|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (Ne)plačilo dohodnine
18.6.2009 9:46:49   
petja
Kaj se zgodi, če ne plačaš dohodnine do roka, ki je napisan na odločbi? Ali ti takoj začnejo teči zamudne obresti ali dobiš najprej opomin in šele potem začnejo teči obresti.

_____________________________

Lp, petja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (Ne)plačilo dohodnine
18.6.2009 9:48:59   
Volga
Ne bi vedla, jaz sem jo plačala en dan kasneje, pa ni nič prišlo. po moje nič takega. Plačaj jo, potem boš pa videla, če ti bodo še kak opomin poslali.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (Ne)plačilo dohodnine
18.6.2009 10:16:05   
mala maja
smo imeli ravno debato o tem na šihtu šred dvemi dnevi. Sodelavcu nič ne diši plačat pred dopustom.
Pa je potlej drugi sodelavec povedal da je lansko leto moral plačati konec maja in je plačal šele oktobra. Dobil je sicer en opomin pa opomin stane en evro al enkej tazga. Drugega se ni zgodilo nič.user posted image


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (Ne)plačilo dohodnine
18.6.2009 10:24:41   
potepinček
Obresti začnejo teči takoj po prvem neplačanem dnevu. Davčna si to lahko privošči in tudi vedno vse iztirja do centa.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: (Ne)plačilo dohodnine
18.6.2009 10:39:42   
mala maja
moj sodelavec je plačal prvo položnico in ni dobil nič obresti user posted image

Drugače pa verjamem da izterjajo do zadnjega centauser posted image user posted image , HB da imam nazaj za dobituser posted image

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: (Ne)plačilo dohodnine
18.6.2009 10:42:13   
oka
Zamudne obresti začnejo teči takoj. Eno leto sem dohodnino plačala kak teden kasneje. Ni bilo nič, nobenega obvestila o kakih obrestih, vsaj v kakem razumnem roku ne. Potem pa sem kar nekaj mesecev kasneje dobila opomin pred izvršbo zaradi obrestiuser posted image . Sicer ni bil velik znesek (takratnih 500 SIT) ampak vseeno mi ni dalo miru. Sem klicala na davčno in vprašala kako to, da so me o tem obvestili tako pozno in tik pred izvršbo. Odgovor: ja gospa logika vam pove, da ob zamudi plačila pride do obresti. Sledila je še moralna pridiga, da je moja dolžnost, da se o tem sama pozanimam in da bi morala takrat, ko sem plačevala poklicati koliko moram dejansko plačati. No po eni strani ji dam prav.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: (Ne)plačilo dohodnine
18.6.2009 12:03:45   
liliana
Obresti začnejo teči takoj......

Sicer pa obstaja tudi možnost, da se na dursu zaprosi za odlog ali pa za obročno plačilo.....

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: (Ne)plačilo dohodnine
18.6.2009 14:56:31   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

smo imeli ravno debato o tem na šihtu šred dvemi dnevi. Sodelavcu nič ne diši plačat pred dopustom.
Pa je potlej drugi sodelavec povedal da je lansko leto moral plačati konec maja in je plačal šele oktobra. Dobil je sicer en opomin pa opomin stane en evro al enkej tazga. Drugega se ni zgodilo nič.user posted image




Lani vem, da je bilo tako, da niso nabili obresti. Samo ne vem, ali se je zakonodaja kaj spreminjala vmes ... Ja, jaz tudi ne bi rada plačala pred dopustom user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?