|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 12:54:05   
metuLJchy
Raje ne bom pisala za katero institucijo gre, me pa je današnji dogodek precej prizadel. Namreč z dragim sva morala za njegovo športno društvo oddati ene papirje. In hudiča, ker sva sama za vse, se je pač zgodilo da sva neko napako naredila, oz. nekaj pozabila priložit. Pa kličejo domov in čeprav povem, da nisem pristojna me gospa dobesedno nadere, kako da to ne vem...ok, sva se zmotila in en list pozabila priložit, ampak lahko bi to povedala na lep način. 3 ure me že želodec boli zaradi tega (se pač bolj sekiram, ma to ne morem spremenit), ne bi rekla da bi naredil napako zaradi katere gre za kakšno škodo bilokomu, ne, gre le za formalnost... Po moje bi tej javni uslužbenci (da ne bo pomote, ne mislim vseh, marsikdaj ko kličem kam za kakšno informacijo dobim koga zelo prijaznega) lahko bili malenkostno bolj prijazni in človeški. Kakšne izkušnje imate ve z njimi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 12:57:07   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: metuLJchy

Kakšne izkušnje imate ve z njimi?


V glavnem čist dobre user posted image .

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 12:57:20   
Mišni
Pokliči nazaj in vprašaj, kako se piše. Potem pa piši na ministrstvo. Jaz bi.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 13:06:29   
frutka_
Zelo, zelo slabe...Ko greš karkoli po uradih rihtat se moraš biti pripravljen tudi skregat. Na žalost.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 13:26:15   
Anonimen
Običajno so kar prijazni.
Če pa niso, pa sam vprašam po imenu in priimku. Sem takoj gospa pa narejen nasmešek na ustnicahuser posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 13:39:22   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Običajno so kar prijazni.
Če pa niso, pa sam vprašam po imenu in priimku. Sem takoj gospa pa narejen nasmešek na ustnicahuser posted image


enako. sem pa zdanje čase presenečena nad tem, kako zelo prijazni so.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 13:39:53   
Anonimen
Ena cvetka mi je zahtevala enkrat davčno številko, pa sem se začela smejat. Pol sem ji pa rekla, da si jo je dolžna sama pridobit, ker je itak javna.Pa na UE da se to dogaja?.user posted image user posted image user posted image user posted image  
Še njena soseda se je skrivala z obrazom, ker ji je šlo na smeh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 13:50:44   
Lenny
Imaš takšne in drugačne. Veliko je odvisno od vodstva, pa tudi od klime v kolektivu. Na splošno gledano pa gredo stvari na bolje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 13:56:04   
alička
Zelo dobre. Če pristopiš k nekomu z prijaznim dober dan in z nasmehom na ustih, ne more biti neprijazen. Vsaj iz mojih izkušenj. Nimam negativnih izkušenj niti z zdravniki, policaji ... mogoče kdaj s kakšno vsega sito (beri zdolgočaseno, tako ki ima 5 strank v šihtu) trgovko.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 14:00:43   
RoZala
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Ena cvetka mi je zahtevala enkrat davčno številko, pa sem se začela smejat. Pol sem ji pa rekla, da si jo je dolžna sama pridobit, ker je itak javna.Pa na UE da se to dogaja?.user posted image user posted image user posted image user posted image  
Še njena soseda se je skrivala z obrazom, ker ji je šlo na smeh.


UE ne razpolaga za davčnimi, le z EMŠO-ti. Za informacijo od davčni številki kogarkoli (za fizične osebe) pa moraš imet pravnomočen dokument (sklep, sodba...) s katerim izkazuješ, da si upravičen do tega podatka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 14:06:42   
Anonimen
Z večino imam dobre izkušnje, tistim redkim nesramnim, lenim in drugačnim posameznikom pa povem nekaj v smislu, da so oni javni servis, tam so zaradi nas, uporabnikov in ne obratno. In da lahko čisto vse povejo na en lep, normalen način, ker nisem ne jaz, ne kdo drug vsevedež in so tam ravnoo zato, da nas opozorijo na naše napake in nam jih pomagajo odpravit. Je kar učinkovito. Ampak to so res posamezni primeri.

AJa, zaradi tega se ne sekiram. Ponavadi so ljudje tečni, nesramni,...kadar imajo sami s sabo, šefom ali partnerjem probleme, tako da se mi prej smilijo zaradi tega, kot da bi se sekirala zaradi obnašanja. 

(odgovor članu metuLJchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 14:07:22   
srki
Sama dobre, ker sama delam v JU in smo tudi mi ljudje in imamo slab dan, kot tudi druge stranke, ki pridejo k nam, nadirajo nas. Tako da, nismo samo javni uslužbenici težki, so tudi stranke.

Poskušam biti prijazna in na ta način poskušam razumet tudi druge uslužbenke ali uslužbence JU, zato slabih izkušenj nimam.

