mam blazno goste in zelo neubogljive lase, zato kodranje sploh ne pride v poštev (mi vse dol pade v roku par ur - so frizerke že zgubljale stave user posted image ) paž je pa postrižen na 'bučko', kar pomeni da so zadaj lasje zelo kratki, spredaj so pa daljši oz. so tiste 'špice'. tko da pomoje pride v poštev samo zadnja al pa predzadnja varianta - da se večina frizure pusti (obdrži obliko), igram se pa s frfrujem - verjetno bi ga zredčila na stran in potem pripela nad ušesom s kakšno špango.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 'svečana' pričeska za paža
30.4.2013 11:52:14   
LuLu
Če ti paše obroč, je meni super na tako frizuro. Jaz se nimam za tako punčkasto, da bi si sploh kdaj dala obroč user posted image  mi je pa všeč na drugih.
Je pa zelo malo dela in popestri celo pričesko.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 'svečana' pričeska za paža
30.4.2013 12:37:41   
mateyka
kaj pa če si daš rahla pramena (una ki se pol sperejo) in tkole posušiš, na rahlo prečo (špango maš na desni)?
user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 'svečana' pričeska za paža
30.4.2013 12:41:48   
mateyka
na ta način, sam ne tako uber velko roza mašno; to odmisli user posted image
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 'svečana' pričeska za paža
30.4.2013 12:48:17   
mateyka
tele špangice so mi všečne (za svečano)
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 'svečana' pričeska za paža
30.4.2013 12:53:28   
Felicita
mateyka, glede na to da sem blond (prva slika je bla samo tip frizure), mislim da so prameni dokaj bv.

user posted image

u bistvu je firzura še najbolj podobna tej na tej sliki (barva, frfru in dolžina). tko da preča na stran pomoje ne pride v poštev, ker bi bla zadeva čudno asimetrična? ali pač ne? ker je kr precej strogo postriženo, nimam nobenih resic ipd, pa tudi preče nimam (grejo lasje direkt iz vrtinca ven), tko da je karkoli 'messy' naredit kr... čudno, no.

@LuLu z obroči nimam problemov, samo na frfru jih pa nikoli nisem nosila user posted image mogoče se bom probala mal poigrat, bom vidla...

čeprav se trenutno dejansko še najbolj nagibam kar k navadni fen frizuri, pa da me pri frizerju lepo posušijo in polikajo, da ne bom vsa električna... pa bo že to neki.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 13:02:43   
LuLu
Uuu, na blond bi pa pasal kak črn obroč ali trak.

Nasploh, če boš imela kako črno kombinacijo oblačila.

< Sporočilo je popravil LuLu -- 30.4.2013 13:03:49 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 13:40:37   
Felicita
ne, LuLu, na žalost ni nič črnega... sicer sem itak ljubiteljica črnih lasnih dodatkov user posted image bo pa bela oblekica z živobarvnimi rožami - v tem stilu, samo več barv ima:

user posted image

in beli čevlji. mogoče me lahko reši kakšna živa barva, če že - nakit (uhani) bo v kraljevsko modri, pa je tudi lepo kontrastna z lasmi, samo težka za ujet (obleka + uhani + roža/obroč/?)

predlogi so vseeno še naprej dobrodošli user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 14:14:12   
josephine27
Jaz imam v bistvu čisto enako frizuro kot ti. Razen, da sem rjavolaska. No trenutno rdečelaska. V bistvu ima razne izpeljanke paža že sigurno 10 let s tem, da imam enkrat postrani frufru, enkrat ravno, enkrat spredaj dalše, drugič enako dolžino po celem... Občasno si dam kak obroč, špange nosim samo ko telovadim, ker mi drugače niso všeč. Za slavnostne stvari pa si nič posebnega ne dam ( no razen za poroko mi je frizerka dala prelice). Naredim pač lepo fren frizuro.

_____________________________



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 14:16:41   
LuLu
Ok, vedno nekaj novega vidim user posted image
Itak, da lahko samo za svoj stil pišem... ne maram preveč nakracanja na žensko telo. Glede na to, da imaš takšno pisano obleko, bi mogoče res bilo dovolj le kaki lepi uhani. Frizura je sama po sebi lepa in urejena... če je takšna, kot si dala sliko user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 15:05:00   
malaMravljica
Punce, kako bi stala taka frizura, kot je cist na prvi slikci gor na zelo tanke lase, ki pa jih je full. Po umivanju ni problem s krtaco in fenom, sam kolko casa bi zdrzala oblika in bi se obdrzal volumen? Ima katera take lase in tako kratko frizuro? Vsak dan stat pred speglom in dajat gor se in se kemije ne bi. Ze nekaj casa kolebam med neko tako kratko frizuro ali cist kratko, sam ne vam kaj bi ratalo z mojimi lasmi. NA slikci vse izgleda lepo, sam pol kaj pa vsak dan.

Felicita in Josephine, kolko dela imata vidve z lasmi?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 16:00:22   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Punce, kako bi stala taka frizura, kot je cist na prvi slikci gor na zelo tanke lase, ki pa jih je full.

