|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (Pre)drago?
6.7.2009 10:07:01   
Kerensa*
http://www.adriatica.net/villas/det_slo__4ji3h3h3k3l3l3nh5ji3p__.htm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 10:08:16   
čebelica01
sploh ne user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 10:16:36   
Tanja55
Ni drago, samo mora bit res 8 oseb, ker placas polno ceno, cetudi sta v hisi samo dva. V tem primeru je pa drago, seveda. Zgleda pa super lepo.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 10:20:46   
Kerensa*
Razmišljali smo o dveh parih, torej 4 osebe... kako se pa to potem plača?

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 10:24:40   
Tanja55
Isto, pise, da se v vsakem primeru placa polna cena (torej 8 oseb). Vnesi not datume in osebe in bos videla, da ti vrze ven opozorilo. Tak da za en teden te pride 3500 eur.

Sej ce je to 80eurov (no, mal cez) na osebo/dan je se vedno morda znosno, tole zgleda res lepo tak da...

< Sporočilo je popravil Tanja55 -- 6.7.2009 10:26:22 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 10:26:20   
čebelica01
tole je luksuz . na hvaru majo apartmaje na osebo 40 € dan, pa je apartma tak , da te srat prime . tole je pa krasno

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 10:26:33   
Naja31
Ce je res 8 oseb, potem na eno osebo pride poceni.
Če pa daš 3500 eurov za en teden, je pa velik.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 10:26:37   
Kerensa*
Za en teden smo razmišljali, ja, ampak 80€/dan/osebo pa jaz ne bi dala. Hmmm. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 10:37:32   
NATAŠA35
meni se pa tole zdi kar nasoljena cena, jaz hodim v okolico zadra pa dam za apartma 30€/dan (dve sobi, kuhinja kopalnica, velika terasa) - za 15 dni me pride 450€, ni ne vem kak luksuz, čeprav so novi apartmaji in zelo urejeni, samo me tako ali tako ni veliko v njem - imam ga za spanje in kuhanje...moja družina šteje 5 članov in bi za samo 10 dni dali najmanj 2200€, kar se mi zdi občutno preveč...

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 10:41:18   
Kerensa*
Midva iščeva mir in zasebnost za en teden v avgustu. Saj sem razmišljala o Robinzonskih počitnicah, ampak dvomim, da wireless tam vleče. user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 11:48:35   
tanikaa
Ampak če je na osebo, potem ne prideš nič ceneje skoz, če jih gre 4 ali 8. Ti zase itak plačaš tistih 42 ojra. In za ta denar sem jaz tri mesece na dopustu, ne pa en kurčev teden v tej bajti. Gladko mo dol maha za ta blišč.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 11:52:13   
Kerensa*
Definitivno se da zelo lepo dopustovati za manj kot 42€/dan/osebo, ampak blišč pa tole še zdaleč ni. Kvečjemu tole potem:

http://www.adriatica.net/villas/det_slo__4ji3h3h3h3m3j3lh5ji3l__.htm

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 11:55:44   
tanikaa
Čuj zame, ki grem s šotorom na morje je to blišč. user posted image  In stane nas tri (ta vila) 126 ojrov na dan. Gremo pa za najmanj 10 dni, torej je to 1260 ojrov. Pa še takso je potrebno prištet. S tem kešom sem jaz v enem fajn mirnem kampu (pa ne najcenejšem) 42 dni.

< Sporočilo je popravil tanikaa -- 6.7.2009 11:56:57 >


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 11:56:26   
tanikaa
asfd

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 11:57:23   
Kerensa*
Se strinjam (2x user posted image ), ampak kamp varianto imamo pa že rezervirano.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 11:58:50   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Čuj zame, ki grem s šotorom na morje je to blišč. user posted image  In stane nas tri (ta vila) 126 ojrov na dan. Gremo pa za najmanj 10 dni, torej je to 1260 ojrov. Pa še takso je potrebno prištet. S tem kešom sem jaz v enem fajn mirnem kampu (pa ne najcenejšem) 42 dni.


