|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
30.8.2010 15:20:55   
Erin
 Dobrodošle v 2 delu punce!

Nekaj lepega za dobrodošlico =)))





_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
30.8.2010 15:36:10   
gajka
Bravo nam, da smo že na 2. delu! user posted image user posted image user posted image

Erin - lepo, da tako optimistično gledaš na vašo situacijo. Imaš prav, se boste že stisnili, se boste imeli še raje! user posted image
Sem ti pa, priznam, kar malo favš tega občutka na začetku user posted image . Jah, še ni dolgo nazaj, ko sem tudi jaz bila vsa v pričakovanju štručke... user posted image

košuta - kako pa je kaj s Teotovo ljuboumnostjo?

< Sporočilo je popravil gajka -- 30.8.2010 15:49:19 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
30.8.2010 17:12:21   
Vilika
Evo, ko se spravim nekaj napisat po 100 letih se pa napiše koneeeeeec user posted image user posted image

Saj res - Erin čestitke!!! Naj minejo meseci pričakovanja mirno in brez težav!


< Sporočilo je popravil Vilika -- 30.8.2010 17:15:22 >


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
30.8.2010 17:20:59   
Vilika

Eh, tko je to če 2 uri pišeš post... ga še sem kopiram, pa brez zamere... in joj, kok je čudno tipkat zdaj ko so neke spremembe uvedli...
 

 

Hejla!

Se vam malo javim ... me stiska, stiska, tako kot ostale katerih malčki grejo prvokrat v vrtec user posted image .

Zadnje čase na polno dogaja - Videk je imel 2 leti, jaz pa 30 user posted image - in so ble  2 fešte za pripravit, vmes smo skočili na morje, priprave na vrtec, ni da ni..
Sva bila z vidkom na internem sestanku v vrtcu in mi je všeč lokacija vrtca, vzojiteljici sta naredili dober vtis, prijetna skupinica (14 otrok od tega 5 novinčkov, pretežno deklice, ki jih naš obožuje) Ni mi pa všeč sam vrtec - malo je dotrajan user posted image - upam da to ne bo igalo prevelike vloge in se bomo lepo imeli.

Nekaj komentarjev za nazaj, sem preletela kar nekaj strani (v 2veh dneh user posted image )

Kahlica - Vid je enkrat aprila šel kar sam nanjo, potem smo jo 1 teden prakticirali na polno, potem pa ene 14 dni ni bila zanimiva in nismo nič težili... v maju pa smo bili na morju in po tistem je hodil dokaj redno lulat - z manjšimi izgredi  (smo imeli skoraj vsak dan kaj polulano - se je zamotil v igri in pozabil), pa opominjat ga je blo treba ar naprej... Zdaj pa že 2 meseca lepo lulamo in 1 več kot mesec tudi kakamo v kahlico - vendar samo čez dan. Sam prosi za oboje - reče 'mami lulu boš' user posted image .
Ponoči ima še vedno pleničko - je včasih suha včasih pa polna, tko da ne vem če naj jo ponoči ukinem.

Govor - naš je čisto po meni - klepetulja user posted image . Že lep cajt vse pove. Včasih mu kar rečem naj bo malo tiho, ker enostavno ne morem mislit, kr naprej nekaj naklada ... Naprimer v avtu - 'bagi biu mami ves' pa sem tiho in še ekrat 'les bagi biu mami' pol pa recem aha ,ja ,bla bla, takoj zatem 'mami punto'' aha 'mami lena lucka' čeprav je rdeča user posted image , potem kriči 'mami voziii' če ustavim in čakam na križišču 'babiki gemooo' če peljem mimo babikinga bloka.... v glavnem včasih že skor pozabim kam sploh grem user posted image In ja - tudi naš že dolgo pozna velik velik avtomobilov - ne po znamki, po imenu - pa včasih zameša clio in megane, pa včasih bravo in punto... itd

Mere - ufff mi pa smo napredni - prejšnji teden na sistematskem je pokazalo 18 kg user posted image in 96cm (v nogice se je potegnil fuuul, čeprav zarad kg ne izgledajo nevem kako dolge user posted image ), št stopalca je pa 25. Številke oblačil imamo pa kar 104 večinoma.
 