Čaki, a nisi ti tista s profesionalnim lakom za lase, ki očisti vse madeže? user posted image

meni je moj lak zelo lepo naredil frizuro, ko sem imela skoraj isto kot te postriženo, pa tudi imam tanek las. Niso redki. In le 1x po pranju sem si nalakirala in je bilo dovolj.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 16:41:27   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Čaki, a nisi ti tista s profesionalnim lakom za lase, ki očisti vse madeže? user posted image




eh, saj si le tolk pametna kot jaz, nic vec user posted image
user posted image user posted image itak, da ne vem kaj naredi moj lak z lasmi, ce ga pa sam na madeze dajam user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 16:50:30   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

eh, saj si le tolk pametna kot jaz, nic vec user posted image


user posted image  Emmmm, ne razumem! user posted image

p.s. sori da že tak izgleda, kot da te na RR zalezujem user posted image  ampak je res tuga na forumu, jaz pa nisem na morju user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 18:05:50   
malaMravljica
Ja sej, nic se ne dogaja in jaz non stop nekaj sprasujem, pa si mi ne vem vec v kateri temi nekaj namignila, da sem malo kratke pameti al da non stop tezim user posted image ja no, jaz tudi nisem na morju in sem cel teden delala k nora, pol mam pa itak en kup vprasanj. Sam sedaj pa nehajmo smetit temo, mene res zanima ta priceska. Kolebam med to dolzino in cist na kratko.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 18:28:22   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


Felicita in Josephine, kolko dela imata vidve z lasmi?



Jaz imam sicer precej take lase in ko jih operem dam vedno gor peno za volumen, da mi potem lepo stoji. Ne zdi se mi, da bi imela kaj ful ekstra dela s temi lasmi. Lak si dam gor samo ob kakšnih posebnih priložn

_____________________________



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 18:31:14   
mateyka
jup, težko je dat konstruktiven nasvet, če so vse vitalne informacije izpuščene in prvega posta user posted image


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 18:40:23   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Ja sej, nic se ne dogaja in jaz non stop nekaj sprasujem, pa si mi ne vem vec v kateri temi nekaj namignila, da sem malo kratke pameti al da non stop tezim user posted image

ne spomnim... ziher sem se šalila user posted image
Ej, pa resno... ti ne pomaga ta profi sprej? Meni ful pomaga od švarckopfa... Osis+. Saj sem že kakih 10x delala reklamo za njih na RR  user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 19:25:47   
Felicita
jest nimam nič dela... so me super postrigli, tko da samo šampon, balzam in fen - ali pa še to ne. je pa res, kot sem rekla, da imam idealne lase za tako frizuro - jih je veliko, so pa dokaj tanki, lahki in nimajo nobenih tendenc po vihanju/kodranju. edino kar mori je to, da moram vsake tri tedne k frizerju, da mi postriže frfru (lasje mi super hitro rastejo) - to nisem navajena, ker ko sem bla dolgolaska sem šla k frizerju 2x letno user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 19:45:09   
malaMravljica
Lulu, saj vem, da si se hecala in sem se jaz tudi nazaj. Ni panike. Ja sprej, l'oreal prifessionnel iman, sam jaz jarkoli dam gor mi naredi prhljaj in pol full nocem nic gor dajat. Jp, tisti lak je sam za fleke z usnja resevat.
Sem pa zadnjic imela probo sampon od Revlon. Ej, kaj takega se ne, sicer imam vse za lase L' Oreal professionnel, ni tako slabo a ne, sam ta sampon od Revlona je pa mega, res mega. Tako mehke, lepe lase naredi, cist drugacni in res fajn. Sem sla mal googlat, sam sem brala nekaj ze par let staro, da imajo ti samponi silikone notri, pol je bila debata, da to imajo itak vsi. Morem dobit kaj novejsega in ugotovit zakaj so ti silikoni sploh tako slabi za lase in ali jih imajo tudi drugi samponi in ali jih ima doticni tudi. Ko porabim zalogo samponov bi pol zamenjala na tega, ker od kozmetike in se nikol nisem take razlike med izdelki videla. Res ne vem, ce zamenjam in je res tko mega bom porocala naprej. Kupujem pa to na netu, da be bankrotiram.

Felicita, men je ta priceska, ta prva gor in tista ki jo je dala Mateyka za primer pramenov, super sta obe. Sam se bojim kaj bo z mojimi lasmi, ce jih tok postrizem, se bodo mal kodrali, kok bo dela in kok bom sama sposobna lepo frizuro naredit. Sam sej ce ne bi bilo ok bi pa res na kratko sla. Sem ze tok casa dolgolaska,da bi res rada nekaj drugega. Ta moja frizerka me pa vedno tko malo ostrize, se mi zdi, da noce na kratko punc strizt.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ''svečana'' pričeska za paža
30.4.2013 19:54:39   
LuLu
Revlon še obstaja? user posted image
Pri nas ga nikjer več ne najdem. Meni pa ni tako fajn, če imam mehke lase. Itak so tanki, pa potem sem preveč polizana, če tak ostanejo. Moram dati nekaj gor, da jih utrdi.

Pa postriži se! user posted image
Upam, da nisi med njim.. ampak jaz ne morem razumeti nekaterih žensk, da imajo že npr. 30 let isto dolge lase ??? meni je to nekaj, kar lahko spreminjam, barvam, si zmišljujem svašta z njimi. Totalni dolgčas, da bi imela isto frizuro nekaj let. Imela sem od 03 dolžine, do dolžine do riti. Barve vse, razen plave in modre. Ok, edino mi je žal, da nisem nikoli imela irokeze. Fantastična frizura, ampak malo sem zdaj prestara za njo user posted image
Bom pa jo otrokom naredila user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?