tanikaa, preberi si moj post zgorajuser posted image  ... stane te precej vec kot 126 ojrov na danuser posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:00:00   
NATAŠA35
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Definitivno se da zelo lepo dopustovati za manj kot 42€/dan/osebo, ampak blišč pa tole še zdaleč ni. Kvečjemu tole potem:

http://www.adriatica.net/villas/det_slo__4ji3h3h3h3m3j3lh5ji3l__.htm


uuuuh tole je pa razkošje....madonca kdo si pa tole privošči....če bi šla naša družina, bi dala za en dan 5000€, za 10 pa 50.000 € uh uh, če bi imela tolko denarja, da bi lahko zmetala tolko za par dni....


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:03:39   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Čuj zame, ki grem s šotorom na morje je to blišč. user posted image  In stane nas tri (ta vila) 126 ojrov na dan. Gremo pa za najmanj 10 dni, torej je to 1260 ojrov. Pa še takso je potrebno prištet. S tem kešom sem jaz v enem fajn mirnem kampu (pa ne najcenejšem) 42 dni.


tanikaa, preberi si moj post zgorajuser posted image  ... stane te precej vec kot 126 ojrov na danuser posted image user posted image


Pravim za primer nas treh. Torej da je zraven še 5 oseb, ki nosijo svoje stroške.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:06:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35
uuuuh tole je pa razkošje

Ja saj. Zato pa pravim, da 42€/dan/osebo ni razkošje, temveč daleč stran od tega. Najcenejša varianta pa seveda tudi ni.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:08:37   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Čuj zame, ki grem s šotorom na morje je to blišč. user posted image  In stane nas tri (ta vila) 126 ojrov na dan. Gremo pa za najmanj 10 dni, torej je to 1260 ojrov. Pa še takso je potrebno prištet. S tem kešom sem jaz v enem fajn mirnem kampu (pa ne najcenejšem) 42 dni.


tanikaa, preberi si moj post zgorajuser posted image  ... stane te precej vec kot 126 ojrov na danuser posted image user posted image


Pravim za primer nas treh. Torej da je zraven še 5 oseb, ki nosijo svoje stroške.


Aha to pa ja pol...sam meni se to vseeno ne zdi tolk blazno drago, bolj mi je vprasanje tistih ostalih 5. Vcasih jih je tezje prenasat, kot dat dodatnih 150 eurov in met mir user posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:19:30   
tanikaa
Za moje pojme je to čist preveč. Nimaš hrane, samo spanje. In ne dam toliko samo zato, da bom v  taki bajti. Ker kak sem že zgoraj napisala, za ta denar smo mi 42 dni morju. In ko sem na morju hočem biti na plaži, ne pa v eni fensi šmensi vili. Tak da mi je res vseeno kak zgleda notri. Samo da je čisto in to je to.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:20:47   
Kerensa*
Pa saj to ni fensi šmensi vila, ampak samo malo večja hiša, ki jo reklamirajo kot vilo, da lahko malo več pokasirajo user posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:21:11   
čebelica01
ne se razburjatuser posted image user posted image , jaz bi šla , če že nebi mela svoje na morju tko pa me ne mika . vendar se meni ne zdi drago za tako, ker ko vidiš kake vse oddajajo za 40-50€ groza

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:22:37   
Kerensa*
No, za primerjavo... Na "naših" Plitvicah oddajajo apartma za 2 osebi (ki ni niti približno takole opremljen, kakor "vila" iz prvega linka) za 20-30€/dan.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: (Pre)drago?
6.7.2009 12:25:50   
tanikaa
Zakaj pa si potem spraševalam če je (pre)drago? Jaz sem ti odgovorila, da meni je. Zdaj me pa filate da niti ni. user posted image  Pa bi si lahko privoščila (predpostavka, da je še unih 5 zraven še vedno drži) ampak ko prekalkuliram se raje držim svojega "starega načina" dopustovanja. Pa še ful lepo nam je v šotoru.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Zajtrk
Michonne RR

Ali vaši malčki zajtrkujejo pred odhodom v vrtec/šolo?

Da (53%)

Ne (29%)

Občasno (18%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!