Telovadba - jaz sem za. Če bi blo po mojem bi ga tud dala povsod, ne želim ga pa silit. Tko da zdaj je naprej vrtec, ko bomo top prebrodili pa imam namen ga čez zimo vpisat na neko telovadbico, sploh ker bo bolj notri in da se malo zlaufa. Pri nas je mislim da 2x tedensko 30 evrov na mesec.

hahaha - joj je naš tamau smešen, hahah
evo ravno zdaj je šel user posted image na stranišče in reče - 'ges lulat oti', 'mas lulek', 'si fant' . jao - sem mu morala zadnič vse razložit ko mi je na stranišču rekel - mami daj lulek not. Evo kako je hitra ta naša mladina.


< Sporočilo je popravil Vilika -- 30.8.2010 17:26:41 >


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
30.8.2010 19:13:30   
bella02
Jeeeeeeee, Erin, bravo za novo povezavo oz. novo otvoritev;)

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
30.8.2010 20:37:04   
buhtlčk
Erin čestitam!!! O kolk lepo user posted image

Ko sem pa še živela s starši sva bili pa s sestro enako v eni sobi, spalnica je bla pa v dnevni sobi, pa ni blo panike.

ooo vilika in košuta! Tale Vid jih pa poka user posted image Pa res je velik dečko. Punčke ma pa tud naš rad hahaha


(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
30.8.2010 21:21:08   
Krysia
oooo, 2.del! Super! Pa vseen še nismo ist za ukinit user posted image .

Erin, nas je blo 5 na 43 kvadratih, pa smo tud preživel. Mami pa oči sta spala v dnevni, me tri smo si pa delile sobo ... pa je med mano in najmlajšo 11 let razlike. Pol smo mal renovirali stanovanje in pridobili 2 miniaturni sobici - glih, da smo postle not postavli ... in ker sem najstarejša, sem lahko mela svojo sobo user posted image . Joj, kok je men fajn, ko berem, da mamo spet nosečke med nami ... sej se bom pridružla, takoj, ko bo šlo ... Upam, da kmal pa da se lepše konča kot zdej 2x ...

Vilika, sem se nasmejala ...

Hm, kaj naj še komentiram? Ne vem, sem danes v službi brala, pa sem bla očitno preveč površna ... V glavnem, mene tud mal stiska zarad vrtca, ampak je spet boljš, kot je blo .. to pr men tko sinusno poteka user posted image - enkrat me ful stisne, pol je spet OK, pol pa ponovi vajo ...

Aja, včeri smo šli pa v Čateške ... joj, kok je blo fajn - zjutraj je blo bolj kilavo vreme, tko da je blo skor prazno - parkiral smo tik pri vhodu ... pol se je pa tko lep dan naredil in mi smo ga res izkoristil... Rok je tko užival, da je spustil opoldanski spanec ... sej sem ga dala spat  v eno senco, ampaks e je preveč stvari dogajal pa bazen je bil blizu, tko da smo opustil ta projekt ... je pa pol v avtu zaspal, pa danes je vstal šele ob sedmih ...

Danes bla na enem razgovoru ... se mi zdi, da me ne marajo user posted image Eh, bo že ...

lepo se mejte .. se tipkamo ...

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
30.8.2010 21:42:43   
clara23
Dober večer!

mi smo z morja..en dan predčasno. Tole vreme nam je ponagajalo in nas pregnalo na celino. Včeraj smo se še kopali in cvrli na sončku, danes pa smo se zbudili v 12 stopinjahuser posted image . Groza..pa nevihte, toča, veter..katastrofa. In odkar smo prišli domov, je Mark tako siten da je joj..na sprehodu ni hotel hodit, metal se je po tleh, se drl za brez veze, jedel je kamenčke (zanalašč), ulegel se je v lužo, ko sem ga kopala me je zalil z lončkom vode, vrgel brisačo v vodo in vrgel zobno krtačko v wc školjkouser posted image . Sem bila tako razkurjena da sem ga že ob 8h popokala v posteljo!