Se mi zdi, da smo ljudje čedalje bolj pikolovski in samo čakamo, kdaj bo kdo kaj napačnega ali z napačnim tonom rekel. Če bi bili vsi malo bolj potrpežljivi, bi bilo boljše, tako s strani strank kot uslužbencev.


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 14:08:33   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: RoZala
UE ne razpolaga za davčnimi, le z EMŠO-ti.


Kakor jaz vem, tudi z davčnimi. Ali pa imam samo to srečo, da imam na UE kolegicouser posted image

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 14:09:53   
srki
Pa še nekaj: Niso(smo) uslužbenci krivi, da nekaj mora biti po reglcih, običajno pa se stranke ravno na nas spravijo. Aja, samo zdaj sem pa že pri neprijaznih strankahuser posted image .

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 14:31:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RoZala

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Ena cvetka mi je zahtevala enkrat davčno številko, pa sem se začela smejat. Pol sem ji pa rekla, da si jo je dolžna sama pridobit, ker je itak javna.Pa na UE da se to dogaja?.user posted image user posted image user posted image user posted image  
Še njena soseda se je skrivala z obrazom, ker ji je šlo na smeh.


UE ne razpolaga za davčnimi, le z EMŠO-ti. Za informacijo od davčni številki kogarkoli (za fizične osebe) pa moraš imet pravnomočen dokument (sklep, sodba...) s katerim izkazuješ, da si upravičen do tega podatka.


O pa jade.user posted image  Saj so v sistemu, mar ne?

(odgovor članu RoZala)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 14:58:15   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: metuLJchy
Kakšne izkušnje imate ve z njimi?


Dobre. Z enim živim. user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 15:42:41   
Anonimen
Ne rečem, da stranka komplicira, pol ti mora počit živc...midva pa sva bla zadnjič z dragim zelo prijazna in sva semo nekaj stvari hotela vprašat, pa se gospe ni dalo pogledat v papirje in pošteno odgovorit...klinc...če mi ona ne more pomagat...kdo mi pa bo?

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 16:08:40   
metuLJchy
jaz tudi nisem bila nič sitna danes user posted image  saj vem, se zgodi slab dan. Jaz imam tudi takšno delo da mi mobi zvoni petek in svetek ob vseh mogočih urah. Včasih bi ga najraje utopila, ampak tudi če je nedelja zvečer se potrudim za vljuden odgovor, če ne drugega da prosim da pokličejo v ponedeljek dopoldne. Zato me je to v slabo voljo spravilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 20:41:58   
Anonimen
Kar fajne...user posted image .

Nekdo se je celo tako potrudil, da je klical moje sosede (ker moje stevilke ni v imeniku), ko sem nekaj pozabila, ali je manjkalo, ne spomnim se vec. Skratka, lepa poteza, ker je vedel, da se mi mudi s papirji za Mičico.

(odgovor članu metuLJchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 21:00:31   
Dadi
Zaenkrat dobre...po vsem letanju in spraševanju po občini bi me bil že kdo situser posted image ...pa so zelo prijazni. Mene so zadnjič celo poklicali za eno informacijo, ki sem jo hotela imeti, pa takrat dotičnega pristojnega ni bilo tam.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 21:18:13   
Naja30
No moj mož je danes imel tudi neprijetno izkušnjo s "prijazno" gospo na javnem zavodu, ki je verjetno malce pozabila, katere papirje je treba imet za določeno zadevo in mu je "prijazno" svetovala, da naj se sam pozanima, kaj in kje bo dobil. Je prišel domov jezen kot ris. Je pa moj mož po naravi zelo miroljuben, tako da če ga je to tak razp., pa ne vem, no.
Ah, nekatere take "prijazne" gospe samo še plačo vlečejo, se mi zdi. Pa ne me narobe razumet, sem tudi sama iz te stroke.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
21.4.2008 23:54:51   
nejcko
Večinoma imam zelo dobre izkušnje. Pravzaprav se ne spomnim, da bi kdaj imela kakšno slabo, če pa že (kaj ni po moje ali tako, kot jaz mislim, da mora biti), se pa vedno umaknem, nekaj časa negodujem in izdipakam pri sebi, potem pa pozabim vse skupaj.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
22.4.2008 7:36:34   
fusia
Če imate tak odnos kot večina tukaj piše potem ni čudno, da so do vas neprijazni.

Jaz imam tudi kakšno slabo izkušnjo, večina je pa vendarle čisto normalno prijaznih.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
22.4.2008 8:54:37   
Markova
Nimam slabih izkušenj, razen z davčno. Pa še to ne z uslužbenci ampak s sistemom.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: (ne)prijaznost uslužbencev javne uprave
22.4.2008 8:56:15   
Tiamo
jaz sem vedno prijazna user posted image

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?