|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   + 48št.
28.6.2008 22:06:47   
sandra74
Punce na pomoč!
Kje kupujete tiste ki ste malo močnejše?user posted image

.Jaz rabim dvojne 3/4 hlače iz platna ali pa iz jeansa pa da bi ble vsaj malo elastičneuser posted image , pa da niso predragauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: + 48št.
28.6.2008 22:09:04   
Anonimen
Med cenejšimi so:
-H&M na rudniku
-C&A
-Takko
-Mana

Najlepše stvari ima pa Evans v Emporiumu, sam ja majčkeno dražji.

V H&Mju sem bila v petek in so imeli 3/4 kavbojke in platnene hlače.

(odgovor članu sandra74)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: + 48št.
28.6.2008 22:29:12   
sandra74
-H&M na rudniku
-C&A
-Takko
-Mana
Ampak nimajo takoooo velikih števil.
No pa saj dam tud kak evrek večuser posted image  sam da so mi pravuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: + 48št.
28.6.2008 22:42:16   
P I N K
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Med cenejšimi so:
-H&M na rudniku
-C&A
-Takko
-Mana

Najlepše stvari ima pa Evans v Emporiumu, sam ja majčkeno dražji - če želiš oblačila za dalj časa.

V H&Mju; največjo št. ki sem jo videla, je št. 46 - ker jo nosim, jakna mi  je bila npr. prav, hlače ne. Sem pa dobila hlače v C&A, št. 44 sem brez problema spravila na rit. Se pravi številke včasih tudi varirajo.  Jaz grem v Beljak, so bolje založeni kot pri nas.
Takko, sem kupovala pred leti, majčke sem lahko nosila eno sezono, so slabše kvalitete, tudi v tej trgovini bom z lahkoto našla št.48




LP


user posted image


_____________________________

Nobody likes to lose their inner voice
The one I used to hear before my life
Made a choice
But I think nobody knows

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: + 48št.
29.6.2008 8:49:53   
maja1488
Jat sem lani, ko sem nosila večje cifre 2x kupila kar na nosečniškem oddelku. Me ni nič okrog pasu tiščalo user posted image

Sem bla pa v celju v H&M za nosečnice, v emporiumu in v btc-ju.

(odgovor članu P I N K)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: + 48št.
29.6.2008 8:49:54   
Sibil_
Neckermann ima lepe stvari in velike številke, jaz hlače kupim tam, drugače sem pa zadnjuič dobila res lepe majčke v C&A in v HM, drugje nisem gledala.user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu P I N K)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: + 48št.
29.6.2008 9:11:58   
Anonimen
Kje pa gledate v HMju da ne vidite velikih cifr. V gornjem štuku na rudniku, zraven oblek za nosečnice so velike številke.  Do 52 men se zdi. Isto v CA. Evans je prav za močnejše trgovina. Takko ima tudi del trgovine prou za večje številke.
Neckerman ima tudi stvari, sam kvaliteta je men nikakva. Dam 3xprat pa je že vse razvlečeno.

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?