Pa začel je tepstiuser posted image user posted image . in to full..če mu kaj ni prav, me udari oz. bolje rečeno udarja. In tako je že kak teden..tudi atija udari, pa teto udari, babi, dedija, kužata..vse po vrsti. Pa sem sprobala že vse možne metode, pa sploh ne paliuser posted image Kaj naj naredim???

Izpit, ki sem ga imela v petek, sem upešno opravila z 8user posted image user posted image . Hvala, ker ste držale pesti! Sem zelo zadovoljna glede na to, da je bil izpit kar nekajuser posted image . Zdaj pa še en letnik, diploma, potem pa juhuhu, konec učenjauser posted image

Erin, čestitke za nosečnost!!user posted image user posted image Da bo vse potekalo tako kot mora!

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
31.8.2010 7:47:38   
Zoja Miša
Jeeeeeeeeeeeeee 2. del!user posted image user posted image user posted image

Erin, ampak jaz pa teh tvojih ''''dodatkov'''' ne vidimuser posted image

Vilika lepo te je brati! In Kaja Lina je ista. Pri semaforju, ''''cakamo eleno lucko'''', ''''gremo itro'''' ...in tako naprej...je tudi ona čveka po meniuser posted image

Včeraj frajla popoldne ni spala, jo je zmanjkalo ob 20.30h, po  2 mesecih se mi zdi in še vedno spi. Jutri bo zanjo res šokuser posted image . Me prav zanima kakšne in če probleme bo imel moj. Gredo pa v drugo igralnico in to čisto na drug konec vrtcauser posted image . Ma, upam, da bo!

Krysiauser posted image  za user posted image user posted image  zaradi službe!

Clara, bravo za izpit. Glede tepeža ne vem, tudi Kaja Lina namreč to poskuša. Ko jo kaj kregam, maha prosti meni že ne daleč, če je blizu pa tudi udari. Ne fejst, poskuša. Za enkrat še ni prišlo daleč, za vsako ji povem, da se ne sme in jo primem za roke, potem seveda tuli in joka kot dež. Očitno je tudi to neko obdobje...bo že.

Vsem, katere otročki gredo jutri v vrtec user posted image  za srečo.
Vsem, ki grdo pa celo v šolo, pa en velik user posted image .

Danes sem doma, pride moja sesta, gremo v šoping, po čevlje za Kajo Lino. Potrebuje športne copate, tole vreme ni ničemur podobnouser posted image . Starih pa ne dobi več gor.user posted image
Včeraj sem ji nabavila v Tari (v Mengšu, Erin bo vedela, da je v Lescah ista trgovina) ful dobre trenerke, majčke in pajkice, pa nogavičke. Imajo vse od Name it. Mi je všeč, pa cenovno sprejemljivo.

user posted image user posted image user posted image  za lep dan...

< Sporočilo je popravil Zoja Miša -- 31.8.2010 7:48:51 >


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
31.8.2010 10:41:45   
bella02
 Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image

Zoja Miša
, po koliko pa imajo hlače od trenerk?

Clara23, user posted image za izpit!!! Mene čaka drugi četrtekuser posted image . Nimam nasveta, kaj narediti, da Mark ne bi tepel. Naša tega na srečo ne izvaja, se pa naredi, da pride do Tjaše oz. koga drugega in ga brez veze lopne z igračo po glaviuser posted image . Kar neki, brez veze. Upam, da jo mine.

Krysia, držim pesti za službo in user posted image !!!

Jap, jutri je prvi šolski dan. 2 urci bomo v šoli, potem pa gremo z enim sošolcem in njegovo mamico (smo že dalj časa družinski prijatelji, sta bila tudi v vrtcu sošolca) verjetno gledat Shreka v kino in morda v kitajsko, da ju malo pockrkljava.

Lep dan, čeprav zebeeeeee!

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
31.8.2010 14:26:07   
buhtlčk
Uspešen prvi vrtčevski in šolski dan želim jutri!!

Evo trma naša tudi meče zobno ščetko po tleh, ko ''umije'' zobe in moram še jaz dokončat, pa še udarit me hoče zraven. Vedno isto. Najprej je sedel za kazen, potem sem ignorirala, zdaj sem ''zelo huda'', poberem ščetko, jo umijem, ga držim za roke da me ne more mahnit in umijem zobe. Pa ne vem no, vsak večer isto in samo tu je edinokrat, da sploh kadarkoli kogarkoli udari. To je njegov mali lastni eksperiment imam občutek. No ko bo končno prišel do rezultata bo nehal, se tolažim. Ker idej pač več nimam user posted image

Krysia prava služba čaka nate, skupaj s pravimi sodelavci. Če te ne marajo, bi najbrž še manj ti marala njih user posted image Saj bo, drugače boš pa sama svoj šef. Potem boš pa itak na porodniški kmalu user posted image

Clara23 čestitam za izpit!!!



ZEBE!! (bella delim občutke, brrrrrrrrrrr)

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
31.8.2010 14:43:32   
K_a_t_j_a
user posted image user posted image user posted image za drugi del!! Pa še le nismo za odpis! user posted image

clara23 čestitke za izpit!

bella02 zate močno držim pesti, da narediš izpit! Sej bo, ti si ja tak pridna punca. Poleg vseh obveznosti še izpite tako pridno
delaš. Res kapo dol. user posted image

Vilika tudi mi imamo tako klepetuljo. Ko smo v avtu tudi vsako stvar kometira. user posted image Ko smo se peljali iz morja je spal slabo
urco,ostalo je sam bla bla bla...  Zadnje čase kar naprej postavlja vprašanja: "Kaj je to?" V glavnem klepetulja in radovendnež.
Še vzgojiteljica je rekla danes v vrtcu, ko sma šla mal na ogled vrtca, da je zelo zgovoren.

Kak je zdaj to smotano pisat, ker so neki spremijali... Bom kar dala v objavo, da vidimo kak to zdaj zgleda.










< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 31.8.2010 14:44:43 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
31.8.2010 14:55:22   
K_a_t_j_a
Zoja Miša oblačila znamke Name it so pa men tut zelo všeč. V Seirsbergu je ta trgovina. Ko bi mi imeli kje blizu to trgovino, bi še
jaz kupila.
Glede ureditve prostora, ko bomo imeli še enega, bomo naredili enako kot pri Erin. Trenutno imamo dve sobi (spalnica in dnevna soba),
ko bo pa enkrat  šla "mrzla" teta od mojgauser posted image zgoraj ven, imamo pa še na vrhu placa za 3 sobe. Sam ne vem kdaj bo to. user posted image Tako, da
zaenkrat bomo pač mal stlačeni. Sej pri nas je blo isto doma. S sestro sma spale s spalnici, starša pa v dnevni.

Krysia držim pesti, da čimprej dobiš službo in da boš čimprej srečka user posted image . user posted image user posted image





_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
31.8.2010 18:52:54   
sayuri
Sm se čist zgubila user posted image  

Toliko se javim, da vam povem, da sm še živa user posted image  Pstro zadnje dni pred pričetkom pouka.. NAjine male srčke sva z možem že danes malce presenetila in jima pripravila darilca. L&Z dobita novo vzgojiteljico, Filip stopa v prvi razred... Ah ja... Jst skoz solze zadržujem user posted image  MA saj sem ga komaj rodila noooooooooooooo user posted image  KAj več napišem konec tedna, ko malce bolj zadiham.
Še nekaj današnjih slikc

user posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
31.8.2010 21:04:27   
Krysia
Čer.

Evo, Rok se je strinjal, da grem iz sobe, čeprav še ne spi (je pa na dobri poti).

Bom sam na hitro: vsem, ki grejo jutri prvič v vrtec pa po dolgem času spet v vrtec in seveda tistim, ki grejo prvič v šolo, želim en lep dan s čimveč lepimi trenutki ... pa mamicam nič solzic in stiskanj pri srčku ...

hvala vsem za objemčke in prijazne besede ... pač bom službo dobila mal poznej - bomo mel čas za uvajanje, a ne? Za user posted image pa ... tud to bo - upam, da kmal ...

Grem pogledat v hladilnik ... sej vem, da to ni pametna ideja, ampak vseen ... user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.9.2010 8:46:00   
Zoja Miša
Jutro, ene user posted image , za vse pogumne mamice avgustovčkovuser posted image .

Kaja Lina imela steklene učke, ko je morala iti v vrtec.user posted image Upam, da se bo vseeno imela lepo! Je rekla vzgojiteljica, da je to normalno, po več kot 2 mesecih! Peljal jo je moj, jaz sem jo zjutraj zbudila in polupčkala.
Ne vem pa če že ponoči ni imela tremeuser posted image , ker nikakor ni mogla spati...se je od 2-4h kar nekaj premetavala, ob 4h rekla, da pride k meni spat in potem je bil mir. No, ona je spala, jaz pa ne, ker se je zopet šefovsko razkomotilauser posted image .

Včeraj sem ji kupila še nove čevlje, pa legice in majčko...v glavnem, naša mala ima kar nekaj cot za sedaj, Mislim, da se nam ne splače it v šoping v Italijo sedaj. Kaj vem....mogoče čez kakšen mesec, ko bo rabila še bundo pa škornje pa pajaca za sneguser posted image . Joj, ni ga konca!

Sayuri, zelo lepa gesta je tole presenečenje...super! Pa upam, da je danes šlo brez prevelikega cmoka v grlu.

Bella, za lanske modela sem dala cca 7,00 eur za spodnji del. Za eno celo trenerko, lanski model 15,00 eur. Letošnje so pa nekje okoli 9,00 eur spodnji deli, za cele ne vem. Pajkice 6,00 eur. Tunika 9,00 eur. Majčke so okoli 6,00 eur.
Material je pa res super.
Upam, da sta s Tjašo uživali danes.

Glede prostora doma - no, mogoče sem potem pač jaz tako smotana, da imam v glavi, da mora otrok imeti svojo sobo. user posted image  Naša Kaja Lina je nima in vsekakor je to moja velika želja imeti večje stanovanje, da to tudi dobi...in s tem je povezano, da je treba imeti boljšo plačo...ne vem kaj bomo. Vse ob svojem času, očitno. Jaz za enkrat ne iščem službe, ker bi rada prestala tole operacijo s Kajo Lino, brez slabe vesti, da nisem v službi...tako da je potem s tem povezano tudi drugo stanovanje...in s tem tudi še kakšen otrok, če sploh kdaj bo.
Ma, verjamem, da se vse zgodi z nekim namenom in da je vsaka stvar za nekaj dobra... torej...

Včerajšnja prigoda. Greva v knjižnico s Kajo Lino in imajo tam igralnico...ji dopovedujem, da naj se tam igra, da grem samo knjigo zase iskati...ene 3 x pride za mano z vlakcem v roki...jo peljem nazaj, ji povem, da se igra v igralnici...in uspem...jo vidim, da se usede na tla in mislim, kako pridna je, da se igrauser posted image ...zberem knjigo, grem v igralnico in jo najdem brez čevljev, nogavic in hlač, skače ona po igralnici in zraven vriska, hopa, hopa...user posted image .  Ne vprašejte kak jok je bil, ko sva se morali oblečiuser posted image . Ne vem, če neju še spustijo tjauser posted image .

< Sporočilo je popravil Zoja Miša -- 1.9.2010 8:50:41 >


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.9.2010 9:49:45   
tejkaz
Otroka v vrtcu. Jaša ima letos večjo in lepšo igralnico, Eva ostaja v isti.

Vsem, ki ste danes prvi dan v vrtcu, vsem, ki ste danes prvič v šoli, želim lep dan.




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.9.2010 14:29:40   
sandra123
Dan...Ja, tako dolgo se nisem javila, da ste kar na novo stran presedlaleuser posted image ja, zgubljena duša se vračauser posted image ...malo bili na dopustu, drugače pa delavnouser posted image ...nonstop...komaj sem dočakala začetek šole, da se vsaj Tine malo "znebim", kajti na trenutke se mi zdi, da je ona še bolj zahtevna kot T&T...res, tiste, ki ste že 2.leti doma z otroci, vas popolnoma razumem, kako se počutite, ker sta bila zame tale 2.meseca ena sama katastrofa...okupirana s strani 3XT cel dan...po naporni službi bi pasalo imeti vsaj kake pol urce miru in tišine, pa tega ni in ni bilo...posledično jaz totalno uničena, izmozgana, dopusta zame sploh ni bilouser posted image ...ja, T&T sta taki razgrajačici, da bi kdo mislil, da imamo fante pri hiši...stepeta, zlasata, pogrizeta in pokraspata se za vsako stvaruser posted image , jaooooooouser posted image ...
Sem malo prebrala nazaj, da vidim, če ste vse punce in vaši malčki ok ...Najprej čestitke Košuti ob rojstvu male princeske, in nato še iskrene čestitke Erin ob ponovni user posted image , za katero ti želim čim manj težav, slabosti in predvsem čimmanj stresa...user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa...tudi pri nas je nočno nespanje še vedno na sporedu, Teja je na morju postala tak okupator in trma, da noče več spati v svoji posteljici, v bistvu zdaj spi v najini postelji, ampak na žalost zvečer tako trmari in user posted image , da se še prevečkrat zgodi, da greva ali jaz, ali pa user posted image z njo spat, ker drugače še Taja ne more zaspati....KAKŠEN NASVET GLEDE TEGA BI BIL ZELO DOBRODOŠELuser posted image ...

Šibam zdaj kuhat...
P:S: Sem pa ves čas mislila na vas in vas pogrešala...in hvala vsem, ki ste mislile name....user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.9.2010 15:26:54   
gajka
Ekola, še poročilo o našem palčku in vrtcu. Zjutraj sva šla skupaj v vrtec, sem bila zraven eno urico, potem sem pa šla domov. Z vzgojiteljico sva se zmenili, da ob 10h pokličem, kako gre in ker je bilo do 10h brez problemov, sem ga šla iskat šele ob 12h po kosilu. Mi je takoj pokazal, kje si je ravnokar roke umil in me je hotel spet kar s sabo v igralnico peljat. No, ga ni bilo treba posebej prepričevat, da bo jutri prišel spet tja in da greva domov. user posted image Je pa v avtu povedal, kaj so jedli, pa da so knjigice brali in se igrali in da so peli Ringaraja (jo je doma potem tudi veselo prepeval) in celo izjavil, da bi še šel v vrtec user posted image . Upam, da to mnenje tudi ostane! user posted image Druga zgodba je bilo potem opoldansko spanje doma, ker je bilo treba vse igrače doma pregledat, da so še tam, pa nikakor ne spat... user posted image No okrog 14h je vendarle zaspal kar med listanjem ene knjigice v naročju v.d. tašče (je prišla zjutraj, da je Zaro merkala, ko sem bila z Rokom v vrtcu). user posted image Zdaj samo upam, da ne bo slučajno jutri zjutraj Rok začel vpit, da ne mara vrtca... user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.9.2010 18:28:39   
košuta
Gajka - Ljubosumnosti praktično ni. user posted image  Sem se tega fulll bala, pa je zaenkrat vse ok. Je pa seveda tečen, ko je slabo vreme in ne more ven, mami se pa ne more ves čas z njim igrat, ker moram pač še Lidijo  in gospodinjske reči poštimat. user posted image  Aja, bravo za tako dober sprejem vrtca!

Sandra - Sem mislila, da je samo pri nas tako čudno s spanjem... user posted image Zadnji teden začne vedno okrog pol treh atija klicat in mora ponj, da potem spi pri naju. Zvečer tudi zaspi v najini postelji in ga potem spečega prestavljamo. user posted image  Da bi zaspal sam? Zvečer ni še nikoli... Eh, bo že. Spomladi se mislimo seliti in takrat dobi svojo sobo, ki jo bo kasneje delil s sestrico. Upam, da ga bomo takrat navadili na drug režim. user posted image

Zoja Miša - Mi se trenutno vsi stiskamo v eni sobi... Si predstavljaš kakšne graščine bi morali včasih imet, če bi imel vsak otrok svojo sobo, otrok je bilo pa 15 ali še več?user posted image Pa so ravno tako zrasli...user posted image

Krysia - Upam, da nisi opustošila hladilnika...user posted image  Dojenček bo pa prišel, ko boš najmanj mislila, oz. odmislila celo zadevo...user posted image user posted image  Služba tudi ni vse.

Clara - Bravo za izpit! Glede tepeža - če našega kdaj prime, ga poskusim premotiti s čim drugim - žgečkanje, knjiga, risanka, reklama (tudi prav pride). Včasih uspe, včasih pa moram bit huda, ampak to ponavadi ne pomaga... Sorry, da ne pomagam... user posted image

Sayuri - Taka darila za prvošolčke so menda v navadi v Nemčiji... Gotovo so jih bili veseli...

Upam, da ste uspešno preživele prvi dan v šoli in vrtcu, tiste, ki ste otročke pospremile tja...
Pa še malo luštov...user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.9.2010 20:13:42   
sayuri
NAš prvošolček je navdušen vstopil v razred.
user posted image


(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.9.2010 20:51:50   
Krysia
No, pa sem si vzela par minutk še za vas ... današnji dan me je čist izčrpal ... zjutraj sm peljala Roka v vrtec. Najprej sem pozabla denarnico (sem se na srečo spomnila 50m od doma, sva šla nazaj), pol sem kot zmešana iskala parking in v tistem me kličejo z une šole, k sem mislila, da jim sploh nisem všeč, naj pridem še na en razgovor ob 11h ... OK, parking sva našla, mal sva šla peš, v igralnico je šel brez problema, sam jst sem mogla bit skoz zraven ... ne vem, kako bomo mi to speljal ... karkoli so počeli, je z enim učem gledal, kje sem ... Jutri gre moj user posted image z njim, bo mogoče boljš (sej teoretično ROk že cel dan govori, da bo jutri v vrtcu brez mamice in očija, sam ne vem, kako bo to v praksi ...). OK, ura je bla pol 11h in jst sme mogla na razgovor, zato sme rekla, da počas greva ... Kaj hujšega! "Rok ne domov," "Rok jajtec" (jajtec=vrtec user posted image )... v glavnem po zagotovilih vsah otrok, vzgojiteljic in mene, da jutri spet pride, smo lahko šli domov ... Sem šla na razgovor, ga opravla v 15 minutah, na koncu pa "vam sporočimo danes al pa jutri"user posted image Halo, šola se je že začela! In ne boste verjele, čez 45 minut me kličejo, da mam službo! Zdej sem pa zmedena - program je čist drug kot v prejšnji šoli, jst grem jutr v razred, pa ne vem nič - ne kolk testov na leto se piše, ne kaj se jemlje v lkaterem letniku ... nič ... oziroma ... semm si mal prebrala v učnih načrtih, sam to ni to ... Vam poročam jutr, kako in kaj ... Aja, Bella02, grem pa delat v tvojo srednjo šolo (no, vsaj glede na tvoj poklic se mi zdi, da si mogla tja hodit, sam verjetno na drugo lokacijo, ker to so pred kratkim zgradil, če se ne motim ...). Punce, ne me narobe razumet, jst sem ful vesela, da mam službo, sam verjetn še nisem čist dojela .. pa glih sem si zamislila, kako bom ob Rokovem uvajanju (za katerega sem prepričana da bo trajalo kar nekaj časa) še mal k Tejkiz v službo skočila poklepetat pa na kakšno kavo ... (tejkaz, ampak mam tak urnik, da lahko kašen dan vseen gremo na kavo, če si za ...)

No, to bi blo na kratko vse. Super za vse uspešno preživete prve dneve, naj se uspešno nadaljuje naprej ... jst pa upam, da bo v novi službi OK ...

Košuta, hladilnik je ostal skoraj nedotaknjen - sam en jogurt je nastradal ...

Košuta, sayuri, lepe slikce!

Zdej grem pa košarko gledat ...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
1.9.2010 22:34:22   
andrejaboris
Oooooooooj! Remember me??user posted image

Kako vas je lepo brat! Za zdaj se vam samo javim, da vidim če se me še spomnite!?!user posted image

Jutri pa sodelujem v pogovoru, kajti sem že tak zaspana, da ne vidim več črk.user posted image

Čestitke vsem nosečkam in novopečenim mamicam!!!

Vas jutri obiščem.

NOčkouser posted image


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
2.9.2010 8:08:37   
gajka
Dobro jutro! Evo, user posted image za pridne mamice čaka! user posted image

Danes sem Roka oddala kar pri vratih in grem po njega spet po kosilu. Je zjutraj, ko sem ga itak mogla spet zbudit, nekaj jamral, da ne gre v vrtec... No, ko sva se pa še obula, je pa kar sam šel v garažo in zlezel v avto, češ, da gre on zdaj v vrtec. user posted image Tam je pa komaj počakal, da sem mu dala copate gor, je stekel v igralnico do vzgojiteljice, zagledal traktor in je že bil kot doma. user posted image Tole uvajanje gre zaenkrat res kot po maslu (trkam na les), včeraj sem bila zjutraj 1 uro z njim, potem je bil sam do kosila, danes kar sam od jutra do kosila... Upam, da bo še naprej tako fino. user posted image
V.d. tašča je zbolela (se je ponudila, da danes tudi pride, da bo Zaro merkala, če se bom v vrtcu zadržala), pa je brat vskočil za tistih 10 minut, ko me ni bilo doma. Zdaj pa razmišljam, če bi jo z Zaro dopoldan malo v šoping mahnile, ker očitno bo naš mulček potreboval še kakšno trenirko za vrtec, pa nogavičke... Za čevlje imamo planirano soboto, je treba nabavit kakšne supergice in nove škornje za jesen. Smo že bili prejšnjo soboto v šopingu (brez Roka, ker je užival na morju) in nabavili nekaj majčk in 2 trenirki, pa bo še treba, ker oblačila od pomladi so skoraj vsa premajhna.

Krysia - user posted image za službo!

Pa seveda user posted image user posted image user posted image za vse naše prvošolčke in vrtičkarje (stare in nove)!

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
2.9.2010 8:21:05   
Zoja Miša
Jutro. user posted image
Danes smo vsaj super spaliuser posted image .

Andrejaboris, seveda se te spomnimo, no vsaj jaz se te...lepo da si še z nami...

Gajka, super za Roka...upam, da je in bo danes isto.

Krysia, same super novičke. Čestitke za službo. In halo, kako ne bi bila zmadena, če je pa pa tako. user posted image Mislim, tik pred zdajci ti sporočijo in kako češ potem nastopiti profesionalnouser posted image . Ampak ti si fejst punca in boš vse to speljala, kot je treba! Pa Rok bo tudi sprejel vrtec, v glavnem, super! Sem res vesela zate!

Košuta, luštni ste! Glede stiskanja, pa ja, te rezumem, ampak si napisala, da se pomladi selite na večje...torej se le ne boste več tako stiskali...in otroka bosta imela svojo sobo! Kar je prav. Pri nas pa je tako, da smo trenutno v najemu, ne vemo kaj bo naprej in če ni eurčkov...

Sayuri, lušten Filip. Napiši še no, kako je bilo!? Filipu? Tebi? Dej no!

Sandra evo, pa si nas le prišla pozdravit! Glede nasveta, ti ga ne morem dati. Kaja Lina je zvečer sicer razigrana in tudi ne bi spala, ampak se kar lepo igra in se pogovarja, ne trmari. Res pa je, da sem vedno z njo, ko zaspi...tudi pri nas je tako, da to že enkrat bo...
In včeraj je bila malo bolj zmatrana, pa je zaspala ob 21h.

A ja , da ne pozabim napisati...Kaja Lina je bila v vrtcu super. Ko sem prišla ponjo so bili zunaj, jedli malico. Prileti k mani in mi pove, da so jedli in spali in da nima kužka (en kuža, ko ga je lani zaplenila v vrtcu in hodi sedaj vsak dan z njo v vrtec in domov) Bilo je brez problemov, jedla je, spala je...v glavnem, je rekla vzgojiteljica, da je super. user posted image  Se si oddahnila. Upam, da bo skos tako!user posted image

< Sporočilo je popravil Zoja Miša -- 2.9.2010 8:29:40 >


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?